Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Soból Dominik

    Amator Rososz-Leopoldów
  • Chachuła Patryk

    Amator Rososz-Leopoldów
  • Dunst Michal

    Amator Rososz-Leopoldów
  • Amator Rososz-Leopoldów

    Gorzkowski Mateusz

  • Amator Rososz-Leopoldów

    Antolak Mateusz

  • Amator Rososz-Leopoldów

    Ciota Mariusz

  • Amator Rososz-Leopoldów

    Pieńkosz Kacper

  • Gabaryty Dęblin

    Imas Michał

    Amator Rososz-Leopoldów
  • Anusiewicz Damian

    Armaty Stoczek Łukowski
  • Armaty Stoczek Łukowski

    Basek Paweł

  • Armaty Stoczek Łukowski

    Buczek Jarosław

  • Armaty Stoczek Łukowski

    Wiśniewski Mateusz

  • Armaty Stoczek Łukowski

    Lichocki Łukasz

  • Armaty Stoczek Łukowski

    Krawczyk Michał

  • Armaty Stoczek Łukowski

    Wołoszka Mateusz

  • Armaty Stoczek Łukowski

    Sabak Kamil

  • Bereda Dawid

    Astra Leśniowice
  • Gradowski Marcin

    Astra Leśniowice
  • Kiełbasa Bartosz

    Astra Leśniowice
  • Powaga Szymon

    Astra Leśniowice
  • Socha Jakub

    Astra Leśniowice
  • Tryniecki Mateusz

    Astra Leśniowice
  • Astra Leśniowice

    Ostaszewski Marcin

  • Astra Leśniowice

    Olejniczak Erwin

  • Astra Leśniowice

    Suszek Dariusz

  • Astra Leśniowice

    Olejniczak Jarosław

  • Astra Leśniowice

    Olejniczak Marek

  • Astra Leśniowice

    Brudek Piotr

  • Astra Leśniowice

    Bureć Piotr

  • Astra Leśniowice

    Bereda Kacper

  • Astra Leśniowice

    Kobiałka Jakub

  • Astra Leśniowice

    Wojciszko Jakub

  • Astra Leśniowice

    Stępniewski Dariusz

  • Janowianka Janów Lubelski

    Pisarski Kamil

    Astra Medynia Głogowska
  • Gałuszewski Mateusz

    Avenir Jabłonna
  • Kiciński Jakub

    Avenir Jabłonna
  • Kłapeć Dawid

    Avenir Jabłonna
  • Kosiarczyk Adam

    Avenir Jabłonna
  • Misztal Robert

    Avenir Jabłonna
  • Pawelec Mateusz

    Avenir Jabłonna
  • Pawelec Marek

    Avenir Jabłonna
  • Piskorek Cezary

    Avenir Jabłonna
  • Próchno Zbigniew

    Avenir Jabłonna
  • Siczek Damian

    Avenir Jabłonna
  • Szyszka Przemysław

    Avenir Jabłonna
  • Tomaszewski Mateusz

    Avenir Jabłonna
  • Wyrostek Dawid

    Avenir Jabłonna
  • Zdybel Michał

    Avenir Jabłonna
  • Różycki Łukasz

    Granit Bychawa
  • Kaczorowski Filip

    Avia II Świdnik
  • Adamiec Konrad

    Avia II Świdnik
  • Drozd Patryk

    Avia II Świdnik
  • Krawiec Michał

    Avia II Świdnik
  • Łobejko Bartłomiej

    Avia II Świdnik
  • Olejnik Filip

    Avia II Świdnik
  • Wdowicz Dawid

    Avia II Świdnik
  • Wojciechowski Mikołaj

    Avia II Świdnik
  • Avia II Świdnik

    Jankowski Łukasz

  • Avia II Świdnik

    Głaz Sebastian

  • Avia II Świdnik

    Kuliga Dawid

  • Avia II Świdnik

    Piotrowski Piotr

  • Avia II Świdnik

    Maluga Dominik

  • Avia II Świdnik

    Jędrych Janusz

  • Avia II Świdnik

    Uliczny Paweł

  • Avia II Świdnik

    Niewęgłowski Dawid

  • Avia II Świdnik

    Kołodziej Konrad

  • Avia II Świdnik

    Mroczek Bartosz

  • Avia II Świdnik

    Jaśkiewicz Krzysztof

  • Avia II Świdnik

    Ozimek Mateusz

  • Avia II Świdnik

    Szalak Kacper

  • Avia II Świdnik

    Sygara Kacper

  • Avia II Świdnik

    Jankowski Jakub

  • Avia II Świdnik

    Długosz Mateusz

  • Avia II Świdnik

    Lusiusz Mateusz

  • Avia II Świdnik

    Gałgan Karol

  • Avia II Świdnik

    Zawadzki Cyprian

  • Avia II Świdnik

    Płoszaj Bartłomiej

  • Avia II Świdnik

    Królik Kacper

  • Avia II Świdnik

    Koper Konrad

  • Avia II Świdnik

    Puchlerz Jarosław

  • Chełmianka Chełm

