Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga, gr. północna
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWRWWWWWRWWWWWPWWWWWWW
-
-
-
RWPWWPPWWWPWWWWWRWPRWP
-
PWRPPWWPWWWPWPRPWPPWRW
-
PPWWWPPWPWWPWPPRPPWRWW
-
-
PWWWPPWPWPPWPWWPWPWRPP
-
WPWPPPPWWWPPPWPPPWPWWP
-
-
PPPPPPPPPPPWPPPPPPPPPP
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
71
53.79 %
71
53.79 %
Zwycięstwa gości
51
38.64 %
51
38.64 %
Remisy
10
7.58 %
10
7.58 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
129 z 132
6.06%
8 z 132
8 z 132
1.5
93.94%
124 z 132
124 z 132
15.15%
20 z 132
20 z 132
2.5
84.85%
112 z 132
112 z 132
45.45%
60 z 132
60 z 132
3.5
54.55%
72 z 132
72 z 132
57.58%
76 z 132
76 z 132
4.5
42.42%
56 z 132
56 z 132
71.97%
95 z 132
95 z 132
5.5
28.03%
37 z 132
37 z 132
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 15 | 11.36 % |
0:3 | 13 | 9.85 % |
2:1 | 8 | 6.06 % |
2:0 | 6 | 4.55 % |
3:1 | 6 | 4.55 % |
1:3 | 5 | 3.79 % |
5:0 | 5 | 3.79 % |
1:2 | 4 | 3.03 % |
2:3 | 4 | 3.03 % |
1:5 | 4 | 3.03 % |
0:0 | 3 | 2.27 % |
1:1 | 3 | 2.27 % |
1:0 | 3 | 2.27 % |
3:2 | 3 | 2.27 % |
0:2 | 3 | 2.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 3 | 2.27 % |
4:1 | 3 | 2.27 % |
4:0 | 3 | 2.27 % |
1:7 | 3 | 2.27 % |
7:0 | 3 | 2.27 % |
2:2 | 2 | 1.52 % |
3:3 | 2 | 1.52 % |
0:1 | 2 | 1.52 % |
4:3 | 2 | 1.52 % |
4:2 | 2 | 1.52 % |
6:2 | 2 | 1.52 % |
1:6 | 2 | 1.52 % |
6:0 | 2 | 1.52 % |
5:4 | 1 | 0.76 % |
2:4 | 1 | 0.76 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:5 | 1 | 0.76 % |
5:2 | 1 | 0.76 % |
3:6 | 1 | 0.76 % |
5:1 | 1 | 0.76 % |
2:6 | 1 | 0.76 % |
0:5 | 1 | 0.76 % |
0:6 | 1 | 0.76 % |
7:1 | 1 | 0.76 % |
8:1 | 1 | 0.76 % |
8:0 | 1 | 0.76 % |
9:0 | 1 | 0.76 % |
0:9 | 1 | 0.76 % |
10:0 | 1 | 0.76 % |
1:11 | 1 | 0.76 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6451%Wygrana przynajmniej 1 bramką2218%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1512%Wygrana 3 bramkami i więcej2419%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie12:30MUKS Praga Warszawa (k)31:KS Raszyn (k)
-
18 sie14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)14:UKS SMS II Łódź (k)
-
19 sie11:00Stomilanki Olsztyn (k)31:Unifreeze Górzno (k)
-
19 sie16:00Piastovia Piastów (k)60:Sztorm Gdańsk (k)
-
19 sie18:00KKP Bydgoszcz (k)10:Medyk II Konin (k)
-
30 wrz15:00Kotwica Kórnik (k)111:AP Orlen Gdańsk (k)
-
25 sie11:00Unifreeze Górzno (k)02:KKP Bydgoszcz (k)
-
25 sie16:00AP Orlen Gdańsk (k)52:KS Raszyn (k)
-
