Polska | 2. Liga | 2. Liga
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
147
48.04 %
Zwycięstwa gości
77
25.16 %
Remisy
82
26.8 %

Bramki

Gospodarzy
481
średnia: 1.57
Gości
318
średnia: 1.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
8.17%
25 z 306
0.5
91.83%
281 z 306
27.45%
84 z 306
1.5
72.55%
222 z 306
50.98%
156 z 306
2.5
49.02%
150 z 306
73.53%
225 z 306
3.5
26.47%
81 z 306
87.91%
269 z 306
4.5
12.09%
37 z 306
93.14%
285 z 306
5.5
6.86%
21 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 39 12.75 %
1:0 39 12.75 %
0:0 25 8.17 %
2:1 25 8.17 %
0:1 20 6.54 %
1:2 20 6.54 %
3:0 20 6.54 %
2:2 18 5.88 %
2:0 17 5.56 %
0:2 16 5.23 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 10 3.27 %
1:3 8 2.61 %
3:2 7 2.29 %
4:2 7 2.29 %
4:0 6 1.96 %
5:1 5 1.63 %
0:3 4 1.31 %
4:1 3 0.98 %
5:0 3 0.98 %
2:4 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 0.65 %
5:2 2 0.65 %
0:4 2 0.65 %
2:3 1 0.33 %
3:4 1 0.33 %
6:1 1 0.33 %
7:2 1 0.33 %
6:0 1 0.33 %
0:6 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    154
    62%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    6%
  • 17
    19:00
    Olimpia Grudziądz
    4
    0
    :
    Skra Częstochowa
  • 17
    19:20
    Ruch Chorzów
    2
    2
    :
    GKS Bełchatów
  • 18
    16:00
    Błękitni Stargard
    1
    0
    :
    Stal Stalowa Wola
  • 18
    17:00
    Elana Toruń
    3
    0
    :
    ROW 1964 Rybnik
  • 18
    17:00
    MKP Pogoń Siedlce
    0
    3
    :
    Znicz Pruszków
  • 18
    17:00
    Siarka Tarnobrzeg
    1
    0
    :
    Rozwój Katowice
  • 18
    18:00
    Radomiak Radom
    5
    0
    :
    Olimpia Elbląg
  • 18
    19:10
    Widzew Łódź
    3
    1
    :
    Gryf Wejherowo
  • 22
    17:00
    Olimpia Elbląg
    1
    0
    :
    Skra Częstochowa
  • 22
    17:00
    Rozwój Katowice
    1
    0
    :
    Radomiak Radom
  • 22
    17:00
    Stal Stalowa Wola
    0
    2
    :
    MKP Pogoń Siedlce
  • 22
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    2
    2
    :
    Widzew Łódź
  • 22
    17:00
    Resovia
    0
    0
    :
    Elana Toruń
  • 22
    18:00
    Górnik Łęczna
    1
    1
    :
    GKS Bełchatów
  • 22
    18:00
    Olimpia Grudziądz
    0
    0
    :
    Ruch Chorzów
  • 22
    18:00
    Gryf Wejherowo
    2
    0
    :
    Błękitni Stargard
  • 22
    19:00
    Znicz Pruszków
    2
    2
    :
    Siarka Tarnobrzeg
  • 25
    17:00
    Siarka Tarnobrzeg
    3
    0
    :
    Stal Stalowa Wola
  • 25
    17:30
    Skra Częstochowa
    2
    0
    :
    Rozwój Katowice
  • 26
    15:00
    Elana Toruń
    2
    0
    :
    Górnik Łęczna
  • 26
    16:00
    Błękitni Stargard
    1
    1
    :
    ROW 1964 Rybnik
  • 26
    17:00
    Radomiak Radom
    4
    0
    :
    Znicz Pruszków
  • 26
    18:00
    Ruch Chorzów
    1
    0
    :
    Olimpia Elbląg
  • 26
    18:00
    GKS Bełchatów
    2
    1
    :
    Olimpia Grudziądz
  • 26
    19:00
    MKP Pogoń Siedlce
    7
    2
    :
    Gryf Wejherowo
  • 01
    16:00
    Resovia
    1
    0
    :
    Błękitni Stargard
  • 01
    17:00
    Stal Stalowa Wola
    0
    0
    :
    Radomiak Radom
  • 01
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    1
    1
    :
    MKP Pogoń Siedlce