    Dobrzyński Rafał

    Avia II Świdnik
  • Borowski Tomasz

    Az-Bud Komarówka Podlaska
  • Steżała Krzysztof

    Az-Bud Komarówka Podlaska
  • Az-Bud Komarówka Podlaska

    Korneszczuk Eryk

  • Az-Bud Komarówka Podlaska

    Klimiuk Patryk

  • Az-Bud Komarówka Podlaska

    Bieliński Karol

  • Az-Bud Komarówka Podlaska

    Saczuk Paweł

  • Bednarczyk Sławomir

    Bad Boys Zastawie
  • Bad Boys Zastawie

    Wołoszka Damian

  • Bad Boys Zastawie

    Izdebski Sebastian

  • Bad Boys Zastawie

    Kamiński Marek

  • Bad Boys Zastawie

    Sadło Marek

  • Bad Boys Zastawie

    Szewczak Kamil

  • Bad Boys Zastawie

    Stosio Hubert

  • Bad Boys Zastawie

    Świętochowski Piotr

  • Bad Boys Zastawie

    Szymanek Ernest

  • Bad Boys Zastawie

    Góral Wojciech

  • Bad Boys Zastawie

    Bednarczyk Marek

  • Bad Boys Zastawie

    Gromada Kamil

  • Bad Boys Zastawie

    Wołoszka Adrian

  • Bad Boys Zastawie

    Gromada Sławek

  • Bad Boys Zastawie

    Zientara Kamil

  • Bad Boys Zastawie

    Chudzyński Mateusz

  • Bad Boys Zastawie

    Gromada Adrian

  • Goławski Rafał

    Bizon Jeleniec
  • Kopeć Jacek

    Bizon Jeleniec
  • Kucharzak Przemysław

    Bizon Jeleniec
  • Osiak Bartosz

    Bizon Jeleniec
  • Rosłoń Dawid

    Bizon Jeleniec
  • Rybka Marcin

    Bizon Jeleniec
  • Bizon II Jeleniec

    Jamborski Dariusz

  • Bizon II Jeleniec

    Ciołek Mariusz

  • Bizon II Jeleniec

    Sokołowski Tomasz

  • Bizon II Jeleniec

    Komorek Paweł

  • Bizon II Jeleniec

    Powalski Konrad

  • Bizon II Jeleniec

    Brauła Cezary

  • Bizon II Jeleniec

    Bogucki Kamil

    Bizon Jeleniec
  • Gliniak Daniel

    Bizon Jeleniec
  • Borkowski Karol

    Bizon Jeleniec
  • Botwina Michał

    Bizon Jeleniec
  • Bulak Jakub

    Bizon Jeleniec
  • Dołęga Jakub

    Bizon Jeleniec
  • Gajda Mateusz

    Bizon Jeleniec
  • Gajownik Emil

    Bizon Jeleniec
  • Grzela Sławomir

    Bizon Jeleniec
  • Grzywacz Sebastian

    Bizon Jeleniec
  • Izdebski Patryk

    Bizon Jeleniec
  • Lisiewicz Włodzimierz

    Bizon Jeleniec
  • Olek Łukasz

    Bizon Jeleniec
  • Osiak Damian

    Bizon Jeleniec
  • Osiak Daniel

    Bizon Jeleniec
  • Osiak Arkadiusz

    Bizon Jeleniec
  • Piotrowski Arkadiusz

    Bizon Jeleniec
  • Samociuk Łukasz

    Bizon Jeleniec
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Madejski Piotr

    Bizon Jeleniec
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Kania Kacper

    Bizon Jeleniec
  • Konopka Paweł

    Błękitni Obsza
  • Wróbel Mateusz

    Olimpia Miączyn
  • Sokół Zwierzyniec

    Paczos Grzegorz

  • Mazurek Adam

    Błękitni Obsza
  • Szarlip Mariusz

    Błękitni Obsza
  • Błękitni Obsza

    Obszyński Mateusz

  • Błękitni Obsza

    Skrzypek Sebastian

  • Błękitni Obsza

    Robak Łukasz

  • Błękitni Obsza

    Jonak Grzegorz

  • Błękitni Obsza

    Witko Rafał

  • Błękitni Obsza

    Kmieć Piotr

  • Błękitni Obsza

    Leśniak Wojciech

  • Błękitni Obsza

    Kądziołka Bartłomiej

  • Błękitni Obsza

    Świstak Bartosz

  • Błękitni Obsza

    Pawłowski Cezary

  • Błękitni Obsza

    Wazio Dariusz

  • Błękitni Obsza

    Dziura Maciej

  • Błękitni Obsza

    Zwolak Adrian

  • Błękitni Obsza

    Rajter Wojciech

  • Błękitni Obsza

    Puźniak Bartosz

  • Błękitni Obsza

    Vedmid Maksym

  • Błękitni Obsza

    Shukailo Vladyslav

  • Czerwoni Cewków

    Pawlik Bartosz

    Błękitni Obsza
  • Olimpia Miączyn

    Bożek Jakub

    Błękitni Obsza
  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Kiełbasa Szymon

