Łódzkie | Klasa okręgowa | Skierniewice
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
94
47.47 %
94
47.47 %
Zwycięstwa gości
83
41.92 %
83
41.92 %
Remisy
21
10.61 %
21
10.61 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
488
średnia: 2.46
488
średnia: 2.46
Gości
412
średnia: 2.08
412
średnia: 2.08
Bramki stracone
Gospodarzy
412
średnia: 2.08
412
średnia: 2.08
Gości
488
średnia: 2.46
488
średnia: 2.46
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.02%
4 z 198
4 z 198
0.5
97.98%
194 z 198
194 z 198
9.6%
19 z 198
19 z 198
1.5
90.4%
179 z 198
179 z 198
18.69%
37 z 198
37 z 198
2.5
81.31%
161 z 198
161 z 198
40.91%
81 z 198
81 z 198
3.5
59.09%
117 z 198
117 z 198
55.56%
110 z 198
110 z 198
4.5
44.44%
88 z 198
88 z 198
71.21%
141 z 198
141 z 198
5.5
28.79%
57 z 198
57 z 198
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:1 | 13 | 6.57 % |
1:2 | 12 | 6.06 % |
3:0 | 12 | 6.06 % |
0:3 | 12 | 6.06 % |
0:2 | 10 | 5.05 % |
3:1 | 10 | 5.05 % |
2:2 | 8 | 4.04 % |
0:1 | 8 | 4.04 % |
2:1 | 8 | 4.04 % |
1:0 | 7 | 3.54 % |
1:1 | 5 | 2.53 % |
3:2 | 5 | 2.53 % |
2:3 | 5 | 2.53 % |
1:3 | 5 | 2.53 % |
1:4 | 5 | 2.53 % |
5:2 | 5 | 2.53 % |
0:0 | 4 | 2.02 % |
4:2 | 4 | 2.02 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 4 | 2.02 % |
2:0 | 3 | 1.52 % |
4:0 | 3 | 1.52 % |
0:4 | 3 | 1.52 % |
2:6 | 3 | 1.52 % |
6:1 | 3 | 1.52 % |
1:6 | 3 | 1.52 % |
0:8 | 3 | 1.52 % |
3:3 | 2 | 1.01 % |
3:4 | 2 | 1.01 % |
2:4 | 2 | 1.01 % |
2:5 | 2 | 1.01 % |
5:0 | 2 | 1.01 % |
2:7 | 2 | 1.01 % |
9:3 | 2 | 1.01 % |
9:0 | 2 | 1.01 % |
4:4 | 1 | 0.51 % |
5:5 | 1 | 0.51 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 1 | 0.51 % |
3:5 | 1 | 0.51 % |
6:8 | 1 | 0.51 % |
7:4 | 1 | 0.51 % |
1:5 | 1 | 0.51 % |
7:3 | 1 | 0.51 % |
0:5 | 1 | 0.51 % |
7:2 | 1 | 0.51 % |
6:0 | 1 | 0.51 % |
7:1 | 1 | 0.51 % |
8:2 | 1 | 0.51 % |
2:8 | 1 | 0.51 % |
7:0 | 1 | 0.51 % |
0:7 | 1 | 0.51 % |
8:1 | 1 | 0.51 % |
10:0 | 1 | 0.51 % |
11:0 | 1 | 0.51 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7541%Wygrana przynajmniej 1 bramką3318%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2313%Wygrana 3 bramkami i więcej5028%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Olimpia Niedźwiada wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
-
19 sie15:00
-
19 sie15:00
-
19 sie16:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:30
-
19 sie17:30
-
20 sie11:00
-
25 sie18:00
-
26 sie16:00
-
26 sie17:45
-
27 sie11:15
-
27 sie12:30
-
27 sie14:00
-
27 sie17:00
-
20 wrz19:00
-
29 sie17:45
-
30 sie16:00
-
30 sie17:30
-
30 sie17:30
-
30 sie17:30
-
30 sie17:30
-
30 sie18:00
-
13 wrz19:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:30
-
03 wrz11:00
-
03 wrz11:15
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz17:00
-
10 wrz11:15
-
10 wrz13:30
-
10 wrz15:00
-
10 wrz15:30
-
16 wrz15:00
-
16 wrz15:30
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz17:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz11:15
-
23 wrz15:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz15:30
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:30
-
30 wrz12:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
01 paź11:00
-
01 paź12:15
-
01 paź15:30
-
01 paź17:00
-
07 paź16:00
-
07 paź18:00
-
08 paź11:15
-
08 paź11:15
-
08 paź14:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź16:00
-
15 paź11:00
-
15 paź11:00
-
15 paź12:15
-
15 paź14:30
-
15 paź18:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:30
-
22 paź11:00
