Polska | 3. Liga | grupa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
20.46 %
Zwycięstwa gości
65
21.45 %
Remisy
176
58.09 %

Bramki

Gospodarzy
253
średnia: 0.83
Gości
241
średnia: 0.8

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
49.17%
149 z 303
0.5
50.83%
154 z 303
55.78%
169 z 303
1.5
44.22%
134 z 303
68.98%
209 z 303
2.5
31.02%
94 z 303
80.53%
244 z 303
3.5
19.47%
59 z 303
88.78%
269 z 303
4.5
11.22%
34 z 303
96.7%
293 z 303
5.5
3.3%
10 z 303

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 149 49.17 %
1:1 21 6.93 %
2:1 14 4.62 %
1:2 14 4.62 %
0:1 12 3.96 %
0:2 12 3.96 %
1:0 8 2.64 %
2:3 8 2.64 %
1:3 8 2.64 %
3:1 8 2.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 8 2.64 %
2:0 7 2.31 %
2:2 6 1.98 %
3:0 5 1.65 %
3:2 3 0.99 %
2:4 2 0.66 %
5:3 2 0.66 %
0:3 2 0.66 %
0:4 2 0.66 %
0:5 2 0.66 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 0.66 %
4:3 1 0.33 %
3:4 1 0.33 %
4:2 1 0.33 %
1:4 1 0.33 %
5:2 1 0.33 %
4:0 1 0.33 %
0:6 1 0.33 %
7:1 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    203
    74%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    41
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    4%
  • 14
    13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 14
    14:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    Olimpia Zambrów
  • 14
    15:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 14
    15:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 14
    15:30
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 14
    17:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • 14
    18:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 15
    12:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 15
    14:00
    RKS Radomsko
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 21
    12:00
    Legia II Warszawa
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 21
    13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    Unia Skierniewice
  • 21
    15:00
    Znicz Biała Piska
    nie odbył się
    Pelikan Łowicz
  • 21
    15:00
    Olimpia Zambrów
    nie odbył się
    Sokół Ostróda
  • 21
    15:00
    KS Wasilków
    nie odbył się
    RKS Radomsko
  • 21
    15:00
    Huragan Morąg
    nie odbył się
    Polonia Warszawa
  • 21
    16:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    nie odbył się
    Concordia Elbląg
  • 22
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    nie odbył się
    Broń Radom
  • 22
    16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    nie odbył się
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 28
    15:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • 28
    15:00
    Ursus Warszawa
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 28
    15:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 28
    16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 28
    18:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 28
    19:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 29
    11:15
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 29
    12:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 29
    14:00
    RKS Radomsko
    nie odbył się
    Olimpia Zambrów
  • 04
    15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    Pelikan Łowicz
  • 04
    15:00
    Olimpia Zambrów
    nie odbył się
    Broń Radom
  • 04
    16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Unia Skierniewice
  • 04
    16:00
    Znicz Biała Piska
    nie odbył się
    Sokół Ostróda
  • 04
    16:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    nie odbył się
    RKS Radomsko
  • 04
    16:00
    KS Wasilków
    nie odbył się
    Polonia Warszawa
  • 04
    16:00
    Huragan Morąg
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • 05
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 05
    16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    nie odbył się
    Concordia Elbląg
  • 10
    17:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 10
    18:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 11
    ?:?
    Legia II Warszawa
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 11
    14:00
    RKS Radomsko
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 11
    15:00
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 11
    16:00
    Ursus Warszawa
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 11
    17:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 11
    18:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 11
    19:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Olimpia Zambrów
  • 18
    16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    Sokół Ostróda
  • 18
    16:00
    Olimpia Zambrów
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 18
    16:00
    KS Wasilków
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • 18
    17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Concordia Elbląg
  • 18
    17:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 18
    17:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    nie odbył się
    Polonia Warszawa
  • 19
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 19
    11:15
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Unia Skierniewice
  • 19
    16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    nie odbył się
    RKS Radomsko
  • -
    ?:?
    Legia II Warszawa
    odwołany
    Olimpia Zambrów
  • 25
    15:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 25
    16:00
    Huragan Morąg
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 25
    16:00
    Ursus Warszawa
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 25
    17:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    Pelikan Łowicz
  • 25
    18:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 25
    19:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 26
    12:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 26
    17:00
    RKS Radomsko
    nie odbył się