    Błękitni Obsza
  • Orysz Patryk

    Błękit Cyców
  • Prusak Sergiusz

    Błękit Cyców
  • Kuriata Kamil

    Błękit Cyców
  • Sidorowski Bartosz

    Błękit Cyców
  • Zieliński Kamil

    Błękit Cyców
  • Pilipczuk Krystian

    Błękit Cyców
  • Sidorowski Szymon

    Błękit Cyców
  • Błękit Cyców

    Kędzierski Marcin

  • Błękit Cyców

    Cyfra Paweł

  • Błękit Cyców

    Aftyka Kamil

  • Błękit Cyców

    Lis Konrad

  • Błękit Cyców

    Nowaczek Tomasz

  • Błękit Cyców

    Sawicki Łukasz

  • Błękit Cyców

    Charytanowicz Norbert

  • Błękit Cyców

    Terlecki Szymon

  • Błękit Cyców

    Sidor Grzegorz

  • Błękit Cyców

    Karczmarek Kacper

  • Sadło Paweł

    Bór Dąbie
  • Bór Dąbie

    Pliszka Daniel

  • Bór Dąbie

    Sierpiński Radosław

  • Bór Dąbie

    Gomółka Piotr

  • Bór Dąbie

    Bryk Tomasz

  • Bór Dąbie

    Bryk Daniel

  • Bór Dąbie

    Stefaniak Łukasz

  • Bór Dąbie

    Sadło Ireneusz

  • Bór Dąbie

    Sadło Przemysław

  • Bór Dąbie

    Czubaszek Piotr

  • Bór Dąbie

    Sadło Konrad

  • Bór Dąbie

    Skwarek Łukasz

  • Bór Dąbie

    Bekulard Marcin

  • Bór Dąbie

    Conkała Kamil

  • Bór Dąbie

    Wojtaszak Piotr

  • Bór Dąbie

    Sadło Patryk

  • Bór Dąbie

    Wypych Patryk

  • Bór Dąbie

    Wypych Konrad

  • Bór Dąbie

    Sadło Adrian

  • Bór Dąbie

    Skwarek Rafał

  • Bór Dąbie

    Czubaszek Dawid

  • Jaworski Arkadiusz

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Nowaczek Andrzej

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Cienkowski Daniel

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Kiliszek Hubert

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Szlendak Artur

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Zdunek Michał

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Gozdera Dominik

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Wesołowski Paweł

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Basaj Bartosz

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Kowalczyk Maciej

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Pułka Kacper

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Gabaryty Dęblin

    Filipek Dawid

    Czarni/Orlęta Dęblin
  • Płachta Marcin

    Czarni Pliszczyn
  • Skowronek Grzegorz

    Czarni Pliszczyn
  • Komarzeniec Krzysztof

    Czarni Pliszczyn
  • Czarni Pliszczyn

    Nowicki Michał

  • Czarni Pliszczyn

    Szewczyk Hubert

  • Czarni Pliszczyn

    Gnieciak Arkadiusz

  • Czarni Pliszczyn

    Wronisz Arkadiusz

  • Czarni Pliszczyn

    Łukasik Patryk

  • Czarni Pliszczyn

    Mazur Dawid

  • Czarni Pliszczyn

    Grądzki Jakub

  • Czarni Pliszczyn

    Kusak Kacper

  • Czarni Pliszczyn

    Jasiński Dariusz

  • Czarni Pliszczyn

    Woliński Paweł

  • Czarni Pliszczyn

    Strzelecki Kacper

  • Czarni Pliszczyn

    Gąsior Sebastian

  • Czarni Pliszczyn

    Dybowski Bartłomiej

  • Czarni Pliszczyn

    Drozd Rafał

  • Czarni Pliszczyn

    Szczepiński Kamil

  • Czarni Pliszczyn

    Kagankiewicz Paweł

  • Czarni Pliszczyn

    Mazur Piotr

  • Czarni Pliszczyn

    Stasiewicz Eryk

  • Czarni Pliszczyn

    Boruch Mirosław

  • Czarni Pliszczyn

    Szalast Michał

  • Czarni Pliszczyn

    Dybowski Czarek

  • Perła Borzechów

    Strug Marcin

  • Biegalski Patryk

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Biegalski Marcin

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Czuba Mateusz

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Hysa Rafał

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Kowalewski Paweł

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Krzyżanek Paweł

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Krzyżanek Tomasz

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Pietras Grzegorz

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Świątek Sebastian

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Strug Mateusz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Makijewski Sebastian

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Jackowski Michał

  • Stal Poniatowa

    Gołofit Wojciech

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Majchrzak Sebastian

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Pikuła Marcin

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Wojciechowski Andrzej

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Mazurek Andrzej

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Winnicki Dariusz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Michalski Łukasz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Sola Mirosław

