Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • AKS SMS Łódź

    Peda Piotr

  • Porębski Daniel

    Alfa Kleszczów
  • Trędkiewicz Paweł

    Alfa Kleszczów
  • Warta Działoszyn

    Dushkin Denys

    Amator Golce
  • Tkaczyk Mariusz

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • ŁKS II Łódź

    Snochowski Michał

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • ŁKS II Łódź

    Herman Jakub

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Pelikan Łowicz

    Rutkowski Andrzej

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Termy Uniejów

    Wierucki Rafał

    Astoria Szczerców
  • Janiak Dominik

    Błękitni Ciosny
  • Kaczyński Henryk

    Błękitni Ciosny
  • Malinowski Adrian

    Błękitni Ciosny
  • Gad Sylwester

    Błękitni Ciosny
  • Povaliaiev Nikita

    Boruta II Zgierz
  • Kowalewski Adrian

    Boruta Zgierz
  • Berg Dawid

    Boruta Zgierz
  • Grodecki Bartosz

    Bzura Młogoszyn
  • Kowalski Karol

    Bzura Młogoszyn
  • Mrowicki Mikołaj

    Bzura Młogoszyn
  • Walczak Daniel

    Bzura Młogoszyn
  • Olimpia Oporów

    Szymichowski Andrzej

    Bzura Młogoszyn
  • Ostrowia Ostrowy

    Wolski Łukasz

    Bzura Młogoszyn
  • Ceramika Opoczno

    Łukasik Krzysztof

  • Ceramika Opoczno

    Witczak Maciej

  • Ceramika Opoczno

    Stańdo Dawid

  • Ceramika Opoczno

    Dąbrowski Jakub

  • Majchrowski Paweł

    Czarni Rząśnia
  • Szyszkowski Mateusz

    Czarni Rząśnia
  • Wańdoch Konrad

    Czarni Rząśnia
  • Ścięgaj Patryk

    GKS Chojne
  • Linka Artur

    GKS Chojne
  • Marczak Michał

    GKS Chojne
  • Stasiak Bartłomiej

    GKS Chojne
  • Wieczorek Cezary

    GKS Chojne
  • GKS Głuchów

    Kalinka Antoni

  • GKS II Bełchatów

    Hajdasz Olaf

  • Adamczyk Piotr

    GKS II Bełchatów
  • Kuliński Witold

    GKS II Bełchatów
  • Olszewski Filip

    GKS II Bełchatów
  • Kaflowski Mateusz

    GKS II Bełchatów
  • Kuśmierek Marcel

    GKS II Bełchatów
  • Mielczarek Łukasz

    GKS II Bełchatów
  • Ochocki Sebastian

    GKS II Bełchatów
  • Ossowski Olaf

    GKS II Bełchatów
  • Pierzchała Artur

    GKS II Bełchatów
  • Tomski Bartłomiej

    GKS II Bełchatów
  • Wenus Stanisław

    GKS II Bełchatów
  • GKS Sędziejowice

    Nowiński Bartłomiej

  • GKS Sędziejowice

    Jaworski Mateusz

  • GLKS Biała

    Dudek Karol

    GLKS Biała
  • GLKS Dłutów

    Załoga Paweł

  • GLKS Dłutów

    Stolarek Kamil

  • GLKS Dłutów

    Awierianow Sebastian

  • Iskra Dobroń

    Ciniewski Marcin

    GLKS Dłutów
  • GLKS Sarnów/Dalików

    Lewandowski Michał

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Ścibiorek Damian

