Polska | 3. Liga | grupa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
150
49.02 %
Zwycięstwa gości
108
35.29 %
Remisy
48
15.69 %

Bramki

Gospodarzy
553
średnia: 1.81
Gości
410
średnia: 1.34

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.94%
9 z 306
0.5
97.06%
297 z 306
17.97%
55 z 306
1.5
82.03%
251 z 306
34.97%
107 z 306
2.5
65.03%
199 z 306
62.09%
190 z 306
3.5
37.91%
116 z 306
80.39%
246 z 306
4.5
19.61%
60 z 306
92.48%
283 z 306
5.5
7.52%
23 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 24 7.84 %
3:0 24 7.84 %
0:1 22 7.19 %
2:1 22 7.19 %
1:2 22 7.19 %
1:1 21 6.86 %
2:0 20 6.54 %
3:1 15 4.9 %
0:3 15 4.9 %
2:2 14 4.58 %
0:2 11 3.59 %
4:1 11 3.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 11 3.59 %
2:3 10 3.27 %
0:0 9 2.94 %
1:3 9 2.94 %
0:4 7 2.29 %
5:0 6 1.96 %
3:3 4 1.31 %
3:2 4 1.31 %
1:4 4 1.31 %
2:4 3 0.98 %
6:0 3 0.98 %
4:3 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 2 0.65 %
5:2 2 0.65 %
0:5 2 0.65 %
4:5 1 0.33 %
2:5 1 0.33 %
6:3 1 0.33 %
6:2 1 0.33 %
1:6 1 0.33 %
6:1 1 0.33 %
7:1 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    154
    58%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    61
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    9%
  • 15
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    0
    1
    :
    Radunia Stężyca
  • 15
    16:00
    Jarota Jarocin
    1
    1
    :
    Sokół Kleczew
  • 15
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    6
    0
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 15
    16:00
    Chemik Bydgoszcz
    2
    0
    :
    Kotwica Kołobrzeg
  • 15
    17:00
    Lech II Poznań
    3
    3
    :
    Mieszko Gniezno
  • 15
    17:00
    Górnik Konin
    2
    2
    :
    Wda Świecie
  • 15
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    0
    0
    :
    Świt Szczecin
  • 15
    18:00
    KKS Kalisz
    1
    1
    :
    KP Starogard Gdański
  • 15
    18:00
    Gwardia Koszalin
    1
    0
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 18
    12:00
    Wda Świecie
    1
    2
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 18
    17:00
    Radunia Stężyca
    4
    1
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 18
    17:00
    Bałtyk Koszalin
    2
    2
    :
    Gwardia Koszalin
  • 18
    17:00
    Mieszko Gniezno
    3
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 18
    17:00
    Sokół Kleczew
    1
    0
    :
    KKS Kalisz
  • 19
    16:00
    KP Starogard Gdański
    2
    0
    :
    Lech II Poznań
  • 19
    17:00
    Świt Szczecin
    1
    1
    :
    Jarota Jarocin
  • 19
    17:00
    Bałtyk Gdynia
    1
    0
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 19
    19:00
    Kotwica Kołobrzeg
    2
    0
    :
    Górnik Konin
  • 24
    17:00
    Gwardia Koszalin
    2
    4
    :
    Mieszko Gniezno
  • 25
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    1
    :
    KP Starogard Gdański
  • 25
    16:00
    Chemik Bydgoszcz
    1
    3
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 25
    17:00
    Górnik Konin
    1
    2
    :
    Radunia Stężyca
  • 25
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    1
    2
    :
    Kotwica Kołobrzeg
  • 26
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    2
    2
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 26
    12:00
    Lech II Poznań
    1
    1
    :
    Sokół Kleczew
  • 26
    16:00
    Jarota Jarocin
    0
    1
    :
    KKS Kalisz
  • 31
    19:00
    Kotwica Kołobrzeg
    4
    0
    :
    Świt Szczecin
  • 01
    15:00
    Bałtyk Koszalin
    2
    3
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 01
    16:00
    KP Starogard Gdański
    2
    0
    :
    Gwardia Koszalin
  • 01
    17:00
    Radunia Stężyca
    2
    0
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 01
    17:00
    Mieszko Gniezno
    7
    1
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 01
    17:00
    Sokół Kleczew
    0
    2
    :
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 01
    19:25
    KKS Kalisz
    1
    2
    :
    Lech II Poznań
  • 02
    15:00
    Bałtyk Gdynia
    3
    0
    :
    Górnik Konin
  • 07
    16:30
    Świt Szczecin
    1
    1
    :
    Radunia Stężyca
  • 08
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    1
    4
    :
    KP Starogard Gdański
  • 08
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    4
    :
    KKS Kalisz
  • 08
    16:00
    Gwardia Koszalin
    1
    2
    :
    Sokół Kleczew
  • 08
    16:00
    Górnik Konin
    3
    1
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 08
    16:00
    Wierzyca Pelplin
    1
    3
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 08
    17:00
    Wda Świecie
    2
    2
    :
    Kotwica Kołobrzeg
  • 09
    17:00
    Jarota Jarocin
    0
    1
    :
    Lech II Poznań
  • 15
    16:00
    KP Starogard Gdański
    4
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 15
    16:30
    Górnik Konin
    2
    1
    :
    Mieszko Gniezno
  • 15
    17:00
    Bałtyk Gdynia
    0
    0
    :
    Świt Szczecin
  • 15
    17:00
    Sokół Kleczew
    3
    1
