Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga, gr. północna
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
53.79 %
Zwycięstwa gości
51
38.64 %
Remisy
10
7.58 %

Bramki

Gospodarzy
323
średnia: 2.45
Gości
258
średnia: 1.95

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
6.06%
8 z 132
1.5
93.94%
124 z 132
15.15%
20 z 132
2.5
84.85%
112 z 132
45.45%
60 z 132
3.5
54.55%
72 z 132
57.58%
76 z 132
4.5
42.42%
56 z 132
71.97%
95 z 132
5.5
28.03%
37 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 15 11.36 %
0:3 13 9.85 %
2:1 8 6.06 %
2:0 6 4.55 %
3:1 6 4.55 %
1:3 5 3.79 %
5:0 5 3.79 %
1:2 4 3.03 %
2:3 4 3.03 %
1:5 4 3.03 %
0:0 3 2.27 %
1:1 3 2.27 %
1:0 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
0:2 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 3 2.27 %
4:1 3 2.27 %
4:0 3 2.27 %
1:7 3 2.27 %
7:0 3 2.27 %
2:2 2 1.52 %
3:3 2 1.52 %
0:1 2 1.52 %
4:3 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
6:2 2 1.52 %
1:6 2 1.52 %
6:0 2 1.52 %
5:4 1 0.76 %
2:4 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.76 %
5:2 1 0.76 %
3:6 1 0.76 %
5:1 1 0.76 %
2:6 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
7:1 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
0:9 1 0.76 %
10:0 1 0.76 %
1:11 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    64
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    19%
  • 18
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    3
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 18
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    4
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 19
    11:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    3
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 19
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    6
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
  • 19
    18:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    1
    0
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 30
    15:00
    Kotwica Kórnik (k)
    1
    11
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 25
    11:00
    Unifreeze Górzno (k)
    0
    2
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 25
    16:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    5
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 25
    18:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    3
    1
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 26
    11:00
    Medyk II Konin (k)
    2
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 26
    13:00
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    6
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 26
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    5
    4
    :
    Kotwica Kórnik (k)
  • 09
    11:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    3
    2
    :
    Kotwica Kórnik (k)
  • 09
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    2
    2
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 09
    15:30
    KS Raszyn (k)
    1
    1
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 09
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    3
    3
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 09
    16:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    3
    0
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 12
    14:00
    Sztorm Gdańsk (k)
    1
    7
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 12
    16:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 12
    16:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 12
    16:30
    Piastovia Piastów (k)
    4
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 12
    17:00
    Kotwica Kórnik (k)
    1
    6
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 12
    18:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    3
    0
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 15
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    3
    2
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 15
    16:00
    Medyk II Konin (k)
    1
    0
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 16
    11:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    2
    1
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 16
    16:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    8
    1
    :
    Kotwica Kórnik (k)
  • 16
    17:30
    KS Raszyn (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 04
    17:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    6
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
  • 22
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    1
    1
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 22
    12:00
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 22
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    3
    6
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 22
    15:00
    Kotwica Kórnik (k)
    1
    7
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 22
    16:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    3
    5
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 22
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    2
    3
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 13
    13:30
    Medyk II Konin (k)
    3
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
    (walkower)
  • 13
    17:30
    KS Raszyn (k)
    2
    1
    :
    Kotwica Kórnik (k)
  • 14
    11:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    3
    1
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 14
    14:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    4
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 14
    16:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    3
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 14
    18:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    1
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 20
    12:00
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    9
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 20
    14:00
    Kotwica Kórnik (k)
    1
    2
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 20
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    2
    3
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 20
    15:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    3
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 21
    11:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    3
    2
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 21
    15:00
    Piastovia Piastów (k)
    0
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 27
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    5
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
  • 27
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    5
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 27
    18:30
    KS Raszyn (k)
    2
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 28
    11:00
    Unifreeze Górzno (k)
    10
    0
    :
    Kotwica Kórnik (k)
  • 28
    13:30
    Medyk II Konin (k)
    7
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 28
    16:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    4
    1
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 03
    12:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    7
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
  • 03
    13:30
    Piastovia Piastów (k)
    2
    0
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 04
    11:00
    Kotwica Kórnik (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 04
    13:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    0
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 04
