Polska | 3. Liga | grupa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
147
48.04 %
Zwycięstwa gości
79
25.82 %
Remisy
80
26.14 %

Bramki

Gospodarzy
493
średnia: 1.61
Gości
356
średnia: 1.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.21%
19 z 306
0.5
93.79%
287 z 306
21.9%
67 z 306
1.5
78.1%
239 z 306
48.04%
147 z 306
2.5
51.96%
159 z 306
71.24%
218 z 306
3.5
28.76%
88 z 306
87.25%
267 z 306
4.5
12.75%
39 z 306
93.14%
285 z 306
5.5
6.86%
21 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 38 12.42 %
2:1 33 10.78 %
2:0 33 10.78 %
0:1 25 8.17 %
1:0 23 7.52 %
0:0 19 6.21 %
2:2 19 6.21 %
3:0 17 5.56 %
3:1 16 5.23 %
1:2 12 3.92 %
0:2 9 2.94 %
0:3 9 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 7 2.29 %
3:2 6 1.96 %
2:3 5 1.63 %
4:0 4 1.31 %
3:3 3 0.98 %
5:2 3 0.98 %
0:4 3 0.98 %
5:0 3 0.98 %
2:4 2 0.65 %
4:2 2 0.65 %
1:4 2 0.65 %
5:1 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 2 0.65 %
4:4 1 0.33 %
3:4 1 0.33 %
4:3 1 0.33 %
5:3 1 0.33 %
4:1 1 0.33 %
0:5 1 0.33 %
7:1 1 0.33 %
8:2 1 0.33 %
0:7 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    147
    60%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    58
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    5%
  • 29
    17:00
    Hutnik Kraków
    2
    1
    :
    Wisła Sandomierz
  • 29
    17:00
    Sokół Sieniawa
    2
    0
    :
    Czarni Połaniec
  • 29
    17:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    1
    0
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 29
    17:00
    Stal Rzeszów
    3
    0
    :
    Soła Oświęcim
  • 29
    17:00
    Podhale Nowy Targ
    0
    0
    :
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 29
    17:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
    1
    :
    Wiślanie Jaśkowice
  • 29
    17:30
    Chełmianka Chełm
    3
    1
    :
    Avia Świdnik
  • 29
    19:00
    Motor Lublin
    3
    1
    :
    Podlasie Biała Podlaska
  • 08
    13:00
    Wiślanie Jaśkowice
    2
    2
    :
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 08
    16:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    2
    2
    :
    Wisła Puławy
  • 08
    16:00
    Stal Rzeszów
    2
    2
    :
    Podlasie Biała Podlaska
  • 08
    16:00
    Podhale Nowy Targ
    7
    1
    :
    Soła Oświęcim
  • 08
    16:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
    2
    :
    Avia Świdnik
  • 08
    17:00
    Chełmianka Chełm
    1
    1
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 09
    16:00
    Sokół Sieniawa
    3
    4
    :
    Wisła Sandomierz
  • 09
    16:00
    Stal Kraśnik
    2
    0
    :
    Hutnik Kraków
  • 12
    20:00
    Motor Lublin
    4
    2
    :
    Czarni Połaniec
  • 15
    13:00
    Avia Świdnik
    1
    2
    :
    Wiślanie Jaśkowice
  • 15
    16:00
    Soła Oświęcim
    0
    1
    :
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 15
    16:00
    Spartakus Daleszyce
    1
    1
    :
    Podhale Nowy Targ
  • 15
    16:00
    Czarni Połaniec
    2
    2
    :
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 15
    16:00
    Hutnik Kraków
    5
    3
    :
    Motor Lublin
  • 16
    16:00
    Wisła Sandomierz
    2
    0
    :
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 16
    16:00
    Sokół Sieniawa
    5
    1
    :
    Stal Kraśnik
  • 13
    12:00
    Podlasie Biała Podlaska
    1
    5
    :
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 13
    15:00
    Spartakus Daleszyce
    0
    2
    :
    Avia Świdnik
  • 13
    15:00
    Czarni Połaniec
    0
    1
    :
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 13
    15:00
    Hutnik Kraków
    0
    1
    :
    Podhale Nowy Targ
  • 13
    17:00
    Motor Lublin
    2
    0
    :
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 14
    15:00
    Wisła Sandomierz
    3
    0
    :
    Soła Oświęcim
  • 14
    15:00
    Sokół Sieniawa
    2
    1
    :
    Chełmianka Chełm
  • 20
    14:00
    Podhale Nowy Targ
    1
    0
    :
    Sokół Sieniawa
  • 20
    14:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    5
    1
    :
    Hutnik Kraków
  • 20
    15:00
    Stal Rzeszów
    2
    2
    :
    Motor Lublin
  • 20
    15:00
    Avia Świdnik
    1
    1
    :
    Podlasie Biała Podlaska
  • 20
    15:00
    Soła Oświęcim
    1
    0
    :
    Spartakus Daleszyce
  • 20
    15:30
    Chełmianka Chełm
    1
    3
    :
    Stal Kraśnik
  • 20
    19:29
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    3
    0
    :
    Wisła Sandomierz