Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Schulz Oskar

  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Kujawiak Bartosz

  • Akademia Reissa Poznań

    Błachowicz Jakub

  • Akademia Reissa Poznań

    Grzybek Jakub

  • Akademia Reissa Poznań

    Florysiak Mikołaj

  • Astra Krotoszyn

    Lewandowski Mikołaj

  • Astra Krotoszyn

    Błaszczyk Jakub

  • Adamczak Adrian

    Avia Kamionki
  • Barycz Janków Przygodzki

    Dudka Konrad

  • Barycz Janków Przygodzki

    Binek Wojciech

  • Barycz Janków Przygodzki

    Jończak Maksymilian

  • Barycz Janków Przygodzki

    Kaźmierczak Patryk

  • Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

    Konopka Łukasz

  • Błękitni Chruszczyny

    Jarysz Bartosz

  • Błyskawica Nieżychowo

    Wiśniewski Adrian

  • Czarni Dobrzyca

    Frąckowiak Patryk

  • Dąb Kębłowo

    Witkowski Patryk

  • GKS Dopiewo

    Halasz Przemysław

  • GKS Dopiewo

    Duszyński Maciej

  • GKS Dopiewo

    Stawicki Kamil

  • GKS Grębanin

    Schulz Patryk

  • GKS Grębanin

    Tuszyński Mateusz

  • Przestacki Grzegorz

    GKS Jaraczewo
  • GKS Osiek Wielki

    Wiśniewski Dawid

  • GKS Włoszakowice

    Gryziecki Łukasz

  • Roszak Marcin

    GKS Żerków
  • Gabryszak Adam

    GKS Żerków
  • Przestacki Jakub

    GKS Żerków
  • GKS Żerków

    Karolczak Bartosz

  • GKS Żerków

    Mroziński Arkadiusz

  • Bartkowiak Arkadiusz

    GKS Żerków
  • Grom Plewiska

    Koszek Mateusz

  • Grom Plewiska

    Konieczny Krzysztof

  • Cichy Przemysław

    Gwiazda Siedlec
  • Huragan Młynkowo

    Bielecki Józef

  • Huragan Młynkowo

    Nowacki Jakub

  • Huragan Młynkowo

    Macyszyn Robert

  • Huragan Pobiedziska

    Nowak Mikołaj

  • Iskra Krajenka

    Pryciak Dawid

  • Iskra Krajenka

    Sarosik Andrzej

  • LKS Gołuchów

    Antczak Marcin

    Jarota Jarocin
  • Jaskiniowiec Rajsko

    Janik Filip

  • Jurand Koziegłowy

    Baranowski Mateusz

  • Karpik Kopanica

    Kokot Tomasz

  • Kłos Zaniemyśl

    Błaszak Adrian

  • Kłos Zaniemyśl

    Grzelak Szymon

  • Kłos Zaniemyśl

    Biliński Kamil

  • Korona Stróżewo

    Ćwiek Mateusz

  • Andrzejczak Kacper

    Korona Stróżewo
  • Błękitni Chruszczyny

    Nowacki Konrad

    KS Postolin
  • Las Puszczykowo

    Jaś Mateusz

  • Lew Pogorzela

    Kamiński Wojciech

  • Lew Pogorzela

    Kaźmierczak Mirosław

  • Maksymiv Taras

    Lipno Stęszew
  • Bartoszak Łukasz

    LKS Gołuchów
  • Kapałka Piotr

    LKS Gołuchów
  • Kurek Alan

    LKS Gołuchów
  • LKS II Gołuchów

    Kapałka Tomasz

  • LKS II Gołuchów

    Kazur Tomasz

  • LKS Jankowy

    Składnikiewicz Filip

  • Luboński KS

    Moliński Nikodem

  • Luboński KS

    Kaszuba Radosław

  • Luboński KS

    Biernacki Marcin

  • Lubuszanin Trzcianka

    Budnik Marcin

  • LZS Cielcza

    Mikołajczak Tomasz

  • LZS Doruchów

    Lenek Adrian

  • NAP Nowy Tomyśl

    Piechowiak Mateusz

  • NAP Nowy Tomyśl

    Beyer Jakub

  • Boiński Wiktor

    NKS Niepruszewo
  • Buksa Norbert

    NKS Niepruszewo
  • Durczak Dawid

    NKS Niepruszewo
  • Golak Eryk

    NKS Niepruszewo
  • Gołębiowski Bartosz

    NKS Niepruszewo
  • Napierała Maciej

    NKS Niepruszewo
  • Świgoń Filip

    NKS Niepruszewo
  • Noteć Czarnków

    Jarosz Krystian

  • Obra Kościan

    Skrzypczak Maciej

  • Obra Zbąszyń

    Nowak Wiktor

  • Obra Zbąszyń

    Grunwald Kamil

  • Odolanovia Odolanów

    Celmer Szymon

  • Odolanovia Odolanów

    Motylewski Marek

  • Odolanovia Odolanów

    Maj Szymon

  • Olimpia Brzeziny

    Wojtuściszyn Paweł

  • Górnik Konin

    Olczyk Patryk

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Stożek Filip

