Polska | Rozgrywki kobiece | Ekstraliga
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
24.24 %
Zwycięstwa gości
35
26.52 %
Remisy
65
49.24 %

Bramki

Gospodarzy
178
średnia: 1.35
Gości
148
średnia: 1.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
46.21%
61 z 132
0.5
53.79%
71 z 132
50%
66 z 132
1.5
50%
66 z 132
58.33%
77 z 132
2.5
41.67%
55 z 132
69.7%
92 z 132
3.5
30.3%
40 z 132
78.79%
104 z 132
4.5
21.21%
28 z 132
84.85%
112 z 132
5.5
15.15%
20 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 61 46.21 %
1:2 5 3.79 %
0:2 5 3.79 %
0:3 5 3.79 %
1:1 4 3.03 %
1:3 4 3.03 %
1:0 3 2.27 %
2:1 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
4:0 3 2.27 %
0:4 3 2.27 %
0:5 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 2 1.52 %
2:0 2 1.52 %
3:1 2 1.52 %
2:4 2 1.52 %
3:0 2 1.52 %
7:0 2 1.52 %
9:1 2 1.52 %
3:4 1 0.76 %
6:4 1 0.76 %
1:4 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
5:1 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:3 1 0.76 %
5:0 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
7:1 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
11:0 1 0.76 %
12:0 1 0.76 %
0:13 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    99
    77%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    9%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    6%
  • 17
    12:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    1
    2
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 17
    16:00
    Górnik Łęczna (k)
    6
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 18
    12:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    0
    4
    :
    Medyk Konin (k)
  • 18
    12:00
    AZS Wrocław (k)
    0
    3
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 18
    16:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    1
    6
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 14
    12:00
    AZS Wrocław (k)
    nie odbył się
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 14
    12:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    nie odbył się
    UKS SMS Łódź (k)
  • 14
    12:15
    Górnik Łęczna (k)
    nie odbył się
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 14
    13:00
    GKS Katowice (k)
    nie odbył się
    Mitech Żywiec (k)
  • 15
    12:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    nie odbył się
    AZS UJ Kraków (k)
  • 15
    13:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    nie odbył się
    Medyk Konin (k)
  • 21
    ?:?
    AZS UJ Kraków (k)
    nie odbył się
    AZS Wrocław (k)
  • 21
    11:45
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    nie odbył się
    GKS Katowice (k)
  • 21
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    nie odbył się
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 21
    12:00
    Medyk Konin (k)
    nie odbył się
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 21
    14:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    nie odbył się
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 22
    13:00
    Mitech Żywiec (k)
    nie odbył się
    Górnik Łęczna (k)
  • 28
    ?:?
    AZS UJ Kraków (k)
    nie odbył się
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 28
    ?:?
    Rolnik B.Głogówek (k)
    nie odbył się
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 28
    12:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    nie odbył się
    Mitech Żywiec (k)
  • 28
    12:15
    Górnik Łęczna (k)
    nie odbył się
    GKS Katowice (k)
  • 28
    13:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    nie odbył się
    UKS SMS Łódź (k)
  • 01
    12:30
    AZS Wrocław (k)
    nie odbył się
    Medyk Konin (k)
  • 18
    ?:?
    Mitech Żywiec (k)
    nie odbył się
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 18
    ?:?
    Czarni Sosnowiec (k)
    nie odbył się
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 18
    12:00
    Medyk Konin (k)
    nie odbył się
    AZS UJ Kraków (k)
  • 19
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    nie odbył się
    AZS Wrocław (k)
  • 19
    13:00
    GKS Katowice (k)
    nie odbył się
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 19
    15:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    nie odbył się
    Górnik Łęczna (k)
  • 25
    ?:?
    AZS UJ Kraków (k)
    nie odbył się
    UKS SMS Łódź (k)
  • 25
    ?:?
    Rolnik B.Głogówek (k)
    nie odbył się
    GKS Katowice (k)
  • 25
    ?:?
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    nie odbył się
    Górnik Łęczna (k)
  • 25
    12:00
    Medyk Konin (k)
    nie odbył się
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 25
    12:00
    AZS Wrocław (k)
    nie odbył się
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 26
    13:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    nie odbył się
    Mitech Żywiec (k)
  • 02
    ?:?
    Mitech Żywiec (k)
    nie odbył się
    AZS Wrocław (k)
  • 02
    ?:?
    Czarni Sosnowiec (k)
    nie odbył się
    AZS UJ Kraków (k)
  • 02
    13:00
    GKS Katowice (k)
    nie odbył się
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 02
    15:00
    Górnik Łęczna (k)
    nie odbył się
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 03
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    nie odbył się
    Medyk Konin (k)
  • 03
    15:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    nie odbył się
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 09
    ?:?
    AZS UJ Kraków (k)
    nie odbył się
    Mitech Żywiec (k)
  • 09
    ?:?
    Rolnik B.Głogówek (k)
    nie odbył się
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 09
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    nie odbył się
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 09
    12:00
    Medyk Konin (k)
    nie odbył się
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 09
    12:00
    AZS Wrocław (k)
    nie odbył się
    GKS Katowice (k)
  • 10
    16:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    nie odbył się
    Górnik Łęczna (k)
  • 16
    ?:?
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    nie odbył się
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 16
    ?:?
    Mitech Żywiec (k)
    nie odbył się
    Medyk Konin (k)
  • 16
    ?:?
    Czarni Sosnowiec (k)
    nie odbył się
    UKS SMS Łódź (k)
  • 16
    14:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    nie odbył się
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 17
    13:00
    GKS Katowice (k)
    nie odbył się
    AZS UJ Kraków (k)
  • 17
    16:00
    Górnik Łęczna (k)
    nie odbył się
    AZS Wrocław (k)
  • 23
    12:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    nie odbył się
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 23
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    nie odbył się
    Mitech Żywiec (k)
  • 23
    12:00
    Medyk Konin (k)
    nie odbył się
    GKS Katowice (k)
  • 23
    12:00
    AZS UJ Kraków (k)
    nie odbył się
    Górnik Łęczna (k)
  • 23
    12:00
    AZS Wrocław (k)
    nie odbył się
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 23
    12:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    nie odbył się
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 30
    12:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    nie odbył się
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 30
    12:00
    Rolnik B.Głogówek (k)
    nie odbył się
    AZS Wrocław (k)
  • 30
    12:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    nie odbył się
    AZS UJ Kraków (k)
  • 30
    12:00
    Górnik Łęczna (k)
    nie odbył się
    Medyk Konin (k)
  • 30
    12:00
    GKS Katowice (k)
    nie odbył się
    UKS SMS Łódź (k)
  • 30
    12:00
    Mitech Żywiec (k)
    nie odbył się
    Czarni Sosnowiec (k)