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Rudzki Dariusz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Pętlicki Grzegorz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Kucharczyk Damian

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Marud Sebastian

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Kominek Grzegorz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Łata Paweł

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Wróbel Arkadiusz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Jureczko Mateusz

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Kot Patryk

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Szwed Przemysław

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Sowiński Konrad

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Juszczak Patryk

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Kot Kamil

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Łata Piotr

  • Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

    Kot Tomasz

  • Greczkowski Tomasz

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Lipa Daniel

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Żołędziowski Paweł

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Krzczonovia Krzczonów

    Kononenko Artur

    Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
  • Szwaj Sylwester

    Dąb Dębowa Kłoda
  • Dąb Dębowa Kłoda

    Kopeć Damian

  • Dąb Dębowa Kłoda

    Suchorab Tomasz

  • Dąb Dębowa Kłoda

    Kanon Damian

  • Dąb Dębowa Kłoda

    Powroźnik Kamil

  • Dąb Dębowa Kłoda

    Wawryszczuk Patryk

  • Sokół Zwierzyniec

    Holko Michał

    Diament Pstrągowa
  • Bartoś Dawid

    Draco Kowala
  • Burek Jakub

    Draco Kowala
  • Draco Kowala

    Król Arkadiusz

  • Draco Kowala

    Mędrek Arkadiusz

  • Draco Kowala

    Wojnicki Adam

  • Draco Kowala

    Gowinek Dominik

  • Wilki Wilków

    Daczka Dominik

    Draco Kowala
  • Bara Bartosz

    Gabaryty Dęblin
  • Kornas Łukasz

    Gabaryty Dęblin
  • Prządka Igor

    Gabaryty Dęblin
  • Strąk Konrad

    Gabaryty Dęblin
  • Świtka Krzysztof

    Gabaryty Dęblin
  • Gabaryty Dęblin

    Dudziński Damian

  • Gabaryty Dęblin

    Walasek Mateusz

  • Gabaryty Dęblin

    Zduniak Marcin

  • Gabaryty Dęblin

    Kopeć Jakub

  • Gabaryty Dęblin

    Wierzejski Jakub

  • Gabaryty Dęblin

    Wierzejski Piotr

  • Piech Maciej

    Garbarnia II Kurów
  • Garbarnia Kurów

    Rukasz Patryk

  • Garbarnia Kurów

    Stelmach Damian

  • Garbarnia Kurów

    Wiercigroch Adam

  • Osuch Tomasz

    Garbarnia II Kurów
  • Osuch Paweł

    Garbarnia II Kurów
  • Gorecki Mateusz

    Garbarnia II Kurów
  • Pijas Konrad

    Garbarnia II Kurów
  • Piskorz Adam

    Garbarnia II Kurów
  • Ogrzyński Piotr

    Garbarnia II Kurów
  • Sołyga Kacper

    Garbarnia II Kurów
  • Garbarnia II Kurów

    Mirosław Robert

  • Garbarnia II Kurów

    Baran Jakub

  • Garbarnia II Kurów

    Gotowała Hubert

  • Garbarnia II Kurów

    Rukasz Kacper

  • Garbarnia II Kurów

    Figiel Przemysław

  • Garbarnia II Kurów

    Poniewierski Artur

  • Garbarnia II Kurów

    Sadurski Marek

  • Garbarnia II Kurów

    Wójcik Adam

  • Garbarnia II Kurów

    Głowacki Karol

  • Garbarnia II Kurów

    Bieniek Mateusz

  • Garbarnia II Kurów

    Zlot Sebastian

  • Garbarnia II Kurów

    Zlot Michał

  • Garbarnia II Kurów

    Muzyka Antoni

  • Garbarnia II Kurów

    Piech Michał

  • Garbarnia II Kurów

    Kukier Jakub

  • Garbarnia II Kurów

    Poradzisz Sebastian

  • Garbarnia II Kurów

    Tutkaj Filip

