Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Avia Świdnik

    Avia Świdnik

    Przychodzą
    Śliwa Krystian (?), Kukułowicz Bartłomiej (Górnik Łęczna), Mroczek Bartosz (Górnik Łęczna)
    Odchodzą
    Starok Kamil (?), Dziedzic Sebastian (?), Dwórzyński Przemysław (Błonianka II Błonie), Strug Łukasz (Granit Bychawa), Wójcicki Adrian (Lewart Lubartów), Niewiński Stanisław (Lewart Lubartów), Koczon Daniel (Motor II Lublin), Darmochwał Piotr (Motor II Lublin), Orzędowski Sebastian (Świdniczanka Świdnik Mały), Radziewicz Bartłomiej (Trawena Trawniki), Mroczek Krystian (Victoria Żmudź)
  • Chełmianka Chełm

    Chełmianka Chełm

    Przychodzą
    Wojtiuk Konrad (?), Hladkyy Volodymyr (?), Hladki Wolodymyr (Polissia Żytomierz), Kuśmierz Damian (Kłos Chełm), Warecki Kamil (Kryształ Werbkowice), Kraśniewski Maciej (Motor Lublin), Dobrzyński Rafał (Motor Lublin), Wołos Michał (Motor Lublin), Wolski Paweł (Ursus II Warszawa)
    Odchodzą
    Szpak Damian (Avia II Świdnik), Efir Michał (Bałtyk II Gdynia), Jodłowski Jakub (?), Jabkowski Paweł (zrezygnował z gry), Kompanicki Mateusz (GKS II Katowice), Kursa Rafał (Hetman Zamość), Koszel Przemysław (Hetman Zamość), Grądz Michał (Kłos Chełm), Aftyka Aleks (Lewart Lubartów), Kotowicz Hubert (Lewart Lubartów), Pioś Norbert (Powiślak Końskowola), Drzewiecki Damian (Wieczysta Kraków), Zawiślak Krzysztof (Wisła Sandomierz), Gołąb Jakub (Włodawianka Włodawa), Chodziutko Piotr (Włodawianka Włodawa)
  • Hetman Zamość

    Hetman Zamość

    Przychodzą
    Kursa Rafał (Chełmianka Chełm), Koszel Przemysław (Chełmianka Chełm), Popko Szczepan (Górnik II Łęczna), Wacławek Bruno (?), Amermajster Michał (Hetman Zamość), Tomczyszyn Kamil (?), Buczek Jakub (Hetman Zamość), Dudek Michał (Hetman Zamość), Kopyciński Kacper (Hetman Zamość), Myśliwiecki Paweł (?), Pupeć Damian (?), Daszkiewicz Dawid (?), Kanarek Przemysław (?), Kycko Rafał (?), Olszak Mateusz (?), Oziemczuk Kamil (?), Skiba Michał (?), Skoczylas Dawid (?), Słotwiński Patryk (?), Turczyn Rafał (?), Żmuda Przemysław (?), Brzozowski Adam (Mławianka Mława), Sobieszczyk Andrzej (Motor Lublin), Rzadkosz Maciej (Watra II Białka Tatrzańska)
    Odchodzą
    Pęcak Cezary (Granit Bychawa), Amermajster Michał (Hetman Zamość), Buczek Jakub (Hetman Zamość), Dudek Michał (Hetman Zamość), Kopyciński Kacper (Hetman Zamość), Mazurek Adam (?), Okoniewski Mateusz (Olimpia Miączyn), Kowalczyk Kacper (Świdniczanka Świdnik Mały), Rusiecki Damian (Świdniczanka Świdnik Mały)
  • Hutnik Kraków

    Hutnik Kraków

    Przychodzą
    Garzeł Arkadiusz (Garbarnia Kraków), Ogar Tomasz (Garbarnia Kraków), Pyciak Paweł (Garbarnia Kraków), Cholewa Piotr (?)
    Odchodzą
    Skrzyński Jakub (Czarni Staniątki), Marszalik Grzegorz (Garbarnia Kraków), Bukowczan Konrad (?), Gawęcki Dariusz (?), Sosna Kamil (Polonia Nysa), Ogonowski Mikołaj (?), Nowak Wiktor (?), Wąchała Miłosz (?), Rozkrut Sławomir (?), Świątko Piotr (Miedź II Legnica), Ptak Jakub (Sokół Kocmyrzów Baranówka), Kotwica Mateusz (Wiślanie Jaśkowice), Bienias Mariusz (Wiślanie Jaśkowice), Chorążka Kacper (Zagłebie II Sosnowiec), Radwanek Błażej (Zagłębie Sosnowiec)
  • Jutrzenka Giebułtów

