Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga, gr. południowa
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
-
PWPWWWPWPRRWWPWWWPWPRP
-
-
PPRPWRPRWRWRWRWWWPPWWP
-
WWRRPPWPPRPWRPWPWPWPPP
-
-
WRRPPRRPRRRPRWPPPPWPWR
-
PPWPWPPPPPPWPPPWRPPWRW
-
-
RPPPPPPWRWPWWPPPPPPPRP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
53
40.15 %
53
40.15 %
Zwycięstwa gości
52
39.39 %
52
39.39 %
Remisy
27
20.45 %
27
20.45 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
6.06%
8 z 132
8 z 132
0.5
93.94%
124 z 132
124 z 132
22.73%
30 z 132
30 z 132
1.5
77.27%
102 z 132
102 z 132
43.18%
57 z 132
57 z 132
2.5
56.82%
75 z 132
75 z 132
62.88%
83 z 132
83 z 132
3.5
37.12%
49 z 132
49 z 132
78.03%
103 z 132
103 z 132
4.5
21.97%
29 z 132
29 z 132
88.64%
117 z 132
117 z 132
5.5
11.36%
15 z 132
15 z 132
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 12 | 9.09 % |
1:0 | 11 | 8.33 % |
0:1 | 11 | 8.33 % |
2:1 | 11 | 8.33 % |
1:2 | 10 | 7.58 % |
0:0 | 8 | 6.06 % |
0:2 | 8 | 6.06 % |
2:0 | 7 | 5.3 % |
2:2 | 5 | 3.79 % |
3:2 | 5 | 3.79 % |
2:3 | 5 | 3.79 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 5 | 3.79 % |
4:0 | 5 | 3.79 % |
3:1 | 3 | 2.27 % |
3:0 | 3 | 2.27 % |
1:4 | 3 | 2.27 % |
3:3 | 2 | 1.52 % |
4:2 | 2 | 1.52 % |
0:3 | 2 | 1.52 % |
0:4 | 2 | 1.52 % |
1:6 | 2 | 1.52 % |
3:4 | 1 | 0.76 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 1 | 0.76 % |
5:3 | 1 | 0.76 % |
4:1 | 1 | 0.76 % |
1:5 | 1 | 0.76 % |
5:1 | 1 | 0.76 % |
7:3 | 1 | 0.76 % |
6:1 | 1 | 0.76 % |
2:7 | 1 | 0.76 % |
6:0 | 1 | 0.76 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5851%Wygrana przynajmniej 1 bramką3228%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1211%Wygrana 3 bramkami i więcej1110%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
18 sie13:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)16:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
18 sie15:00Rekord Bielsko-Biała (k)40:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
18 sie16:00ROW Rybnik (k)12:Wanda Kraków (k)
-
19 sie12:00Resovia (k)42:LUKS 4 Radom (k)
-
19 sie16:00Respekt Myślenice (k)02:Rolnik B.Głogówek (k)
-
02 wrz13:00Gol Częstochowa (k)11:Tarnovia Tarnów (k)
-
25 sie11:00Wanda Kraków (k)11:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
25 sie14:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)22:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
26 sie16:00Rolnik B.Głogówek (k)21:LUKS 4 Radom (k)
-
26 sie16:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)12:Resovia (k)
-
26 sie16:00Tarnovia Tarnów (k)12:ROW Rybnik (k)
-
30 wrz15:00Respekt Myślenice (k)20:Gol Częstochowa (k)
-
08 wrz11:00
-
08 wrz13:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)04:Wanda Kraków (k)
-
08 wrz14:00Resovia (k)11:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
08 wrz16:00ROW Rybnik (k)32:Respekt Myślenice (k)
-
09 wrz13:00Rekord Bielsko-Biała (k)20:Tarnovia Tarnów (k)
-
09 wrz17:00Gol Częstochowa (k)21:Rolnik B.Głogówek (k)
-
12 wrz16:00Respekt Myślenice (k)01:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
12 wrz16:30Wanda Kraków (k)02:Resovia (k)
-
12 wrz17:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)01:LUKS 4 Radom (k)
-
12 wrz17:00Tarnovia Tarnów (k)53:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
12 wrz17:30Rolnik B.Głogówek (k)32:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
24 paź20:00Gol Częstochowa (k)02:ROW Rybnik (k)
-
15 wrz11:00LUKS 4 Radom (k)31:Wanda Kraków (k)
-
15 wrz12:00Resovia (k)20:Tarnovia Tarnów (k)
-
15 wrz14:00ROW Rybnik (k)23:Rolnik B.Głogówek (k)
-
15 wrz15:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)01:Respekt Myślenice (k)
