Opolskie | 4. Liga | opolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
28.33 %
Zwycięstwa gości
47
19.58 %
Remisy
125
52.08 %

Bramki

Gospodarzy
253
średnia: 1.05
Gości
215
średnia: 0.9

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
47.08%
113 z 240
0.5
52.92%
127 z 240
52.5%
126 z 240
1.5
47.5%
114 z 240
61.25%
147 z 240
2.5
38.75%
93 z 240
74.17%
178 z 240
3.5
25.83%
62 z 240
84.17%
202 z 240
4.5
15.83%
38 z 240
92.92%
223 z 240
5.5
7.08%
17 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 113 47.08 %
2:1 10 4.17 %
3:2 10 4.17 %
1:2 9 3.75 %
1:0 8 3.33 %
2:0 8 3.33 %
1:1 7 2.92 %
3:1 7 2.92 %
0:2 6 2.5 %
3:0 6 2.5 %
0:3 6 2.5 %
0:1 5 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 5 2.08 %
2:2 4 1.67 %
1:3 4 1.67 %
4:0 4 1.67 %
5:0 4 1.67 %
4:1 3 1.25 %
5:2 3 1.25 %
2:3 2 0.83 %
1:5 2 0.83 %
3:3 1 0.42 %
2:4 1 0.42 %
4:2 1 0.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 0.42 %
2:5 1 0.42 %
5:1 1 0.42 %
2:6 1 0.42 %
0:5 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
6:1 1 0.42 %
0:7 1 0.42 %
8:1 1 0.42 %
1:8 1 0.42 %
8:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    168
    74%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    7%
  • 17
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    4
    0
    :
    OKS Olesno
  • 17
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    3
    1
    :
    Start Namysłów
  • 17
    17:00
    Małapanew Ozimek
    0
    2
    :
    Porawie Większyce
  • 17
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    3
    :
    Polonia Nysa
  • 17
    17:00
    Polonia Głubczyce
    8
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 17
    17:00
    MKS Gogolin
    1
    0
    :
    GKS Głuchołazy
  • 17
    17:00
    KS Krapkowice
    2
    1
    :
    Skalnik Gracze
  • 31
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 31
    17:00
    Małapanew Ozimek
    3
    2
    :
    OKS Olesno
  • 31
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    2
    1
    :
    Start Namysłów
  • 31
    17:00
    Polonia Głubczyce
    1
    4
    :
    Porawie Większyce
  • 31
    17:00
    MKS Gogolin
    1
    6
    :
    Polonia Nysa
  • 31
    17:00
    KS Krapkowice
    6
    1
    :
    Pogoń Prudnik
  • 31
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    1
    3
    :
    GKS Głuchołazy
  • 01
    14:00
    LZS Skorogoszcz
    0
    2
    :
    Skalnik Gracze
  • 07
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    2
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 07
    16:00
    GKS Głuchołazy
    3
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 07
    16:00
    Pogoń Prudnik
    1
    0
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 07
    16:00
    Porawie Większyce
    1
    1
    :
    MKS Gogolin
  • 07
    16:00
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    3
    :
    Małapanew Ozimek
  • 07
    16:00
    Swornica Czarnowąsy
    2
    2
    :
    OKS Olesno
  • 08
    16:00
    Start Namysłów
    1
    3
    :
    Polonia Głubczyce
  • 14
    11:00
    LZS Skorogoszcz
    3
    3
    :
    Pogoń Prudnik
  • 14
    13:00
    Skalnik Gracze
    4
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 14
    16:00
    Agroplon Głuszyna
    1
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 14
    16:00
    Swornica Czarnowąsy
    2
    3
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 14
    16:00
    MKS Gogolin
    1
    0
    :
    Start Namysłów
  • 14
    16:00
    KS Krapkowice
    1
    0
    :
    Porawie Większyce
  • 14
    16:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    5
    :
    Polonia Nysa
  • 14
    16:30
    Polonia Głubczyce
    5
    0
    :
    OKS Olesno
  • 21
    16:00
    GKS Głuchołazy
    1
    2
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 21
    16:00
    Pogoń Prudnik
    2
    2
    :
    Skalnik Gracze
  • 21
    16:00
    Polonia Nysa
    4
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 21
    16:00
    Porawie Większyce
    0
    0
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 21
    16:00
    Start Namysłów
    0
    4
    :
    KS Krapkowice
  • 21
    16:00
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    5
    :
    Polonia Głubczyce
  • 21
    16:00
    Małapanew Ozimek
    4
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 21
    16:00
    MKS Gogolin
    2
    1
    :
    OKS Olesno
  • 28
    15:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    1
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 28
    15:00
    Polonia Głubczyce
    5
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 28
    15:00
    MKS Gogolin
    1
    2
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 28
    15:00
