Polska | Rozgrywki kobiece | Ekstraliga
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
78
48.15 %
Zwycięstwa gości
59
36.42 %
Remisy
25
15.43 %

Bramki

Gospodarzy
361
średnia: 2.23
Gości
314
średnia: 1.94

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.7%
6 z 162
0.5
96.3%
156 z 162
12.35%
20 z 162
1.5
87.65%
142 z 162
27.78%
45 z 162
2.5
72.22%
117 z 162
42.59%
69 z 162
3.5
57.41%
93 z 162
58.64%
95 z 162
4.5
41.36%
67 z 162
74.69%
121 z 162
5.5
25.31%
41 z 162

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 10 6.17 %
1:1 9 5.56 %
3:0 9 5.56 %
2:2 8 4.94 %
1:0 8 4.94 %
1:2 7 4.32 %
3:2 7 4.32 %
0:0 6 3.7 %
0:1 6 3.7 %
0:2 6 3.7 %
4:0 6 3.7 %
1:3 5 3.09 %
4:1 5 3.09 %
5:0 5 3.09 %
2:1 4 2.47 %
3:1 4 2.47 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 4 2.47 %
0:5 4 2.47 %
2:4 3 1.85 %
1:4 3 1.85 %
0:4 3 1.85 %
5:1 3 1.85 %
0:7 3 1.85 %
3:3 2 1.23 %
2:3 2 1.23 %
4:2 2 1.23 %
2:6 2 1.23 %
6:1 2 1.23 %
1:6 2 1.23 %
0:6 2 1.23 %
6:0 2 1.23 %
8:0 2 1.23 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:10 2 1.23 %
2:5 1 0.62 %
5:2 1 0.62 %
6:3 1 0.62 %
1:5 1 0.62 %
6:2 1 0.62 %
7:2 1 0.62 %
7:1 1 0.62 %
7:0 1 0.62 %
0:8 1 0.62 %
9:1 1 0.62 %
0:9 1 0.62 %
10:0 1 0.62 %
11:0 1 0.62 %
0:11 1 0.62 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    84
    59%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    17%
  • 04
    11:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    0
    6
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 04
    11:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    2
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 04
    11:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    4
    0
    :
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
  • 04
    13:00
    GKS Katowice (k)
    2
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 04
    16:00
    UKS SMS Łódź (k)
    0
    1
    :
    Medyk Konin (k)
  • 19
    17:00
    AZS Wrocław (k)
    0
    9
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 11
    11:00
    AZS UJ Kraków (k)
    0
    4
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 11
    11:00
    Mitech Żywiec (k)
    6
    3
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 11
    11:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    2
    1
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 11
    11:00
    AZS Wrocław (k)
    1
    1
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 11
    17:00
    Medyk Konin (k)
    3
    1
    :
    GKS Katowice (k)
  • 12
    16:00
    Górnik Łęczna (k)
    5
    1
    :
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
  • 18
    11:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    0
    7
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 18
    11:00
    UKS SMS Łódź (k)
    4
    0
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 18
    11:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    3
    1
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 18
    11:00
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
    3
    3
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 18
    13:00
    GKS Katowice (k)
    1
    2
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 18
    16:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    11
    :
    Medyk Konin (k)
  • 08
    16:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    2
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 09
    11:00
    UKS SMS Łódź (k)
    1
    2
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 09
    11:00
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
    1
    1
    :
    Medyk Konin (k)
  • 09
    11:00
    AZS UJ Kraków (k)
    2
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 09
    13:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    4
    2
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 09
    15:00
    GKS Katowice (k)
    0
    1
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 14
    11:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    5
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 14
    11:00
    AZS Wrocław (k)
    0
    3
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 14
    11:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    2
    4
    :
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
  • 14
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    0
    1
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 14
    15:00
    Górnik Łęczna (k)
    3
    2
    :
    Medyk Konin (k)
  • 14
    15:00
    GKS Katowice (k)
    3
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
    (walkower)
  • 20
    11:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    4
    1
    :
    GKS Katowice (k)
  • 20
    11:00
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
    0
    1
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 20
    11:00
    AZS UJ Kraków (k)
    1
    1
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 20
    11:00
    Medyk Konin (k)
    3
    3
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 20
    17:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    8
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 24
    11:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    3
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 24
    12:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    7
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 24
    14:30
    GKS Katowice (k)
    2
    0
    :
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
  • 24
    15:00
    Górnik Łęczna (k)
    5
    1
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 24
    15:00
    AZS Wrocław (k)
    1
    2
    :
    Medyk Konin (k)
  • 24
    15:00
    UKS SMS Łódź (k)
    1
    0
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 21
    12:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    2
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 21
    17:00
    UKS SMS Łódź (k)
    3
    0
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 23
    17:15
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
    2
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 24
    13:00
    GKS Katowice (k)
    0
    0
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 13
    11:30
    AZS UJ Kraków (k)
    0
    10
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 17
    16:00
    Górnik Łęczna (k)
    6
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 17
    17:00
    GKS Katowice (k)
    1
    1
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 18
    15:00
    AZS Wrocław (k)
    3
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 18
    16:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    0
    4
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 18
    16:30
    UKS SMS Łódź (k)
    2
    0
    :
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
  • 18
    16:30
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    1
    1
    :
    Medyk Konin (k)
  • 24
    14:00
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
    3
    0
    :
    GKS Katowice (k)
  • 24
    16:00
    Medyk Konin (k)
    3
    0
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 24
    16:00
    Mitech Żywiec (k)
    3
    2
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 24
    16:00
    AZS UJ Kraków (k)
    1
    2
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 24
    16:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    11
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 25
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    2
    2
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 25
    13:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    4
    0
    :
    GKS Katowice (k)
  • 26
    11:00
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
    3
    2
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 26
    14:00
    Mitech Żywiec (k)
    1
    2
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 26
    16:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    10
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 26
    17:00
    Medyk Konin (k)
    3
    2
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 01
    10:45
    AZS UJ Kraków (k)
    1
    0
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 01
    13:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    2
    2
    :
    GKS Katowice (k)
  • 01
    16:00
    Górnik Łęczna (k)
    4
    1
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 01
    16:00
    Medyk Konin (k)
    5
    0
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 01
    16:00
    AZS Wrocław (k)
    1
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 08
    11:00
    AZS UJ Kraków (k)
    0
    3
    :
    AZS PSW Biała Podlaska (k)
  • 08
    15:00
    Górnik Łęczna (k)
    2
    0
    :
    Medyk Konin (k)
  • 08
    16:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    4
    1
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 08
    16:00
    UKS SMS Łódź (k)
    1
    1
    :
    GKS Katowice (k)
  • 08
    16:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    6
    2
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 08
    16:00
    Mitech Żywiec (k)
    3
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
    (walkower)