-
16 wrz11:30Rekord Bielsko-Biała (k)30:Gol Częstochowa (k)
-
16 wrz14:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)11:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
22 wrz13:00Tarnovia Tarnów (k)40:LUKS 4 Radom (k)
-
22 wrz15:00Respekt Myślenice (k)03:Resovia (k)
-
22 wrz16:00Wanda Kraków (k)11:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
23 wrz14:00Rolnik B.Głogówek (k)21:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
23 wrz16:30Gol Częstochowa (k)10:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
29 wrz16:00ROW Rybnik (k)01:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
14 paź13:30Rekord Bielsko-Biała (k)10:Rolnik B.Głogówek (k)
-
14 paź14:00Resovia (k)21:Gol Częstochowa (k)
-
14 paź14:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)12:Tarnovia Tarnów (k)
-
14 paź14:30Sokół Kolbuszowa Dolna (k)01:Wanda Kraków (k)
-
14 paź15:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)02:ROW Rybnik (k)
-
14 paź15:30LUKS 4 Radom (k)13:Respekt Myślenice (k)
-
20 paź13:00ROW Rybnik (k)10:Resovia (k)
-
20 paź15:00Tarnovia Tarnów (k)01:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
20 paź15:30Rolnik B.Głogówek (k)31:Wanda Kraków (k)
-
21 paź11:00Gol Częstochowa (k)13:LUKS 4 Radom (k)
-
21 paź15:00Respekt Myślenice (k)27:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
21 paź15:00Rekord Bielsko-Biała (k)20:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
27 paź12:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)13:Gol Częstochowa (k)
-
27 paź13:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)13:Rolnik B.Głogówek (k)
-
27 paź14:30Wanda Kraków (k)04:Tarnovia Tarnów (k)
-
28 paź12:00Resovia (k)00:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
28 paź12:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)11:Respekt Myślenice (k)
-
28 paź16:00LUKS 4 Radom (k)11:ROW Rybnik (k)
-
03 lis13:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)21:Resovia (k)
-
03 lis14:00ROW Rybnik (k)40:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
04 lis12:00Rolnik B.Głogówek (k)13:Tarnovia Tarnów (k)
-
04 lis12:00Rekord Bielsko-Biała (k)12:LUKS 4 Radom (k)
-
04 lis14:00Respekt Myślenice (k)10:Wanda Kraków (k)
-
04 lis14:30Gol Częstochowa (k)00:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
06 paź12:00Resovia (k)12:Rolnik B.Głogówek (k)
-
06 paź14:00Tarnovia Tarnów (k)20:Respekt Myślenice (k)
-
10 lis12:00Wanda Kraków (k)21:Gol Częstochowa (k)
-
10 lis13:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)11:ROW Rybnik (k)
-
11 lis12:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)14:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
11 lis13:00LUKS 4 Radom (k)01:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
16 mar11:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)20:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
16 mar11:00LUKS 4 Radom (k)23:Resovia (k)
-
16 mar14:30Wanda Kraków (k)02:ROW Rybnik (k)
-
17 mar12:00Rolnik B.Głogówek (k)10:Respekt Myślenice (k)
-
17 mar13:00
-
17 mar15:00Tarnovia Tarnów (k)00:Gol Częstochowa (k)
-
23 mar13:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)10:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
23 mar15:00ROW Rybnik (k)33:Tarnovia Tarnów (k)
-
23 mar16:00Rekord Bielsko-Biała (k)40:Wanda Kraków (k)
-
24 mar12:00
-
24 mar12:00Gol Częstochowa (k)00:Respekt Myślenice (k)
-
24 mar13:00LUKS 4 Radom (k)32:Rolnik B.Głogówek (k)
-
06 kwi15:00Tarnovia Tarnów (k)01:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
13 kwi13:00Wanda Kraków (k)14:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
