Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. lubelska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
38
52.78 %
Zwycięstwa gości
29
40.28 %
Remisy
5
6.94 %

Bramki

Gospodarzy
194
średnia: 2.69
Gości
169
średnia: 2.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 72
0.5
100%
72 z 72
4.17%
3 z 72
1.5
95.83%
69 z 72
16.67%
12 z 72
2.5
83.33%
60 z 72
47.22%
34 z 72
3.5
52.78%
38 z 72
55.56%
40 z 72
4.5
44.44%
32 z 72
63.89%
46 z 72
5.5
36.11%
26 z 72

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 11 15.28 %
0:3 7 9.72 %
2:0 4 5.56 %
1:5 4 5.56 %
5:0 4 5.56 %
1:1 3 4.17 %
1:0 2 2.78 %
2:1 2 2.78 %
1:2 2 2.78 %
0:2 2 2.78 %
1:3 2 2.78 %
3:1 2 2.78 %
5:2 2 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
10:0 2 2.78 %
2:2 1 1.39 %
3:3 1 1.39 %
0:1 1 1.39 %
1:4 1 1.39 %
4:1 1 1.39 %
4:0 1 1.39 %
5:1 1 1.39 %
2:6 1 1.39 %
6:1 1 1.39 %
6:0 1 1.39 %
0:6 1 1.39 %
1:7 1 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 1 1.39 %
9:2 1 1.39 %
0:8 1 1.39 %
1:9 1 1.39 %
9:0 1 1.39 %
0:9 1 1.39 %
1:10 1 1.39 %
0:11 1 1.39 %
11:0 1 1.39 %
0:15 1 1.39 %
15:0 1 1.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    44
    66%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    4
    6%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    22%
  • 25
    14:00
    Górnik II Łęczna (k)
    3
    3
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
  • 25
    18:00
    Unia Lublin (k)
    11
    0
    :
    Granit Bychawa (k)
  • 26
    11:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    1
    1
    :
    Sybilla Puławy (k)
  • 13
    15:00
    Kinga Krasnystaw (k)
    0
    3
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 29
    12:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    2
    2
    :
    Unia Lublin (k)
  • 29
    14:00
    Sybilla Puławy (k)
    1
    1
    :
    Kinga Krasnystaw (k)
  • 29
    16:00
    Granit Bychawa (k)
    0
    3
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
  • 29
    16:30
    Perły Lublin (k)
    0
    7
    :
    Górnik II Łęczna (k)
  • 02
    11:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    1
    10
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
  • 02
    11:00
    Iskra Krzemień (k)
    2
    0
    :
    Sybilla Puławy (k)
  • 02
    12:00
    Kinga Krasnystaw (k)
    5
    1
    :
    Granit Bychawa (k)
  • 08
    11:00
    Granit Bychawa (k)
    1
    2
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 08
    17:00
    Górnik II Łęczna (k)
    2
    1
    :
    Unia Lublin (k)
  • 08
    18:00
    Perły Lublin (k)
    1
    0
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
  • 09
    14:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    9
    0
    :
    Kinga Krasnystaw (k)
  • 15
    17:00
    Sybilla Puławy (k)
    2
    0
    :
    Granit Bychawa (k)
  • 16
    11:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    1
    7
    :
    Górnik II Łęczna (k)
  • 16
    12:00
    Kinga Krasnystaw (k)
    5
    2
    :
    Perły Lublin (k)
  • 16
    16:30
    Iskra Krzemień (k)
    4
    0
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
  • 28
    18:30
    Perły Lublin (k)
    1
    3
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 29
    11:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    10
    0
    :
    Sybilla Puławy (k)
  • 29
    17:00
    Górnik II Łęczna (k)
    5
    0
    :
    Kinga Krasnystaw (k)
  • 29
    17:30
    Unia Lublin (k)
    2
    0
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
  • 06
    11:00
    Granit Bychawa (k)
    0
    15
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
  • 06
    14:00
    Kinga Krasnystaw (k)
    0
    9
    :
    Unia Lublin (k)
  • 07
    11:00
    Sybilla Puławy (k)
    1
    1
    :
    Perły Lublin (k)
  • 07
    12:00
    Iskra Krzemień (k)
    1
    2
    :
    Górnik II Łęczna (k)
  • 20
    16:00
    Górnik II Łęczna (k)
    3
    0
    :
    Sybilla Puławy (k)
  • 21
    11:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    2
