Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Buchar Jakub

    Arkadia Malechowo
  • Bułło Andrzej

    Arkadia Malechowo
  • Chruszcz Mariusz

    Arkadia Malechowo
  • Ciesiołkiewicz Marek

    Arkadia Malechowo
  • Cydzik Michał

    Arkadia Malechowo
  • Ferdek Norbert

    Arkadia Malechowo
  • Jankowski Damian

    Arkadia Malechowo
  • Kaliszczak Przemysław

    Arkadia Malechowo
  • Karpowicz Mariusz

    Arkadia Malechowo
  • Lichota Daniel

    Arkadia Malechowo
  • Maj Robert

    Arkadia Malechowo
  • Makowski Kamil

    Arkadia Malechowo
  • Orzechowski Andrzej

    Arkadia Malechowo
  • Petruk Klaudiusz

    Arkadia Malechowo
  • Poborski Wojciech

    Arkadia Malechowo
  • Przybysz Damian

    Arkadia Malechowo
  • Rosiak Tomasz

    Arkadia Malechowo
  • Sadowski Marcel

    Arkadia Malechowo
  • Socha Adrian

    Arkadia Malechowo
  • Ścisło Dariusz

    Arkadia Malechowo
  • Terlecki Piotr

    Arkadia Malechowo
  • Tornow Damian

    Arkadia Malechowo
  • Tornow Wojciech

    Arkadia Malechowo
  • Walczak Piotr

    Arkadia Malechowo
  • Wójcik Mateusz

    Arkadia Malechowo
  • Zachciał Mateusz

    Arkadia Malechowo
  • Arkonia Szczecin

    Tabaka Łukasz

  • Banasiak Dominik

    Astra Ustronie Morskie
  • Iskra Białogard

    Wiśniewski Łukasz

    Astra Ustronie Morskie
  • Mechanik Turowo

    Czapla Kacper

    Astra Ustronie Morskie
  • Wrzos Wrzosowo

    Kanarek Adrian

    Astra Ustronie Morskie
  • AP Sopot

    Wojciechowski Paweł

    Bajgiel Będzino
  • Słabosz Dominik

    Bajgiel Będzino
  • Sokół Karlino

    Ziemann Marcel

    Bałtyk Koszalin
  • Karpała Dominik

    Biali Sądów
  • Biali Sądów

    Zdunek Bartłomiej

    Błękitni II Stargard
  • CRS Barlinek

    Kozij Mikołaj

    Błękitni Lubno
  • Banasiak Bartek

    Błękitni Pomierzyn
  • Bieńko Daniel

    Błękitni Pomierzyn
  • Dybner Dorian

    Błękitni Pomierzyn
  • Fajgier Przemysław

    Błękitni Pomierzyn
  • Grządziel Jan

    Błękitni Pomierzyn
  • Marcinkowski Bartłomiej

    Błękitni Pomierzyn
  • Plikus Wojciech

    Błękitni Pomierzyn
  • Radecki Piotr

    Błękitni Pomierzyn
  • Stanisławek Kamil

    Błękitni Pomierzyn
  • Szpura Igor

    Błękitni Pomierzyn
  • Szybkowski Jarosław

    Błękitni Pomierzyn
  • Urbański Michał

    Błękitni Pomierzyn
  • Zieliński Wiktor

    Błękitni Pomierzyn
  • Błękitni Pomierzyn

    Gorajewski Przemysław

  • Błękitni Pomierzyn

    Zieliński Roman

  • Błękitni Pomierzyn

    Tomaszewski Adrian

  • Błękitni Pomierzyn

    Ostaszewski Damian

  • Błękitni Pomierzyn

    Kalita Przemysław

  • Błękitni Pomierzyn

    Nowak Dominik

  • Błękitni Pomierzyn

    Janicki Nikodem

  • Błękitni Pomierzyn

    Ostaszewski Dominik

  • Błękitni Sarnik

    Śmigasiewicz Dawid

  • Błękitni Sarnik

    Konieczny Mateusz

  • Pomorzanka Jarosławsko

    Zacharski Marcin

    Błękitni Sarnik