14 kwi11:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)12:LUKS 4 Radom (k)
-
14 kwi13:00Rolnik B.Głogówek (k)10:Gol Częstochowa (k)
-
14 kwi14:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)15:Resovia (k)
-
14 kwi16:00Respekt Myślenice (k)01:ROW Rybnik (k)
-
17 kwi18:00LUKS 4 Radom (k)01:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
18 kwi12:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)02:Rolnik B.Głogówek (k)
-
18 kwi12:00Resovia (k)60:Wanda Kraków (k)
-
18 kwi16:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)24:Tarnovia Tarnów (k)
-
18 kwi16:00Rekord Bielsko-Biała (k)20:Respekt Myślenice (k)
-
18 kwi17:00ROW Rybnik (k)00:Gol Częstochowa (k)
-
27 kwi11:00Wanda Kraków (k)12:LUKS 4 Radom (k)
-
27 kwi15:00Respekt Myślenice (k)32:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
27 kwi16:00Gol Częstochowa (k)00:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
28 kwi13:00Rolnik B.Głogówek (k)31:ROW Rybnik (k)
-
28 kwi13:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)02:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
28 kwi15:00Tarnovia Tarnów (k)14:Resovia (k)
-
06 kwi13:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)11:Gol Częstochowa (k)
-
03 maj15:00Rekord Bielsko-Biała (k)00:ROW Rybnik (k)
-
04 maj11:00LUKS 4 Radom (k)23:Tarnovia Tarnów (k)
-
04 maj15:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)40:Wanda Kraków (k)
-
05 maj11:00
-
05 maj14:00Resovia (k)10:Respekt Myślenice (k)
-
11 maj12:00Tarnovia Tarnów (k)42:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
11 maj16:00ROW Rybnik (k)61:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
11 maj16:00Wanda Kraków (k)10:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
12 maj14:00Rolnik B.Głogówek (k)10:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
12 maj16:00Respekt Myślenice (k)16:LUKS 4 Radom (k)
-
12 maj17:00Gol Częstochowa (k)12:Resovia (k)
-
18 maj12:00Resovia (k)21:ROW Rybnik (k)
-
18 maj13:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)03:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
18 maj16:00Wanda Kraków (k)01:Rolnik B.Głogówek (k)
-
19 maj11:00LUKS 4 Radom (k)21:Gol Częstochowa (k)
-
19 maj15:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)11:Respekt Myślenice (k)
-
19 maj16:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)23:Tarnovia Tarnów (k)
-
25 maj16:00Rekord Bielsko-Biała (k)21:Resovia (k)
-
25 maj16:00ROW Rybnik (k)22:LUKS 4 Radom (k)
-
26 maj11:00Gol Częstochowa (k)00:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
26 maj12:00Rolnik B.Głogówek (k)73:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
26 maj15:00Tarnovia Tarnów (k)12:Wanda Kraków (k)
-
26 maj16:00Respekt Myślenice (k)11:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
01 cze16:00Tarnovia Tarnów (k)30:Rolnik B.Głogówek (k)
-
01 cze16:00Wanda Kraków (k)02:Respekt Myślenice (k)
-
01 cze16:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)33:Gol Częstochowa (k)
-
01 cze16:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)10:ROW Rybnik (k)
-
01 cze16:00LUKS 4 Radom (k)22:Rekord Bielsko-Biała (k)
-
01 cze16:00Resovia (k)21:MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
-
08 cze15:00Rekord Bielsko-Biała (k)32:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
08 cze16:00Rolnik B.Głogówek (k)22:Resovia (k)
-
08 cze16:00MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)22:LUKS 4 Radom (k)
-
08 cze16:00ROW Rybnik (k)23:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
08 cze16:00Gol Częstochowa (k)51:Wanda Kraków (k)
-
08 cze16:00Respekt Myślenice (k)21:Tarnovia Tarnów (k)