Polska | 3. Liga | grupa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
21.57 %
Zwycięstwa gości
50
16.34 %
Remisy
190
62.09 %

Bramki

Gospodarzy
241
średnia: 0.79
Gości
197
średnia: 0.64

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50.65%
155 z 306
0.5
49.35%
151 z 306
61.44%
188 z 306
1.5
38.56%
118 z 306
75.82%
232 z 306
2.5
24.18%
74 z 306
85.62%
262 z 306
3.5
14.38%
44 z 306
90.52%
277 z 306
4.5
9.48%
29 z 306
95.1%
291 z 306
5.5
4.9%
15 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 155 50.65 %
1:1 21 6.86 %
1:0 18 5.88 %
0:1 15 4.9 %
2:1 13 4.25 %
1:2 12 3.92 %
2:0 12 3.92 %
0:2 11 3.59 %
2:2 9 2.94 %
2:3 5 1.63 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 5 1.63 %
3:3 4 1.31 %
3:1 4 1.31 %
3:0 3 0.98 %
4:3 2 0.65 %
4:2 2 0.65 %
0:3 2 0.65 %
1:4 2 0.65 %
5:1 2 0.65 %
4:4 1 0.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 1 0.33 %
1:3 1 0.33 %
4:0 1 0.33 %
1:5 1 0.33 %
6:2 1 0.33 %
5:0 1 0.33 %
0:6 1 0.33 %
7:0 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    220
    81%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    3%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    4%
  • 29
    14:00
    Chełmianka Chełm
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 29
    14:00
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 29
    14:00
    Jutrzenka Giebułtów
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 29
    14:00
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    Hutnik Kraków
  • 29
    14:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 29
    14:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 29
    14:00
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 29
    14:00
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 29
    14:00
    Orlęta Radzyń Podlaski
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • -
    ?:?
    Orlęta Radzyń Podlaski
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 21
    14:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    nie odbył się
    Podlasie Biała Podlaska
  • 21
    14:00
    Siarka Tarnobrzeg
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 21
    15:00
    Motor Lublin
    nie odbył się
    Avia Świdnik
  • 21
    15:00
    Wisłoka Dębica
    nie odbył się
    Wisła Sandomierz
  • 21
    15:30
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów
  • 22
    15:00
    Stal Kraśnik
    nie odbył się
    Podhale Nowy Targ
  • 22
    15:00
    Hetman Zamość
    nie odbył się
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 22
    15:30
    Korona II Kielce
    nie odbył się
    Sokół Sieniawa
  • -
    ?:?
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 28
    12:00
    Jutrzenka Giebułtów
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 28
    14:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 28
    14:30
    Chełmianka Chełm
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 28
    15:00
    Wisła Puławy
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 28
    15:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 28
    15:00
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • 29
    15:00
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 29
    16:00
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    Hutnik Kraków
  • 04
    15:30
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów
  • 04
    16:00
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 04
    16:00
    Orlęta Radzyń Podlaski
    nie odbył się
    Podhale Nowy Targ
  • 04
    16:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • 04
    16:00
    Hetman Zamość
    nie odbył się
    Wisła Sandomierz
  • 04
    16:00
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 04
    16:30
    Wisłoka Dębica
    nie odbył się
    Sokół Sieniawa
  • 05
    13:00
    Korona II Kielce
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 05
    16:00
    Stal Kraśnik
    nie odbył się
    Podlasie Biała Podlaska
  • 09
    16:00
    Chełmianka Chełm
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 11
    11:00
    Jutrzenka Giebułtów
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 11
    12:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • 11
    13:00
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 11
    13:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 11
    14:00
    Wisła Puławy
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 11
    16:00
    Siarka Tarnobrzeg
    nie odbył się
    Hutnik Kraków
  • 11
    16:00
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 11
    16:00
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Avia Świdnik
  • 18
    16:00
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 18
    16:00
    Hetman Zamość
    nie odbył się
    Sokół Sieniawa
  • 18
    16:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 18
    16:30
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 18
    17:00
    Wisłoka Dębica
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 18
    17:00
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 18
    18:00
    Motor Lublin
    nie odbył się
    Wisła Sandomierz
  • 19
    15:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 19
    16:00
    Stal Kraśnik
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów
  • 25
    14:00
    Wisła Puławy
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 25
    15:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Avia Świdnik
  • 25
    16:00
    Siarka Tarnobrzeg
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 25
    17:00
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 25
    17:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Podhale Nowy Targ
  • 26
    13:00
    Korona II Kielce
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 26
    16:00
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 26
    16:00
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 26