    KS Krapkowice
    3
    1
    :
    OKS Olesno
  • 28
    15:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    3
    0
    :
    Start Namysłów
  • 28
    15:00
    LZS Skorogoszcz
    0
    4
    :
    Porawie Większyce
  • 28
    15:00
    GKS Głuchołazy
    2
    0
    :
    Pogoń Prudnik
  • 05
    15:00
    Pogoń Prudnik
    0
    4
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 05
    15:00
    Polonia Nysa
    5
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 05
    15:00
    Porawie Większyce
    5
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 05
    15:00
    Start Namysłów
    1
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 05
    15:00
    Piast Strzelce Opolskie
    5
    2
    :
    KS Krapkowice
  • 05
    15:00
    Małapanew Ozimek
    4
    0
    :
    MKS Gogolin
  • 05
    15:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    5
    2
    :
    OKS Olesno
  • 12
    13:00
    Skalnik Gracze
    2
    0
    :
    Start Namysłów
  • 12
    15:00
    Agroplon Głuszyna
    1
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 12
    15:00
    MKS Gogolin
    3
    1
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 12
    15:00
    KS Krapkowice
    1
    0
    :
    Małapanew Ozimek
  • 12
    15:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    1
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 12
    15:00
    GKS Głuchołazy
    2
    4
    :
    Porawie Większyce
  • 12
    15:00
    Pogoń Prudnik
    0
    2
    :
    Polonia Nysa
  • 11
    17:00
    Skalnik Gracze
    3
    2
    :
    OKS Olesno
  • 19
    14:00
    Polonia Nysa
    2
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 19
    14:00
    Porawie Większyce
    3
    2
    :
    Pogoń Prudnik
  • 19
    14:00
    Start Namysłów
    3
    2
    :
    GKS Głuchołazy
  • 19
    14:00
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    1
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 19
    14:00
    Małapanew Ozimek
    3
    0
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 19
    14:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    1
    :
    KS Krapkowice
  • 19
    14:00
    Polonia Głubczyce
    1
    2
    :
    MKS Gogolin
  • 26
    13:00
    Skalnik Gracze
    2
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 26
    14:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    0
    :
    MKS Gogolin
  • 26
    14:00
    KS Krapkowice
    2
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 26
    14:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 26
    14:00
    GKS Głuchołazy
    4
    1
    :
    OKS Olesno
  • 26
    14:00
    Pogoń Prudnik
    0
    1
    :
    Start Namysłów
  • 26
    14:00
    Polonia Nysa
    3
    0
    :
    Porawie Większyce
  • 27
    14:00
    LZS Skorogoszcz
    1
    3
    :
    Małapanew Ozimek
  • 02
    11:00
    Swornica Czarnowąsy
    1
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 02
    13:00
    Start Namysłów
    0
    4
    :
    Polonia Nysa
  • 02
    13:00
    Piast Strzelce Opolskie
    0
    3
    :
    GKS Głuchołazy
  • 02
    13:00
    Polonia Głubczyce
    1
    3
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 02
    13:00
    MKS Gogolin
    1
    0
    :
    KS Krapkowice
  • 02
    13:00
    Pogoń Prudnik
    3
    2
    :
    OKS Olesno
  • 03
    13:00
    Małapanew Ozimek
    5
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 09
    13:00
    Agroplon Głuszyna
    1
    2
    :
    KS Krapkowice
  • 09
    13:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    2
    0
    :
    MKS Gogolin
  • 09
    13:00
    LZS Skorogoszcz
    2
    2
    :
    Polonia Głubczyce
  • 09
    13:00
    Skalnik Gracze
    5
    0
    :
    Swornica Czarnowąsy
  • 09
    13:00
    GKS Głuchołazy
    1
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 09
    13:00
    Pogoń Prudnik
    1
    2
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 09
    13:00
    Polonia Nysa
    2
    0
    :
    OKS Olesno
  • 09
    13:00
    Porawie Większyce
    2
    0
    :
    Start Namysłów
  • 16
    11:00
    Małapanew Ozimek
    8
    1
    :
    Pogoń Prudnik
  • 16
    13:00
    Start Namysłów
    0
    7
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 16
    13:00
    Piast Strzelce Opolskie
    0
    4
    :
    Polonia Nysa
  • 16
    13:00
    Swornica Czarnowąsy
    0
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 16
    13:00
    Polonia Głubczyce
    3
    2
    :
    Skalnik Gracze
  • 16
    13:00
    MKS Gogolin
    3
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 16
    13:00
    KS Krapkowice
    0
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 16
    13:00
