Polska | 3. Liga | grupa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
132
43.14 %
Zwycięstwa gości
106
34.64 %
Remisy
68
22.22 %

Bramki

Gospodarzy
486
średnia: 1.59
Gości
415
średnia: 1.36

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.23%
16 z 306
0.5
94.77%
290 z 306
23.53%
72 z 306
1.5
76.47%
234 z 306
46.08%
141 z 306
2.5
53.92%
165 z 306
66.67%
204 z 306
3.5
33.33%
102 z 306
80.07%
245 z 306
4.5
19.93%
61 z 306
89.22%
273 z 306
5.5
10.78%
33 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 36 11.76 %
1:0 30 9.8 %
0:1 26 8.5 %
2:1 22 7.19 %
1:2 18 5.88 %
2:0 17 5.56 %
0:0 16 5.23 %
0:2 16 5.23 %
3:0 15 4.9 %
3:1 13 4.25 %
2:2 10 3.27 %
2:3 8 2.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 8 2.61 %
0:3 8 2.61 %
1:4 8 2.61 %
0:4 7 2.29 %
3:3 6 1.96 %
3:2 5 1.63 %
4:1 5 1.63 %
5:1 5 1.63 %
4:2 4 1.31 %
5:2 4 1.31 %
4:0 3 0.98 %
2:4 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 0.65 %
1:6 2 0.65 %
6:0 2 0.65 %
3:4 1 0.33 %
4:3 1 0.33 %
5:3 1 0.33 %
2:5 1 0.33 %
6:3 1 0.33 %
1:5 1 0.33 %
6:1 1 0.33 %
7:0 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    143
    56%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    55
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    11%
  • 04
    14:00
    Agroplon Głuszyna
    0
    2
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 04
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała
    3
    0
    :
    Górnik II Zabrze
  • 04
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    2
    5
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 04
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 04
    17:00
    Piast Żmigród
    1
    1
    :
    MKS Kluczbork
  • 04
    17:00
    Ruch Radzionków
    4
    3
    :
    Miedź II Legnica
  • 04
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    1
    2
    :
    Stal Brzeg
  • 04
    18:00
    Górnik Polkowice
    2
    1
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 18
    12:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    3
    2
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 18
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    2
    3
    :
    Górnik II Zabrze
  • 18
    17:00
    Piast Żmigród
    0
    0
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 18
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 18
    17:00
    Ruch Radzionków
    2
    1
    :
    MKS Kluczbork
  • 18
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    1
    2
    :
    Miedź II Legnica
  • 18
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    0
    2
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 18
    18:00
    Górnik Polkowice
    5
    3
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 29
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    1
    3
    :
    Górnik II Zabrze
  • 29
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    0
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 29
    17:00
    Ruch Radzionków
    0
    3
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 29
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    0
    1
    :
    MKS Kluczbork
  • 29
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    0
    1
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 29
    17:00
    Stal Brzeg
    3
    4
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 29
    18:00
    Górnik Polkowice
    5
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 01
    15:00
    Miedź II Legnica
    5
    0
    :
    Stal Brzeg
  • 01
    15:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    2
    2
    :
    Piast Żmigród
  • 01
    16:00
    Rekord Bielsko-Biała
    5
    2
    :
    Ruch Radzionków
  • 01
    17:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    0
    2
    :
    Górnik Polkowice
  • 01
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    1
    0
    :
    Ślęza Wrocław
  • 01
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    1
    0
    :
    MKS Kluczbork
  • 01
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    4
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 01
    17:00
    Górnik II Zabrze
    2
    2
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 01
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    3
    3
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 07
    17:30
    Stal Brzeg
    2
    3
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 08
    12:00
    Zagłębie II Lubin
    2
    2
    :
    Miedź II Legnica
  • 08
    13:00
    Agroplon Głuszyna
    1
    0
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 08
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    1
    4
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 08
    17:00
    Ruch Radzionków
    1
    2
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 08
    17:00
    Górnik Polkowice
    4
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 08
    17:00
    Piast Żmigród
    1
    4
    :
    Górnik II Zabrze
  • 09
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    3
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 14
    18:00
    MKS Kluczbork
    3
    0
    :
    Stal Brzeg
  • 15
    15:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    Ruch Radzionków
  • 15
    17:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    1
    1
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 15
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    1
    3
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 15
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    4
    :
    Ślęza Wrocław
  • 15
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    0
    4
    :
    Górnik Polkowice
  • 15
    17:00
    Piast Żmigród
    5
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 16
    14:00
    Rekord Bielsko-Biała
    6
    1
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 16
    17:00
    Górnik II Zabrze
    2
    2
    :
    Miedź II Legnica
  • 22
    14:00
    Zagłębie II Lubin
    6
    0
    :
    MKS Kluczbork
  • 22
    15:00
    Miedź II Legnica
    0
    1
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 22
    16:00
    Ruch Radzionków
    4
    2
    :
    Piast Żmigród
  • 22
    16:00
    Lechia Dzierżoniów
    3
    1
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 22
    16:00
    Ruch Zdzieszowice
    4
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 22
    16:00
    Stal Brzeg
    4
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 22
    17:00
    Górnik Polkowice
    3
    1
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 23
    16:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    0
    :
    Górnik II Zabrze
  • 23
    16:00
    Ślęza Wrocław
    3
    0
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 05
    16:00
    Ślęza Wrocław
    1
    0
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 06
    13:00
    Zagłębie II Lubin
    2
    1
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 06
    16:00
    Górnik Polkowice
    2
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 06
    16:00
    Lechia Dzierżoniów
    1
    2
    :
    Piast Żmigród
  • 06
    16:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    0
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 06
    16:00
    Stal Brzeg
    2
    3
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 06
    16:00
    Miedź II Legnica
    3
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 06
    16:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    1
