Lubelskie | Klasa A | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
50.72 %
Zwycięstwa gości
27
39.13 %
Remisy
7
10.14 %

Bramki

Gospodarzy
171
średnia: 2.48
Gości
148
średnia: 2.14

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.9%
2 z 69
0.5
97.1%
67 z 69
4.35%
3 z 69
1.5
95.65%
66 z 69
15.94%
11 z 69
2.5
84.06%
58 z 69
31.88%
22 z 69
3.5
68.12%
47 z 69
46.38%
32 z 69
4.5
53.62%
37 z 69
68.12%
47 z 69
5.5
31.88%
22 z 69

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 5 7.25 %
2:0 4 5.8 %
3:1 4 5.8 %
0:3 3 4.35 %
3:0 3 4.35 %
4:1 3 4.35 %
1:4 3 4.35 %
1:5 3 4.35 %
5:1 3 4.35 %
0:5 3 4.35 %
5:0 3 4.35 %
0:0 2 2.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 2 2.9 %
2:2 2 2.9 %
3:2 2 2.9 %
3:4 2 2.9 %
0:2 2 2.9 %
2:5 2 2.9 %
4:0 2 2.9 %
6:0 2 2.9 %
3:3 1 1.45 %
0:1 1 1.45 %
2:3 1 1.45 %
4:5 1 1.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 1.45 %
2:4 1 1.45 %
5:3 1 1.45 %
4:7 1 1.45 %
0:4 1 1.45 %
6:1 1 1.45 %
7:2 1 1.45 %
1:7 1 1.45 %
7:0 1 1.45 %
0:7 1 1.45 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    28%
  • 28
    17:00
    Olender Sól
    7
    2
    :
    Start Gmina Frampol
  • 28
    17:00
    Szumy Susiec
    1
    5
    :
    Orkan Bełżec
  • 29
    13:00
    Graf Chodywańce
    4
    5
    :
    Tarpan Korchów
  • 29
    16:00
    Ostoja Skierbieszów
    2
    1
    :
    Gryf Gmina II Zamość
  • 29
    17:00
    Orion Dereźnia
    2
    1
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 29
    17:00
    Potok Sitno
    7
    0
    :
    Orion Jacnia
  • 04
    11:00
    Start Gmina Frampol
    1
    4
    :
    Graf Chodywańce
  • 04
    16:00
    Unia Hrubieszów
    4
    0
    :
    Ostoja Skierbieszów
  • 04
    16:00
    Sokół Zwierzyniec
    2
    5
    :
    Potok Sitno
  • 05
    14:30
    Gryf Gmina II Zamość
    4
    1
    :
    Olender Sól
  • 05
    15:00
    Tarpan Korchów
    1
    1
    :
    Orion Dereźnia
  • 05
    16:00
    Orkan Bełżec
    5
    0
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 05
    16:30
    Orion Jacnia
    1
    7
    :
    Szumy Susiec
  • 11
    16:00
    Ostoja Skierbieszów
    0
    3
    :
    Orkan Bełżec
  • 12
    16:00
    Olender Sól
    3
    4
    :
    Graf Chodywańce
  • 12
    16:00
    Orion Dereźnia
    2
    1
    :
    Start Gmina Frampol
  • 12
    16:00
    Potok Sitno
    3
    4
    :
    Tarpan Korchów
  • 12
    16:00
    Szumy Susiec
    1
    3
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 12
    16:00
    Orzeł Tereszpol
    6
    1
    :
    Orion Jacnia
  • 18
    13:00
    Unia Hrubieszów
    3
    0
    :
    Olender Sól
    (walkower)
  • 18
    13:00
    Graf Chodywańce
    4
    1
    :
    Orion Dereźnia
  • 19
    15:00
    Orkan Bełżec
    5
    1
    :
    Gryf Gmina II Zamość
  • 19
    16:00
    Orion Jacnia
    5
    3
    :
    Ostoja Skierbieszów
  • 19
    16:00
    Sokół Zwierzyniec
    3
    1
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 29
    16:00
    Tarpan Korchów
    2
    0
    :
    Szumy Susiec
  • 29
    16:00
    Start Gmina Frampol
    1
    5
    :
    Potok Sitno
  • 25
    13:00
    Olender Sól
    4
    1
    :
    Orion Dereźnia
  • 25
    15:00
    Ostoja Skierbieszów
    3
    0
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 26
    14:00
    Unia Hrubieszów
    2
    0
    :
    Orkan Bełżec
  • 26
    14:30
    Gryf Gmina II Zamość
    5
    0
    :
    Orion Jacnia
  • 26
    15:00
    Potok Sitno
    4
    7
    :
    Graf Chodywańce
  • 26
    16:00
    Szumy Susiec
    5
    1
    :
    Start Gmina Frampol
  • 26
    16:00
    Orzeł Tereszpol
    2
    2
    :
    Tarpan Korchów
  • 03
    13:00
    Graf Chodywańce
    3
    2
    :
    Szumy Susiec
  • 03
    15:00
    Orkan Bełżec
    1
    1
    :
    Olender Sól
  • 03
    15:00
    Tarpan Korchów
    0
    2
    :
    Ostoja Skierbieszów
  • 03
    15:00
    Start Gmina Frampol
    0
    1
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 03
    15:00
    Orion Dereźnia
    2
    5
    :
    Potok Sitno
  • 03
    16:00
    Sokół Zwierzyniec
    0
    4
    :
    Gryf Gmina II Zamość
  • 09
    15:00
    Olender Sól
    2
    0
    :
    Potok Sitno
  • 09
    16:00
    Szumy Susiec
    6
    0
    :
    Orion Dereźnia
  • 10
    14:00
    Ostoja Skierbieszów
    3
    1
    :
    Start Gmina Frampol
  • 10
    14:30
    Gryf Gmina II Zamość
    1
    4
    :
    Tarpan Korchów
  • 10
    15:00
    Unia Hrubieszów
    2
    1
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 10
    15:00
    Orkan Bełżec
    3
    2
    :
    Orion Jacnia
  • 10
    15:30
    Orzeł Tereszpol
    1
    4
    :
    Graf Chodywańce
  • 16
    14:00
    Potok Sitno
    3
    3
    :
    Szumy Susiec
  • 16
    15:00
    Graf Chodywańce
    2
    1
    :
    Ostoja Skierbieszów
  • 17
    14:30
    Orion Jacnia
    3
    0
    :
    Olender Sól
  • 17
    15:00
    Sokół Zwierzyniec
    0
    5
    :
    Orkan Bełżec
  • 17
    15:00
    Start Gmina Frampol
    0
    7
    :
    Gryf Gmina II Zamość
  • 17
    15:00
    Orion Dereźnia
    5
    1
    :
    Orzeł Tereszpol
  • 23
    14:00
    Unia Hrubieszów
    -
    -
    :
    Start Gmina Frampol
  • 23
    14:30
    Olender Sól
    0
    0
    :
    Szumy Susiec
  • 23
    14:30
    Orzeł Tereszpol
    2
    3
    :
    Potok Sitno
  • 24
    14:00
    Ostoja Skierbieszów
    0
    0
    :
    Orion Dereźnia
  • 24
    14:00
    Orkan Bełżec
    6
    0
    :
    Tarpan Korchów
  • 24
    14:00
    Orion Jacnia
    2
    4
    :
    Sokół Zwierzyniec
  • 24
    14:30
    Gryf Gmina II Zamość
    0
    2
    :
    Graf Chodywańce