Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. mazowiecka
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWRWWWWRWWWWWRWWW
-
WPPWRWWWWWPPWWWWWW
-
PWWWPWRPWWWWPWWWPW
-
WWWPWPWPPWWWWWRWWP
-
WWRPWRPWWPPWPWWPPW
-
PRPWPWRWRWWPRPPPPP
-
PPWWRPPPWPPWWPPPWP
-
PWPPPWWPPPWPPRPWPW
-
PPPPWPPRPPPPPPWPWP
-
WPPPPPPRPPPPPPPPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
52
57.78 %
52
57.78 %
Zwycięstwa gości
30
33.33 %
30
33.33 %
Remisy
8
8.89 %
8
8.89 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.11%
1 z 90
1 z 90
0.5
98.89%
89 z 90
89 z 90
7.78%
7 z 90
7 z 90
1.5
92.22%
83 z 90
83 z 90
21.11%
19 z 90
19 z 90
2.5
78.89%
71 z 90
71 z 90
43.33%
39 z 90
39 z 90
3.5
56.67%
51 z 90
51 z 90
52.22%
47 z 90
47 z 90
4.5
47.78%
43 z 90
43 z 90
63.33%
57 z 90
57 z 90
5.5
36.67%
33 z 90
33 z 90
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 8 | 8.89 % |
2:1 | 6 | 6.67 % |
1:1 | 5 | 5.56 % |
2:0 | 5 | 5.56 % |
0:3 | 4 | 4.44 % |
1:0 | 3 | 3.33 % |
0:1 | 3 | 3.33 % |
3:2 | 3 | 3.33 % |
1:3 | 3 | 3.33 % |
1:4 | 3 | 3.33 % |
1:2 | 2 | 2.22 % |
2:3 | 2 | 2.22 % |
0:2 | 2 | 2.22 % |
3:1 | 2 | 2.22 % |
4:2 | 2 | 2.22 % |
6:1 | 2 | 2.22 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:0 | 2 | 2.22 % |
7:1 | 2 | 2.22 % |
0:9 | 2 | 2.22 % |
9:0 | 2 | 2.22 % |
10:0 | 2 | 2.22 % |
0:0 | 1 | 1.11 % |
2:2 | 1 | 1.11 % |
3:3 | 1 | 1.11 % |
4:3 | 1 | 1.11 % |
3:5 | 1 | 1.11 % |
5:3 | 1 | 1.11 % |
4:1 | 1 | 1.11 % |
0:4 | 1 | 1.11 % |
4:0 | 1 | 1.11 % |
5:0 | 1 | 1.11 % |
8:3 | 1 | 1.11 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:7 | 1 | 1.11 % |
7:0 | 1 | 1.11 % |
8:1 | 1 | 1.11 % |
8:0 | 1 | 1.11 % |
1:10 | 1 | 1.11 % |
2:11 | 1 | 1.11 % |
1:11 | 1 | 1.11 % |
0:12 | 1 | 1.11 % |
12:0 | 1 | 1.11 % |
13:0 | 1 | 1.11 % |
0:14 | 1 | 1.11 % |
18:1 | 1 | 1.11 % |
18:0 | 1 | 1.11 % |
0:19 | 1 | 1.11 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4655%Wygrana przynajmniej 1 bramką1417%Wygrana przynajmniej 2 bramkami911%Wygrana 3 bramkami i więcej1417%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
01 wrz12:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)83:Jantar Ostrołęka (k)
-
01 wrz14:00MUKS Praga II Warszawa (k)71:Orlęta Baboszewo (k)
-
01 wrz14:00Zamłynie Radom (k)81:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
01 wrz17:00Żbik Nasielsk (k)012:Królewscy Płock (k)
-
01 wrz18:00WAP Warszawa (k)42:DAF Płońsk (k)
-
08 wrz16:00Jantar Ostrołęka (k)41:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
08 wrz17:00WAP Warszawa (k)35:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
09 wrz11:00DAF Płońsk (k)32:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
09 wrz11:00Orlęta Baboszewo (k)60:Żbik Nasielsk (k)
-
09 wrz15:00Królewscy Płock (k)12:Zamłynie Radom (k)
-
15 wrz13:00Żbik Nasielsk (k)211:Jantar Ostrołęka (k)
-
15 wrz14:00Zamłynie Radom (k)71:Orlęta Baboszewo (k)
-
15 wrz16:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)60:DAF Płońsk (k)
-
15 wrz16:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)02:Królewscy Płock (k)
-
20 paź12:30MUKS Praga II Warszawa (k)32:WAP Warszawa (k)
-
22 wrz16:00Jantar Ostrołęka (k)11:Zamłynie Radom (k)
-
22 wrz18:00WAP Warszawa (k)100:Żbik Nasielsk (k)
-
22 wrz19:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)21:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
23 wrz10:30Orlęta Baboszewo (k)80:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
23 wrz11:00DAF Płońsk (k)03:Królewscy Płock (k)
-
29 wrz14:30MUKS Praga II Warszawa (k)180:DAF Płońsk (k)
-
29 wrz15:00Żbik Nasielsk (k)019:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
29 wrz15:00Królewscy Płock (k)30:Orlęta Baboszewo (k)
-
29 wrz18:00Zamłynie Radom (k)40:WAP Warszawa (k)
-
30 wrz12:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)23:Jantar Ostrołęka (k)
-
06 paź20:00WAP Warszawa (k)11:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
07 paź11:00DAF Płońsk (k)20:Orlęta Baboszewo (k)
-
07 paź12:30MUKS Praga II Warszawa (k)30:Żbik Nasielsk (k)(walkower)
-
07 paź14:00Jantar Ostrołęka (k)21:Królewscy Płock (k)
-
21 paź18:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)01:Zamłynie Radom (k)
-
13 paź12:00Żbik Nasielsk (k)09:DAF Płońsk (k)