  • Pomorzanka Jarosławsko

    Kurlapski Albert

    Błękitni Sarnik
  • Pomorzanka Jarosławsko

    Malinowski Erwin

    Błękitni Sarnik
  • Pomorzanka Jarosławsko

    Kurlapski Piotr

    Błękitni Sarnik
  • Błękitni II Stargard

    Nowak Mateusz

    Błękitni Stargard
  • Błękitni II Stargard

    Pelikan Paweł

    Błękitni Stargard
  • Błękitni II Stargard

    Purczyński Tomasz

    Błękitni Stargard
  • Błękitni II Stargard

    Sawczak Jakub

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stary Jarosław

    Dobrzyński Liwiusz

  • Jakubowski Michał

    Błękitni Stary Jarosław
  • Zawada Zbigniew

    Błękitni Stary Jarosław
  • Szopiński Tomasz

    Błękitni Stary Jarosław
  • Wiernicki Remigiusz

    Błękitni Stary Jarosław
  • LZS Kowalewice

    Hinc Tomasz

    Błękitni Stary Jarosław
  • LZS Kowalewice

    Łańko Marcin

    Błękitni Stary Jarosław
  • Markiewicz Adam

    Błękitni Trzygłów
  • Pieczonka Tymoteusz

    Błękitni Trzygłów
  • Ziółkowski Erwin

    Błękitni Trzygłów
  • Lotnik Czarne

    Budzyński Kacper

    Błękitni Trzygłów
  • Wita Leszek

    Błękitni Tychowo
  • Kotas Łukasz

    Błękitni Tychowo
  • Ostrowski Sebastian

    Błękitni Tychowo
  • Piec Sebastian

    Błękitni Tychowo
  • Stefanowski Kamil

    Błękitni Tychowo
  • Błękitni Gonne Małe

    Nowacki Maciej

    Błonie Barwice
  • Barbasiewicz Artur

    Bytyń Nakielno
  • Betleja Marcin

    Bytyń Nakielno
  • Ciszewski Patryk

    Bytyń Nakielno
  • Dyjak Paweł

    Bytyń Nakielno
  • Gralka Przemysław

    Bytyń Nakielno
  • Kaczor Paweł

    Bytyń Nakielno
  • Karpiński Roland

    Bytyń Nakielno
  • Kruszczyński Nikodem

    Bytyń Nakielno
  • Pawlisz Maciej

    Bytyń Nakielno
  • Romek Grzegorz

    Bytyń Nakielno
  • Szulc Konrad

    Bytyń Nakielno
  • Świrad Kamil

    Bytyń Nakielno
  • Tomasik Michał

    Bytyń Nakielno
  • Wyrwiński Bartosz

    Bytyń Nakielno
  • Bytyń Nakielno

    Wojciechowski Andrzej

  • Bytyń Nakielno

    Ciącio Krystian

  • Bytyń Nakielno

    Świrad Bartosz

  • Bytyń Nakielno

    Świerad Przemysław

  • Bytyń Nakielno

    Gajewski Dariusz

  • Bytyń Nakielno

    Świerad Grzegorz

  • Bytyń Nakielno

    Bogusz Łukasz

  • Bytyń Nakielno

    Zawadka Dominik

  • Bytyń Nakielno

    Lewandowski Piotr

  • Bytyń Nakielno

    Łukjan Paweł

  • Bytyń Nakielno

    Białecki Mariusz

  • Bytyń Nakielno

    Łuczak Rafał

  • Bytyń Nakielno

    Świerad Marcin

  • Bytyń Nakielno

    Kozak Jacek

  • Bytyń Nakielno

    Kowalewski Wojciech

  • Bytyń Nakielno

    Ostrowski Daniel

  • Bytyń Nakielno

    Stecka Dawid

  • Baran Szymon

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Calisia Kalisz Pomorski

    Ludniewski Michał

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Przewoźniak Cezar

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Stilon II Gorzów Wielkopolski