  • 01
    18:00
    Górnik Łęczna
    1
    3
    :
    Olimpia Grudziądz
  • 01
    18:00
    Rozwój Katowice
    0
    3
    :
    Ruch Chorzów
  • 01
    19:00
    Znicz Pruszków
    2
    1
    :
    Skra Częstochowa
  • 01
    19:45
    Olimpia Elbląg
    0
    1
    :
    GKS Bełchatów
  • 02
    16:00
    Gryf Wejherowo
    1
    1
    :
    Siarka Tarnobrzeg
  • 08
    16:00
    MKP Pogoń Siedlce
    1
    3
    :
    Resovia
  • 08
    16:00
    Siarka Tarnobrzeg
    0
    2
    :
    ROW 1964 Rybnik
  • 08
    17:00
    Radomiak Radom
    3
    0
    :
    Gryf Wejherowo
  • 08
    17:00
    Skra Częstochowa
    3
    2
    :
    Stal Stalowa Wola
  • 08
    18:00
    GKS Bełchatów
    2
    1
    :
    Rozwój Katowice
  • 08
    18:00
    Olimpia Grudziądz
    3
    0
    :
    Olimpia Elbląg
  • 19
    17:00
    Błękitni Stargard
    1
    2
    :
    Elana Toruń
  • 15
    15:00
    Rozwój Katowice
    1
    2
    :
    Olimpia Grudziądz
  • 15
    15:00
    Elana Toruń
    3
    0
    :
    MKP Pogoń Siedlce
  • 15
    16:00
    Stal Stalowa Wola
    2
    2
    :
    Ruch Chorzów
  • 15
    16:00
    Resovia
    3
    0
    :
    Siarka Tarnobrzeg
  • 15
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    2
    2
    :
    Radomiak Radom
  • 15
    18:00
    Górnik Łęczna
    2
    1
    :
    Olimpia Elbląg
  • 15
    19:00
    Znicz Pruszków
    1
    0
    :
    GKS Bełchatów
  • 16
    16:00
    Gryf Wejherowo
    0
    1
    :
    Skra Częstochowa
  • 10
    13:00
    Stal Stalowa Wola
    1
    1
    :
    ROW 1964 Rybnik
  • 10
    14:00
    Skra Częstochowa
    0
    0
    :
    Radomiak Radom
  • 10
    16:00
    Znicz Pruszków
    0
    2
    :
    Resovia
  • 10
    17:00
    Olimpia Grudziądz
    3
    1
    :
    Błękitni Stargard
  • 10
    17:00
    GKS Bełchatów
    1
    1
    :
    MKP Pogoń Siedlce
  • 10
    18:00
    Ruch Chorzów
    2
    0
    :
    Siarka Tarnobrzeg
  • 10
    19:00
    Olimpia Elbląg
    1
    1
    :
    Widzew Łódź
  • 17
    13:00
    Radomiak Radom
    2
    0
    :
    Ruch Chorzów
  • 17
    13:00
    Siarka Tarnobrzeg
    0
    1
    :
    GKS Bełchatów
  • 17
    13:00
    Elana Toruń
    5
    1
    :
    Znicz Pruszków
  • 17
    13:00
    Resovia
    1
    0
    :
    Stal Stalowa Wola
  • 17
    13:00
    ROW 1964 Rybnik
    1
    1
    :
    Gryf Wejherowo
  • 17
    17:00
    MKP Pogoń Siedlce
    3
    1
    :
    Olimpia Grudziądz
  • 17
    19:10
    Widzew Łódź
    1
    1
    :
    Rozwój Katowice
  • 18
    13:00
    Błękitni Stargard
    1
    1
    :
    Olimpia Elbląg
  • 24
    17:00
    Górnik Łęczna
    1
    2
    :
    MKP Pogoń Siedlce
  • 24
    17:00
    Błękitni Stargard
    3
    0
    :
    Siarka Tarnobrzeg
  • 24
    17:00
    Elana Toruń
    2
    1
    :
    Skra Częstochowa
  • 24
    17:00
    Resovia
    1
    0
    :
    Ruch Chorzów
  • 24
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    0
    1
    :
    GKS Bełchatów
  • 24
    17:00
    Gryf Wejherowo
    3
    0
    :
    Olimpia Grudziądz
  • 24
    17:00
    Stal Stalowa Wola
    1
    0
    :
    Olimpia Elbląg
  • 24
    19:00
    Znicz Pruszków
    0
    2
    :
    Rozwój Katowice