Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. lubelska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
WWWWWWPPWWWWWWWR
-
WWWWWWPWWWWPWWRR
-
WPWPPWWWWPWPWWWW
-
-
PWPPWPWPPPPPWPWR
-
PPPPPPPWPWPPPPWR
-
PPPWPPWPPPPPPPPP
-
PPPPPPPPPPRPWPRR
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
38
52.78 %
38
52.78 %
Zwycięstwa gości
29
40.28 %
29
40.28 %
Remisy
5
6.94 %
5
6.94 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 72
0 z 72
0.5
100%
72 z 72
72 z 72
4.17%
3 z 72
3 z 72
1.5
95.83%
69 z 72
69 z 72
16.67%
12 z 72
12 z 72
2.5
83.33%
60 z 72
60 z 72
47.22%
34 z 72
34 z 72
3.5
52.78%
38 z 72
38 z 72
55.56%
40 z 72
40 z 72
4.5
44.44%
32 z 72
32 z 72
63.89%
46 z 72
46 z 72
5.5
36.11%
26 z 72
26 z 72
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 11 | 15.28 % |
0:3 | 7 | 9.72 % |
2:0 | 4 | 5.56 % |
1:5 | 4 | 5.56 % |
5:0 | 4 | 5.56 % |
1:1 | 3 | 4.17 % |
1:0 | 2 | 2.78 % |
2:1 | 2 | 2.78 % |
1:2 | 2 | 2.78 % |
0:2 | 2 | 2.78 % |
1:3 | 2 | 2.78 % |
3:1 | 2 | 2.78 % |
5:2 | 2 | 2.78 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
10:0 | 2 | 2.78 % |
2:2 | 1 | 1.39 % |
3:3 | 1 | 1.39 % |
0:1 | 1 | 1.39 % |
1:4 | 1 | 1.39 % |
4:1 | 1 | 1.39 % |
4:0 | 1 | 1.39 % |
5:1 | 1 | 1.39 % |
2:6 | 1 | 1.39 % |
6:1 | 1 | 1.39 % |
6:0 | 1 | 1.39 % |
0:6 | 1 | 1.39 % |
1:7 | 1 | 1.39 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:7 | 1 | 1.39 % |
9:2 | 1 | 1.39 % |
0:8 | 1 | 1.39 % |
1:9 | 1 | 1.39 % |
9:0 | 1 | 1.39 % |
0:9 | 1 | 1.39 % |
1:10 | 1 | 1.39 % |
0:11 | 1 | 1.39 % |
11:0 | 1 | 1.39 % |
0:15 | 1 | 1.39 % |
15:0 | 1 | 1.39 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4466%Wygrana przynajmniej 1 bramką46%Wygrana przynajmniej 2 bramkami46%Wygrana 3 bramkami i więcej1522%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
25 sie14:00Górnik II Łęczna (k)33:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
25 sie18:00Unia Lublin (k)110:Granit Bychawa (k)
-
26 sie11:00LKS II Wierzchowiska (k)11:Sybilla Puławy (k)
-
13 paź15:00Kinga Krasnystaw (k)03:Iskra Krzemień (k)
-
29 sie12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)22:Unia Lublin (k)
-
29 sie14:00Sybilla Puławy (k)11:Kinga Krasnystaw (k)
-
29 sie16:00Granit Bychawa (k)03:LKS II Wierzchowiska (k)
-
29 sie16:30Perły Lublin (k)07:Górnik II Łęczna (k)
-
02 wrz11:00LKS II Wierzchowiska (k)110:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
02 wrz11:00Iskra Krzemień (k)20:Sybilla Puławy (k)
-
02 wrz12:00Kinga Krasnystaw (k)51:Granit Bychawa (k)
-
02 wrz19:00
-
08 wrz11:00Granit Bychawa (k)12:Iskra Krzemień (k)
-
08 wrz17:00Górnik II Łęczna (k)21:Unia Lublin (k)
-
08 wrz18:00Perły Lublin (k)10:LKS II Wierzchowiska (k)
-
09 wrz14:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)90:Kinga Krasnystaw (k)
-
15 wrz17:00Sybilla Puławy (k)20:Granit Bychawa (k)
-
16 wrz11:00LKS II Wierzchowiska (k)17:Górnik II Łęczna (k)
-
16 wrz12:00Kinga Krasnystaw (k)52:Perły Lublin (k)
-
16 wrz16:30Iskra Krzemień (k)40:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
28 wrz18:30Perły Lublin (k)13:Iskra Krzemień (k)
-
29 wrz11:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)100:Sybilla Puławy (k)