  • Garbarnia II Kurów

    Serewa Paweł

  • Garbarnia II Kurów

    Jasiocha Kacper

  • Wałach Rafał

    Garbarnia Kurów
  • Garbarnia Kurów

    Stasiak Paweł

  • Garbarnia Kurów

    Sołyga Rafał

  • Garbarnia Kurów

    Mazurkiewicz Marcin

  • Garbarnia Kurów

    Promis Igor

  • Garbarnia Kurów

    Hajduk Mirosław

  • Garbarnia Kurów

    Dziak Maciej

  • Garbarnia Kurów

    Łubek Jakub

  • Garbarnia Kurów

    Wąsik Aleksander

  • Garbarnia Kurów

    Wiejak Maciej

  • Dajos Paweł

    Garbarnia Kurów
  • Gol Mateusz

    Garbarnia Kurów
  • Kaya Furkan

    Garbarnia Kurów
  • Lubisz Kacper

    Garbarnia Kurów
  • Makaruk Grzegorz

    Garbarnia Kurów
  • Brzyski Piotr

    GKS Abramów
  • Chabros Karol

    GKS Abramów
  • Czarnecki Patryk

    GKS Abramów
  • Łukasiewicz Dawid

    GKS Abramów
  • Sulenta Piotr

    GKS Abramów
  • GKS Abramów

    Kozłowski Paweł

  • GKS Abramów

    Sikora Piotr

  • GKS Abramów

    Kula Mirosław

  • GKS Abramów

    Skorupski Dominik

  • GKS Abramów

    Janek Krystian

  • GKS Abramów

    Stachyra Filip

  • GKS Abramów

    Sieklicki Jarosław

  • GKS Abramów

    Wójtowicz Grzegorz

  • GKS Abramów

    Poniatowski Mikołaj

  • Zawisza Garbów

    Adamczyk Wiktor

    GKS Abramów
  • Banaszek Dawid

    GKS Gościeradów
  • Gołębiowski Karol

    GKS Gościeradów
  • Kamieniarz Olaf

    GKS Gościeradów
  • Kapica Dawid

    GKS Gościeradów
  • Mazurek Mateusz

    GKS Gościeradów
  • Suduł Kamil

    GKS Gościeradów
  • Wojciechowski Marcin

    GKS Gościeradów
  • Wójcicki Damian

    GKS Gościeradów
  • Wójcicki Tomasz

    GKS Gościeradów
  • Wtykło Filip

    GKS Gościeradów
  • GKS Gościeradów

    Mikita Mateusz

  • GKS Gościeradów

    Stępień Witold

  • GKS Gościeradów

    Grot Damian

  • GKS Gościeradów

    Gołębiowski Mateusz

  • GKS Gościeradów

    Kulpa Krzysztof

  • GKS Gościeradów

    Zając Robert

  • GKS Gościeradów

    Babiracki Tomasz

  • GKS Gościeradów

    Goleń Arkadiusz

  • GKS Gościeradów

    Owcarz Mateusz

  • GKS Gościeradów

    Gołąb Rafał

  • GKS Gościeradów

    Magiełda Kamil

  • GKS Gościeradów

    Ziółkowski Patryk

  • GKS Gościeradów

    Stefaniak Tomasz

  • GKS Gościeradów

    Hyjek Michał

  • GKS Gościeradów

    Grankowski Kamil

  • GKS Gościeradów

    Hołota Adam

  • GKS Gościeradów

    Piasecki Patryk

  • GKS Gościeradów

    Grankowski Rafał

  • Bernat Przemysław

    GKS Niedźwiada
  • Białek Łukasz

    GKS Niedźwiada
  • Kamiński Tomasz

    GKS Niedźwiada
  • Stachura Cezary

    GKS Niedźwiada
  • Supryn Adrian

    GKS Niedźwiada
  • Gawryluk Kacper

    GKS Niedźwiada
  • Piskała Piotr

    GKS Niedźwiada
  • Aftyka Mateusz

    GKS Niedźwiada
  • Baran Adrian

    GKS Niedźwiada
  • Błaziński Dawid

    GKS Niedźwiada
  • Budzyński Filip

    GKS Niedźwiada
  • Gryzio Marek

    GKS Niedźwiada
  • Haraszczuk Rafał

    GKS Niedźwiada
  • Kobyłka Jakub

    GKS Niedźwiada
  • Majchrzak Sylwester

    GKS Niedźwiada
  • Mucha Michał

    GKS Niedźwiada
  • Rożko Adrian

    GKS Niedźwiada
  • Sternik Ernest

    GKS Niedźwiada
  • Włoch Łukasz

    GKS Niedźwiada
  • Włodek Kamil

    GKS Niedźwiada
  • GKS Niedźwiada

    Wójtowicz Adam

  • GKS Niedźwiada

    Gębacki Łukasz

  • GKS Niedźwiada

    Rodak Mateusz

  • GKS Niedźwiada

    Marzec Dawid

  • GKS Niedźwiada

    Kirylak Radosław

  • GKS Niedźwiada

    Marzec Michał

  • GKS Niedźwiada

    Barczak Mateusz

  • GKS Niedźwiada

    Baran Antoni

  • GKS Niedźwiada

    Greguła Dawid

  • Stal II Kraśnik

    Falisiewicz Damian