    Jutrzenka Giebułtów

    Przychodzą
    Guguła Tomasz (Garbarnia II Kraków), Solecki Dominik (?), Arian Mateusz (?), Balawender Maciej (?), Bizoń Grzegorz (?), Czarnecki Kamil (?), Iliński Michał (?), Jeziorski Szymon (?), Kaczor Tomasz (?), Kawa Tomasz (?), Litewka Dawid (?), Majcherczyk Mateusz (?), Michalec Krzysztof (?), Michniak Patryk (?), Pietrzyk Karol (?), Romuzga Michał (?), Suwała Antoni (Jutrzenka Giebułtów), Wcisło Jakub (?), Zawadzki Dominik (?), Zieliński Maciej (?), Wojtaszek Jakub (Puszcza Niepołomice), Zając Mateusz (Watra Białka Tatrzańska), Domaradzki Rafał (Wiślanie II Jaśkowice)
    Odchodzą
    Banaś Karol (Górnik Bobrowniki Śląskie), Suwała Antoni (Jutrzenka Giebułtów), Danaj Damian (Skawinka II Skawina), Czuż Marcin (Sokół Kocmyrzów Baranówka)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Przychodzą
    Dereń Kacper (?), Lipiec Paweł (ŁKS 1926 Łomża), Persona Tomasz (Olimpia II Elbląg), Kaczmarek Marcin (Olimpia II Grudziądz), Imiołek Jan (Radomiak II Radom), Rząsa Patryk (Sokół Pniewy), Worach Karol (Ursus II Warszawa), Nogaj Damian (Wisła Sandomierz), Kutera Piotr (Zawisza Sienno), Chałas Tomasz (Znicz II Pruszków)
    Odchodzą
    Brociek Oskar (Alit Ożarów), Frątczak Dorian (Garbarnia II Kraków), Dynarek Marcin (Kamienna Brody), Madej Mateusz (?), Sienniak Marcin (?), Śmieszek Jakub (?), Rogoziński Filip (ŁKS Łagów), Jedlikowski Piotr (Łysica Bodzentyn), Kardas Radosław (Łysica Bodzentyn), Grunt Michał (Motor II Lublin), Sarwicki Stanisław (Star Starachowice), Łukawski Patryk (Świt Ćmielów), Puton Włodzimierz (Wisła II Puławy)
  • Korona II Kielce

    Korona II Kielce

    Przychodzą
    Lioi Andres (?), Dziubek Marcin (?), Górski Łukasz (?), Kloc Gracjan (?), Arveladze Vato (?), Bartosik Oskar (?), Bujak Łukasz (?), Cebula Marcin (?), Cukrowski Jakub (?), Drej Mikołaj (?), Đuranović Uroš (?), Dutka Jakub (?), Dziubek Michał (?), Gardawski Michael (?), Gawlik Bartosz (?), Gierczak Miłosz (?), Gnjatić Ognjen (?), Górski Jakub (?), Gromulski Kacper (?), Gurski Jakub (?), Jopkiewicz Ernest (?), Jukić Ivan (?), Karyś Jakub (?), Klapa Kacper (?), Kośmicki Igor (?), Kovačević Adnan (?), Kukić Luka (?), Lisowski Dawid (?), Lisowski Piotr (?), Malec Karol (?), Marquez alvarez Ivan (?), Marzec Klaudiusz (?), Osobiński Jakub (?), Pačinda Erik (?), Petrović Zvonimir (?), Picheta Jakub (?), Pierzchała Piotr (?), Prętnik Bartosz (?), Pučko Matej (?), Radin Milan (?), Rogoziński Kacper (?), Rybus Jakub (?), Sewerzyński Oskar (?), Sokół Paweł (?), Sowiński Mateusz (?), Szałas Dawid (?), Szelągowski Daniel (?), Śliwa Kacper (?), Tomczyk Paweł (?), Turek Karol (?), Turek Radosław (?), Tzimopoulos Themistoklis (?), Więckowski Dawid (?), Wojno Krystian (?), Zalazar martinez Rodrigo (?), Żubrowski Jakub (?), Piróg Artur (Korona Kielce), Żądło Maciej (Orlęta Kielce), Papadopulos Michal (Piast Gliwice), Żyro Michał (Pogoń II Szczecin), Kozioł Marek (Sandecja II Nowy Sącz), Spychała Mateusz (Stal Mielec), Szymusik Grzegorz (Warta Poznań), Dziwniel Daniel (Zagłębie II Lubin)
  • Motor Lublin