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 15
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    2
    1
    :
    Jarota Jarocin
  • 15
    19:25
    KKS Kalisz
    1
    0
    :
    Gwardia Koszalin
  • 16
    12:00
    Bałtyk Koszalin
    2
    1
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 16
    12:00
    Lech II Poznań
    4
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 16
    15:00
    Radunia Stężyca
    5
    0
    :
    Wda Świecie
  • 22
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    1
    2
    :
    KKS Kalisz
  • 22
    16:00
    Gwardia Koszalin
    1
    0
    :
    Lech II Poznań
  • 22
    16:00
    Chemik Bydgoszcz
    0
    3
    :
    Sokół Kleczew
  • 22
    16:00
    Górnik Konin
    0
    0
    :
    KP Starogard Gdański
  • 22
    16:00
    Wierzyca Pelplin
    4
    0
    :
    Mieszko Gniezno
  • 22
    16:00
    Wda Świecie
    0
    2
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 22
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    2
    2
    :
    Radunia Stężyca
  • 23
    16:00
    Jarota Jarocin
    0
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 23
    16:00
    Świt Szczecin
    1
    0
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 29
    12:00
    Lech II Poznań
    2
    0
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 29
    16:00
    Mieszko Gniezno
    3
    0
    :
    Świt Szczecin
  • 29
    16:00
    Sokół Kleczew
    1
    0
    :
    Górnik Konin
  • 29
    19:25
    KKS Kalisz
    3
    1
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 30
    14:00
    Bałtyk Koszalin
    3
    2
    :
    Wda Świecie
  • 30
    15:00
    Radunia Stężyca
    0
    1
    :
    Jarota Jarocin
  • 30
    15:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    2
    1
    :
    Gwardia Koszalin
  • 30
    16:00
    KP Starogard Gdański
    2
    2
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 30
    19:00
    Bałtyk Gdynia
    4
    2
    :
    Kotwica Kołobrzeg
  • 06
    13:00
    Górnik Konin
    1
    2
    :
    KKS Kalisz
  • 06
    14:00
    Chemik Bydgoszcz
    1
    3
    :
    Lech II Poznań
  • 06
    15:00
    Sokół Kleczew
    3
    1
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 06
    15:00
    Wda Świecie
    0
    1
    :
    Mieszko Gniezno
  • 06
    15:30
    Jarota Jarocin
    0
    2
    :
    Gwardia Koszalin
  • 06
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    1
    1
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 07
    15:00
    Świt Szczecin
    0
    0
    :
    KP Starogard Gdański
  • 07
    15:00
    Radunia Stężyca
    2
    0
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 13
    12:00
    Bałtyk Koszalin
    2
    5
    :
    Radunia Stężyca
  • 13
    14:00
    Sokół Kleczew
    1
    0
    :
    Świt Szczecin
  • 13
    15:00
    Gwardia Koszalin
    1
    3
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 13
    18:00
    KKS Kalisz
    6
    3
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 14
    15:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    2
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 14
    17:00
    Bałtyk Gdynia
    4
    0
    :
    Jarota Jarocin
  • 16
    15:00
    KP Starogard Gdański
    2
    1
    :
    Wda Świecie
  • 20
    14:00
    Chemik Bydgoszcz
    1
    2
    :
    Gwardia Koszalin
  • 20
    15:00
    Jarota Jarocin
    3
    0
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 20
    15:00
    Wierzyca Pelplin
    1
    4
    :
    Lech II Poznań
  • 20
    16:00
    Świt Szczecin
    0
    1
    :
    KKS Kalisz
  • 20
    17:00
    Bałtyk Gdynia
    1
    2
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 20
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    1
    0
    :
    KP Starogard Gdański
  • 21
    14:00
    Radunia Stężyca
    0
    0
    :
    Mieszko Gniezno
  • 09
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    3
    0
    :
    Wda Świecie
    (walkower)
  • 09
    14:00
    Górnik Konin
    2
    1
    :
    Świt Szczecin
  • 09
    14:00
    Sokół Kleczew
    1
    0
    :
    KP Starogard Gdański
  • 09
    15:00
    Jarota Jarocin
    3
    1
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 09
    15:00
    Gwardia Koszalin
    1
    2
    :
    Radunia Stężyca
  • 09
    15:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    5
    0
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 09
    18:00
    KKS Kalisz
    4
    0
    :
    Mieszko Gniezno
  • 30
    ?:?
    Wda Świecie
    0
    3
    :
    Świt Szczecin
    (walkower)
  • 30
    12:00
    Bałtyk Koszalin
    1
    4
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 30
    15:00
    Sokół Kleczew
    2
    3
    :
    Lech II Poznań
  • 30
    15:00
    KP Starogard Gdański
    1
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 30
    16:00
    Mieszko Gniezno
    4
    1
    :
    Gwardia Koszalin
  • 30
    17:00
    Kotwica Kołobrzeg
    1
    0
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 31
    15:00
    Radunia Stężyca
    3
    0
    :
    Górnik Konin
  • 27
    ?:?