  • Boryca Andrzej

    GKS Niemce
  • Capała Michał

    GKS Niemce
  • Czajka Marcin

    GKS Niemce
  • Grzegorczyk Cezary

    GKS Niemce
  • Lis Damian

    GKS Niemce
  • Paluch Artur

    GKS Niemce
  • Stępniak Bartłomiej

    GKS Niemce
  • GKS Niemce

    Urbaś Michał

  • GKS Niemce

    Goliszewski Dorian

  • GKS Niemce

    Latek Sławomir

  • GKS Niemce

    Szkutnik Artur

  • GKS Niemce

    Bonat Eryk

  • GKS Niemce

    Ukalisz Marceli

  • GKS Niemce

    Berej Piotr

  • GKS Niemce

    Prażmo Adrian

  • Krzczonovia Krzczonów

    Sidor Arkadiusz

    GKS Niemce
  • Sygnał Lublin

    Leszczyński Jakub

    GKS Niemce
  • Dudzic Mateusz

    GKS Pławanice/Kamień
  • Kawalec Kamil

    GKS Pławanice/Kamień
  • Kozioł Kacper

    GKS Pławanice/Kamień
  • Nestorowicz Kacper

    GKS Pławanice/Kamień
  • Szajna Paweł

    GKS Pławanice/Kamień
  • Wiśniewski Damian

    GKS Pławanice/Kamień
  • GKS Pławanice/Kamień

    Gąsiorowski Michał

  • GKS Pławanice/Kamień

    Jakubiec Przemysław

  • GKS Pławanice/Kamień

    Pogorzelec Michał

  • GKS Pławanice/Kamień

    Szałaj Jarosław

  • GKS Pławanice/Kamień

    Fijoł Jakub

  • GKS Pławanice/Kamień

    Kamiński Michał

  • GKS Pławanice/Kamień

    Godziszewski Przemysław

  • GKS Pławanice/Kamień

    Malinowski Damian

  • GKS Pławanice/Kamień

    Bochen Daniel

  • GKS Pławanice/Kamień

    Oszwa Damian

  • GKS Pławanice/Kamień

    Stocki Łukasz

  • GKS Pławanice/Kamień

    Klekotiuk Jakub

  • GKS Abramów

    Augustyniak Maciej

    GLKS Głusk
  • Ogorzałek Adrian

    GLKS Głusk
  • Wójciuk Przemysław

    GLKS Głusk
  • Cioć Jakub

    GLKS Głusk
  • Klimek Maciej

    GLKS Głusk
  • GLKS Głusk

    Charmast Damian

  • GLKS Głusk

    Maliszewski Mateusz

  • GLKS Głusk

    Adamczyk Mariusz

  • GLKS Głusk

    Drwal Bartłomiej

  • GLKS Głusk

    Borzęcki Konrad

  • GLKS Głusk

    Augustyniak Adrian

  • GLKS Głusk

    Caboń Paweł

  • GLKS Głusk

    Lisiecki Rafał

  • GLKS Głusk

    Listos Krzysztof

  • GLKS Głusk

    Świstak Tomasz

  • GLKS Głusk

    Żeromski Paweł

  • GLKS Głusk

    Bryda Kamil

  • GLKS Głusk

    Wójcik Adrian

  • GLKS Głusk

    Wójcik Karol

  • GLKS Głusk

    Wojcieszek Michał

  • GLKS Głusk

    Szczygieł Kamil

  • GLKS Głusk

    Potręć Adrian

  • GLKS Głusk

    Gęca Piotr

  • Sokół Konopnica

    Caban Grzegorz

    GLKS Głusk
  • Admczyk Adrian

    GLKS Michów
  • Litwinek Michał

    GLKS Michów
  • Wójtowicz Piotr

    GLKS Michów
  • GLKS Michów

    Rzetelski Paweł

  • GLKS Michów

    Targoński Sebastian

  • GLKS Michów

    Patrzylas Kamil

  • GLKS Michów

    Włosek Kamil

  • GLKS Michów

    Majcher Paweł

  • GLKS Michów

    Litwinek Cezary

  • GLKS Michów

    Zdunek Krzysztof

  • GLKS Michów

    Tkaczyk Jakub

  • GLKS Michów

    Kutnik Rafał

  • GLKS Michów

    Latusek Mateusz

  • GLKS Michów

    Świech Łukasz

  • GLKS Michów

    Grzesiak Patryk

  • GLKS Michów

    Suchodół Jakub

  • GLKS Michów

    Grzelak Miłosz

  • Buda Bogumił

    GLKS Potok Wielki
  • Gawron Michał

    GLKS Potok Wielki
  • Maj Przemysław

    GLKS Potok Wielki
  • Markowski Konrad

    GLKS Potok Wielki
  • Stręciwilk Rafał

    GLKS Potok Wielki
  • Stręciwilk Sylwester

    GLKS Potok Wielki
  • GLKS Potok Wielki

    Barczyński Sebastian

  • GLKS Potok Wielki

    Dycha Szymon

  • GLKS Potok Wielki

    Stręciwilk Przemysław

  • GLKS Potok Wielki

    Wielgus Krystian

  • GLKS Potok Wielki

    Jaskowiak Mateusz

  • Bujak Karol

    Górnik II Łęczna
  • Obroślak Marcel

    Górnik II Łęczna
