Lubelskie | Klasa okręgowa | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
51.19 %
Zwycięstwa gości
25
29.76 %
Remisy
16
19.05 %

Bramki

Gospodarzy
169
średnia: 2.01
Gości
117
średnia: 1.39

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.38%
2 z 84
0.5
97.62%
82 z 84
10.71%
9 z 84
1.5
89.29%
75 z 84
30.95%
26 z 84
2.5
69.05%
58 z 84
59.52%
50 z 84
3.5
40.48%
34 z 84
78.57%
66 z 84
4.5
21.43%
18 z 84
88.1%
74 z 84
5.5
11.9%
10 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 10 11.9 %
3:1 8 9.52 %
1:1 6 7.14 %
2:2 6 7.14 %
0:2 6 7.14 %
0:1 5 5.95 %
1:2 5 5.95 %
2:0 5 5.95 %
3:0 5 5.95 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 4 4.76 %
4:1 3 3.57 %
0:0 2 2.38 %
3:3 2 2.38 %
1:0 2 2.38 %
3:2 2 2.38 %
5:2 2 2.38 %
2:3 1 1.19 %
3:4 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.19 %
1:4 1 1.19 %
0:4 1 1.19 %
4:0 1 1.19 %
1:5 1 1.19 %
5:0 1 1.19 %
7:2 1 1.19 %
7:1 1 1.19 %
7:0 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    13%
  • 25
    11:00
    Metalowiec Goraj
    0
    2
    :
    Roztocze Szczebrzeszyn
  • 25
    11:00
    Olimpia Miączyn
    0
    2
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 25
    15:00
    Pogoń Łaszczówka
    0
    1
    :
    Olimpiakos Tarnogród
  • 25
    16:00
    Łada Biłgoraj
    1
    1
    :
    Błękitni Obsza
  • 26
    14:00
    Tur Turobin
    0
    3
    :
    Victoria Łukowa/Chmielek
  • 26
    14:00
    Sparta Łabunie
    1
    5
    :
    Andoria Mircze
  • 26
    15:00
    Włókniarz Frampol
    0
    1
    :
    Omega Stary Zamość
  • 02
    15:00
    Granica Lubycza Królewska
    3
    0
    :
    Włókniarz Frampol
  • 02
    15:00
    Błękitni Obsza
    4
    0
    :
    Tur Turobin
  • 02
    16:00
    Omega Stary Zamość
    2
    2
    :
    Olimpia Miączyn
  • 03
    15:00
    Olimpiakos Tarnogród
    2
    2
    :
    Łada Biłgoraj
  • 03
    15:00
    Andoria Mircze
    3
    4
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 03
    15:00
    Roztocze Szczebrzeszyn
    2
    0
    :
    Korona Łaszczów
  • 03
    15:00
    Victoria Łukowa/Chmielek
    1
    2
    :
    Metalowiec Goraj
  • 03
    16:00
    Tanew Majdan Stary
    7
    1
    :
    Sparta Łabunie
  • 09
    11:00
    Olimpia Miączyn
    2
    1
    :
    Granica Lubycza Królewska
  • 09
    13:00
    Olimpiakos Tarnogród
    3
    0
    :
    Andoria Mircze
  • 10
    12:00
    Włókniarz Frampol
    2
    1
    :
    Roztocze Szczebrzeszyn
  • 10
    14:00
    Korona Łaszczów
    2
    2
    :
    Victoria Łukowa/Chmielek
  • 10
    14:00
    Sparta Łabunie
    1
    4
    :
    Omega Stary Zamość
  • 10
    14:00
    Pogoń Łaszczówka
    1
    2
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 10
    15:00
    Łada Biłgoraj
    2
    0
    :
    Tur Turobin
  • 10
    15:00
    Metalowiec Goraj
    1
    2
    :
    Błękitni Obsza
  • 23
    11:00
    Pogoń Łaszczówka
    -
    -
    :
    Granica Lubycza Królewska
  • 23
    13:00
    Olimpiakos Tarnogród
    -
    -
    :
    Omega Stary Zamość
  • 23
    14:00
    Sparta Łabunie
    -
    -
    :
    Roztocze Szczebrzeszyn
  • 24
    14:00
    Korona Łaszczów
    -
    -
    :
    Tur Turobin
  • 24
    14:00
    Włókniarz Frampol
    -
    -
    :
    Błękitni Obsza
  • 24
    15:00
    Łada Biłgoraj
    -
    -
    :
    Metalowiec Goraj
  • 24
    15:00
    Olimpia Miączyn
    -
    -
    :
    Victoria Łukowa/Chmielek
  • 24
    15:00
    Andoria Mircze
    -
    -
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 30
    13:00
    Tur Turobin
    -
    -
    :
    Włókniarz Frampol
  • 30
    14:00
    Omega Stary Zamość
    -
    -
    :
    Andoria Mircze
  • 30
    14:00
    Błękitni Obsza
    -
    -
    :
    Olimpia Miączyn
  • 31
    11:00
    Granica Lubycza Królewska
    -
    -
    :
    Olimpiakos Tarnogród
  • 31
    11:00
    Roztocze Szczebrzeszyn
    -
    -
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 31
    13:00
    Victoria Łukowa/Chmielek
    -
    -
    :
    Sparta Łabunie
  • 31
    14:00
    Tanew Majdan Stary
    -
    -
    :
    Łada Biłgoraj
  • 31
    14:00
    Metalowiec Goraj
    -
    -
    :
    Korona Łaszczów
  • 11
    ?:?
    Błękitni Obsza
    -
    -
    :
    Pogoń Łaszczówka
  • 11
    13:00
    Tur Turobin
    -
    -
    :
    Sparta Łabunie
  • 11
    11:00
    Granica Lubycza Królewska
    -
    -
    :
    Tanew Majdan Stary
  • 11
    12:00
    Korona Łaszczów
    -
    -
    :
    Włókniarz Frampol
  • 11
    13:00
    Omega Stary Zamość
    -
    -
    :
    Łada Biłgoraj
  • 11
    13:00
    Roztocze Szczebrzeszyn
    -
    -
    :
    Andoria Mircze
  • 11
    13:00
    Victoria Łukowa/Chmielek
    -
    -
    :
    Olimpiakos Tarnogród
  • 11
    13:00
    Metalowiec Goraj
    -
    -
    :
    Olimpia Miączyn