    Bałtyk Gdynia
    3
    0
    :
    Wda Świecie
    (walkower)
  • 27
    15:00
    Bałtyk Koszalin
    2
    3
    :
    Świt Szczecin
  • 27
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    3
    0
    :
    Jarota Jarocin
  • 27
    16:00
    KP Starogard Gdański
    2
    2
    :
    Górnik Konin
  • 27
    17:00
    Sokół Kleczew
    0
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 27
    17:00
    Radunia Stężyca
    2
    1
    :
    Kotwica Kołobrzeg
  • 27
    18:00
    KKS Kalisz
    2
    1
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 04
    16:00
    Gwardia Koszalin
    0
    2
    :
    Jarota Jarocin
  • 04
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    2
    0
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 04
    16:00
    Bałtyk Koszalin
    0
    2
    :
    Kotwica Kołobrzeg
  • 04
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    0
    1
    :
    Sokół Kleczew
  • 04
    17:00
    Mieszko Gniezno
    3
    0
    :
    Wda Świecie
    (walkower)
  • 04
    18:00
    KKS Kalisz
    0
    0
    :
    Górnik Konin
  • 05
    12:00
    Lech II Poznań
    4
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 05
    14:00
    KP Starogard Gdański
    0
    3
    :
    Świt Szczecin
  • 11
    ?:?
    Wda Świecie
    0
    3
    :
    KP Starogard Gdański
    (walkower)
  • 11
    16:00
    Kotwica Kołobrzeg
    4
    1
    :
    Mieszko Gniezno
  • 11
    16:00
    Świt Szczecin
    2
    0
    :
    Sokół Kleczew
  • 11
    17:00
    Jarota Jarocin
    1
    0
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 11
    17:00
    Radunia Stężyca
    2
    3
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 11
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    3
    3
    :
    KKS Kalisz
  • 11
    17:00
    Górnik Konin
    2
    3
    :
    Lech II Poznań
  • 12
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    5
    0
    :
    Gwardia Koszalin
  • 28
    17:00
    KP Starogard Gdański
    3
    1
    :
    Bałtyk Gdynia
  • 29
    ?:?
    Lech II Poznań
    3
    0
    :
    Wda Świecie
    (walkower)
  • 29
    16:00
    Chemik Bydgoszcz
    1
    0
    :
    Jarota Jarocin
  • 29
    16:00
    Pogoń II Szczecin
    4
    1
    :
    Górnik Konin
  • 29
    17:00
    Gwardia Koszalin
    1
    0
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 29
    17:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    2
    :
    Świt Szczecin
  • 29
    17:00
    Sokół Kleczew
    1
    1
    :
    Radunia Stężyca
  • 29
    17:00
    Mieszko Gniezno
    1
    2
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 01
    ?:?
    Wda Świecie
    0
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska
    (walkower)
  • 01
    16:00
    Kotwica Kołobrzeg
    3
    3
    :
    Lech II Poznań
  • 01
    17:00
    Jarota Jarocin
    2
    0
    :
    Mieszko Gniezno
  • 01
    17:00
    Bałtyk Koszalin
    3
    3
    :
    KP Starogard Gdański
  • 01
    17:00
    Radunia Stężyca
    2
    2
    :
    KKS Kalisz
  • 01
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    1
    2
    :
    Pogoń II Szczecin
  • 01
    17:00
    Górnik Konin
    1
    3
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 01
    19:00
    Bałtyk Gdynia
    4
    0
    :
    Sokół Kleczew
  • 06
    17:00
    Pogoń II Szczecin
    1
    1
    :
    Świt Szczecin
  • 08
    ?:?
    Gwardia Koszalin
    3
    0
    :
    Wda Świecie
    (walkower)
  • 08
    11:00
    KP Starogard Gdański
    1
    2
    :
    Mieszko Gniezno
  • 08
    16:00
    Chemik Bydgoszcz
    3
    0
    :
    Wierzyca Pelplin
  • 08
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    2
    1
    :
    Kotwica Kołobrzeg
  • 08
    17:00
    Górnik Konin
    2
    2
    :
    Jarota Jarocin
  • 08
    17:00
    Sokół Kleczew
    3
    1
    :
    Bałtyk Koszalin
  • 15
    17:00
    Jarota Jarocin
    2
    4
    :
    KP Starogard Gdański
  • 15
    17:00
    Bałtyk Koszalin
    1
    0
    :
    KKS Kalisz
  • 15
    17:00
    Radunia Stężyca
    4
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 15
    17:00
    Kotwica Kołobrzeg
    6
    0
    :
    Gwardia Koszalin
  • 15
    17:00
    Wda Świecie
    0
    3
    :
    Pogoń II Szczecin
    (walkower)
  • 15
    17:00
    Świt Szczecin
    2
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 15
    17:00
    Wierzyca Pelplin
    0
    3
    :
    Górnik Konin