Polska | 3. Liga | grupa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
23.2 %
Zwycięstwa gości
58
18.95 %
Remisy
177
57.84 %

Bramki

Gospodarzy
251
średnia: 0.82
Gości
212
średnia: 0.69

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50.33%
154 z 306
0.5
49.67%
152 z 306
59.48%
182 z 306
1.5
40.52%
124 z 306
70.92%
217 z 306
2.5
29.08%
89 z 306
83.99%
257 z 306
3.5
16.01%
49 z 306
90.52%
277 z 306
4.5
9.48%
29 z 306
95.42%
292 z 306
5.5
4.58%
14 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 154 50.33 %
1:1 15 4.9 %
1:0 15 4.9 %
2:1 14 4.58 %
0:1 13 4.25 %
1:2 12 3.92 %
0:2 10 3.27 %
2:0 10 3.27 %
3:0 10 3.27 %
2:2 5 1.63 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 5 1.63 %
4:1 5 1.63 %
2:3 4 1.31 %
0:3 4 1.31 %
0:4 4 1.31 %
3:3 3 0.98 %
1:3 3 0.98 %
4:0 3 0.98 %
5:1 3 0.98 %
0:5 3 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 0.65 %
4:3 1 0.33 %
3:4 1 0.33 %
4:2 1 0.33 %
2:4 1 0.33 %
6:2 1 0.33 %
5:0 1 0.33 %
6:1 1 0.33 %
1:6 1 0.33 %
6:0 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    228
    81%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    4%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    5%
  • 13
    15:30
    Chemik Police
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 14
    14:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 14
    15:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 14
    15:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 14
    15:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    Świt Szczecin
  • 14
    15:30
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 14
    17:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 15
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 15
    15:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 21
    11:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 21
    12:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 21
    13:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 21
    14:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 21
    15:00
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 21
    15:00
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 21
    18:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 21
    19:30
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 22
    14:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 28
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 28
    14:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 28
    15:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 28
    15:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    Świt Szczecin
  • 28
    15:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 28
    16:00
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 28
    17:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 29
    15:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 29
    16:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 04
    11:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 04
    11:00
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 04
    14:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 04
    15:00
    Chemik Police
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 04
    15:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 04
    16:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 04
    16:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 04
    16:00
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 04
    19:30
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 09
    18:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 10
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 11
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 11
    14:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 11
    15:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    Świt Szczecin
  • 11
    15:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 11
    16:00
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 11
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 11
    17:00
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 17
    15:30
    Chemik Police
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 18
    14:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 18
    14:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 18
    16:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 18
    16:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 18
    17:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 18
    17:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 18
    17:00
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 18
    19:30
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 22
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 22
    15:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 22
    17:00
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 22
    17:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 22
    17:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 22
    17:30
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 22
    18:00
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 22
    18:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 22
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    Świt Szczecin
  • 25
    14:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 25
    15:00
    Chemik Police
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 25
    15:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 25
    16:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 25
    17:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 25
    19:30
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 26
    15:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 26
    16:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 26
    16:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 01
    14:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 01
    17:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 01
    18:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Świt Szczecin
  • 02
    16:00
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 02
    16:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 02
    17:00
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 02
    18:00
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 02
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 03
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 09
    15:00
    Chemik Police
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 09
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 09
    16:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 09
    17:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 09
    17:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 09
    19:30
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 10
    11:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 10
    15:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 10
    18:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 16
    14:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 16
    16:00
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 16
    17:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 16
    17:00
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    Świt Szczecin
  • 16
    17:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 16
    18:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 16
    18:00
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 16
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 17
    15:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 22
    18:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 23
    13:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 23
    15:00
    Chemik Police
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 23
    17:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 23
    17:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 23
    19:30
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 24
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 24
    15:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 24
    16:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 30
    ?:?
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 30
    14:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 30
    17:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    Świt Szczecin
  • 30
    17:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 30
    18:00
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 30
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 30
    18:30
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 31
    16:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 31
    18:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 05
    18:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 06
    15:00
    Chemik Police
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 06
    17:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 06
    17:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 06
    17:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 06
    17:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 06
    19:30
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 07
    11:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 07
    15:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 10
    18:00
    Górnik Konin
    nie odbył się
    Chemik Police
  • 10
    18:00
    Mieszko Gniezno
    nie odbył się
    Sokół Kleczew
  • 11
    ?:?
    Gwardia Koszalin
    nie odbył się
    Radunia Stężyca
  • 11
    16:00
    KP Starogard Gdański
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska
  • 11
    17:00
    Świt Szczecin
    nie odbył się
    Bałtyk Gdynia
  • 11
    18:00
    Bałtyk Koszalin
    nie odbył się
    Unia Janikowo
  • 11
    18:00
    KKS Kalisz
    nie odbył się
    Pogoń II Szczecin
  • 11
    18:00
    Kotwica Kołobrzeg
    nie odbył się
    Grom Nowy Staw
  • 11
    18:30
    Jarota Jarocin
    nie odbył się
    Nielba Wągrowiec
  • 14
    16:00
    Bałtyk Gdynia
    nie odbył się
    Kotwica Kołobrzeg
  • 14
    16:00
    Grom Nowy Staw
    nie odbył się
    Jarota Jarocin
  • 14
    16:00
    Nielba Wągrowiec
    nie odbył się
    KKS Kalisz
  • 14
    16:00
    Pogoń II Szczecin
    nie odbył się
    KP Starogard Gdański
  • 14
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska
    nie odbył się
    Gwardia Koszalin
  • 14
    16:00
    Radunia Stężyca
    nie odbył się
    Mieszko Gniezno
  • 14
    16:00
    Sokół Kleczew
    nie odbył się
    Górnik Konin
  • 14
    16:00
    Chemik Police
    nie odbył się
    Bałtyk Koszalin
  • 14
    16:00
    Unia Janikowo
    nie odbył się
    Świt Szczecin