  • Perdun Marcin

    Górnik II Łęczna
  • Szałachowski Michał

    Górnik II Łęczna
  • Zdunek Cezary

    Górnik II Łęczna
  • Rojek Jakub

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Iwańczuk Damian

    Górnik II Łęczna
  • Nowak Patryk

    Górnik II Łęczna
  • Bronowicki Rafał

    Górnik II Łęczna
  • Brzyski Kacper

    Górnik II Łęczna
  • Duda Kamil

    Górnik II Łęczna
  • Kociuba Jakub

    Górnik II Łęczna
  • Kocyła Kacper

    Górnik II Łęczna
  • Kucybała Adrian

    Górnik II Łęczna
  • Lipski Dominik

    Górnik II Łęczna
  • Masztaleruk Jan

    Górnik II Łęczna
  • Perdun Paweł

    Górnik II Łęczna
  • Pułajdowicz Patryk

    Górnik II Łęczna
  • Sobiesiak Marcel

    Górnik II Łęczna
  • Szady Rafał

    Górnik II Łęczna
  • Świeca Piotr

    Górnik II Łęczna
  • Tomasiak Patryk

    Górnik II Łęczna
  • MKS/Ruch Ryki

    Belka Igor

    Górnik II Łęczna
  • Astra Leśniowice

    Radecki Rafał

    Granica Dorohusk
  • Kłos Chełm

    Bala Kazimierz

    Kłos Chełm
  • Kłos Chełm

    Drzewicki Łukasz

    Kłos Chełm
  • Ruszkiewicz Waldemar

    Granica Dorohusk
  • Swatek Dominik

    Granica Dorohusk
  • Świderski Grzegorz

    Granica Dorohusk
  • Antoniak Artur

    Granica Dorohusk
  • Kozaczuk Bartłomiej

    Granica Dorohusk
  • Komosa Damian

    Granica Dorohusk
  • Oleszczuk Hubert

    Granica Dorohusk
  • Granica Dorohusk

    Słomka Arkadiusz

  • Granica Dorohusk

    Grzywna Marek

  • Granica Dorohusk

    Niemiec Michał

  • Granica Dorohusk

    Kaper Konrad

  • Granica Dorohusk

    Sokołowski Leszek

  • Granica Dorohusk

    Grzywna Michał

  • Granica Dorohusk

    Daniluk Daniel

  • Granica Dorohusk

    Ruszkiewicz Partyk

  • Granica Dorohusk

    Wagner Robert

  • Granica Dorohusk

    Kotowski Jarosław

  • Granica Dorohusk

    Jabłoński Paweł

  • Granica Dorohusk

    Sołtysiuk Kordian

  • Granica Dorohusk

    Lutruk Konrad

  • Granica Dorohusk

    Furmanik Patryk

  • Granica Dorohusk

    Giedz Michał

  • Granica Dorohusk

    Lewczuk Fabian

  • Granica Dorohusk

    Denkiewicz Rafał

  • Adamaszek Jarosław

    Granica Lubycza Królewska
  • Bojarczuk Mateusz

    Granica Lubycza Królewska
  • Dziki Sebastian

    Granica Lubycza Królewska
  • Głębocki Kacper

    Granica Lubycza Królewska
  • Goch Bartłomiej

    Granica Lubycza Królewska
  • Guz Borys

    Granica Lubycza Królewska
  • Haponiuk Krzysztof

    Granica Lubycza Królewska
  • Kudelski Tobiasz

    Granica Lubycza Królewska
  • Skiba Łukasz

    Granica Lubycza Królewska
  • Surmacz Fabian

    Granica Lubycza Królewska
  • Zalewski Jakub

    Granica Lubycza Królewska
  • Granica Lubycza Królewska

    Leszczyński Tomasz

  • Granica Lubycza Królewska

    Zając Paweł

  • Granica Lubycza Królewska

    Ozdoba Łukasz

  • Granica Lubycza Królewska

    Parafiniuk Marcin

  • Granica Lubycza Królewska

    Bodys Damian

  • Granica Lubycza Królewska

    Krzyszycha Tomasz

  • Granica Lubycza Królewska

    Typa Przemysław

  • Granica Lubycza Królewska

    Chmielewski Mateusz

  • Granica Lubycza Królewska

    Chojna Grzegorz

  • Granica Lubycza Królewska

    Drej Jerzy

  • Granica Lubycza Królewska

    Chmielewski Michał

  • Granica Lubycza Królewska

    Kulpa Wojciech

  • Granica Lubycza Królewska

    Turczanik Artur

  • Granica Lubycza Królewska

    Sawiak Artur

  • Granica Lubycza Królewska

    Sawiak Andrzej

  • Granica Lubycza Królewska

    Słotwiński Karol

  • Granica Lubycza Królewska

    Dytmajer Jakub

  • Granica Lubycza Królewska

    Biszczanik Piotr

