Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. mazowiecka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
52
57.78 %
Zwycięstwa gości
30
33.33 %
Remisy
8
8.89 %

Bramki

Gospodarzy
291
średnia: 3.23
Gości
205
średnia: 2.28

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.11%
1 z 90
0.5
98.89%
89 z 90
7.78%
7 z 90
1.5
92.22%
83 z 90
21.11%
19 z 90
2.5
78.89%
71 z 90
43.33%
39 z 90
3.5
56.67%
51 z 90
52.22%
47 z 90
4.5
47.78%
43 z 90
63.33%
57 z 90
5.5
36.67%
33 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 8 8.89 %
2:1 6 6.67 %
1:1 5 5.56 %
2:0 5 5.56 %
0:3 4 4.44 %
1:0 3 3.33 %
0:1 3 3.33 %
3:2 3 3.33 %
1:3 3 3.33 %
1:4 3 3.33 %
1:2 2 2.22 %
2:3 2 2.22 %
0:2 2 2.22 %
3:1 2 2.22 %
4:2 2 2.22 %
6:1 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 2.22 %
7:1 2 2.22 %
0:9 2 2.22 %
9:0 2 2.22 %
10:0 2 2.22 %
0:0 1 1.11 %
2:2 1 1.11 %
3:3 1 1.11 %
4:3 1 1.11 %
3:5 1 1.11 %
5:3 1 1.11 %
4:1 1 1.11 %
0:4 1 1.11 %
4:0 1 1.11 %
5:0 1 1.11 %
8:3 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 1 1.11 %
7:0 1 1.11 %
8:1 1 1.11 %
8:0 1 1.11 %
1:10 1 1.11 %
2:11 1 1.11 %
1:11 1 1.11 %
0:12 1 1.11 %
12:0 1 1.11 %
13:0 1 1.11 %
0:14 1 1.11 %
18:1 1 1.11 %
18:0 1 1.11 %
0:19 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    55%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    17%
  • 01
    12:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    8
    3
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 01
    14:00
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    7
    1
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 01
    14:00
    Zamłynie Radom (k)
    8
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 01
    17:00
    Żbik Nasielsk (k)
    0
    12
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 01
    18:00
    WAP Warszawa (k)
    4
    2
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 08
    16:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    4
    1
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 08
    17:00
    WAP Warszawa (k)
    3
    5
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 09
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    3
    2
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 09
    11:00
    Orlęta Baboszewo (k)
    6
    0
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 09
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    1
    2
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 15
    13:00
    Żbik Nasielsk (k)
    2
    11
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 15
    14:00
    Zamłynie Radom (k)
    7
    1
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 15
    16:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    6
    0
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 15
    16:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    0
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 20
    12:30
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    3
    2
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 22
    16:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    1
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 22
    18:00
    WAP Warszawa (k)
    10
    0
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 22
    19:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    2
    1
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 23
    10:30
    Orlęta Baboszewo (k)
    8
    0
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 23
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    0
    3
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 29
    14:30
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    18
    0
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 29
    15:00
    Żbik Nasielsk (k)
    0
    19
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 29
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    3
    0
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 29
    18:00
    Zamłynie Radom (k)
    4
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 30
    12:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    2
    3
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 06
    20:00
    WAP Warszawa (k)
    1
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 07
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    2
    0
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 07
    12:30
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    3
    0
    :
    Żbik Nasielsk (k)
    (walkower)
  • 07
    14:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    2
    1
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 21
    18:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    0
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 13
    12:00
    Żbik Nasielsk (k)
    0
    9
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 13
    16:00
    Zamłynie Radom (k)
    7
    0
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 14
    12:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    2
    3
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 14
    14:30
    Orlęta Baboszewo (k)
    1
    10
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 14
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    2
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 27
    11:00
    Żbik Nasielsk (k)
    0
    3
    :
    Zamłynie Radom (k)
    (walkower)
  • 27
    14:30
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    0
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 27
    15:30
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    1
    2
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 27
    18:00
    WAP Warszawa (k)
    2
    0
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 28
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    1
    4
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 10
    10:30
    Orlęta Baboszewo (k)
    0
    4
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 10
    13:00
    Królewscy Płock (k)
    3
    0
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 10
    14:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    4
    2
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 10
    16:00
    Zamłynie Radom (k)
    10
    0
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 11
    14:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    18
    1
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 30
    11:00
    Orlęta Baboszewo (k)
    0
    14
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 31
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    2
    1
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 31
    11:00
    Królewscy Płock (k)
    9
    0
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 31
    12:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    1
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 31
    14:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    0
    7
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 06
    11:00
    Żbik Nasielsk (k)
    1
    1
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 06
    17:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    3
    2
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 07
    12:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    2
    0
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 07
    12:30
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    5
    3
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 07
    17:00
    Zamłynie Radom (k)
    2
    0
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 13
    11:00
    Orlęta Baboszewo (k)
    0
    9
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 13
    20:00
    WAP Warszawa (k)
    3
    0
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 14
    12:00
    Królewscy Płock (k)
    0
    0
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 14
    14:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    6
    1
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 08
    18:00
    DAF Płońsk (k)
    0
    3
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 27
    14:00
    Królewscy Płock (k)
    2
    1
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 27
    16:00
    Żbik Nasielsk (k)
    1
    4
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 28
    12:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    1
    0
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 28
    15:00
    Zamłynie Radom (k)
    1
    0
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 13
    17:30
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    9
    0
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 11
    11:00
    Orlęta Baboszewo (k)
    2
    1
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 11
    18:00
    WAP Warszawa (k)
    1
    3
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 12
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    2
    2
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 12
    14:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    4
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 12
    19:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    13
    0
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 18
    11:00
    Orlęta Baboszewo (k)
    0
    3
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 18
    11:00
    Żbik Nasielsk (k)
    1
    11
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 18
    13:00
    Zamłynie Radom (k)
    1
    1
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 19
    12:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    3
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 19
    16:00
    Królewscy Płock (k)
    3
    0
    :
    Jantar Ostrołęka (k)
  • 25
    16:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    1
    0
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 25
    18:00
    WAP Warszawa (k)
    1
    3
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 26
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    6
    1
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 01
    11:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    5
    0
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 02
    10:00
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    0
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 08
    11:00
    Orlęta Baboszewo (k)
    0
    2
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 08
    14:30
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    3
    3
    :
    MUKS Praga II Warszawa (k)
  • 08
    17:00
    Zamłynie Radom (k)
    12
    0
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 09
    10:00
    Królewscy Płock (k)
    2
    1
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 09
    14:00
    Jantar Ostrołęka (k)
    3
    1
    :
    DAF Płońsk (k)
  • 15
    11:00
    Żbik Nasielsk (k)
    3
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 15
    18:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    3
    0
    :
    Orlęta Baboszewo (k)
  • 16
    11:00
    DAF Płońsk (k)
    1
    4
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 16
    17:00
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    3
    0
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 16
    20:00
    WAP Warszawa (k)
    1
    3
    :
    Jantar Ostrołęka (k)