Łódzkie | Klasa B | Łódź I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
40
55.56 %
40
55.56 %
Zwycięstwa gości
26
36.11 %
26
36.11 %
Remisy
6
8.33 %
6
8.33 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
215
średnia: 2.99
215
średnia: 2.99
Gości
155
średnia: 2.15
155
średnia: 2.15
Bramki stracone
Gospodarzy
155
średnia: 2.15
155
średnia: 2.15
Gości
215
średnia: 2.99
215
średnia: 2.99
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 72
0 z 72
0.5
100%
72 z 72
72 z 72
4.17%
3 z 72
3 z 72
1.5
95.83%
69 z 72
69 z 72
16.67%
12 z 72
12 z 72
2.5
83.33%
60 z 72
60 z 72
30.56%
22 z 72
22 z 72
3.5
69.44%
50 z 72
50 z 72
41.67%
30 z 72
30 z 72
4.5
58.33%
42 z 72
42 z 72
63.89%
46 z 72
46 z 72
5.5
36.11%
26 z 72
26 z 72
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:2 | 5 | 6.94 % |
1:1 | 4 | 5.56 % |
2:1 | 3 | 4.17 % |
0:2 | 3 | 4.17 % |
3:0 | 3 | 4.17 % |
4:1 | 3 | 4.17 % |
1:4 | 3 | 4.17 % |
0:4 | 3 | 4.17 % |
5:1 | 3 | 4.17 % |
5:0 | 3 | 4.17 % |
1:0 | 2 | 2.78 % |
1:2 | 2 | 2.78 % |
3:4 | 2 | 2.78 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 2 | 2.78 % |
3:1 | 2 | 2.78 % |
0:3 | 2 | 2.78 % |
4:0 | 2 | 2.78 % |
1:5 | 2 | 2.78 % |
6:0 | 2 | 2.78 % |
7:1 | 2 | 2.78 % |
1:8 | 2 | 2.78 % |
3:3 | 1 | 1.39 % |
5:5 | 1 | 1.39 % |
0:1 | 1 | 1.39 % |
2:3 | 1 | 1.39 % |
5:4 | 1 | 1.39 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 1 | 1.39 % |
6:3 | 1 | 1.39 % |
4:8 | 1 | 1.39 % |
0:5 | 1 | 1.39 % |
1:6 | 1 | 1.39 % |
6:1 | 1 | 1.39 % |
2:7 | 1 | 1.39 % |
9:4 | 1 | 1.39 % |
7:0 | 1 | 1.39 % |
8:0 | 1 | 1.39 % |
9:1 | 1 | 1.39 % |
10:0 | 1 | 1.39 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2741%Wygrana przynajmniej 1 bramką1421%Wygrana przynajmniej 2 bramkami35%Wygrana 3 bramkami i więcej2233%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
02 wrz16:00
-
03 wrz11:00Łódzki Klub Sportowy30:UMKS Korab II Łask(walkower)
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
10 wrz11:00
-
10 wrz11:00
-
10 wrz15:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
17 wrz10:30
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz17:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz14:00
-
24 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz17:30
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
07 paź15:00
-
08 paź11:00
-
08 paź11:00
-
08 paź13:00
-
08 paź14:00
-
14 paź17:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
17 paź20:15
-
21 paź14:00
-
22 paź11:00
-
22 paź11:00
-
22 paź15:00
-
05 lis13:00
-
28 paź17:15
-
29 paź13:00
-
29 paź14:00
-
29 paź14:00
-
29 paź16:00
-
07 kwi11:00Pisia Zygry13:GKS II Ksawerów
-
07 kwi11:00UMKS Korab II Łask51:Łódzki Klub Sportowy
-
07 kwi16:00AKS SMS III Łódź100:LKS Kwiatkowice
-
07 kwi17:00Włókniarz II Konstantynów Łódzki30:Rokita Rokitnica
-
07 kwi17:00Teofilek Łódź30:AMII Nowosolna II Łódź
-
14 kwi11:00Teofilek Łódź63:Pisia Zygry
-
14 kwi11:00Łódzki Klub Sportowy34:GKS II Ksawerów
-
14 kwi16:00LKS Kwiatkowice01:Włókniarz II Konstantynów Łódzki
-
14 kwi16:00Rokita Rokitnica03:UMKS Korab II Łask
-
14 kwi16:30AMII Nowosolna II Łódź27:AKS SMS III Łódź
-
21 kwi13:00GKS II Ksawerów21:Rokita Rokitnica
-
21 kwi11:00Pisia Zygry18:Łódzki Klub Sportowy
-
21 kwi11:00UMKS Korab II Łask70:LKS Kwiatkowice
-
21 kwi16:00AKS SMS III Łódź71:Teofilek Łódź
-
21 kwi17:00Włókniarz II Konstantynów Łódzki41:AMII Nowosolna II Łódź
-
28 kwi14:30Teofilek Łódź11:Włókniarz II Konstantynów Łódzki
-
28 kwi15:00Rokita Rokitnica05:Łódzki Klub Sportowy
-
28 kwi16:00AKS SMS III Łódź33:Pisia Zygry
-
28 kwi16:00LKS Kwiatkowice23:GKS II Ksawerów
-
28 kwi17:00AMII Nowosolna II Łódź03:UMKS Korab II Łask
-
11 maj15:00UMKS Korab II Łask61:Teofilek Łódź
-
12 maj11:00Pisia Zygry60:Rokita Rokitnica
-
12 maj11:00Łódzki Klub Sportowy51:LKS Kwiatkowice
-
12 maj13:00GKS II Ksawerów80:AMII Nowosolna II Łódź
-
12 maj17:00Włókniarz II Konstantynów Łódzki15:AKS SMS III Łódź
-
19 maj11:00Włókniarz II Konstantynów Łódzki40:Pisia Zygry
-
19 maj12:30Teofilek Łódź21:GKS II Ksawerów
-
19 maj16:00LKS Kwiatkowice--:Rokita Rokitnica
-
19 maj17:00AKS SMS III Łódź--:UMKS Korab II Łask
-
19 maj17:00AMII Nowosolna II Łódź--:Łódzki Klub Sportowy
-
25 maj?:?GKS II Ksawerów--:AKS SMS III Łódź
-
25 maj16:00Rokita Rokitnica--:AMII Nowosolna II Łódź
-
26 maj11:00Pisia Zygry--:LKS Kwiatkowice
-
26 maj11:00Łódzki Klub Sportowy--:Teofilek Łódź
-
26 maj11:00UMKS Korab II Łask--:Włókniarz II Konstantynów Łódzki
-
02 cze11:00UMKS Korab II Łask--:Pisia Zygry
-
02 cze14:30Teofilek Łódź--:Rokita Rokitnica
-
02 cze16:00AKS SMS III Łódź--:Łódzki Klub Sportowy
-
02 cze17:00Włókniarz II Konstantynów Łódzki--:GKS II Ksawerów
-
02 cze17:00AMII Nowosolna II Łódź--:LKS Kwiatkowice
-
09 cze11:00Rokita Rokitnica--:AKS SMS III Łódź
-
09 cze17:00Pisia Zygry--:AMII Nowosolna II Łódź
-
09 cze17:00LKS Kwiatkowice--:Teofilek Łódź
-
09 cze17:00Łódzki Klub Sportowy--:Włókniarz II Konstantynów Łódzki
-
09 cze17:00GKS II Ksawerów--:UMKS Korab II Łask