    Motor Lublin

    Przychodzą
    Łukasik Dariusz (Garbarnia Kraków), Kruczkowski Rafał (?), Nowak Adam (?), Duda Sławomir (?), Grodzicki Rafał (?), Swędrowski Tomasz (?), Krupa Krystian (Siarka Tarnobrzeg)
    Odchodzą
    Kraśniewski Maciej (Chełmianka Chełm), Dobrzyński Rafał (Chełmianka Chełm), Wołos Michał (Chełmianka Chełm), Łakota Paweł (Concordia Elbląg), Gałecki Michał (GKS II Katowice), Ukalisz Marceli (GKS Niemce), Pajnowski Kamil (Górnik II Łęczna), Majewski Mateusz (Gryf Wejherowo), Sobieszczyk Andrzej (Hetman Zamość), Dusiło Rafał (Karpaty Krosno), Waleńcik Bartosz (Legionovia II Legionowo), Nowak Konrad (Lewart Lubartów), Pożak Dawid (Lewart Lubartów), Rybak Krzysztof (Lublinianka Lublin), Sobstyl Jakub (Lublinianka Lublin), Majewski Robert (MKS Piaseczno), Baryła Maciej (Motor II Lublin), Drozd Maciej (Motor II Lublin), Zbiciak Bartosz (Motor II Lublin), Poźniak Kamil (?), Giletycz Hubert (?), Ordyniec Karol (?), Grzywaczewski Jakub (?), Meskhiia Irakli (?), Ranko Michal (?), Pryliński Jakub (Powiślak Końskowola), Dapollonio Luigi (Siarka II Tarnobrzeg), Kamiński Dawid (Stal Brzeg), Rak Szymon (Stomil II Olsztyn), Kłos Wiktor (Wólczanka Wólka Pełkińska)
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Orlęta Radzyń Podlaski

    Przychodzą
    Nowak Rafał (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Sadowski Michał (ŁKS 1926 Łomża), Imbronjev Stefan (Chicago Fire Academy), Chmielewski Mariusz (Podlasie Biała Podlaska), Chyła Mateusz (Podlasie Biała Podlaska), Renkowski Artur (Podlasie Biała Podlaska), Syryjczyk Jakub (Podlasie Biała Podlaska)
    Odchodzą
    Turek Karol (Górnik Łęczna), Rycaj Dominik (Grom Kąkolewnica), Waniowski Kacper (Huragan Międzyrzec Podlaski), Barciak Dominik (MKP Pogoń II Siedlce), Jaworski Rafał (Orlęta Łuków), Buzun Karol (Podlasie Biała Podlaska), Panufnik Michał (Podlasie Sokołów Podlaski), Kot Grzegorz (Unia Żabików), Zarzecki Adrian (Victoria Sulejówek), Kiczuk Rafał (Wisła II Puławy), Wojczuk Maciej (Wisła Puławy)
  • Podhale Nowy Targ

    Podhale Nowy Targ

    Przychodzą
    Witkowski Dawid (Bytovia Bytów), Wajsak Daniel (Chrobry II Głogów), Skórski Błażej (Miedź II Legnica), Grabowski Tadeusz (?), Staszczak Arkadiusz (?), Lepiarz Damian (?), Zapotoczny Dariusz (Ruch Zdzieszowice), Danilczyk Michał (Sokół Ostróda)
    Odchodzą
    Borczyński Eryk (Czarni Połaniec), Przybylski Marcin (Foto-Higiena Gać), Kobylarczyk Wojciech (Górnik II Zabrze), Łukaszczyk Jan (?), Pranica Thomas (?), Bedronka Michał (Polonia Bytom), Pląskowski Artur (Stal II Rzeszów), Zubek Mariusz (Watra II Białka Tatrzańska), Derek Nikodem (Wierchy Rabka-Zdrój), Baran Martin (Znicz II Pruszków), Drobńak Peter (Znicz II Pruszków)
  • Podlasie Biała Podlaska