  • Orkan Jarosławiec

    Wiśniewski Piotr

  • Orkan Jarosławiec

    Lesiński Filip

  • Patria Buk

    Andraszyk Marcel

  • Bańczaszek Arkadiusz

    Patria Buk
  • Bręk Marek

    Patria Buk
  • Buchert Dawid

    Patria Buk
  • Buchert Mateusz

    Patria Buk
  • Cieślak Mateusz

    Patria Buk
  • Ciołek Adrian

    Patria Buk
  • Dybizbański Kevin

    Patria Buk
  • Jędrzejczak Norbert

    Patria Buk
  • Musiał Filip

    Patria Buk
  • Oszmałek Bartosz

    Patria Buk
  • Piechowiak Mateusz

    Patria Buk
  • Pluskota Mikołaj

    Patria Buk
  • Roszkowski Hipolit

    Patria Buk
  • Rutkowski Hubert

    Patria Buk
  • Skibiński Adam

    Patria Buk
  • Stefański Wojciech

    Patria Buk
  • Szalaty Piotr

    Patria Buk
  • Szała Jakub

    Patria Buk
  • Wiśniewski Sebastian

    Patria Buk
  • Phytopharm Klęka

    Opieliński Bartosz

  • Piast Poniec

    Łuczak Daniel

  • Płomień Przyprostynia

    Kłassen Patryk

  • Pogoń Lwówek

    Malczyk Mateusz

  • Wilki Wilczyn

    Kwiatkowski Kamil

    Pogoń Mogilno
  • Pogoń Trębaczów

    Olech Mariusz

  • Pogoń Trębaczów

    Węglarz Jakub

  • Pogrom Luboń

    Broda Marcin

  • Polonia II Środa Wielkopolska

    Miśkiewicz Patryk

  • Polonia II Środa Wielkopolska

    Pluta Chrystian

  • Polonia II Środa Wielkopolska

    Szafrański Jakub

  • Polonia Kępno

    Sikora Maciej

  • Polonia Kępno

    Kubacha Mikołaj

  • Polonia Kępno

    Padiasek Rafał

  • Promień Krzywiń

    Szczerbal Aleksander

  • Promień Opalenica

    Zimny Jan

  • Raszkowianka Raszków

    Młodorzyniak Marcin

  • Raszkowianka Raszków

    Michalak Krzysztof

  • Adamski Adrian

    Raszkowianka Raszków
  • Adamczak Krystian

    Ruch Bojanowo
  • Brenewia Wijewo

    Fechner Amadeusz

    Rywal-Klon Mochy
  • Brenewia Wijewo

    Fechner Miłosz

    Rywal-Klon Mochy
  • Filenko Artur

    Rywal-Klon Mochy
  • Adamczak Tomasz

    Rywal Kurza Góra
  • Sarnowianka Sarnowa

    Nowak Andrzej

  • Polanin Strzałkowo

    Stawowy Adrian

    SKP Słupca
  • Sparta Miejska Górka

    Gmerek Damian

  • Sparta Oborniki

    Urbański Jakub

  • Sparta Oborniki

    Czub Daniel

  • Sparta Oborniki

    Matczak Hubert

  • Sparta Orzechowo

    Szymczak Robert

  • Nałęcz Ostroróg

    Roda Łukasz

    Sparta Szamotuły
  • Stal Pleszew

    Stachowiak Piotr

  • Tarnovia III Tarnowo Podgórne

    Lorek Sebastian

  • TPS Winogrady (Poznań)

    Michalski Marceli

  • TPS Winogrady (Poznań)

    Kajaia Nikoloz

  • Unia Wapno

    Przesławski Jakub

  • Unia Wapno

    Ciesielski Krystian

  • Victoria II Września

    Siwiak Gracjan

  • Victoria Laski

    Laske Dariusz

  • Victoria Ostrzeszów

    Nowicki Miłosz

  • Victoria Września

    Kacprzak Wiktor

  • Warta Międzychód

    Szwak Maksymilian

  • Warta Międzychód

    Strugarek Patryk

  • Warta Międzychód

    Nadobnik Hubert

  • Adamczak Krzysztof

    Warta Międzychód
  • Warta Śrem

    Liman Szymon

  • Wełna Skoki

    Szewczak Tobiasz

  • Wenus Jędrzejewo

    Hempe Mateusz

  • Wiara Lecha Poznań

    Mankiewicz Daniel

  • Wicher Strzyżewo

    Kostyra Michał

  • WKS Owieczki

    Grzybowski Kamil

  • Czyż Norbert

    WKS Witaszyce
  • Włókniarz Okonek

    Czapliński Oskar

  • Włókniarz Okonek

    Pluciński Miłosz

  • Włókniarz Okonek

    Nowakowski Hubert

  • Włókniarz Okonek

    Pilarski Jakub

  • Włókniarz Okonek

    Trebik Dominik

  • Zamek Gołańcz

    Jakubiak Jakub

  • Zefka Kobyla Góra

    Gwiżdż Tomasz

  • Zieloni Gaj Mały

    Skrzypczak Szymon

  • Znicz Obra

    Rybicki Bartosz

  • Tygielski Oskar

    Znicz Władysławów
  • Rychter Jakub

    Znicz Władysławów