    16:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    1
    0
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 10
    11:00
    Unifreeze Górzno (k)
    5
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 10
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 10
    13:00
    Medyk II Konin (k)
    3
    1
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 10
    13:00
    Sztorm Gdańsk (k)
    1
    2
    :
    Kotwica Kórnik (k)
  • 10
    14:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    4
    2
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 10
    15:30
    KS Raszyn (k)
    1
    6
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 16
    ?:?
    AP Lechia Gdańsk (k)
    3
    0
    :
    Kotwica Kórnik (k)
    (walkower)
  • 16
    ?:?
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    3
    :
    Piastovia Piastów (k)
    (walkower)
  • 16
    11:00
    Medyk II Konin (k)
    1
    4
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 16
    11:00
    KS Raszyn (k)
    2
    3
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 16
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    5
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 16
    15:00
    Unifreeze Górzno (k)
    1
    3
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 22
    15:30
    Stomilanki Olsztyn (k)
    4
    1
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 23
    ?:?
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    3
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
    (walkower)
  • 23
    ?:?
    Piastovia Piastów (k)
    3
    0
    :
    Kotwica Kórnik (k)
    (walkower)
  • 23
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 23
    14:00
    KS Raszyn (k)
    1
    4
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 24
    17:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    2
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 14
    ?:?
    Kotwica Kórnik (k)
    0
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    (walkower)
  • 14
    ?:?
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    3
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
    (walkower)
  • 14
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    2
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 14
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    4
    3
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 14
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    3
    1
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 14
    17:45
    Medyk II Konin (k)
    4
    0
    :
    KS Raszyn (k)
  • 17
    14:00
    Medyk II Konin (k)
    2
    1
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 18
    ?:?
    KKP Bydgoszcz (k)
    3
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
    (walkower)
  • 18
    ?:?
    Stomilanki Olsztyn (k)
    3
    0
    :
    Kotwica Kórnik (k)
    (walkower)
  • 18
    16:00
    KS Raszyn (k)
    7
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 18
    17:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 27
    ?:?
    Kotwica Kórnik (k)
    0
    3
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
    (walkower)
  • 27
    ?:?
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    3
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
    (walkower)
  • 27
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    3
    0
    :
    KS Raszyn (k)
  • 27
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    0
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 28
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    4
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 28
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    1
    5
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 14
    13:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    0
    2
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 04
    ?:?
    KS Raszyn (k)
    3
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
    (walkower)
  • 04
    ?:?
    MUKS Praga Warszawa (k)
    3
    0
    :
    Kotwica Kórnik (k)
    (walkower)
  • 04
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    6
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 05
    13:00
    Medyk II Konin (k)
    1
    5
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 05
    17:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    7
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 11
    ?:?
    Kotwica Kórnik (k)
    0
    3
    :
    KS Raszyn (k)
    (walkower)
  • 11
    ?:?
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
    (walkower)
  • 11
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    0
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 11
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    0
    5
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 11
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    3
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 12
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    2
    0
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 18
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    3
    0
    :
    Sztorm Gdańsk (k)
    (walkower)
  • 18
    ?:?
    Medyk II Konin (k)
    3
    0
    :
    Kotwica Kórnik (k)
    (walkower)
  • 18
    11:00
    KS Raszyn (k)
    1
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 19
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    9
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 19
    14:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    0
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 19
    17:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    2
    1
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 26
    ?:?
    Kotwica Kórnik (k)
    0
    3
    :
    Unifreeze Górzno (k)
    (walkower)
  • 26
    ?:?
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
    (walkower)
  • 26
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    0
    0
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 26
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    6
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 26
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    4
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 01
    ?:?
    Sztorm Gdańsk (k)
    0
    3
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
    (walkower)
  • 01
    ?:?
    UKS SMS II Łódź (k)
    3
    0
    :
    Kotwica Kórnik (k)
    (walkower)
  • 01
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    5
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 01
    16:00
    Unifreeze Górzno (k)
    6
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 01
    16:00
    Medyk II Konin (k)
    5
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 01
    16:00
    KS Raszyn (k)
    1
    7
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 08
    ?:?
    Kotwica Kórnik (k)
    X
    Sztorm Gdańsk (k)
    (obustronny walkower)
  • 08
    16:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    1
    3
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 08
    16:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    4
    0
    :
    KS Raszyn (k)
  • 08
    16:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    0
    0
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 08
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    4
    2
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 08
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    1
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)