    Górnik Konin
  • GKS II Bełchatów

    Nowak Miłosz

    Górnik Konin
  • Warta Działoszyn

    Szaniec Jakub

    Górnik Konin
  • Czarni Rozprza

    Dąbrowski Mateusz

    GUKS Gorzkowice
  • GUKS Gorzkowice

    Wroński Dominik

  • Bondarenko Ivan

    GUKS Gorzkowice
  • Ciesielski Mateusz

    GUKS Gorzkowice
  • Korytkowski Przemysław

    GUKS Gorzkowice
  • Kowalski Artur

    GUKS Gorzkowice
  • Tokarski Bartosz

    GUKS Gorzkowice
  • Górniak Paweł

    Hetman Rusiec
  • Zjednoczeni Bełchatów

    Jodełka Damian

    Hetman Rusiec
  • Schelke Jakub

    Inter Woźniki
  • Szerffel Mateusz

    Iskra Dobroń
  • Gołębiowski Jakub

    Iskra Dobroń
  • AMII Nowosolna Łódź

    Koperniak Wojciech

    Jutrzenka Drzewce
  • Stangreciak Łukasz

    Jutrzenka Drzewce
  • Jutrzenka Drzewce

    Jedynak Dominik

  • Jutrzenka Drzewce

    Koszelski Mateusz

  • Jutrzenka Drzewce

    Krupiński Mateusz

  • Jutrzenka Drzewce

    Supera Dariusz

  • Start Brzeziny

    Frontczak Marcin

    Jutrzenka Drzewce
  • Jutrzenka Mokra Prawa

    Lewandowski Mariusz

  • Jutrzenka Warta

    Kobierski Marcin

  • Jutrzenka Warta

    Młynarski Kuba

  • Juvenia Wysokienice

    Łopatka Tomasz

  • Sokół Regnów

    Sala Michał

    Juvenia Wysokienice
  • Kasztelan Żarnów

    Białas Piotr

  • Kasztelan Żarnów

    Rek Mateusz

  • Bronka Bartosz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Chochlicz Mateusz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Topolski Mariusz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Rosiak Michał

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Dziwisz Bartłomiej

    KAS Konstantynów Łódzki
  • AKS SMS Łódź

    Bojanko Paweł

    KKS Koluszki
  • Krakowski Sebastian

    KKS Koluszki
  • KKS Koluszki

    Malka Dawid

  • GLKS Biała

    Majchrowski Grzegorz

    KKS Kurów
  • Sparta Mokrsko

    Komar Mariusz

    KKS Kurów
  • Zryw Ożegów

    Warzycha Łukasz

    KKS Kurów
  • LKS Świnice Warckie

    Poszeptowicz Igor

    Kobra Leźnica Wielka
  • Salii Petro

    Kolejarz Łódź
  • LKS Rosanów

    Bielecki Łukasz

    Kolejarz Łódź
  • TS Janiszewice

    Kanty Artur

    Kolejarz Łódź
  • Szelarski Krzysztof

    Kotan Ozorków
  • KS Grocholice

    Dylak Bartłomiej

  • GKS Sędziejowice

    Fojucik Jakub

    KS Karsznice
  • Wróblewski Kajetan

    KS Karsznice
  • Bednarek Tomasz

    KS Karsznice
  • MKS Zduńska Wola

    Tomczyk Kajetan

    KS Karsznice
  • TS Janiszewice

    Marecki Dawid

    KS Karsznice
  • TS Janiszewice

    Marecki Tomasz

    KS Karsznice
  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Różycki Tomasz

