Polska | Rozgrywki kobiece | 2. Liga, gr. mazowiecka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
50 %
Zwycięstwa gości
49
37.12 %
Remisy
17
12.88 %

Bramki

Gospodarzy
301
średnia: 2.28
Gości
251
średnia: 1.9

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
10.61%
14 z 132
1.5
89.39%
118 z 132
25%
33 z 132
2.5
75%
99 z 132
48.48%
64 z 132
3.5
51.52%
68 z 132
62.88%
83 z 132
4.5
37.12%
49 z 132
75%
99 z 132
5.5
25%
33 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 11 8.33 %
3:0 11 8.33 %
1:1 8 6.06 %
0:1 8 6.06 %
2:0 7 5.3 %
2:2 6 4.55 %
1:2 6 4.55 %
4:0 5 3.79 %
0:2 4 3.03 %
3:1 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
0:5 4 3.03 %
0:0 3 2.27 %
1:0 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
4:3 3 2.27 %
1:3 3 2.27 %
2:4 3 2.27 %
0:3 3 2.27 %
7:0 3 2.27 %
4:2 2 1.52 %
1:4 2 1.52 %
1:5 2 1.52 %
6:1 2 1.52 %
6:0 2 1.52 %
7:1 2 1.52 %
3:5 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
3:6 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
5:1 1 0.76 %
2:6 1 0.76 %
3:7 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
1:7 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
1:11 1 0.76 %
13:0 1 0.76 %
0:14 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    18%
  • 25
    11:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    3
    6
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 25
    12:00
    Wilga Garwolin (k)
    1
    3
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 25
    18:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 26
    15:00
    MOSiR Sieradz (k)
    4
    0
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 26
    17:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    2
    0
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 12
    19:30
    Loczki Wyszków (k)
    7
    1
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 01
    15:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    1
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 02
    11:00
    Stomil Olsztyn (k)
    4
    0
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 02
    13:30
    Włókniarz Białystok (k)
    1
    0
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 02
    15:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    1
    11
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 02
    15:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    1
    3
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 02
    17:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    4
    2
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 08
    12:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    1
    0
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 09
    11:00
    MOSiR Sieradz (k)
    0
    2
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 09
    12:30
    Loczki Wyszków (k)
    1
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 09
    14:00
    Wilga Garwolin (k)
    1
    4
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 09
    16:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    3
    1
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 09
    16:30
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    0
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 15
    12:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    2
    3
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 15
    13:30
    Włókniarz Białystok (k)
    4
    3
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 16
    12:00
    Wilga Garwolin (k)
    0
    5
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 16
    13:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    2
    1
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 16
    15:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    0
    1
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 16
    16:15
    Stomil Olsztyn (k)
    3
    0
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 23
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    7
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 23
    13:00
    MOSiR Sieradz (k)
    2
    0
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 23
    14:30
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    1
    2
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 23
    16:00
    Loczki Wyszków (k)
    3
    0
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 23
    16:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    0
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 23
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    4
    1
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 29
    12:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    2
    2
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 30
    11:00
    Stomil Olsztyn (k)
    4
    0
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 30
    12:00
    Wilga Garwolin (k)
    0
    7
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 30
    13:30
    Włókniarz Białystok (k)
    2
    0
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 30
    13:30
    MOSiR Sieradz (k)
    4
    2
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 30
    15:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    1
    1
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 06
    15:00
    Loczki Wyszków (k)
    4
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 07
    11:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    1
    2
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 07
    14:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    2
    0
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 07
    16:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    2
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 07
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    1
    3
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 10
    11:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    2
    4
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 13
    12:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    3
    2
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 13
    15:00
    MOSiR Sieradz (k)
    3
    0
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 14
    12:00
    Wilga Garwolin (k)
    2
    1
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 14
    14:30
    Stomil Olsztyn (k)
    3
    0
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
    (walkower)
  • 14
    15:00
    Loczki Wyszków (k)
    1
    7
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 14
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 20
    15:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    1
    6
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 21
    13:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    0
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 21
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    1
    1
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 21
    14:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    1
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 24
    12:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    3
    5
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 27
    11:00
    Włókniarz Białystok (k)
    3
    0
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
    (walkower)
  • 27
    17:00
    MOSiR Sieradz (k)
    6
    0
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 28
    11:00
    Stomil Olsztyn (k)
    1
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 28
    11:30
    Ząbkovia Ząbki (k)
    4
    0
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 28
    13:00
    Loczki Wyszków (k)
    3
    1
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 03
    12:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 04
    13:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    0
    3
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 04
    13:30