25 sie18:00UKS SMS II Łódź (k)31:Stomilanki Olsztyn (k)
-
26 sie11:00Medyk II Konin (k)21:MUKS Praga Warszawa (k)
-
26 sie13:00Sztorm Gdańsk (k)06:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
26 sie16:00Piastovia Piastów (k)54:Kotwica Kórnik (k)
-
09 wrz11:00Polonia Środa Wielkopolska (k)32:Kotwica Kórnik (k)
-
09 wrz11:00
-
09 wrz12:30MUKS Praga Warszawa (k)22:Unifreeze Górzno (k)
-
09 wrz15:30KS Raszyn (k)11:Medyk II Konin (k)
-
09 wrz16:00Piastovia Piastów (k)33:AP Orlen Gdańsk (k)
-
09 wrz16:00KKP Bydgoszcz (k)30:UKS SMS II Łódź (k)
-
12 wrz14:00Sztorm Gdańsk (k)17:KKP Bydgoszcz (k)
-
12 wrz16:00Unifreeze Górzno (k)21:KS Raszyn (k)
-
12 wrz16:00UKS SMS II Łódź (k)21:MUKS Praga Warszawa (k)
-
12 wrz16:30Piastovia Piastów (k)41:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
12 wrz17:00Kotwica Kórnik (k)16:Stomilanki Olsztyn (k)
-
12 wrz18:00AP Orlen Gdańsk (k)30:Medyk II Konin (k)
-
15 wrz14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)32:AP Orlen Gdańsk (k)
-
15 wrz16:00Medyk II Konin (k)10:Unifreeze Górzno (k)
-
16 wrz11:00Stomilanki Olsztyn (k)21:Piastovia Piastów (k)
-
16 wrz16:00KKP Bydgoszcz (k)81:Kotwica Kórnik (k)
-
16 wrz17:30KS Raszyn (k)03:UKS SMS II Łódź (k)
-
04 paź17:00MUKS Praga Warszawa (k)60:Sztorm Gdańsk (k)
-
22 wrz11:00UKS SMS II Łódź (k)11:Medyk II Konin (k)
-
22 wrz12:00Sztorm Gdańsk (k)02:KS Raszyn (k)
-
22 wrz14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)36:Stomilanki Olsztyn (k)
-
22 wrz15:00Kotwica Kórnik (k)17:MUKS Praga Warszawa (k)
-
22 wrz16:00AP Orlen Gdańsk (k)35:Unifreeze Górzno (k)
-
22 wrz16:00Piastovia Piastów (k)23:KKP Bydgoszcz (k)
-
13 paź13:30Medyk II Konin (k)30:Sztorm Gdańsk (k)(walkower)
-
13 paź17:30KS Raszyn (k)21:Kotwica Kórnik (k)
-
14 paź11:00Stomilanki Olsztyn (k)31:AP Orlen Gdańsk (k)
-
14 paź14:00Unifreeze Górzno (k)24:UKS SMS II Łódź (k)
-
14 paź16:00KKP Bydgoszcz (k)30:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
14 paź18:00MUKS Praga Warszawa (k)11:Piastovia Piastów (k)
-
20 paź12:00Sztorm Gdańsk (k)09:Unifreeze Górzno (k)
-
20 paź14:00Kotwica Kórnik (k)12:Medyk II Konin (k)
-
20 paź14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)23:MUKS Praga Warszawa (k)
-
20 paź15:00AP Orlen Gdańsk (k)33:UKS SMS II Łódź (k)
-
21 paź11:00Stomilanki Olsztyn (k)32:KKP Bydgoszcz (k)
-
21 paź15:00Piastovia Piastów (k)01:KS Raszyn (k)
-
27 paź11:00UKS SMS II Łódź (k)50:Sztorm Gdańsk (k)
-
27 paź12:30MUKS Praga Warszawa (k)15:Stomilanki Olsztyn (k)