-
22 paź12:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź12:15
-
29 paź15:00
-
29 paź16:00
-
04 lis14:00
-
04 lis15:00
-
05 lis11:00
-
05 lis11:00
-
05 lis13:00
-
05 lis14:00
-
05 lis14:00
-
07 lis19:00
-
11 lis13:30
-
11 lis14:00Laktoza Łyszkowice70:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
11 lis15:00
-
12 lis11:00
-
12 lis11:00
-
12 lis11:15
-
12 lis12:15
-
14 lis20:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:30
-
18 lis18:00
-
18 lis18:00Unia II Skierniewice30:Czarni Bednary(walkower)
-
19 lis11:15
-
19 lis13:30
-
16 mar14:00
-
16 mar15:30
-
23 mar15:00GLKS Wołucza14:Laktoza Łyszkowice
-
23 mar15:00Olimpia Niedźwiada03:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
24 mar12:30Unia II Skierniewice61:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
24 mar13:00
-
24 mar15:00Widok Skierniewice14:Pelikan II Łowicz
-
24 mar15:00Jutrzenka Drzewce20:Olimpia Chąśno
-
24 mar15:00Juvenia Wysokienice16:Orzeł Nieborów
-
24 mar16:00UKS SMS Łódź22:Czarni Bednary
-
27 mar17:00
-
30 mar?:?Olimpia Chąśno30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
30 mar11:30Manchatan Nowy Kawęczyn52:Czarni Bednary
-
30 mar14:00Orzeł Nieborów41:Jutrzenka Drzewce
-
30 mar15:00Mazovia Rawa Mazowiecka30:Widok Skierniewice
-
30 mar15:00Laktoza Łyszkowice02:Unia II Skierniewice
-
30 mar16:15GKS Bedlno26:Juvenia Wysokienice
-
30 mar16:30Pelikan II Łowicz02:GLKS Wołucza
-
06 kwi15:00Czarni Bednary23:Laktoza Łyszkowice
-
06 kwi15:00GLKS Wołucza12:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
06 kwi17:30Unia II Skierniewice93:Pelikan II Łowicz
-
07 kwi11:00UKS SMS Łódź02:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
07 kwi11:15Olimpia Niedźwiada03:Orzeł Nieborów(walkower)
-
07 kwi13:30Widok Skierniewice25:Olimpia Chąśno
-
07 kwi15:00Juvenia Wysokienice03:KS II Kutno
-
07 kwi18:00Jutrzenka Drzewce03:GKS Bedlno
-
13 kwi14:00Olimpia Chąśno20:GLKS Wołucza
-
13 kwi15:00Laktoza Łyszkowice51:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
13 kwi16:00Orzeł Nieborów12:Widok Skierniewice
-
13 kwi17:00GKS Bedlno30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
13 kwi17:00Mazovia Rawa Mazowiecka90:Unia II Skierniewice
-
13 kwi17:30
-
14 kwi15:30Pelikan II Łowicz90:Czarni Bednary
-
15 kwi17:00
-
20 kwi?:?Olimpia Niedźwiada03:KS II Kutno(walkower)
-
20 kwi15:00Manchatan Nowy Kawęczyn41:Pelikan II Łowicz
-
20 kwi16:00GLKS Wołucza05:Orzeł Nieborów
-
20 kwi17:00Widok Skierniewice10:GKS Bedlno
-
20 kwi19:00Unia II Skierniewice16:Olimpia Chąśno
-
21 kwi11:00UKS SMS Łódź41:Laktoza Łyszkowice
-
21 kwi11:00Jutrzenka Drzewce02:Juvenia Wysokienice
-
21 kwi12:00Czarni Bednary08:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
27 kwi15:00
-
27 kwi16:00Orzeł Nieborów25:Unia II Skierniewice
-
27 kwi17:00Jutrzenka Drzewce02:UKS SMS Łódź
-
27 kwi17:00GKS Bedlno41:GLKS Wołucza
-
27 kwi17:00Mazovia Rawa Mazowiecka42:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
27 kwi17:30
-
28 kwi15:00Juvenia Wysokienice30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
28 kwi15:00Pelikan II Łowicz13:Laktoza Łyszkowice
-
01 maj11:00Manchatan Nowy Kawęczyn04:Olimpia Chąśno
-
04 maj?:?Olimpia Niedźwiada03:Jutrzenka Drzewce(walkower)
-
04 maj16:00GLKS Wołucza52:KS II Kutno
-
04 maj17:00UKS SMS Łódź100:Pelikan II Łowicz
-
04 maj17:00Unia II Skierniewice16:GKS Bedlno
-
04 maj17:00Widok Skierniewice41:Juvenia Wysokienice
-
05 maj12:00Czarni Bednary22:Orzeł Nieborów
-