    KS Kutno
  • Boruta Zgierz

    Kacela Marcin

    KS Kutno
  • KS Kutno

    Dynel Łukasz

  • Pelikan Łowicz

    Szczepański Damian

    KS Kutno
  • RKS Radomsko

    Sadziński Kamil

    KS Kutno
  • Unia Skierniewice

    Wodziński Mateusz

    KS Kutno
  • Unia Skierniewice

    Bujalski Bartosz

    KS Kutno
  • De oliveira neto Antonio carlos

    KS Niedośpielin
  • Ozga Bartłomiej

    KS Niedośpielin
  • RKS Radomsko

    Kanafa Michał

    KS Niedośpielin
  • Dąbrowski Hubert

    KS Osiek
  • KS Osiek

    Tokarek Szymon

  • Orzeł Galewice

    Domal Krzysztof

    KS Osiek
  • Orzeł Galewice

    Grądowy Adam

    KS Osiek
  • Orzeł Galewice

    Mrowiński Dawid

    KS Osiek
  • KS Paradyż

    Stańczyk Marcin

  • Partyzant Radoszyce

    Kos Kuba

    KS Paradyż
  • Partyzant Radoszyce

    Tyczyński Wojciech

    KS Paradyż
  • KKS Koluszki

    Perek Jakub

    Lider Włocławek
  • Róg Tomasz

    LKS Atom Januszewice
  • LKS Białaczów

    Walasik Daniel

  • LKS Czarnocin

    Korobka Oleh

  • LKS Dąbrówka

    Szulc Paweł

  • ŁKS III Łódź

    Cygan Krzysztof

  • ŁKS III Łódź

    Adamczyk Filip

  • ŁKS II Łódź

    Jaszczak Mateusz

  • Bargiel Bartosz

    ŁKS II Łódź
  • Lipień Mikołaj

    ŁKS II Łódź
  • Tomaszewski Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Włodarczyk Łukasz

    ŁKS II Łódź
  • ŁKS II Łódź

    Lorenc Mieszko

    ŁKS Łódź
  • Stasiak Kacper

    LKS Lubochnia
  • LKS Rosanów

    Pastuszka Damian

  • LKS Różyca

    Kulik Przemysław

  • LKS Różyca

    Owczarek Dawid

  • LKS Różyca

    Biriukov Andrii

  • Mielczarek Mateusz

    LKS Świnice Warckie
  • Ostrowia Ostrowy

    Burdyka Przemysław

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • LZS Brąszewice

    Pietryga Patrycjusz

  • LZS Centra Walichnowy

    Duś Piotr

  • Hetman Rusiec

    Dziedzic Rafał

    LZS Kiełczygłów
  • Kowalewicz Hubert

    LZS Kiełczygłów
  • Szymczak Maciej

    LZS Kiełczygłów
  • Dziwiński Krystian

    LZS Młynisko
  • LZS Wrońsko

    Majewski Kacper

  • Niedbała Kamil

    Macovia Maków
  • Filipek Grzegorz

    Macovia Maków
  • Kołaczek Paweł

    Macovia Maków
  • Pąśko Rafał

    Macovia Maków
  • MKS Mianów

    Stasiak Zbigniew

    Magnat Sierpów
  • Jutrzenka Drzewce

    Imiołek Przemysław

    Meteor Reczyce
  • Vagat Domaniewice

    Szymajda Damian

    Meteor Reczyce
  • Ceramika Opoczno

    Grzybek Łukasz

    MGKS Drzewica
  • Małek Jakub

    MGKS Drzewica
  • Adriańczyk Rafał

    MKS Mianów
  • Felczak Jarosław

    MKS Mianów
  • Kurczewski Krzysztof

    MKS Mianów
  • AKS SMS Łódź

    Owczarek Maciej

    MLKS Konopnica
  • KS Wieluń

    Gałek Jakub

    MLKS Konopnica
  • LZS Ożarów

    Kotyś Piotr

    Motor Praszka
  • Olimpia Jeżów

    Śnieguła Kacper

  • GLKS Strzelce Wielkie

    Jędrzejczyk Dominik

    Omega II Kleszczów
  • Dyła Dawid

    Omega II Kleszczów
  • Baryła Krzysztof

    Omega II Kleszczów
  • GUKS Gorzkowice

    Smuga Eryk

    Omega Kleszczów
  • LUKS Gomunice

    Zatorski Kacper

    Omega Kleszczów
  • Bisaga Damian

    Omega Kleszczów
  • Chrząszcz Adrian

    Omega Kleszczów
  • Michalczyk Mikołaj

    Omega Kleszczów
  • Omega Kleszczów

    Serafin Szymon

  • RKS Radomsko

    Zatorski Filip

    Omega Kleszczów
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Bociek Mikołaj