    1
    :
    Kinga Krasnystaw (k)
  • 21
    14:00
    Perły Lublin (k)
    3
    1
    :
    Granit Bychawa (k)
  • 23
    16:00
    Iskra Krzemień (k)
    1
    5
    :
    Unia Lublin (k)
  • 28
    11:30
    Iskra Krzemień (k)
    3
    1
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
  • 03
    11:00
    Granit Bychawa (k)
    0
    8
    :
    Górnik II Łęczna (k)
  • 03
    15:00
    Sybilla Puławy (k)
    0
    3
    :
    Unia Lublin (k)
  • 04
    12:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    15
    0
    :
    Perły Lublin (k)
  • 06
    12:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    3
    0
    :
    Górnik II Łęczna (k)
  • 06
    14:00
    Iskra Krzemień (k)
    2
    0
    :
    Kinga Krasnystaw (k)
  • 06
    17:00
    Granit Bychawa (k)
    1
    9
    :
    Unia Lublin (k)
  • 10
    19:00
    Sybilla Puławy (k)
    1
    5
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
  • 13
    13:30
    Unia Lublin (k)
    6
    0
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
  • 13
    15:00
    Kinga Krasnystaw (k)
    3
    0
    :
    Sybilla Puławy (k)
    (walkower)
  • 14
    12:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    0
    3
    :
    Granit Bychawa (k)
  • 08
    18:30
    Górnik II Łęczna (k)
    9
    2
    :
    Perły Lublin (k)
  • 27
    12:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    3
    0
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
    (walkower)
  • 27
    14:00
    Sybilla Puławy (k)
    0
    3
    :
    Iskra Krzemień (k)
    (walkower)
  • 27
    19:30
    Perły Lublin (k)
    0
    11
    :
    Unia Lublin (k)
  • 18
    13:30
    Granit Bychawa (k)
    0
    2
    :
    Kinga Krasnystaw (k)
  • 05
    12:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    1
    5
    :
    Perły Lublin (k)
  • 05
    12:00
    Unia Lublin (k)
    5
    0
    :
    Górnik II Łęczna (k)
  • 05
    12:30
    Iskra Krzemień (k)
    1
    0
    :
    Granit Bychawa (k)
  • 13
    16:30
    Kinga Krasnystaw (k)
    0
    1
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
  • 12
    16:30
    Perły Lublin (k)
    5
    0
    :
    Kinga Krasnystaw (k)
  • 17
    17:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    10
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 18
    11:00
    Granit Bychawa (k)
    3
    0
    :
    Sybilla Puławy (k)
    (walkower)
  • 19
    11:00
    Górnik II Łęczna (k)
    5
    0
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
  • 25
    ?:?
    Sybilla Puławy (k)
    0
    3
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    (walkower)
  • 25
    16:30
    Kinga Krasnystaw (k)
    0
    2
    :
    Górnik II Łęczna (k)
  • 26
    12:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    1
    5
    :
    Unia Lublin (k)
  • 05
    18:00
    Iskra Krzemień (k)
    5
    2
    :
    Perły Lublin (k)
  • 01
    16:00
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
    3
    0
    :
    Granit Bychawa (k)
    (walkower)
  • 02
    11:00
    Górnik II Łęczna (k)
    3
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 02
    17:00
    Perły Lublin (k)
    3
    0
    :
    Sybilla Puławy (k)
    (walkower)
  • 04
    17:30
    Kinga Krasnystaw (k)
    2
    6
    :
    Unia Lublin (k)
  • 08
    14:00
    Granit Bychawa (k)
    1
    4
    :
    Perły Lublin (k)
  • 08
    14:00
    Sybilla Puławy (k)
    0
    3
    :
    Górnik II Łęczna (k)
    (walkower)
  • 09
    14:00
    Unia Lublin (k)
    3
    0
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 09
    16:00
    Kinga Krasnystaw (k)
    6
    1
    :
    LKS II Wierzchowiska (k)
  • 15
    10:00
    LKS II Wierzchowiska (k)
    0
    6
    :
    Iskra Krzemień (k)
  • 15
    17:00
    Unia Lublin (k)
    3
    0
    :
    Sybilla Puławy (k)
    (walkower)
  • 15
    18:00
    Perły Lublin (k)
    1
    3
    :
    AZS PSW II Biała Podlaska (k)
  • 16
    11:00
    Górnik II Łęczna (k)
    3
    0
    :
    Granit Bychawa (k)