    Podlasie Biała Podlaska

    Przychodzą
    Martynek Olaf (Legionovia Legionowo), Wszołek Michał (Lublinianka Lublin), Skrodziuk Przemysław (Lutnia II Piszczac), Jastrzębski Mateusz (Olimpia Zambrów), Buzun Karol (Orlęta Radzyń Podlaski), Mielnik Jacek (?), Wrzosek Maciej (?), Korol Daniel (?), Kuron Krystian (?), Bielecki Dominik (?), Mazurek Jakub (?), Nieścieruk Tomasz (?), Zagórski Maciej (?), Andrzejuk Tomasz (?), Dmitruk Kacper (?), Dmowski Kamil (?), Kaznokha Mykhailo (?), Komar Paweł (?), Konaszewski Mateusz (?), Kosieradzki Jarosław (?), Marczuk Dominik (?), Pyrka Michał (?), Zabielski Paweł (?), Kędra Daniel (Wisła Puławy)
    Odchodzą
    Chmielewski Mariusz (Orlęta Radzyń Podlaski), Chyła Mateusz (Orlęta Radzyń Podlaski), Renkowski Artur (Orlęta Radzyń Podlaski), Syryjczyk Jakub (Orlęta Radzyń Podlaski)
  • Siarka Tarnobrzeg

    Siarka Tarnobrzeg

    Przychodzą
    Kasperkiewicz Piotr (?), Janczyk Jakub (?), Orzechowski Dawid (?), Wiktor Bartłomiej (Siarka Tarnobrzeg)
    Odchodzą
    Bierzało Michał (Elana Toruń), Krupa Krystian (Motor Lublin), Kubowicz Dawid (Resovia), Płatek Grzegorz (Resovia), Radulj Kamil (Resovia), Wodecki Marcin (ROW 1964 II Rybnik), Galara Eryk (?), Wełniak Kacper (Pogoń Siedlce), Wiktor Bartłomiej (Siarka Tarnobrzeg), Maik Kacper (Wisłoka Dębica)
  • Sokół Sieniawa

    Sokół Sieniawa

    Przychodzą
    Kalin Mateusz (Błękitni Ropczyce), Mazurek Łukasz (Gwarek Zabrze), Burka Dawid (Karpaty Krosno), Fryc Patryk (Olimpia Grudziądz), Andreasik Patryk (Polonia Przemyśl), Buczek Bartłomiej (Resovia), Hass Paweł (Resovia II), Kalinowski Dominik (?), Korziewicz Matthew (?), Rogala Paweł (?), Skrzypek Łukasz (?)
    Odchodzą
    Surmiak Rafał (Garbarnia II Kraków), Nalepka Przemysław (Igloopol Dębica), Jędryas Mateusz (Korona II Rzeszów), Broda Patryk (Polonia Przemyśl), Wąsik Andrzej (Porawie Większyce), Kapuściński Patryk (Siarka II Tarnobrzeg), Smolarczyk Michał (?), Kubrak Sebastian (?), Wilusz Tomasz (Włókniarz Rakszawa), Kądziołka Jakub (Wólczanka Wólka Pełkińska)
  • Stal Kraśnik

    Stal Kraśnik

    Przychodzą
    Borusiński Jakub (Czarni Połaniec), Maj Arkadiusz (Elana Toruń), Tadrowski Julien (Mieszko Gniezno), Kaczmarek Paweł (Sokół Aleksandrów Łódzki), Zieliński Jakub (?), Cygan Dariusz (?), Czelej Jakub (?), Karczewski Dawid (?), Pizoń Emil (?), Śledzicki Radosław (?), Bartoś Kamil (?), Kmita Jakub (Widzew II Łódź), Popiołek Adrian (Wisła II Puławy)
    Odchodzą
    Partyka Dariusz (Avia II Świdnik), Koneczny Bartłomiej (Opolanin Opole Lubelskie), Drozd Filip (Opolanin Opole Lubelskie), Szewc Daniel (Opolanin Opole Lubelskie), Pietroń Damian (Orzeł Urzędów), Śmieszek Mikołaj (?), Dąbrowski Jakub (?), Woźniak Kamil (?), Dębicki Sebastian (?), Mielniczuk - graczew Eugeniusz (?)
  • Wisła Puławy