    Tygrys Huta Mińska (k)
    2
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 04
    14:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    6
    4
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 04
    14:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    2
    2
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 04
    14:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    2
    1
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 29
    19:00
    Stomil Olsztyn (k)
    2
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 30
    12:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    1
    5
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 31
    11:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    3
    0
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 31
    12:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    2
    1
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 31
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    2
    3
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 24
    17:30
    GOSiRki Piaseczno (k)
    0
    5
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 06
    11:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    4
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 06
    13:00
    MOSiR Sieradz (k)
    3
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 07
    12:00
    Wilga Garwolin (k)
    0
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 07
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    6
    1
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 07
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    8
    1
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 07
    16:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    2
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 13
    13:00
    Stomil Olsztyn (k)
    4
    0
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 13
    14:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    2
    1
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 14
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    2
    4
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 14
    15:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    3
    7
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 14
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    1
    0
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 14
    16:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    2
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 27
    16:30
    Tygrys Huta Mińska (k)
    1
    1
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 28
    15:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    1
    1
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 28
    15:00
    MOSiR Sieradz (k)
    7
    0
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 28
    15:30
    Ząbkovia Ząbki (k)
    2
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 28
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    0
    5
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 28
    16:00
    Loczki Wyszków (k)
    3
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 04
    11:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    0
    0
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 05
    11:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    1
    1
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 05
    12:00
    Wilga Garwolin (k)
    0
    5
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 05
    15:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    4
    1
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 05
    16:00
    Stomil Olsztyn (k)
    1
    2
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 05
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    1
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 11
    13:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    0
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 11
    16:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    2
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 12
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    13
    0
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 12
    13:00
    Loczki Wyszków (k)
    6
    0
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 12
    15:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    0
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 12
    17:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    4
    1
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 19
    11:00
    Stomil Olsztyn (k)
    2
    1
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 19
    11:30
    Włókniarz Białystok (k)
    3
    2
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 19
    13:00
    MOSiR Sieradz (k)
    4
    1
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 19
    15:00
    Wilga Garwolin (k)
    2
    1
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 19
    15:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    2
    2
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 29
    18:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    3
    0
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 25
    13:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    2
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 26
    11:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    0
    14
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 26
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    6
    1
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 26
    15:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    1
    2
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 26
    15:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    0
    4
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 26
    17:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    2
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 18
    17:00
    MOSiR Sieradz (k)
    5
    1
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 02
    12:00
    Wilga Garwolin (k)
    2
    4
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 02
    13:00
    Stomil Olsztyn (k)
    1
    5
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 02
    13:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    0
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
  • 02
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    2
    1
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 02
    16:00
    Loczki Wyszków (k)
    3
    0
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 09
    16:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    1
    2
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 09
    16:00
    Victoria Bartoszyce (k)
    3
    0
    :
    Wilga Garwolin (k)
  • 09
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    0
    1
    :
    MOSiR Sieradz (k)
  • 09
    16:00
    Akademia 2012 Suwałki (k)
    1
    4
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 09
    16:00
    Tygrys Huta Mińska (k)
    2
    6
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 09
    16:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    2
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 16
    16:00
    Stomil Olsztyn (k)
    2
    2
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 16
    16:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    7
    1
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 16
    16:00
    Loczki Wyszków (k)
    7
    0
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 16
    16:00
    MOSiR Sieradz (k)
    3
    0
    :
    Victoria Bartoszyce (k)
    (walkower)
  • 16
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    0
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 16
    16:00
    Wilga Garwolin (k)
    2
    5
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)