Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Juan sempere Enrique

    Ajaks Częstochowa
  • AKS Mikołów

    Drabik Kamil

  • Warta Działoszyn

    Dushkin Denys

    Amator Golce
  • Beskid Brenna

    Dzida Dominik

  • Piątek Marcin

    Beskid Kocierz
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Jastrzębski Szymon

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Huczek Jan

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Walas Piotr

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Kierlin Patryk

  • Błękitni Libidza

    Gałęziewski Marcin

  • Błękitni Pierściec

    Mielniczek Maciej

  • Borowik Szczejkowice

    Zieleźny Krystian

  • Drama Zbrosławice

    Balytskyy Andriy

  • Misztal Marcel

    GKS II Tychy
  • Odra Wodzisław Śląski

    Słodowy Mateusz

    GKS Jastrzębie
  • Górnik Boguszowice

    Liszka Roman

  • Górnik Piaski

    Bruzda Jakub

  • Górnik Piaski

    Baran Kacper

  • Ewertowski Michał

    Granica Ruptawa
  • Giziński Krystian

    Granica Ruptawa
  • Maksymiuk Mateusz

    Granica Ruptawa
  • Margiela Patryk

    Granica Ruptawa
  • Szyda Tomasz

    Granica Ruptawa
  • MKS Żory

    Figas Patryk

    Granica Ruptawa
  • Juszczyk Jakub

    Grom Miedźno
  • Grunwald Ruda Śląska

    Thiel Kamil

  • Gwiazda Ruda Śląska

    Mrowiec Mateusz

  • Labocha Paweł

    Huragan Jezioro
  • Olimpia II Truskolasy

    Łebek Grzegorz

    Huragan Jezioro
  • Iskra Iskrzyczyn

    Śliwka Jan

  • Iskra Rowień

    Liszka Dawid

  • Jedność Jejkowice

    Szymik Dawid

  • Magura Bystra

    Urbaś Jakub

    Koszarawa Żywiec
  • KS 25 Kokoszyce

    Szweda Klaudiusz

  • KS Krzanowice

    Stanke Dariusz

  • Kuźnia Ustroń

    Sekuła Bartosz

  • Kuźnia Ustroń

    Czyż Tomasz

  • Grom Miedźno

    Miętkiewicz Sylwester

    Liswarta Popów
  • LKS 07 Markowice

    Podolski Łukasz

  • LKS 99 Pruchna

    Waleczek Jarosław

  • GKS Katowice

    Marchewka Bartosz

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • LKS Górki Śląskie

    Jureczko Mateusz

  • LKS Juszczyna

    Kasoń Sebastian

  • Tempo Puńców

    Kołek Wojciech

    LKS Pogórze
  • LKS Pstrążna

    Karkoszka Tomasz

  • Unia Racibórz

    Kocot Mateusz

    LKS Tworków
  • LKS Wisła Mała

    Skorupa Tomasz

  • LKS Wisła Mała

    Jodłowiec Szymon

  • Magura Bystra

    Mrózek Łukasz

  • Howaniec Wojciech

    Magura Bystra
  • Skałka Żabnica

    Adamczyk Marcin

    Magura Bystra
  • Mechanik Kochcice

    Dąbek Krzysztof

  • Barabasz Seweryn

    Metal Węgierska Górka
  • Białek Kacper

    Metal Węgierska Górka
  • MKS Czerwionka

    Włodarczyk Przemysław

  • Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

    Witkowski Kamil

    MKS Kluczbork
  • Odra II Wodzisław Śląski

    Konieczny Mateusz

  • Odra Wodzisław Śląski

    Juraszczyk Paweł

  • Olimpia Goleszów

    Kuczera Zbigniew

  • Olimpia Goleszów

    Jopek Michał

  • Olimpia Goleszów

    Szajter Kamil

  • Olimpia Truskolasy

    Kaczor Oskar

  • Zuziak Mateusz

    Orzeł Łękawica
