Lubelskie | Klasa A | Biała Podlaska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
26
53.06 %
Zwycięstwa gości
14
28.57 %
Remisy
9
18.37 %

Bramki

Gospodarzy
140
średnia: 2.86
Gości
71
średnia: 1.45

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
8.16%
4 z 49
0.5
91.84%
45 z 49
18.37%
9 z 49
1.5
81.63%
40 z 49
24.49%
12 z 49
2.5
75.51%
37 z 49
38.78%
19 z 49
3.5
61.22%
30 z 49
53.06%
26 z 49
4.5
46.94%
23 z 49
65.31%
32 z 49
5.5
34.69%
17 z 49

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 4 8.16 %
2:2 3 6.12 %
1:0 3 6.12 %
2:1 3 6.12 %
3:0 3 6.12 %
5:1 3 6.12 %
6:1 3 6.12 %
0:1 2 4.08 %
2:3 2 4.08 %
1:3 2 4.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 2 4.08 %
0:4 2 4.08 %
1:1 1 2.04 %
4:4 1 2.04 %
1:2 1 2.04 %
3:2 1 2.04 %
2:0 1 2.04 %
0:2 1 2.04 %
4:2 1 2.04 %
4:1 1 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 2.04 %
5:2 1 2.04 %
1:5 1 2.04 %
5:0 1 2.04 %
6:0 1 2.04 %
7:1 1 2.04 %
8:0 1 2.04 %
9:0 1 2.04 %
12:0 1 2.04 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    21
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    5
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    25%
  • 29
    13:00
    Perła Sławatycze
    0
    0
    :
    Agrosport Leśna Podlaska
  • 29
    13:00
    Twierdza Kobylany
    3
    2
    :
    GLKS Rokitno
  • 29
    13:00
    Olimpia Jabłoń
    2
    4
    :
    Victoria Parczew
  • 29
    14:00
    Dąb Dębowa Kłoda
    0
    2
    :
    Rogo Rogoźnica
  • 29
    16:00
    Niwa Łomazy
    4
    2
    :
    Red Sielczyk (Biała Podlaska)
  • 05
    13:00
    Red Sielczyk (Biała Podlaska)
    2
    3
    :
    Twierdza Kobylany
  • 05
    13:00
    Dąb Dębowa Kłoda
    2
    4
    :
    Niwa Łomazy
  • 05
    13:00
    Agrosport Leśna Podlaska
    1
    3
    :
    Rogo Rogoźnica
  • 05
    13:00
    Krzna Rzeczyca
    6
    1
    :
    Perła Sławatycze
  • 05
    16:00
    GLKS Rokitno
    1
    4
    :
    Olimpia Jabłoń
  • 12
    13:00
    Rogo Rogoźnica
    0
    0
    :
    Krzna Rzeczyca
  • 12
    13:00
    Niwa Łomazy
    5
    1
    :
    Agrosport Leśna Podlaska
  • 12
    13:00
    Twierdza Kobylany
    3
    0
    :
    Dąb Dębowa Kłoda
  • 12
    13:00
    Olimpia Jabłoń
    0
    0
    :
    Red Sielczyk (Biała Podlaska)
  • 12
    16:00
    Victoria Parczew
    9
    0
    :
    GLKS Rokitno
  • 19
    13:00
    Red Sielczyk (Biała Podlaska)
    2
    3
    :
    Victoria Parczew
  • 19
    13:00
    Dąb Dębowa Kłoda
    1
    0
    :
    Olimpia Jabłoń
  • 19
    16:00
    Agrosport Leśna Podlaska
    0
    0
    :
    Twierdza Kobylany
  • 07
    13:00
    Rogo Rogoźnica
    -
    -
    :
    Perła Sławatycze
  • 26
    12:00
    Niwa Łomazy
    12
    0
    :
    Perła Sławatycze
  • 26
    12:00
    Twierdza Kobylany
    1
    3
    :
    Krzna Rzeczyca
  • 26
    12:00
    Olimpia Jabłoń
    0
    1
    :
    Agrosport Leśna Podlaska
  • 26
    12:00
    Victoria Parczew
    2
    1
    :
    Dąb Dębowa Kłoda
  • 26
    12:00
    GLKS Rokitno
    5
    1
    :
    Red Sielczyk (Biała Podlaska)
  • 03
    11:00
    Twierdza Kobylany
    3
    0
    :
    Perła Sławatycze
  • 03
    12:00
    Dąb Dębowa Kłoda
    5
    2
    :
    GLKS Rokitno
  • 03
    12:00
    Rogo Rogoźnica
    2
    1
    :
    Niwa Łomazy
  • 03
    14:00
    Agrosport Leśna Podlaska
    0
    4
    :
    Victoria Parczew
  • 10
    12:00
    Twierdza Kobylany
    4
    4
    :
    Rogo Rogoźnica
  • 10
    12:00
    Victoria Parczew
    1
    0
    :
    Krzna Rzeczyca
  • 10
    14:30
    Olimpia Jabłoń
    6
    1
    :
    Perła Sławatycze
  • 10
    15:00
    Red Sielczyk (Biała Podlaska)
    5
    1
    :
    Dąb Dębowa Kłoda
  • 24
    11:00
    Olimpia Jabłoń
    1
    0
    :
    Niwa Łomazy
  • 24
    11:00
    Victoria Parczew
    1
    2
    :
    Rogo Rogoźnica
  • 24
    11:00
    GLKS Rokitno
    5
    0
    :
    Perła Sławatycze
  • 24
    11:00
    Red Sielczyk (Biała Podlaska)
    0
    1
    :
    Krzna Rzeczyca
  • 24
    14:00
    Dąb Dębowa Kłoda
    2
    2
    :
    Agrosport Leśna Podlaska