    Tomaszewski Dominik

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Chrobry Lisie Pole

    Kaszycki Piotr

  • CRS Barlinek

    Sobczak Aleksander

  • Ina Ińsko

    Emilianowicz Arkadiusz

    CRS Barlinek
  • Kłos Pełczyce

    Wróblewski Michał

    CRS Barlinek
  • Polonia Giżyn

    Chorążyczewski Paweł

    CRS Barlinek
  • Arkonia Szczecin

    Modliński Mariusz

    Czarni 44 Szczecin
  • Czarni 44 Szczecin

    Topól Tomasz

  • Rosiński Mateusz

    Czarni 44 Szczecin
  • Zjednoczeni Kaczory

    Warszewski Jakub

    Czarni 44 Szczecin
  • Formanowski Eryk

    Czarni Czarnówko
  • Czarni Czarnówko

    Żygadło Krystian

  • Rozpara Krzysztof

    Czarni Lubanowo
  • Gejdyk Paweł

    Czcibor Cedynia
  • Korona Klępicz

    Rząd Paweł

    Czcibor Cedynia
  • Vineta Wolin

    Nagaj Mateusz

    Czcibor Cedynia
  • Odra Górzyca

    Wyka Fabian

    Dąb Dębno
  • Zjednoczeni Kobylanka

    Tonder Mateusz

    Dąb II Przybyszów
  • Błękitni Stary Jarosław

    Michalski Kamil

    Darłovia Darłowo
  • Sheremeta Zakhar

    Darłovia Darłowo
  • Darłovia Darłowo

    Ziółkowski Bartosz

  • Darłovia Darłowo

    De clerck Jakub

  • Banaś Sebastian

    Darpol Barzowice
  • Brauer Bartek

    Darpol Barzowice
  • Brzezina Dawid

    Darpol Barzowice
  • Fornal Dariusz

    Darpol Barzowice
  • Głuszek Łukasz

    Darpol Barzowice
  • Górnik Mateusz

    Darpol Barzowice
  • Jażdżewski Patryk

    Darpol Barzowice
  • Kacpura Zbigniew

    Darpol Barzowice
  • Kalina Damian

    Darpol Barzowice
  • Lorent Patryk

    Darpol Barzowice
  • Moczybroda Adam

    Darpol Barzowice
  • Morawski Wojciech

    Darpol Barzowice
  • Piasecki Patryk

    Darpol Barzowice
  • Piołunkowski Piotr

    Darpol Barzowice
  • Pituła Marcin

    Darpol Barzowice
  • Skok Maciej

    Darpol Barzowice
  • Szlak Łukasz

    Darpol Barzowice
  • Walczak Patryk

    Darpol Barzowice
  • Wierzbowski Artur

    Darpol Barzowice
  • Wychowałek Robert

    Darpol Barzowice
  • Wychowałek Dawid

    Darpol Barzowice
  • Zimoch Dariusz

    Darpol Barzowice
  • Zimoch Przemysław

    Darpol Barzowice
  • Zimoch Sylwester

    Darpol Barzowice
  • Iskra Pomień

    Papierski Kamil

    Drawa Drawno
  • Kolejarz Wierzchowo

    Kędzierski Wojciech

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kolejarz Wierzchowo

    Czujko Krzysztof

    Drzewiarz Świerczyna
  • Energetyk Gryfino

    Sobina Michał

  • Makuła Kamil

    Energetyk Gryfino
  • Oleniec Paweł

    Energetyk Gryfino
  • Ogniwo Babinek

    Wojtas Hubert

    Ogniwo Babinek
  • FASE Szczecin

    Kordowski Paweł

    Energetyk Gryfino
  • Fagus Kołbacz

    Kątnik Jakub

  • Fagus Kołbacz

    Darul Bartłomiej

  • Fagus Kołbacz

    Czajkowski Kamil

  • Fagus Kołbacz

    Tawrel Robert

  • Fala Międzyzdroje

    Kozioł Cezary

    Sokół Wyczechy
  • Dziuba Roman

    Flota Świnoujście
  • Adamski Filip

    Flota Świnoujście
  • Poskart Aleks

    Flota Świnoujście
  • Kusztan Daniel

    Flota Świnoujście
  • Poskart Sebastian

    Flota Świnoujście
  • Flota Świnoujście

    Trafalski Dawid

  • Hutnik Szczecin

    Skorb Adrian

    Flota Świnoujście
  • Prawobrzeże Świnoujście

    Ścirka Jakub

    Flota Świnoujście