  • Orzeł Mokre

    Banaś Dawid

  • Kowalczyk Łukasz

    Orzeł Paczyna
  • Ruch Kozłów

    Granda Marcin

    Orzeł Paczyna
  • Orzeł Zabłocie

    Parchański Tomasz

  • Piast II Gliwice

    Rabin Paweł

    Piast Gliwice
  • Stal Rzeszów

    Pociecha Sebastian

    Piast II Gliwice
  • Społem Zabrze

    Sabik Karol

    Piast Pawłów
  • Górnik Radlin

    Kąkol Kacper

    Płomień Połomia
  • Płomień Połomia

    Franc Marcin

  • Michałowski Rafał

    Płomień Połomia
  • Siegmund Tomasz

    Płomień Połomia
  • Świerkot Leszek

    Płomień Połomia
  • TKKF Zuch Orzepowice

    Drozdowski Dawid

    Płomień Połomia
  • Podhalanka Milówka

    Barcik Wojciech

  • Polonia Łaziska Górne

    Wagner Jakub

  • Polonia Marklowice

    Pragnący Dawid

  • Polonia Niewiadom

    Ksel Sebastian

  • Polonia Niewiadom

    Worek Łukasz

  • Polonia Poraj

    Piątkowski Mateusz

  • Raków II Częstochowa

    Bator Jakub

    Raków Częstochowa
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Oziębała Przemysław

    Raków II Częstochowa
  • Pietrzkiewicz Dawid

    Raków II Częstochowa
  • Rekord II Bielsko-Biała

    Dudek Jan

  • KS Gwoździany

    Woś Karol

    Ruch Kochanowice
  • Popanda Patryk

    Ruch Kochanowice
  • Tempo II Paniówki

    Lewandowski Daniel

    Ruch Stanowice
  • Skałka Żabnica

    Motyka Bartłomiej

  • Śląsk Świętochłowice

    Palka Adrian

  • Mrozik Alan

    Ślązak Bycina
  • Sparta Lubliniec

    Chyra Wiktor

  • Spójnia Zebrzydowice

    Strach Krystian

  • Spójnia Zebrzydowice

    Czyż Nikodem

  • Strzelec Rzuchów

    Ziółkowski Szymon

  • Studzienna Racibórz

    Świstowski Konrad

  • Szombierki Bytom

    Schulke Paweł

  • Olimpia Goleszów

    Gibiec Adrian

    Tempo Puńców
  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Szyper Tomasz

    Tempo Puńców
  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Rybka Artur

  • UKS Ruch Chorzów

    Termin Jakub

  • Gwarek Ornontowice

    Mizia Marcin

    Unia Książenice
  • Gwarek Ornontowice

    Koleczko Damian

    Unia Książenice
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Szary Sławomir

    Unia Książenice
  • ROW 1964 Rybnik

    Kapusta Paweł

    Unia Książenice
  • Unia Lubecko

    Koza Mateusz

  • Odra Wodzisław Śląski

    Szymiczek Piotr

    Unia Turza Śląska
  • Unia Racibórz

    Tront Kamil

    Unia Turza Śląska
  • Bareła Patryk

    Warta Myszków
  • Błonski Łukasz

    Warta Myszków
  • Gorzelak Paweł

    Warta Myszków
  • Gorzelak Patryk

    Warta Myszków
  • Huras Alan

    Warta Myszków
  • Jasik Mateusz

    Warta Myszków
  • Miklas Przemysław

    Warta Myszków
  • Pucek Radosław

    Warta Myszków
  • Wilkos Marek

    Warta Myszków
  • Warta Zawiercie

    Drzymont Marcin

  • Wicher Wilchwy

    Zalewski Artur

  • Zaborze Zabrze

    Reczek Bartłomiej

  • Warta Działoszyn

    Marchewka Paweł

    Znicz Kłobuck
  • KS Warszowice

    Borówka Bartłomiej

    Zryw Jastrzębie Bzie
  • Gołębiowski Szymon

    Zryw Jastrzębie Bzie