    Porawie Większyce
    3
    1
    :
    OKS Olesno
  • 07
    15:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 07
    15:00
    KS Krapkowice
    3
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 07
    15:00
    MKS Gogolin
    1
    1
    :
    Skalnik Gracze
  • 07
    15:00
    Polonia Głubczyce
    3
    1
    :
    GKS Głuchołazy
  • 07
    15:00
    Swornica Czarnowąsy
    1
    1
    :
    Pogoń Prudnik
  • 07
    15:00
    Małapanew Ozimek
    2
    2
    :
    Polonia Nysa
  • 07
    15:00
    OKS Olesno
    2
    1
    :
    Start Namysłów
  • 08
    15:00
    Piast Strzelce Opolskie
    0
    3
    :
    Porawie Większyce
  • 14
    12:00
    Porawie Większyce
    nie odbył się
    Małapanew Ozimek
  • 14
    13:00
    Skalnik Gracze
    nie odbył się
    KS Krapkowice
  • 14
    15:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Agroplon Głuszyna
  • 14
    15:00
    Start Namysłów
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 14
    15:00
    Polonia Nysa
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 14
    15:00
    Pogoń Prudnik
    nie odbył się
    Polonia Głubczyce
  • 14
    15:00
    GKS Głuchołazy
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 15
    15:00
    LZS Skorogoszcz
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 21
    15:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 21
    15:00
    Agroplon Głuszyna
    nie odbył się
    LZS Skorogoszcz
  • 21
    15:00
    KS Krapkowice
    nie odbył się
    GKS Głuchołazy
  • 21
    15:00
    MKS Gogolin
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 21
    15:00
    Polonia Głubczyce
    nie odbył się
    Polonia Nysa
  • 21
    15:00
    Swornica Czarnowąsy
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 21
    15:00
    Małapanew Ozimek
    nie odbył się
    Start Namysłów
  • 22
    15:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 28
    13:00
    Skalnik Gracze
    nie odbył się
    LZS Skorogoszcz
  • 28
    15:30
    Piast Strzelce Opolskie
    nie odbył się
    Agroplon Głuszyna
  • 28
    15:30
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Małapanew Ozimek
  • 28
    15:30
    Start Namysłów
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 28
    15:30
    Porawie Większyce
    nie odbył się
    Polonia Głubczyce
  • 28
    15:30
    Polonia Nysa
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 28
    15:30
    Pogoń Prudnik
    nie odbył się
    KS Krapkowice
  • 28
    15:30
    GKS Głuchołazy
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 04
    16:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 04
    16:00
    Agroplon Głuszyna
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 04
    16:00
    LZS Skorogoszcz
    nie odbył się
    GKS Głuchołazy
  • 04
    16:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 04
    16:00
    KS Krapkowice
    nie odbył się
    Polonia Nysa
  • 04
    16:00
    MKS Gogolin
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 04
    16:00
    Polonia Głubczyce
    nie odbył się
    Start Namysłów
  • 04
    16:00
    Małapanew Ozimek
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 11
    13:00
    Małapanew Ozimek
    nie odbył się
    Agroplon Głuszyna
  • 11
    13:00
    Piast Strzelce Opolskie
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 11
    13:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Polonia Głubczyce
  • 11
    13:00
    Start Namysłów
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 11
    13:00
    Porawie Większyce
    nie odbył się
    KS Krapkowice
  • 11
    13:00
    Polonia Nysa
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 11
    13:00
    Pogoń Prudnik
    nie odbył się
    LZS Skorogoszcz
  • 11
    13:00
    GKS Głuchołazy
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 18
    13:00
    Skalnik Gracze
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 18
    16:30
    OKS Olesno
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 18
    16:30
    Agroplon Głuszyna
    nie odbył się
    GKS Głuchołazy
  • 18
    16:30
    LZS Skorogoszcz
    nie odbył się
    Polonia Nysa
  • 18
    16:30
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 18
    16:30
    KS Krapkowice
    nie odbył się
    Start Namysłów
  • 18
    16:30
    Polonia Głubczyce
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 18
    16:30
    Swornica Czarnowąsy
    nie odbył się
    Małapanew Ozimek
  • 25
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    nie odbył się
    Agroplon Głuszyna
  • 25
    17:00
    Małapanew Ozimek
    nie odbył się
    Polonia Głubczyce
  • 25
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 25
    17:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    KS Krapkowice