-
29 wrz17:00Górnik II Łęczna (k)50:Kinga Krasnystaw (k)
-
29 wrz17:30Unia Lublin (k)20:LKS II Wierzchowiska (k)
-
06 paź11:00Granit Bychawa (k)015:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
06 paź14:00Kinga Krasnystaw (k)09:Unia Lublin (k)
-
07 paź11:00Sybilla Puławy (k)11:Perły Lublin (k)
-
07 paź12:00Iskra Krzemień (k)12:Górnik II Łęczna (k)
-
20 paź16:00Górnik II Łęczna (k)30:Sybilla Puławy (k)
-
21 paź11:00LKS II Wierzchowiska (k)21:Kinga Krasnystaw (k)
-
21 paź14:00Perły Lublin (k)31:Granit Bychawa (k)
-
23 paź16:00Iskra Krzemień (k)15:Unia Lublin (k)
-
28 paź11:30Iskra Krzemień (k)31:LKS II Wierzchowiska (k)
-
03 lis11:00Granit Bychawa (k)08:Górnik II Łęczna (k)
-
03 lis15:00Sybilla Puławy (k)03:Unia Lublin (k)
-
04 lis12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)150:Perły Lublin (k)
-
06 kwi12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)30:Górnik II Łęczna (k)
-
06 kwi14:00Iskra Krzemień (k)20:Kinga Krasnystaw (k)
-
06 kwi17:00Granit Bychawa (k)19:Unia Lublin (k)
-
10 kwi19:00Sybilla Puławy (k)15:LKS II Wierzchowiska (k)
-
13 kwi13:30Unia Lublin (k)60:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
13 kwi15:00Kinga Krasnystaw (k)30:Sybilla Puławy (k)(walkower)
-
14 kwi12:00LKS II Wierzchowiska (k)03:Granit Bychawa (k)
-
08 maj18:30Górnik II Łęczna (k)92:Perły Lublin (k)
-
27 kwi12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)30:LKS II Wierzchowiska (k)(walkower)
-
27 kwi14:00Sybilla Puławy (k)03:Iskra Krzemień (k)(walkower)
-
27 kwi19:30Perły Lublin (k)011:Unia Lublin (k)
-
18 maj13:30Granit Bychawa (k)02:Kinga Krasnystaw (k)
-
05 maj12:00LKS II Wierzchowiska (k)15:Perły Lublin (k)
-
05 maj12:00Unia Lublin (k)50:Górnik II Łęczna (k)
-
05 maj12:30Iskra Krzemień (k)10:Granit Bychawa (k)
-
13 cze16:30Kinga Krasnystaw (k)01:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
12 maj16:30Perły Lublin (k)50:Kinga Krasnystaw (k)
-
17 maj17:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)100:Iskra Krzemień (k)
-
18 maj11:00Granit Bychawa (k)30:Sybilla Puławy (k)(walkower)
-
19 maj11:00Górnik II Łęczna (k)50:LKS II Wierzchowiska (k)
-
25 maj?:?Sybilla Puławy (k)03:AZS PSW II Biała Podlaska (k)(walkower)
-
25 maj16:30Kinga Krasnystaw (k)02:Górnik II Łęczna (k)
-
26 maj12:00LKS II Wierzchowiska (k)15:Unia Lublin (k)
-
05 cze18:00Iskra Krzemień (k)52:Perły Lublin (k)
-
01 cze16:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)30:Granit Bychawa (k)(walkower)
-
02 cze11:00Górnik II Łęczna (k)30:Iskra Krzemień (k)
-
02 cze17:00Perły Lublin (k)30:Sybilla Puławy (k)(walkower)
-
04 cze17:30Kinga Krasnystaw (k)26:Unia Lublin (k)
-
08 cze14:00Granit Bychawa (k)14:Perły Lublin (k)
-
08 cze14:00Sybilla Puławy (k)03:Górnik II Łęczna (k)(walkower)
-
09 cze14:00Unia Lublin (k)30:Iskra Krzemień (k)
-
09 cze16:00Kinga Krasnystaw (k)61:LKS II Wierzchowiska (k)
-
15 cze10:00LKS II Wierzchowiska (k)06:Iskra Krzemień (k)
-
15 cze17:00Unia Lublin (k)30:Sybilla Puławy (k)(walkower)
-
15 cze18:00Perły Lublin (k)13:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
16 cze11:00Górnik II Łęczna (k)30:Granit Bychawa (k)