    Omega Kleszczów
  • Raducki Dominik

    Orion Olewin
  • Nowak Patryk

    Orion Olewin
  • Orkan Buczek

    Zawodziński Mariusz

  • Pisera Hubert

    Orzeł Kazimierz
  • GLKS RZD Żelazna

    Vesa Cristian

    Orzeł Nieborów
  • Andrzejewski Szymon

    Orzeł Nieborów
  • Pogoń Bełchów

    Wasiak Daniel

    Orzeł Nieborów
  • Promyk Nowa Sucha

    Kutkowski Paweł

    Orzeł Nieborów
  • Unia Skierniewice

    Nierobisz Mateusz

    Orzeł Nieborów
  • Victoria Zabostów Duży

    Sekuła Piotr

    Orzeł Nieborów
  • Orzeł Parzęczew

    Olczak Mateusz

  • Kasztelan Żarnów

    Mazur Tomasz

    Partyzant Radoszyce
  • Pelikan II Łowicz

    Sejdak Łukasz

  • Frątczak Marcel

    Pelikan II Łowicz
  • Olak Kacper

    Pelikan II Łowicz
  • Politowicz Jonatan

    Pelikan II Łowicz
  • Orzeł Nieborów

    Tkacz Piotr

    Pelikan Łowicz
  • Pelikan II Łowicz

    Papuga Patryk

    Pelikan Łowicz
  • Pelikan II Łowicz

    Pietrzak Mikołaj

    Pelikan Łowicz
  • Pilica Przedbórz

    Górny Michał

  • Bobrowski Michał

    Płomień Makowiska
  • Bęben Wiktor

    Płomień Makowiska
  • Pogoń Bełchów

    Jędrachowicz Jakub

  • Jutrzenka Drzewce

    Supera Sławomir

    Pogoń Godzianów
  • Jutrzenka Drzewce

    Pawelczak Tomasz

    Pogoń Godzianów
  • Gędek Filip

    Pogoń Godzianów
  • Pogoń II Zduńska Wola

    Stasiak Wojciech

  • GKS II Bełchatów

    Łudczak Bartosz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Polonia Piotrków Trybunalski