    18:00
    Motor Lublin
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów
  • 01
    13:00
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Wisła Sandomierz
  • 02
    12:00
    Orlęta Radzyń Podlaski
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów
  • 02
    14:00
    Hetman Zamość
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 02
    17:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 02
    17:00
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Podlasie Biała Podlaska
  • 02
    17:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 02
    18:00
    Motor Lublin
    nie odbył się
    Sokół Sieniawa
  • 03
    17:00
    Stal Kraśnik
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 03
    17:00
    Wisłoka Dębica
    nie odbył się
    Hutnik Kraków
  • 09
    12:00
    Jutrzenka Giebułtów
    nie odbył się
    Avia Świdnik
  • 09
    14:00
    Wisła Puławy
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • 09
    16:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 09
    17:00
    Chełmianka Chełm
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 09
    17:00
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 09
    17:00
    Siarka Tarnobrzeg
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 09
    17:00
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 09
    17:00
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    Podhale Nowy Targ
  • 10
    13:00
    Korona II Kielce
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 13
    17:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 13
    17:00
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Sokół Sieniawa
  • 13
    17:00
    Orlęta Radzyń Podlaski
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 13
    17:00
    Stal Kraśnik
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 13
    17:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 13
    17:30
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Wisła Sandomierz
  • 13
    17:30
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów
  • 13
    17:30
    Hetman Zamość
    nie odbył się
    Hutnik Kraków
  • 13
    19:00
    Motor Lublin
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 16
    13:00
    Jutrzenka Giebułtów
    nie odbył się
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 16
    14:00
    Wisła Puławy
    nie odbył się
    Avia Świdnik
  • 16
    17:00
    Siarka Tarnobrzeg
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 16
    17:30
    Wisłoka Dębica
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 17
    13:00
    Korona II Kielce
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • 17
    15:00
    Chełmianka Chełm
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 17
    17:00
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 17
    17:00
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    Podhale Nowy Targ
  • 17
    17:00
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    Podlasie Biała Podlaska
  • 22
    19:00
    Motor Lublin
    nie odbył się
    Hutnik Kraków
  • 23
    16:00
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów
  • 23
    17:00
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 23
    17:00
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 23
    17:00
    Orlęta Radzyń Podlaski
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 23
    17:30
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Sokół Sieniawa
  • 23
    17:30
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 23
    17:30
    Hetman Zamość
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 24
    17:00
    Stal Kraśnik
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 30
    12:00
    Jutrzenka Giebułtów
    nie odbył się
    Wisła Sandomierz
  • 30
    13:00
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 30
    16:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 30
    17:00
    Chełmianka Chełm
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 30
    17:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 30
    17:00
    Siarka Tarnobrzeg
    nie odbył się
    Podhale Nowy Targ
  • 30
    17:30
    Wisłoka Dębica
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • 31
    13:00
    Korona II Kielce
    nie odbył się
    Avia Świdnik
  • 31
    17:00
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    Podlasie Biała Podlaska
  • 06
    11:00
    Avia Świdnik
    nie odbył się
    Hutnik Kraków
  • 06
    17:30
    Jutrzenka Giebułtów
    nie odbył się
    Chełmianka Chełm
  • 06
    17:30
    Wisła Sandomierz
    nie odbył się
    Sokół Sieniawa
  • 06
    17:30
    Podlasie Biała Podlaska
    nie odbył się
    Wisła Puławy
  • 06
    17:30
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    nie odbył się
    Siarka Tarnobrzeg
  • 06
    17:30
    Podhale Nowy Targ
    nie odbył się
    Korona II Kielce
  • 06
    17:30
    Orlęta Radzyń Podlaski
    nie odbył się
    Wisłoka Dębica
  • 06
    17:30
    Motor Lublin
    nie odbył się
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 06
    17:30
    Stal Kraśnik
    nie odbył się
    Hetman Zamość
  • 13
    17:30
    Chełmianka Chełm
    nie odbył się
    Stal Kraśnik
  • 13
    17:30
    Hetman Zamość
    nie odbył się
    Motor Lublin
  • 13
    17:30
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    nie odbył się
    Orlęta Radzyń Podlaski
  • 13
    17:30
    Wisłoka Dębica
    nie odbył się
    Avia Świdnik
  • 13
    17:30
    Hutnik Kraków
    nie odbył się
    Podhale Nowy Targ
  • 13
    17:30
    Korona II Kielce
    nie odbył się
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 13
    17:30
    Siarka Tarnobrzeg
    nie odbył się
    Podlasie Biała Podlaska
  • 13
    17:30
    Wisła Puławy
    nie odbył się
    Wisła Sandomierz
  • 14
    17:30
    Sokół Sieniawa
    nie odbył się
    Jutrzenka Giebułtów