Lubelskie | Klasa A | Lublin II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
50 %
Zwycięstwa gości
28
40 %
Remisy
7
10 %

Bramki

Gospodarzy
165
średnia: 2.36
Gości
129
średnia: 1.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.29%
3 z 70
0.5
95.71%
67 z 70
11.43%
8 z 70
1.5
88.57%
62 z 70
24.29%
17 z 70
2.5
75.71%
53 z 70
42.86%
30 z 70
3.5
57.14%
40 z 70
58.57%
41 z 70
4.5
41.43%
29 z 70
72.86%
51 z 70
5.5
27.14%
19 z 70

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 10 14.29 %
0:1 5 7.14 %
0:2 4 5.71 %
2:0 4 5.71 %
3:1 4 5.71 %
0:0 3 4.29 %
2:2 3 4.29 %
3:2 3 4.29 %
2:4 3 4.29 %
1:4 3 4.29 %
2:5 3 4.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 2 2.86 %
3:4 2 2.86 %
0:4 2 2.86 %
1:1 1 1.43 %
1:2 1 1.43 %
2:3 1 1.43 %
4:3 1 1.43 %
1:3 1 1.43 %
5:3 1 1.43 %
3:5 1 1.43 %
4:1 1 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 1.43 %
6:3 1 1.43 %
4:0 1 1.43 %
5:1 1 1.43 %
6:2 1 1.43 %
5:0 1 1.43 %
0:5 1 1.43 %
6:1 1 1.43 %
7:1 1 1.43 %
0:7 1 1.43 %
10:0 1 1.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    10
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    20%
  • 21
    11:00
    BKS Bogucin
    0
    1
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 21
    17:00
    Cisy Nałęczów
    0
    4
    :
    Kadet Lisów
  • 22
    11:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    10
    0
    :
    Draco Kowala
  • 22
    11:00
    KS Góra Puławska
    1
    3
    :
    GLKS Michów
  • 22
    15:00
    Serokomla Janowiec
    0
    2
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 22
    16:00
    Wilki Wilków
    6
    2
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 22
    17:00
    Orły Kazimierz
    0
    2
    :
    Hetman Gołąb
  • 28
    11:00
    Mazowsze Stężyca
    0
    0
    :
    GLKS Michów
  • 28
    17:00
    Hetman Gołąb
    3
    0
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 29
    15:00
    Amator Rososz-Leopoldów
    4
    0
    :
    BKS Bogucin
  • 29
    16:00
    Żyrzyniak Żyrzyn
    1
    4
    :
    Cisy Nałęczów
  • 29
    16:00
    Draco Kowala
    2
    4
    :
    Serokomla Janowiec
  • 29
    17:00
    Kadet Lisów
    0
    7
    :
    KS Góra Puławska
  • 04
    11:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    2
    2
    :
    Wilki Wilków
  • 04
    11:00
    GLKS Michów
    3
    2
    :
    Kadet Lisów
  • 04
    17:00
    BKS Bogucin
    3
    0
    :
    Draco Kowala
  • 04
    17:00
    Cisy Nałęczów
    3
    5
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 05
    11:00
    KS Góra Puławska
    2
    0
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 05
    15:00
    Serokomla Janowiec
    3
    2
    :
    Hetman Gołąb
  • 05
    16:00
    Orły Kazimierz
    2
    0
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 11
    11:00
    Mazowsze Stężyca
    7
    1
    :
    Kadet Lisów
  • 11
    11:00
    Żyrzyniak Żyrzyn
    3
    0
    :
    GLKS Michów
  • 11
    17:00
    Hetman Gołąb
    5
    0
    :
    BKS Bogucin
  • 12
    11:00
    Draco Kowala
    3
    0
    :
    Cisy Nałęczów
  • 12
    11:00
    Wilki Wilków
    3
    4
    :
    Serokomla Janowiec
  • 12
    15:00
    Amator Rososz-Leopoldów
    2
    4
    :
    KS Góra Puławska
  • 12
    16:00
    Orły Kazimierz
    2
    5
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 18
    11:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    2
    3
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 18
    16:00
    Serokomla Janowiec
    2
    0
    :
    Orły Kazimierz
  • 19
    11:00
    KS Góra Puławska
    6
    3
    :
    Draco Kowala
  • 19
    11:00
    GLKS Michów
    2
    5
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 19
    15:00
    BKS Bogucin
    4
    1
    :
    Wilki Wilków
  • 19
    16:00
    Cisy Nałęczów
    2
    4
    :
    Hetman Gołąb
  • 19
    16:00
    Kadet Lisów
    0
    5
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 25
    16:00
    Draco Kowala
    1
    4
    :
    GLKS Michów
  • 25
    17:00
    Hetman Gołąb
    0
    1
    :
    KS Góra Puławska
  • 26
    11:00
    Wilki Wilków
    0
    0
    :
    Cisy Nałęczów
  • 26
    11:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    4
    3
    :
    Serokomla Janowiec
  • 26
    12:00
    Mazowsze Stężyca
    0
    1
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 26
    12:30
    Amator Rososz-Leopoldów
    3
    0
    :
    Kadet Lisów
  • 26
    15:00
    Orły Kazimierz
    2
    1
    :
    BKS Bogucin
  • 02
    15:00
    BKS Bogucin
    2
    1
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 03
    12:00
    GLKS Michów
    2
    5
    :
    Hetman Gołąb
  • 03
    15:00
    Serokomla Janowiec
    5
    3
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 03
    15:00
    Żyrzyniak Żyrzyn
    3
    0
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 03
    16:00
    Cisy Nałęczów
    3
    0
    :
    Orły Kazimierz
  • 03
    16:00
    KS Góra Puławska
    6
    1
    :
    Wilki Wilków
  • 03
    16:00
    Kadet Lisów
    0
    2
    :
    Draco Kowala
  • 08
    19:00
    Wilki Wilków
    3
    1
    :
    GLKS Michów
  • 09
    11:00
    Mazowsze Stężyca
    3
    0
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 09
    11:00
    Serokomla Janowiec
    2
    2
    :
    BKS Bogucin
  • 10
    14:00
    Hetman Gołąb
    3
    1
    :
    Kadet Lisów
  • 10
    14:00
    Orły Kazimierz
    3
    4
    :
    KS Góra Puławska
  • 10
    15:00
    Draco Kowala
    0
    1
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 16
    11:00
    BKS Bogucin
    0
    2
    :
    Mazowsze Stężyca
  • 16
    16:00
    Cisy Nałęczów
    3
    1
    :
    Serokomla Janowiec
  • 17
    11:00
    KS Góra Puławska
    3
    2
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 17
    11:00
    Żyrzyniak Żyrzyn
    0
    0
    :
    Hetman Gołąb
  • 17
    12:00
    GLKS Michów
    2
    0
    :
    Orły Kazimierz
  • 17
    15:00
    Kadet Lisów
    1
    1
    :
    Wilki Wilków
  • 17
    15:00
    Amator Rososz-Leopoldów
    5
    1
    :
    Draco Kowala
  • 23
    11:00
    Wilki Wilków
    0
    1
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 23
    11:00
    BKS Bogucin
    0
    4
    :
    Cisy Nałęczów
  • 23
    14:00
    Serokomla Janowiec
    1
    2
    :
    KS Góra Puławska
  • 23
    15:00
    Hetman Gołąb
    3
    0
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 24
    11:00
    Mazowsze Stężyca
    5
    2
    :
    Draco Kowala
  • 24
    11:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    2
    2
    :
    GLKS Michów
  • 24
    13:00
    Orły Kazimierz
    3
    1
    :
    Kadet Lisów