-
27 paź18:30KS Raszyn (k)23:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
28 paź11:00Unifreeze Górzno (k)100:Kotwica Kórnik (k)
-
28 paź13:30Medyk II Konin (k)70:Piastovia Piastów (k)
-
28 paź16:00KKP Bydgoszcz (k)41:AP Orlen Gdańsk (k)
-
03 lis11:00
-
03 lis12:00AP Orlen Gdańsk (k)70:Sztorm Gdańsk (k)
-
03 lis13:30Piastovia Piastów (k)20:Unifreeze Górzno (k)
-
04 lis11:00Kotwica Kórnik (k)03:UKS SMS II Łódź (k)
-
04 lis13:00Polonia Środa Wielkopolska (k)03:Medyk II Konin (k)
-
04 lis16:00KKP Bydgoszcz (k)10:MUKS Praga Warszawa (k)
-
10 lis11:00Unifreeze Górzno (k)50:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
10 lis11:00UKS SMS II Łódź (k)20:Piastovia Piastów (k)
-
10 lis13:00Medyk II Konin (k)31:Stomilanki Olsztyn (k)
-
10 lis13:00Sztorm Gdańsk (k)12:Kotwica Kórnik (k)
-
10 lis14:30MUKS Praga Warszawa (k)42:AP Orlen Gdańsk (k)
-
10 lis15:30KS Raszyn (k)16:KKP Bydgoszcz (k)
-
16 mar?:?AP Orlen Gdańsk (k)30:Kotwica Kórnik (k)(walkower)
-
16 mar?:?Sztorm Gdańsk (k)03:Piastovia Piastów (k)(walkower)
-
16 mar11:00Medyk II Konin (k)14:KKP Bydgoszcz (k)
-
16 mar11:00KS Raszyn (k)23:MUKS Praga Warszawa (k)
-
16 mar12:00UKS SMS II Łódź (k)50:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
16 mar15:00Unifreeze Górzno (k)13:Stomilanki Olsztyn (k)
-
22 mar15:30Stomilanki Olsztyn (k)41:UKS SMS II Łódź (k)
-
23 mar?:?Polonia Środa Wielkopolska (k)30:Sztorm Gdańsk (k)(walkower)
-
23 mar?:?Piastovia Piastów (k)30:Kotwica Kórnik (k)(walkower)
-
23 mar12:30MUKS Praga Warszawa (k)13:Medyk II Konin (k)
-
23 mar14:00KS Raszyn (k)14:AP Orlen Gdańsk (k)
-
24 mar17:00KKP Bydgoszcz (k)21:Unifreeze Górzno (k)
-
14 kwi?:?Kotwica Kórnik (k)03:Polonia Środa Wielkopolska (k)(walkower)
-
14 kwi?:?Sztorm Gdańsk (k)03:Stomilanki Olsztyn (k)(walkower)
-
14 kwi11:00UKS SMS II Łódź (k)22:KKP Bydgoszcz (k)
-
14 kwi12:00Unifreeze Górzno (k)43:MUKS Praga Warszawa (k)
-
14 kwi14:00AP Orlen Gdańsk (k)31:Piastovia Piastów (k)
-
14 kwi17:45Medyk II Konin (k)40:KS Raszyn (k)
-
17 kwi14:00Medyk II Konin (k)21:AP Orlen Gdańsk (k)
-
18 kwi?:?KKP Bydgoszcz (k)30:Sztorm Gdańsk (k)(walkower)
-
18 kwi?:?Stomilanki Olsztyn (k)30:Kotwica Kórnik (k)(walkower)
-
18 kwi16:00KS Raszyn (k)71:Unifreeze Górzno (k)
-
18 kwi17:00
-
18 kwi17:00Polonia Środa Wielkopolska (k)12:Piastovia Piastów (k)
-
27 kwi?:?Kotwica Kórnik (k)03:KKP Bydgoszcz (k)(walkower)
-
27 kwi?:?Sztorm Gdańsk (k)03:MUKS Praga Warszawa (k)(walkower)