  • Granica Lubycza Królewska

    Świtka Piotr

  • Granica Lubycza Królewska

    Nazarowicz Michał

  • Granica Lubycza Królewska

    Zazula Damian

  • Granica Lubycza Królewska

    Micek Norbert

  • Granica Lubycza Królewska

    Borowik Aleksander

  • Granica Lubycza Królewska

    Kawa Marcin

  • Granica Lubycza Królewska

    Nowicki Kacper

  • Granica Lubycza Królewska

    Staszak Piotr

  • Granica Lubycza Królewska

    Żmuda Kacper

  • Granica Lubycza Królewska

    Tyski Adrian

  • Granica Lubycza Królewska

    Robaczyński Paweł

  • Granica Lubycza Królewska

    Boyko Nazariy

  • Avia II Świdnik

    Radziewicz Bartłomiej

    Granit Bychawa
  • Piaskovia Piaski

    Strug Łukasz

    Piaskovia Piaski
  • Banachiewicz Karol

    Granit Bychawa
  • Długoszek Wiktor

    Granit Bychawa
  • Iwaniak Hubert

    Granit Bychawa
  • Lewczuk Karol

    Granit Bychawa
  • Misztal Mateusz

    Granit Bychawa
  • Morenkov Klim

    Granit Bychawa
  • Pawelec Michał

    Granit Bychawa
  • Pęcak Cezary

    Granit Bychawa
  • Piwnicki Michał

    Granit Bychawa
  • Prus Bartłmiej

    Granit Bychawa
  • Sprawka Krystian

    Granit Bychawa
  • Struk Dominik

    Granit Bychawa
  • Styk Adam

    Granit Bychawa
  • Szymala Jakub

    Granit Bychawa
  • Świderski Jakub

    Granit Bychawa
  • Wierzbicki Łukasz

    Granit Bychawa
  • Wolski Łukasz

    Granit Bychawa
  • Zawiślak Mateusz

    Granit Bychawa
  • Ziółkowski Kacper

    Granit Bychawa
  • Kozyra Przemysław

    Grom Różaniec
  • Birut Janusz

    Grom Różaniec
  • Działo Kacper

    Grom Różaniec
  • Krzyszycha Przemysław

    Grom Różaniec
  • Paćkowski Jakub

    Grom Różaniec
  • Przybysławski Kamil

    Grom Różaniec
  • Wlizło Grzegorz

    Grom Różaniec
  • Grom Różaniec

    Halych Volodymyr

    Grom Różaniec
  • Brus Paweł

    Grom Różaniec
  • Działo Grzegorz

    Grom Różaniec
  • Gleń Marek

    Grom Różaniec
  • Kaproń Kamil

    Grom Różaniec
  • Kapuśniak Paweł

    Grom Różaniec
  • Kuczyński Patryk

    Grom Różaniec
  • Kwiatkowski Arkadiusz

    Grom Różaniec
  • Lis Wojciech

    Grom Różaniec
  • Markowicz Wojciech

    Grom Różaniec
  • Mielniczek Michał

    Grom Różaniec
  • Podolak Jacek

    Grom Różaniec
  • Przeszło Piotr

    Grom Różaniec
  • Rak Jaroslaw

    Grom Różaniec
  • Świtała Kacper

    Grom Różaniec
  • Dołba Damian

    Gryf Gmina Zamość
  • Panas Bartłomiej

    Gryf Gmina Zamość
  • Tomasiak Rafał

    Gryf Gmina Zamość
  • Żukowski Wojciech

    Gryf Gmina Zamość
  • Wołoch Adrian

    Gryf Gmina Zamość
  • Wołoch Krystian

    Gryf Gmina Zamość
  • Burak Rafał

    Gryf Gmina Zamość
  • Cebula Kacper

    Gryf Gmina Zamość
  • Cymerman Patryk

    Gryf Gmina Zamość
  • Dębicki Przemysław

    Gryf Gmina Zamość
  • Dębicki Damian

    Gryf Gmina Zamość
  • Dobromilski Dawid

    Gryf Gmina Zamość
  • Dobromilski Patryk

    Gryf Gmina Zamość
  • Flaga Wiktor

    Gryf Gmina Zamość
  • Galan Damian

    Gryf Gmina Zamość
  • Galan Daniel

    Gryf Gmina Zamość
  • Gałka Przemysław

    Gryf Gmina Zamość
  • Gromek Patryk

    Gryf Gmina Zamość
  • Kierepka Patryk

    Gryf Gmina Zamość
  • Kocyło Bartosz

    Gryf Gmina Zamość
  • Krawiec Kamil

    Gryf Gmina Zamość
  • Magryta Sebastian

    Gryf Gmina Zamość
  • Markowski Maciej

    Gryf Gmina Zamość
  • Mądrzak Paweł

    Gryf Gmina Zamość
  • Szopa Adrian

    Gryf Gmina Zamość
  • Tomaszewski Kacper

    Gryf Gmina Zamość
  • Roztocze Szczebrzeszyn

    Cymerman Adrian

    Gryf Gmina Zamość
  • Roztocze Szczebrzeszyn

    Woźniak Kamil

    Gryf Gmina Zamość