    2
    :
    MKS Kluczbork
  • 20
    13:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    2
    3
    :
    Ślęza Wrocław
  • 20
    14:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    0
    0
    :
    Miedź II Legnica
  • 20
    14:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    0
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 20
    14:00
    Górnik II Zabrze
    1
    1
    :
    MKS Kluczbork
  • 20
    14:00
    Rekord Bielsko-Biała
    1
    0
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 20
    14:00
    Foto-Higiena Gać
    2
    1
    :
    Stal Brzeg
  • 20
    14:00
    Piast Żmigród
    1
    0
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 20
    14:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    4
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 03
    13:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    2
    0
    :
    MKS Kluczbork
  • 03
    13:00
    Górnik II Zabrze
    3
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 03
    13:00
    Foto-Higiena Gać
    1
    3
    :
    Miedź II Legnica
  • 03
    13:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    0
    4
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 03
    13:00
    Piast Żmigród
    0
    3
    :
    Stal Brzeg
  • 03
    13:00
    Agroplon Głuszyna
    0
    0
    :
    Ślęza Wrocław
  • 03
    13:00
    Ruch Radzionków
    1
    0
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 03
    16:00
    Górnik Polkowice
    3
    1
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 10
    13:00
    Ruch Zdzieszowice
    0
    4
    :
    Górnik Polkowice
  • 10
    13:00
    Ślęza Wrocław
    3
    0
    :
    Ruch Radzionków
  • 10
    13:00
    Stal Brzeg
    2
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 10
    13:00
    Zagłębie II Lubin
    2
    0
    :
    Piast Żmigród
  • 10
    13:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    2
    1
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 10
    13:00
    Rekord Bielsko-Biała
    1
    1
    :
    MKS Kluczbork
  • 10
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    4
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 10
    15:00
    Miedź II Legnica
    1
    2
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 17
    11:00
    Górnik II Zabrze
    1
    1
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 17
    13:00
    Rekord Bielsko-Biała
    4
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 17
    13:00
    Foto-Higiena Gać
    3
    0
    :
    MKS Kluczbork
  • 17
    13:00
    Piast Żmigród
    1
    0
    :
    Miedź II Legnica
  • 17
    13:00
    Agroplon Głuszyna
    1
    4
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 17
    13:00
    Lechia Dzierżoniów
    1
    2
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 17
    16:00
    Górnik Polkowice
    2
    1
    :
    Ślęza Wrocław
  • 27
    13:00
    Zagłębie II Lubin
    0
    0
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 27
    15:00
    Miedź II Legnica
    0
    1
    :
    Górnik II Zabrze
  • 27
    16:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    1
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 27
    16:00
    Stal Brzeg
    1
    0
    :
    MKS Kluczbork
  • 27
    16:00
    Ślęza Wrocław
    5
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 27
    16:00
    Lechia Dzierżoniów
    0
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 27
    16:00
    Górnik Polkowice
    3
    0
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 27
    16:00
    Agroplon Głuszyna
    0
    2
    :
    Piast Żmigród
  • 15
    15:00
    Zagłębie II Lubin
    0
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 15
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    3
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 15
    17:00
    MKS Kluczbork
    1
    0
    :
    Górnik II Zabrze
  • 15
    17:00
    Stal Brzeg
    1
    1
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 15
    17:00
    Ślęza Wrocław
    1
    2
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 15
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    2
    :
    Piast Żmigród
  • 15
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    0
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 15
    17:00
    Górnik Polkowice
    6
    0
    :
    Ruch Radzionków
  • 18
    15:30
    Warta Gorzów Wielkopolski
    1
    0
    :
    Stal Brzeg
  • 18
    17:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    2
    1
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 18
    17:00
    Ruch Radzionków
    3
    3
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 18
    17:00
    Piast Żmigród
    1
    2
    :
    Ślęza Wrocław
  • 18
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    1
    2
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 18
    18:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    MKS Kluczbork
  • 19
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    1
    4
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 25
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    1
    :
    Górnik II Zabrze
  • 25
    15:00
    Miedź II Legnica
    1
    6
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 25
    17:00
    MKS Kluczbork
    2
    3
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 25
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    3
    3
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 25
    17:00
    Stal Brzeg
    0
    2
    :
    Piast Żmigród
  • 25
    17:00
    Ślęza Wrocław
    5
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 25
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    3
    1
    :
    Ruch Radzionków
  • 25
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    0
    1
    :
    Górnik Polkowice
  • 29
    17:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    1
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 29
    17:00
    Górnik Polkowice
    2
    0
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 29
    17:00
    Piast Żmigród
    2
    1
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 29
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    2
    1
    :
    Miedź II Legnica
  • 29
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    1
    3
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 29
    17:00
    MKS Kluczbork
    1
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 29
    17:00
    Górnik II Zabrze
    7
    0
    :
    Lechia Dzierżoniów
  • 29
    18:00
    Ruch Radzionków
    0
    2
    :
    Ślęza Wrocław
  • 08
    17:00
    Górnik II Zabrze
    0
    2
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 08
    17:00
    Lechia Dzierżoniów
    1
    5
    :
    Ślęza Wrocław
  • 08
    17:00
    Górnik Polkowice
    1
    1
    :
    Stal Brzeg
  • 08
    17:00
    Ruch Radzionków
    1
    6
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 08
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    5
    2
    :
    Miedź II Legnica
  • 08
    17:00
    Piast Żmigród
    3
    0
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 08
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    0
    1
    :
    MKS Kluczbork
  • 08
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    2
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 08
    17:00
    Rekord Bielsko-Biała
    1
    0
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie