Polska | 3. Liga | grupa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
22.55 %
Zwycięstwa gości
48
15.69 %
Remisy
189
61.76 %

Bramki

Gospodarzy
258
średnia: 0.84
Gości
216
średnia: 0.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
51.63%
158 z 306
0.5
48.37%
148 z 306
57.52%
176 z 306
1.5
42.48%
130 z 306
71.24%
218 z 306
2.5
28.76%
88 z 306
80.72%
247 z 306
3.5
19.28%
59 z 306
89.22%
273 z 306
4.5
10.78%
33 z 306
97.06%
297 z 306
5.5
2.94%
9 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 158 51.63 %
1:1 20 6.54 %
2:1 14 4.58 %
2:0 14 4.58 %
1:0 11 3.59 %
2:2 8 2.61 %
0:2 8 2.61 %
0:1 7 2.29 %
1:2 7 2.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 7 2.29 %
0:3 7 2.29 %
4:1 7 2.29 %
3:2 6 1.96 %
3:1 6 1.96 %
1:3 6 1.96 %
4:0 5 1.63 %
3:3 3 0.98 %
1:4 3 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.33 %
4:2 1 0.33 %
5:3 1 0.33 %
3:0 1 0.33 %
5:2 1 0.33 %
0:4 1 0.33 %
5:0 1 0.33 %
1:6 1 0.33 %
7:2 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    213
    77%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    5%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    5%
  • 13
    18:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 13
    18:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 13
    18:00
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 13
    18:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 13
    18:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 13
    18:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 13
    18:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 13
    18:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    Piast Żmigród
  • 13
    18:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 21
    12:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    Miedź II Legnica
  • 21
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 21
    15:30
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 21
    15:30
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 21
    15:30
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 21
    15:30
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 21
    15:30
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 21
    18:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 22
    15:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 28
    13:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 28
    15:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 28
    16:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 28
    16:00
    LZS Starowice
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 28
    16:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 28
    16:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    Piast Żmigród
  • 28
    16:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 28
    16:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    Miedź II Legnica
  • 28
    17:00
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 04
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 04
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 04
    17:00
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 04
    17:00
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 04
    17:00
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 04
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 04
    17:00
    Rekord Bielsko-Biała
    0
    0
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 04
    18:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 05
    13:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 08
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    Miedź II Legnica
  • 11
    13:00
    Rekord Bielsko-Biała
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 11
    13:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 11
    13:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 11
    13:00
    LZS Starowice
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 11
    13:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 11
    13:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 11
    17:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    Piast Żmigród
  • 11
    18:00
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 18
    17:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 18
    17:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 18
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 18
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 18
    17:00
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 18
    17:00
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 18
    17:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 18
    17:00
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    Zagłębie II Lubin
  • 18
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 25
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 25
    17:00
    Rekord Bielsko-Biała
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 25
    17:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 25
    17:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 25
    17:00
    LZS Starowice
    nie odbył się
    Piast Żmigród
  • 25
    17:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    Miedź II Legnica
  • 25
    17:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 25
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 25
    19:20
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 02
    17:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 02
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 02
    17:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 02
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 02
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 02
    17:00
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 02
    17:00
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    Zagłębie II Lubin
  • 02
    17:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 02
    17:00
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 06
    18:00
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 06
    18:00
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 06
    18:00
    Rekord Bielsko-Biała
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 06
    18:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    Piast Żmigród
  • 06
    18:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 06
    18:00
    LZS Starowice
    nie odbył się
    Miedź II Legnica
  • 06
    18:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 06
    18:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 06
    19:20
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 09
    17:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 09
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 09
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 09
    17:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 09
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 09
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    Zagłębie II Lubin
  • 09
    17:00
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 09
    17:00
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 09
    17:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 16
    17:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 16
    17:00
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 16
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    Piast Żmigród
  • 16
    17:00
    Rekord Bielsko-Biała
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 16
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Zagłębie II Lubin
  • 16
    17:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 16
    17:00
    LZS Starowice
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 16
    17:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 16
    19:20
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 23
    13:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 23
    17:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 23
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 23
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 23
    17:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    Zagłębie II Lubin
  • 23
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 23
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 23
    17:00
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 23
    17:00
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 27
    18:00
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 27
    18:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Piast Żmigród
  • 27
    18:00
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 27
    18:00
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    Miedź II Legnica
  • 27
    18:00
    Rekord Bielsko-Biała
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 27
    18:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 27
    18:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 27
    18:00
    LZS Starowice
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 27
    19:20
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 30
    13:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 30
    17:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 30
    17:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 30
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    Zagłębie II Lubin
  • 30
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 30
    17:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 30
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 30
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 30
    17:00
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 06
    17:00
    Piast Żmigród
    nie odbył się
    Śląsk II Wrocław
  • 06
    17:00
    Górnik II Zabrze
    nie odbył się
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 06
    17:00
    MKS Kluczbork
    nie odbył się
    Miedź II Legnica
  • 06
    17:00
    Ślęza Wrocław
    nie odbył się
    Stal Brzeg
  • 06
    17:00
    Foto-Higiena Gać
    nie odbył się
    Ruch Zdzieszowice
  • 06
    17:00
    Rekord Bielsko-Biała
    nie odbył się
    ROW 1964 Rybnik
  • 06
    17:00
    Zagłębie II Lubin
    nie odbył się
    Polonia Bytom
  • 06
    17:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    nie odbył się
    Lechia Zielona Góra
  • 06
    17:00
    LZS Starowice
    nie odbył się
    Ruch Chorzów
  • 13
    17:00
    Śląsk II Wrocław
    nie odbył się
    LZS Starowice
  • 13
    17:00
    Ruch Chorzów
    nie odbył się
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 13
    17:00
    Lechia Zielona Góra
    nie odbył się
    Zagłębie II Lubin
  • 13
    17:00
    Polonia Bytom
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała
  • 13
    17:00
    ROW 1964 Rybnik
    nie odbył się
    Foto-Higiena Gać
  • 13
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    nie odbył się
    Ślęza Wrocław
  • 13
    17:00
    Stal Brzeg
    nie odbył się
    MKS Kluczbork
  • 13
    17:00
    Miedź II Legnica
    nie odbył się
    Górnik II Zabrze
  • 13
    17:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    nie odbył się
    Piast Żmigród