    Wojtczak Krystian

  • GKS Kobierzyce

    Misztal Mateusz

    Prosna Wieruszów
  • Orzeł Galewice

    Golanowski Jakub

    Prosna Wyszanów
  • Orzeł Galewice

    Komar Łukasz

    Prosna Wyszanów
  • Orzeł Galewice

    Szaflik Łukasz

    Prosna Wyszanów
  • Orzeł Galewice

    Kacała Bartosz

    Prosna Wyszanów
  • Orzeł Galewice

    Prędki Dawid

    Prosna Wyszanów
  • Orzeł Galewice

    Głowinkowski Konrad

    Prosna Wyszanów
  • Orzeł Galewice

    Głowinkowski Hubert

    Prosna Wyszanów
  • Orzeł Piątkowisko

    Drąg Dominik

    PTC Pabianice
  • Orzeł Piątkowisko

    Pustelnik Kamil

    PTC Pabianice
  • Włókniarz Pabianice

    Radziszewski Szymon

    PTC Pabianice
  • Zawisza Rzgów

    Darnowski Bartosz

    Rekord II Bielsko-Biała
  • PTC Pabianice

    Bednarski Filip

    RKS Radomsko
  • UKS SMS Łódź

    Nowak Marcel

    RKS Radomsko
  • Misiak Michał

    Rokita Rokitnica
  • Śniady Tomasz

    Rokita Rokitnica
  • Plisiecki Grzegorz

    Rokita Rokitnica
  • Świt Kamieńsk

    Wilczak Damian

    Ruch Chrzanowice
  • Skalnik Sulejów

    Natkański Szymon

  • Start Lgota Wielka

    Smolarczyk Łukasz

    Skalnik Sulejów
  • Zawisza Pajęczno

    Cybulski Patryk

    Słowian Dworszowice
  • Omega Kleszczów

    Abramczyk Michał

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Zjednoczeni Stryków

    Nowicki Maciej

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Zjednoczeni Stryków

    Horoszkiewicz Jakub

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Niewiecki Filip

    Sokół Goszczanów
  • Zjednoczeni Stryków

    Janowski Patryk

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Sparta Łódź

    Bruski Olaf

  • KS Wieluń

    Ciura Filip

    Sparta Mokrsko
  • LZS Młynisko

    Cieślak Szymon

    Sparta Mokrsko
  • LZS Ożarów

    Bogdała Kamil

    Sparta Mokrsko
  • Cieślak Dawid

    Sparta Mokrsko
  • Start Brzeziny

    Gralec Rafał

  • Szymczak Piotr

    Start Lgota Wielka
  • Sobociński Damian

    Start Lgota Wielka
  • Start Złaków Borowy

    Malejka Michał

  • Polonia Piotrków Trybunalski

    Cieślik Aleksander

    Szczerbiec Wolbórz
  • Odziemek Adrian

    Szczerbiec Wolbórz
  • Szymor Konrad

    Szczerbiec Wolbórz
  • Termy Uniejów

    Kasztelan Adrian

  • Janiak Adrian

    Termy Uniejów
  • Świątczak Krystian

    Termy Uniejów
  • Galoch Kamil

    Termy Uniejów
  • Szczęsny Ireneusz

    Termy Uniejów
  • Warta Sieradz

    Kokot Krzysztof

    TS Janiszewice
  • Unia II Skierniewice

    Klepaczka Norbert

    Unia Skierniewice
  • Unia II Skierniewice

    Krulik Jacek

    Unia Skierniewice
  • Iskra Góra Świętej Małgorzaty

    Michalak Alan

    Vagat Domaniewice
  • Malina Piątek

    Toczek Sławomir

    Vagat Domaniewice
  • Fabijański Mateusz

    Vagat Domaniewice
  • Jamroch Damian

    Vagat Domaniewice
  • Termy Ner Poddębice

    Stachlewski Krzysztof

    Victoria Rąbień
  • Warta Działoszyn

    Oleszczyk Błażej

    Warta Działoszyn
  • Bugajski Adam

    Warta II Sieradz
  • Kielek Hubert

    Warta II Sieradz
  • Kołodziej Fryderyk

    Warta II Sieradz
  • Szewłoga Damian

    Warta II Sieradz
  • GKS II Bełchatów

    Morkowski Filip

    Warta Sieradz
  • Polonia Piotrków Trybunalski

    Głowacki Damian

    Warta Sieradz
  • Braszak Bartosz

    Warta Sieradz
  • Góra Kamil

    Warta Sieradz
  • Woźniak Kamil

    Warta Sieradz
  • Warta Sieradz

    Zasada Mariusz

  • Piątek Łukasz

    Widawia Widawa
  • Widawia Widawa

    Wilczyński Patryk

  • Bieńkowski Michał

    Widawia Widawa
  • Widok Skierniewice

    Białek Mateusz

  • Stal Kraśnik

    Kmita Jakub

    Widzew II Łódź
  • Widzew II Łódź

    Karpicki Michał

  • Widzew II Łódź

    Kuczborski Patryk

  • Widzew II Łódź

    Dunajski Artur

  • Omega Kleszczów

    Walczak Maciej

    Wiwa Goszcz
  • Przyborek Łukasz

    Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Workiert Łukasz

    Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Polonia Piotrków Trybunalski

    Magiera Dawid

    Włókniarz Moszczenica
  • Brylikowski Jarosław

    Włókniarz Moszczenica
  • Brylikowski Marcin

    Włókniarz Moszczenica
  • Włókniarz Pabianice

    Serafinowicz Łukasz

  • Bednarski Hubert

    Zawisza Pajęczno
  • Grabarczyk Stanisław

    Zawisza Pajęczno
  • Kubielski Kewin

    Zawisza Pajęczno
  • Zawisza Pajęczno

    Stempniewicz Rafał

  • Błękitni Dmosin

    Kwiatkowski Mateusz

    Zjednoczeni Stryków
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Cupriak Kamil

    Zjednoczeni Stryków
  • Zjednoczeni Stryków

    Krysiak Eryk

  • Warta Działoszyn

    Marchewka Paweł

    Znicz Kłobuck
  • Gawęda Maciej

    Zryw Śliwniki
  • Pietrasik Sebastian

    Zryw Śliwniki
  • Rogalski Wiktor

    Zryw Śliwniki
  • Olimpia Niedźwiada

    Sumiński Sebastian

    Zryw Wygoda