    Wisła Puławy

    Przychodzą
    Pigiel Marcin (Górnik Łęczna), Wojczuk Maciej (Orlęta Radzyń Podlaski), Bernat Damian (?), Starak Patryk (?), Owczarzak Piotr (?)
    Odchodzą
    Supryn Mateusz (Cracovia), Dębowski Łukasz (Gryf Policzna), Kędra Daniel (Podlasie Biała Podlaska), Lytvynyuk Ivan (Powiślak Końskowola), Brzeski Dawid (Tajfun Brochów), Poznański Jakub (?), Popiołek Adrian (?), Król Michał (?), Kusal Krystian (?)
  • Wisła Sandomierz

    Wisła Sandomierz

    Przychodzą
    Zawiślak Krzysztof (Chełmianka Chełm), Dakhnovskyi Vitalii (Cosmos Nowotaniec), Franczak Dominik (Górnik II Wieliczka), Brągiel Dariusz (MKP Pogoń II Siedlce), Wojsa Hubert (Pogoń 1945 Staszów), Kmiotek Mirosław (Resovia II), Pietras Szymon (Spartakus Daleszyce), Jeziorski Michał (Spartakus Daleszyce), Tyl Marcel (Unia Tarnów), Wojcinowicz Tomasz (Ursus II Warszawa), Brożyna Wiktor (?), Charszla Cezary (?), Ferens Piotr (?), Kuśmierczyk Mateusz (Zjednoczeni Stryków)
    Odchodzą
    Piechniak Kacper (Alit Ożarów), Janowski Przemysław (Alit Ożarów), Poński Piotr (Alit Ożarów), Pasternak Krystian (Barycz Sułów), Bażant Paweł (Czarni Połaniec), Sornat Krystian (Czarni Połaniec), Bętkowski Kamil (Gwarek II Tarnowskie Góry), Nogaj Damian (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Rop Kacper (KS Wiązownica), Kamiński Michał (Łysica Bodzentyn), Kolbusz Mateusz (MKS Kluczbork), Danieluk Mateusz (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Sus Jakub (Siarka II Tarnobrzeg), Korona Dawid (?), Ziółek Maciej (?)
  • Wisłoka Dębica

    Wisłoka Dębica

    Przychodzą
    Wilk Krystian (Izolator Boguchwała), Pelc Jan (Polonia Przemyśl), Gwiazda Szymon (Puszcza Niepołomice), Maik Kacper (Siarka Tarnobrzeg), Siedlik Łukasz (Sokół Ostróda), Hus Konrad (Stal II Rzeszów), Prokop Mateusz (Tarnovia Tarnów), Rębisz Kamil (?), Siedlik Łukasz (?), Prokop Mateusz (?), Bożek Damian (?), Dybski Kamil (?), Fedan Sebastian (?), Król Hubert (?), Libera Tomasz (?), Lubera Damian (?), Łanucha Damian (?), Mazur Adrian (?), Remut Paweł (?), Sojda Dawid (?), Wilk Krystian (?), Wrzosek Krzysztof (?), Kwiatek Nikodem (?), Cabała Dominik (Wolania Wola Rzędzińska), Domański Michał (Wólczanka Wólka Pełkińska)
    Odchodzą
    Szawaryn Kamil (Concordia Elbląg), Kępa Denis (KS Pilzno), Sobczyk Bartosz (Stal II Mielec), Stypa Dawid (?), Pulak Bartosz (?), Nowak Adrian (Wisłok Wiśniowa)
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Wólczanka Wólka Pełkińska

    Przychodzą
    Szczypek Jakub (Escola Varsovia), Wanat Sebastian (Igloopol Dębica), Olejarka Dawid (Legia II Warszawa), Kłos Wiktor (Motor Lublin), Brzóska Paweł (Rekord Bielsko-Biała), Kądziołka Jakub (Sokół Sieniawa), Baran Piotr (Stal Gorzyce), Matofij Kamil (UKS SMS Łódź), Khachidze Nikoloz (?), Kubik Oskar (?), Ochman Patryk (?), Basista Peter (?), Gul Mateusz (?), Walków Bartosz (?)
    Odchodzą
    Gwóźdź Maciej (Błękitni Pełkinie), Majka Krystian (Błękitni Ropczyce), Kajpust Adrian (Cracovia), Bała Kamil (JKS 1909 Jarosław), Siryk Tomasz (JKS 1909 Jarosław), Czyrny Dawid (Orzeł Przeworsk), Gwóźdź Marek (Orzeł Przeworsk), Domański Michał (Wisłoka Dębica), Przewoźnik Tomasz (?), Wierzchowiec Kamil (?), Smoleń Damian (?), Wojtyna Bartłomiej (Żuraw Żurawiczki)