05 maj17:00Laktoza Łyszkowice12:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
11 maj?:?Olimpia Niedźwiada03:UKS SMS Łódź(walkower)
-
11 maj15:00Mazovia Rawa Mazowiecka40:Pelikan II Łowicz
-
11 maj16:00Olimpia Chąśno01:Laktoza Łyszkowice
-
11 maj17:00GKS Bedlno41:Czarni Bednary
-
11 maj17:30KS II Kutno32:Unia II Skierniewice
-
11 maj18:00Jutrzenka Drzewce12:Widok Skierniewice
-
12 maj12:00Orzeł Nieborów43:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
12 maj16:00Juvenia Wysokienice10:GLKS Wołucza
-
15 maj17:00Unia II Skierniewice14:Juvenia Wysokienice
-
15 maj18:00Pelikan II Łowicz30:Olimpia Chąśno(walkower)
-
15 maj18:00Czarni Bednary01:KS II Kutno
-
15 maj18:00GLKS Wołucza12:Jutrzenka Drzewce
-
15 maj18:15Manchatan Nowy Kawęczyn24:GKS Bedlno
-
15 maj18:30Laktoza Łyszkowice12:Orzeł Nieborów
-
15 maj18:30Widok Skierniewice30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
15 maj20:15UKS SMS Łódź40:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
18 maj?:?Olimpia Niedźwiada03:GLKS Wołucza(walkower)
-
18 maj?:?Olimpia Chąśno03:Mazovia Rawa Mazowiecka(walkower)
-
18 maj17:00Widok Skierniewice--:UKS SMS Łódź
-
18 maj17:30KS II Kutno21:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
18 maj17:30Orzeł Nieborów10:Pelikan II Łowicz
-
18 maj18:00Jutrzenka Drzewce22:Unia II Skierniewice
-
19 maj13:30GKS Bedlno12:Laktoza Łyszkowice
-
19 maj16:00Juvenia Wysokienice--:Czarni Bednary
-
25 maj?:?Manchatan Nowy Kawęczyn--:Juvenia Wysokienice
-
25 maj?:?GLKS Wołucza--:Widok Skierniewice
-
25 maj17:00Mazovia Rawa Mazowiecka--:Orzeł Nieborów
-
25 maj17:00Laktoza Łyszkowice--:KS II Kutno
-
26 maj11:00UKS SMS Łódź--:Olimpia Chąśno
-
26 maj12:00Czarni Bednary--:Jutrzenka Drzewce
-
26 maj13:30Unia II Skierniewice--:Olimpia Niedźwiada
-
26 maj17:00Pelikan II Łowicz--:GKS Bedlno
-
01 cze?:?GLKS Wołucza--:UKS SMS Łódź
-
01 cze?:?Olimpia Niedźwiada--:Czarni Bednary
-
01 cze17:00Widok Skierniewice--:Unia II Skierniewice
-
01 cze17:30Orzeł Nieborów--:Olimpia Chąśno
-
02 cze13:00KS II Kutno--:Pelikan II Łowicz
-
02 cze16:00Juvenia Wysokienice--:Laktoza Łyszkowice
-
02 cze16:00GKS Bedlno--:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
02 cze17:00Jutrzenka Drzewce--:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
08 cze?:?Olimpia Chąśno--:GKS Bedlno
-
08 cze?:?Laktoza Łyszkowice--:Jutrzenka Drzewce
-
08 cze?:?Manchatan Nowy Kawęczyn--:Olimpia Niedźwiada
-
08 cze15:00Mazovia Rawa Mazowiecka--:KS II Kutno
-
08 cze15:00Czarni Bednary--:Widok Skierniewice
-
09 cze11:00UKS SMS Łódź--:Orzeł Nieborów
-
09 cze13:30Unia II Skierniewice--:GLKS Wołucza
-
09 cze17:00Pelikan II Łowicz--:Juvenia Wysokienice
-
15 cze?:?GLKS Wołucza--:Czarni Bednary
-
15 cze?:?Olimpia Niedźwiada--:Laktoza Łyszkowice
-
15 cze?:?KS II Kutno--:Olimpia Chąśno
-
15 cze?:?GKS Bedlno--:Orzeł Nieborów
-
15 cze17:00Unia II Skierniewice--:UKS SMS Łódź
-
15 cze17:00Widok Skierniewice--:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
15 cze18:00Jutrzenka Drzewce--:Pelikan II Łowicz
-
16 cze17:00Juvenia Wysokienice--:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
22 cze17:00UKS SMS Łódź--:GKS Bedlno
-
22 cze17:00Orzeł Nieborów--:KS II Kutno
-
22 cze17:00Olimpia Chąśno--:Juvenia Wysokienice
-
22 cze17:00Mazovia Rawa Mazowiecka--:Jutrzenka Drzewce
-
22 cze17:00Pelikan II Łowicz--:Olimpia Niedźwiada
-
22 cze17:00Laktoza Łyszkowice--:Widok Skierniewice
-
22 cze17:00Manchatan Nowy Kawęczyn--:GLKS Wołucza
-
22 cze17:00Czarni Bednary--:Unia II Skierniewice