Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga, gr. południowa
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
53
40.15 %
Zwycięstwa gości
52
39.39 %
Remisy
27
20.45 %

Bramki

Gospodarzy
207
średnia: 1.57
Gości
200
średnia: 1.52

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.06%
8 z 132
0.5
93.94%
124 z 132
22.73%
30 z 132
1.5
77.27%
102 z 132
43.18%
57 z 132
2.5
56.82%
75 z 132
62.88%
83 z 132
3.5
37.12%
49 z 132
78.03%
103 z 132
4.5
21.97%
29 z 132
88.64%
117 z 132
5.5
11.36%
15 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 9.09 %
1:0 11 8.33 %
0:1 11 8.33 %
2:1 11 8.33 %
1:2 10 7.58 %
0:0 8 6.06 %
0:2 8 6.06 %
2:0 7 5.3 %
2:2 5 3.79 %
3:2 5 3.79 %
2:3 5 3.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 5 3.79 %
4:0 5 3.79 %
3:1 3 2.27 %
3:0 3 2.27 %
1:4 3 2.27 %
3:3 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
0:3 2 1.52 %
0:4 2 1.52 %
1:6 2 1.52 %
3:4 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.76 %
5:3 1 0.76 %
4:1 1 0.76 %
1:5 1 0.76 %
5:1 1 0.76 %
7:3 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
2:7 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    10%
  • 18
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    1
    6
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 18
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    4
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 18
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    1
    2
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 19
    12:00
    Resovia (k)
    4
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 19
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    0
    2
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 02
    13:00
    Gol Częstochowa (k)
    1
    1
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 25
    11:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 25
    14:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    2
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 26
    16:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    2
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 26
    16:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    2
    :
    Resovia (k)
  • 26
    16:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    1
    2
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 30
    15:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 08
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    4
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 08
    14:00
    Resovia (k)
    1
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 08
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    3
    2
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 09
    13:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    2
    0
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 09
    17:00
    Gol Częstochowa (k)
    2
    1
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 12
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    0
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 12
    16:30
    Wanda Kraków (k)
    0
    2
    :
    Resovia (k)
  • 12
    17:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    0
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 12
    17:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    5
    3
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 12
    17:30
    Rolnik B.Głogówek (k)
    3
    2
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 24
    20:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    2
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 15
    11:00
    LUKS 4 Radom (k)
    3
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 15
    12:00
    Resovia (k)
    2
    0
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 15
    14:00
    ROW Rybnik (k)
    2
    3
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 15
    15:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    1
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 16
    11:30
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 16
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 22
    13:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    4
    0
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 22
    15:00
    Respekt Myślenice (k)
    0
    3
    :
    Resovia (k)
  • 22
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    1
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 23
    14:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    2
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 23
    16:30
    Gol Częstochowa (k)
    1
    0
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 29
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    0
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 14
    13:30
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    1
    0
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 14
    14:00
    Resovia (k)
    2
    1
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 14
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    2
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 14
    14:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    0
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 14
    15:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    2
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 14
    15:30
    LUKS 4 Radom (k)
    1
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 20
    13:00
    ROW Rybnik (k)
    1
    0
    :
    Resovia (k)
  • 20
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    0
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 20
    15:30
    Rolnik B.Głogówek (k)
    3
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 21
    11:00
    Gol Częstochowa (k)
    1
    3
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 21
    15:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    7
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 21
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    2
    0
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 27
    12:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    3
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 27
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    1
    3
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 27
    14:30
    Wanda Kraków (k)
    0
    4
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 28
    12:00
    Resovia (k)
    0
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 28
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    1
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 28
    16:00
    LUKS 4 Radom (k)
    1
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 03
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    2
    1
    :
    Resovia (k)
  • 03
    14:00
    ROW Rybnik (k)
    4
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 04
    12:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    1
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 04
    12:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    1
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 04
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 04
    14:30
    Gol Częstochowa (k)
    0
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 06
    12:00
    Resovia (k)
    1
    2
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 06
    14:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    2
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 10
    12:00
    Wanda Kraków (k)
    2
    1
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 10
    13:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 11
    12:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    4
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 11
    13:00
    LUKS 4 Radom (k)
    0
    1
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 16
    11:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    2
    0
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 16
    11:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    3
    :
    Resovia (k)
  • 16
    14:30
    Wanda Kraków (k)
    0
    2
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 17
    12:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    1
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 17
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    0
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 23
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    1
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 23
    15:00
    ROW Rybnik (k)
    3
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 23
    16:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    4
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 24
    12:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 24
    13:00
    LUKS 4 Radom (k)
    3
    2
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 06
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    0
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 13
    13:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    4
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 14
    11:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 14
    13:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    1
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 14
    14:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    5
    :
    Resovia (k)
  • 14
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    0
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 17
    18:00
    LUKS 4 Radom (k)
    0
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 18
    12:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    2
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 18
    12:00
    Resovia (k)
    6
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 18
    16:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    2
    4
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 18
    16:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    2
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 18
    17:00
    ROW Rybnik (k)
    0
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 27
    11:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 27
    15:00
    Respekt Myślenice (k)
    3
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 27
    16:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 28
    13:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    3
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 28
    13:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    0
    2
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 28
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    1
    4
    :
    Resovia (k)
  • 06
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    1
    1
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 03
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    0
    0
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 04
    11:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 04
    15:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    4
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 05
    14:00
    Resovia (k)
    1
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 11
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    4
    2
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 11
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    6
    1
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 11
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 12
    14:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    1
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 12
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    6
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 12
    17:00
    Gol Częstochowa (k)
    1
    2
    :
    Resovia (k)
  • 18
    12:00
    Resovia (k)
    2
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 18
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    3
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 18
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    0
    1
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 19
    11:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    1
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 19
    15:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    1
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 19
    16:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    2
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 25
    16:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    2
    1
    :
    Resovia (k)
  • 25
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    2
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 26
    11:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 26
    12:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    7
    3
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 26
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    1
    2
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 26
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 01
    16:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    3
    0
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 01
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    0
    2
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 01
    16:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    3
    3
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 01
    16:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    0
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 01
    16:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    2
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 01
    16:00
    Resovia (k)
    2
    1
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 08
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    2
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 08
    16:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    2
    2
    :
    Resovia (k)
  • 08
    16:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    2
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 08
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    2
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 08
    16:00
    Gol Częstochowa (k)
    5
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 08
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    1
    :
    Tarnovia Tarnów (k)