  • 25
    17:00
    Start Namysłów
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 25
    17:00
    Porawie Większyce
    nie odbył się
    LZS Skorogoszcz
  • 25
    17:00
    Polonia Nysa
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 25
    17:00
    Pogoń Prudnik
    nie odbył się
    GKS Głuchołazy
  • 01
    14:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 01
    14:00
    Agroplon Głuszyna
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 01
    14:00
    GKS Głuchołazy
    nie odbył się
    Polonia Nysa
  • 01
    14:00
    Skalnik Gracze
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 01
    14:00
    LZS Skorogoszcz
    nie odbył się
    Start Namysłów
  • 01
    14:00
    KS Krapkowice
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 01
    14:00
    MKS Gogolin
    nie odbył się
    Małapanew Ozimek
  • 01
    14:00
    Polonia Głubczyce
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 09
    17:00
    Polonia Głubczyce
    nie odbył się
    Agroplon Głuszyna
  • 09
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 09
    17:00
    Małapanew Ozimek
    nie odbył się
    KS Krapkowice
  • 09
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 09
    17:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    LZS Skorogoszcz
  • 09
    17:00
    Start Namysłów
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 09
    17:00
    Porawie Większyce
    nie odbył się
    GKS Głuchołazy
  • 09
    17:00
    Polonia Nysa
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 16
    17:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 16
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    nie odbył się
    Polonia Nysa
  • 16
    17:00
    Pogoń Prudnik
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 16
    17:00
    GKS Głuchołazy
    nie odbył się
    Start Namysłów
  • 16
    17:00
    LZS Skorogoszcz
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 16
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    nie odbył się
    Małapanew Ozimek
  • 16
    17:00
    KS Krapkowice
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 16
    17:00
    MKS Gogolin
    nie odbył się
    Polonia Głubczyce
  • 23
    17:00
    MKS Gogolin
    nie odbył się
    Agroplon Głuszyna
  • 23
    17:00
    Polonia Głubczyce
    nie odbył się
    KS Krapkowice
  • 23
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 23
    17:00
    Małapanew Ozimek
    nie odbył się
    LZS Skorogoszcz
  • 23
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 23
    17:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    GKS Głuchołazy
  • 23
    17:00
    Start Namysłów
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 23
    17:00
    Porawie Większyce
    nie odbył się
    Polonia Nysa
  • 30
    13:00
    Skalnik Gracze
    nie odbył się
    Małapanew Ozimek
  • 30
    17:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 30
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 30
    17:00
    Polonia Nysa
    nie odbył się
    Start Namysłów
  • 30
    17:00
    GKS Głuchołazy
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 30
    17:00
    LZS Skorogoszcz
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 30
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    nie odbył się
    Polonia Głubczyce
  • 30
    17:00
    KS Krapkowice
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 06
    17:00
    KS Krapkowice
    nie odbył się
    Agroplon Głuszyna
  • 06
    17:00
    MKS Gogolin
    nie odbył się
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 06
    17:00
    Polonia Głubczyce
    nie odbył się
    LZS Skorogoszcz
  • 06
    17:00
    Swornica Czarnowąsy
    nie odbył się
    Skalnik Gracze
  • 06
    17:00
    Małapanew Ozimek
    nie odbył się
    GKS Głuchołazy
  • 06
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    nie odbył się
    Pogoń Prudnik
  • 06
    17:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Polonia Nysa
  • 06
    17:00
    Start Namysłów
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 13
    17:00
    OKS Olesno
    nie odbył się
    Porawie Większyce
  • 13
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    nie odbył się
    Start Namysłów
  • 13
    17:00
    Polonia Nysa
    nie odbył się
    Piast Strzelce Opolskie
  • 13
    17:00
    Pogoń Prudnik
    nie odbył się
    Małapanew Ozimek
  • 13
    17:00
    GKS Głuchołazy
    nie odbył się
    Swornica Czarnowąsy
  • 13
    17:00
    Skalnik Gracze
    nie odbył się
    Polonia Głubczyce
  • 13
    17:00
    LZS Skorogoszcz
    nie odbył się
    MKS Gogolin
  • 13
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    nie odbył się
    KS Krapkowice