-
13 paź16:00Zamłynie Radom (k)70:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
14 paź12:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)23:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
14 paź14:30Orlęta Baboszewo (k)110:Jantar Ostrołęka (k)
-
14 paź15:00Królewscy Płock (k)20:WAP Warszawa (k)
-
27 paź11:00Żbik Nasielsk (k)03:Zamłynie Radom (k)(walkower)
-
27 paź14:30MUKS Praga II Warszawa (k)01:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
27 paź15:30Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)12:Królewscy Płock (k)
-
27 paź18:00WAP Warszawa (k)20:Orlęta Baboszewo (k)
-
28 paź11:00DAF Płońsk (k)14:Jantar Ostrołęka (k)
-
10 lis10:30Orlęta Baboszewo (k)04:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
10 lis13:00Królewscy Płock (k)30:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
10 lis14:00Jantar Ostrołęka (k)42:WAP Warszawa (k)
-
10 lis16:00Zamłynie Radom (k)100:DAF Płońsk (k)
-
11 lis14:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)181:Żbik Nasielsk (k)
-
30 mar11:00Orlęta Baboszewo (k)014:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
31 mar11:00DAF Płońsk (k)21:WAP Warszawa (k)
-
31 mar11:00Królewscy Płock (k)90:Żbik Nasielsk (k)
-
31 mar12:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)11:Zamłynie Radom (k)
-
31 mar14:00Jantar Ostrołęka (k)07:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
06 kwi11:00Żbik Nasielsk (k)11:Orlęta Baboszewo (k)
-
06 kwi17:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)32:WAP Warszawa (k)
-
07 kwi12:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)20:DAF Płońsk (k)
-
07 kwi12:30MUKS Praga II Warszawa (k)53:Jantar Ostrołęka (k)
-
07 kwi17:00Zamłynie Radom (k)20:Królewscy Płock (k)
-
13 kwi11:00Orlęta Baboszewo (k)09:Zamłynie Radom (k)
-
13 kwi20:00WAP Warszawa (k)30:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
14 kwi12:00Królewscy Płock (k)00:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
14 kwi14:00Jantar Ostrołęka (k)61:Żbik Nasielsk (k)
-
08 maj18:00DAF Płońsk (k)03:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
27 kwi14:00Królewscy Płock (k)21:DAF Płońsk (k)
-
27 kwi16:00Żbik Nasielsk (k)14:WAP Warszawa (k)
-
28 kwi12:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)10:Orlęta Baboszewo (k)
-
28 kwi15:00Zamłynie Radom (k)10:Jantar Ostrołęka (k)
-
13 cze17:30MUKS Praga II Warszawa (k)90:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
11 maj11:00Orlęta Baboszewo (k)21:Królewscy Płock (k)
-
11 maj18:00WAP Warszawa (k)13:Zamłynie Radom (k)
-
12 maj11:00DAF Płońsk (k)22:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
12 maj14:00Jantar Ostrołęka (k)43:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
12 maj19:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)130:Żbik Nasielsk (k)
-
18 maj11:00Orlęta Baboszewo (k)03:DAF Płońsk (k)
-
18 maj11:00Żbik Nasielsk (k)111:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
18 maj13:00Zamłynie Radom (k)11:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
19 maj12:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)30:WAP Warszawa (k)
-
19 maj16:00Królewscy Płock (k)30:Jantar Ostrołęka (k)
-
25 maj16:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)10:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
25 maj18:00WAP Warszawa (k)13:Królewscy Płock (k)
-
26 maj11:00DAF Płońsk (k)61:Żbik Nasielsk (k)
-
01 cze11:00Jantar Ostrołęka (k)50:Orlęta Baboszewo (k)
-
02 cze10:00MUKS Praga II Warszawa (k)01:Zamłynie Radom (k)
-
08 cze11:00Orlęta Baboszewo (k)02:WAP Warszawa (k)
-
08 cze14:30Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)33:MUKS Praga II Warszawa (k)
-
08 cze17:00Zamłynie Radom (k)120:Żbik Nasielsk (k)
-
09 cze10:00Królewscy Płock (k)21:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
09 cze14:00Jantar Ostrołęka (k)31:DAF Płońsk (k)
-
15 cze11:00Żbik Nasielsk (k)31:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
15 cze18:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)30:Orlęta Baboszewo (k)
-
16 cze11:00DAF Płońsk (k)14:Zamłynie Radom (k)
-
16 cze17:00MUKS Praga II Warszawa (k)30:Królewscy Płock (k)
-
16 cze20:00WAP Warszawa (k)13:Jantar Ostrołęka (k)