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 01
    11:00
    KS Wasilków
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 01
    11:15
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Sokół Ostróda
  • 01
    12:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    Unia Skierniewice
  • 01
    12:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    Broń Radom
  • 01
    16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    nie odbył się
    Polonia Warszawa
  • 01
    16:00
    Znicz Biała Piska
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 01
    16:00
    Olimpia Zambrów
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 01
    17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    RKS Radomsko
  • 01
    17:30
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • -
    ?:?
    Legia II Warszawa
    odwołany
    Znicz Biała Piska
  • 06
    17:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 06
    17:00
    Huragan Morąg
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 06
    17:00
    RKS Radomsko
    nie odbył się
    Pelikan Łowicz
  • 06
    18:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    nie odbył się
    Olimpia Zambrów
  • 06
    18:00
    Ursus Warszawa
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 06
    18:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 06
    18:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 06
    18:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    Concordia Elbląg
  • 09
    16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • 09
    16:00
    Znicz Biała Piska
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 09
    16:00
    Olimpia Zambrów
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 09
    17:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    RKS Radomsko
  • 09
    17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 09
    17:30
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Polonia Warszawa
  • 09
    18:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    Unia Skierniewice
  • 10
    11:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 10
    11:15
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Broń Radom
  • -
    ?:?
    Legia II Warszawa
    0
    0
    :
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    (anulowany)
  • 16
    17:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    Olimpia Zambrów
  • 16
    17:00
    KS Wasilków
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 16
    17:00
    Huragan Morąg
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 16
    17:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    Concordia Elbląg
  • 16
    17:30
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 16
    19:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Pelikan Łowicz
  • 17
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 17
    17:00
    RKS Radomsko
    0
    0
    :
    Sokół Ostróda
    (anulowany)
  • 23
    16:00
    Znicz Biała Piska
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 23
    17:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    Polonia Warszawa
  • 23
    17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 23
    17:30
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • 23
    18:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    nie odbył się
    Olimpia Zambrów
  • 24
    11:15
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 24
    12:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    Broń Radom
  • 24
    16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 24
    17:00
    RKS Radomsko
    nie odbył się
    Unia Skierniewice
  • -
    ?:?
    Legia II Warszawa
    -
    -
    :
    Pelikan Łowicz
  • 30
    15:00
    Olimpia Zambrów
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 30
    16:00
    Ursus Warszawa
    nie odbył się
    Concordia Elbląg
  • 30
    17:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 30
    17:00
    KS Wasilków
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 30
    17:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    RKS Radomsko
  • 30
    17:30
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 30
    19:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Sokół Ostróda
  • 31
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    nie odbył się
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 06
    17:00
    Broń Radom
    nie odbył się
    Unia Skierniewice
  • 06
    17:00
    RKS Radomsko
    nie odbył się
    Polonia Warszawa
  • 06
    17:00
    Sokół Ostróda
    nie odbył się
    Ursus Warszawa
  • 06
    17:00
    Concordia Elbląg
    nie odbył się
    Legia II Warszawa
  • 06
    17:00
    Pelikan Łowicz
    nie odbył się
    Huragan Morąg
  • 06
    17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    nie odbył się
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 06
    17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    nie odbył się
    KS Wasilków
  • 06
    17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    nie odbył się
    Olimpia Zambrów
  • 06
    17:00
    Znicz Biała Piska
    nie odbył się
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 13
    17:00
    Unia Skierniewice
    nie odbył się
    Znicz Biała Piska
  • 13
    17:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    nie odbył się
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 13
    17:00
    Olimpia Zambrów
    nie odbył się
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 13
    17:00
    KS Wasilków
    nie odbył się
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 13
    17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    nie odbył się
    Pelikan Łowicz
  • 13
    17:00
    Huragan Morąg
    nie odbył się
    Concordia Elbląg
  • 13
    17:00
    Legia II Warszawa
    nie odbył się
    Sokół Ostróda
  • 13
    17:00
    Ursus Warszawa
    nie odbył się
    RKS Radomsko
  • 13
    17:00
    Polonia Warszawa
    nie odbył się
    Broń Radom