-
27 kwi11:00UKS SMS II Łódź (k)30:KS Raszyn (k)
-
27 kwi12:00Unifreeze Górzno (k)20:Medyk II Konin (k)
-
28 kwi14:00AP Orlen Gdańsk (k)40:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
28 kwi16:00Piastovia Piastów (k)15:Stomilanki Olsztyn (k)
-
14 kwi13:00Stomilanki Olsztyn (k)02:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
04 maj?:?KS Raszyn (k)30:Sztorm Gdańsk (k)(walkower)
-
04 maj?:?MUKS Praga Warszawa (k)30:Kotwica Kórnik (k)(walkower)
-
04 maj12:00Unifreeze Górzno (k)26:AP Orlen Gdańsk (k)
-
05 maj13:00Medyk II Konin (k)15:UKS SMS II Łódź (k)
-
05 maj17:00KKP Bydgoszcz (k)70:Piastovia Piastów (k)
-
11 maj?:?Kotwica Kórnik (k)03:KS Raszyn (k)(walkower)
-
11 maj?:?Sztorm Gdańsk (k)03:Medyk II Konin (k)(walkower)
-
11 maj11:00UKS SMS II Łódź (k)20:Unifreeze Górzno (k)
-
11 maj14:00AP Orlen Gdańsk (k)05:Stomilanki Olsztyn (k)
-
11 maj14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)13:KKP Bydgoszcz (k)
-
12 maj16:00Piastovia Piastów (k)20:MUKS Praga Warszawa (k)
-
18 maj?:?Unifreeze Górzno (k)30:Sztorm Gdańsk (k)(walkower)
-
18 maj?:?Medyk II Konin (k)30:Kotwica Kórnik (k)(walkower)
-
18 maj11:00KS Raszyn (k)12:Piastovia Piastów (k)
-
19 maj12:30MUKS Praga Warszawa (k)90:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
19 maj14:00UKS SMS II Łódź (k)20:AP Orlen Gdańsk (k)
-
19 maj17:00KKP Bydgoszcz (k)21:Stomilanki Olsztyn (k)
-
26 maj?:?Kotwica Kórnik (k)03:Unifreeze Górzno (k)(walkower)
-
26 maj?:?Sztorm Gdańsk (k)03:UKS SMS II Łódź (k)(walkower)
-
26 maj11:00
-
26 maj14:00AP Orlen Gdańsk (k)00:KKP Bydgoszcz (k)
-
26 maj14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)62:KS Raszyn (k)
-
26 maj16:00Piastovia Piastów (k)43:Medyk II Konin (k)
-
01 cze?:?Sztorm Gdańsk (k)03:AP Orlen Gdańsk (k)(walkower)
-
01 cze?:?UKS SMS II Łódź (k)30:Kotwica Kórnik (k)(walkower)
-
01 cze12:30MUKS Praga Warszawa (k)15:KKP Bydgoszcz (k)
-
01 cze16:00Unifreeze Górzno (k)62:Piastovia Piastów (k)
-
01 cze16:00Medyk II Konin (k)51:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
01 cze16:00KS Raszyn (k)17:Stomilanki Olsztyn (k)
-
08 cze?:?Kotwica Kórnik (k)XSztorm Gdańsk (k)(obustronny walkower)
-
08 cze16:00AP Orlen Gdańsk (k)13:MUKS Praga Warszawa (k)
-
08 cze16:00KKP Bydgoszcz (k)40:KS Raszyn (k)
-
08 cze16:00Stomilanki Olsztyn (k)00:Medyk II Konin (k)
-
08 cze16:00Polonia Środa Wielkopolska (k)42:Unifreeze Górzno (k)
-
08 cze16:00Piastovia Piastów (k)13:UKS SMS II Łódź (k)