  • Gavia Choszczno

    Kapiński Marceli

  • Gavia Choszczno

    Wojciechowski Wojciech

  • Gan Daniel

    Gavia Choszczno
  • Nawrolski Mateusz

    Gavia Choszczno
  • Klon Krzęcin

    Lewandowski Kamil

    Gavia Choszczno
  • Korona Raduń

    Andrysiewicz Marek

    Gavia Choszczno
  • Orzeł Żeńsko

    Boruń Bartosz

    Gavia Choszczno
  • Soborak Piotr

    GKS Mierzyn
  • Szymanik Patryk

    GKS Mierzyn
  • Iskierka Szczecin

    Bobrowski Maciej

    GKS Mierzyn
  • Iskierka Szczecin

    Bobrowski Mikołaj

    GKS Mierzyn
  • Iskierka Szczecin

    Koksa Jarosław

    GKS Mierzyn
  • Głaz Tychowo

    Miękus Łukasz

  • Błękitni Pomierzyn

    Czarnojan Paweł

    Grom Giżyno
  • Brzozowski Jarosław

    Grom Giżyno
  • Buczek Kamil

    Grom Giżyno
  • Cieszyński Marcin

    Grom Giżyno
  • Gumiński Arkadiusz

    Grom Giżyno
  • Janicki Jerzy

    Grom Giżyno
  • Janicki Andrzej

    Grom Giżyno
  • Kaniuka Mateusz

    Grom Giżyno
  • Kłos Tomasz

    Grom Giżyno
  • Różycki Bartosz

    Grom Giżyno
  • Śmieszek Łukasz

    Grom Giżyno
  • Żak Sebastian

    Grom Giżyno
  • Grom Giżyno

    Belkiewicz Kamil

  • Grom Giżyno

    Brodzik Krzysztof

  • Grom Giżyno

    Heppner Michał

  • Grom Giżyno

    Zima Kamil

  • Grom Giżyno

    Serafin Bartłomiej

  • Grom Giżyno

    Kamiński Konrad

  • Grom Giżyno

    Wesołowski Łukasz

  • Grom Giżyno

    Niemczyk Bartłomiej

  • Grom Giżyno

    Zima Krystian

  • Grom Giżyno

    Kamiński Patryk

  • Afeltowicz Konrad

    Grom Szwecja
  • Bajor Kacper

    Grom Szwecja
  • Bajor Dawid

    Grom Szwecja
  • Banasik Michał

    Grom Szwecja
  • Banasik Wojciech

    Grom Szwecja
  • Bartosik Jakub

    Grom Szwecja
  • Chyliński Bartosz

    Grom Szwecja
  • Gołębiowski Rafał

    Grom Szwecja
  • Lach Robert

    Grom Szwecja
  • Lorenc Daniel

    Grom Szwecja
  • Mamiński Bartosz

    Grom Szwecja
  • Martenka Łukasz

    Grom Szwecja
  • Nowicki Tomasz

    Grom Szwecja
  • Popielarz Maciej

    Grom Szwecja
  • Serkiewicz Grzegorz

    Grom Szwecja
  • Spławski Dawid

    Grom Szwecja
  • Stan Grzegorz

    Grom Szwecja
  • Tadych Arkadiusz

    Grom Szwecja
  • Tomas Mateusz

    Grom Szwecja
  • Wrzosek Patryk

    Grom Szwecja
  • Grom Szwecja

    Wawrzyński Łukasz

  • Grom Szwecja

    Kościuk Sebastian

  • Grom Szwecja

    Szymański Tomasz

  • Grom Szwecja

    Malec Piotr

  • Grom Szwecja

    Szymański Dariusz

  • Grom Szwecja

    Zarzycki Kamil

  • Grom Szwecja

    Hauzer Adrian

  • Grom Szwecja

    Wos Łukasz

  • Grom Szwecja

    Puszka Grzegorz

  • Grom Szwecja

    Seń Rafał

  • Grom Szwecja

    Klimek Szymon

  • Grom Szwecja

    Marasz Karol

  • Grom Szwecja

    Kubicki Patryk

  • Grom Szwecja

    Michalik Mateusz

  • Grom Szwecja

    Gruszczyński Marcin

  • Grom Szwecja

    Bąbka Mateusz

  • GKS Mierzyn

    Jurek Patryk

    Gryf Kamień Pomorski
  • GKS Mierzyn

    Pajkowski Michał

    Gryf Kamień Pomorski
  • Gryf Kamień Pomorski

    Wanagiel Adrian

  • Skuratowski Jan

    Gryf Kamień Pomorski
  • Sparta Węgorzyno

    Więcek Maciej

    Gryf Kamień Pomorski
  • Wójcik Filip

    Gryf Polanów
  • Durek Bartłomiej

    Gryf Polanów
  • Dzierzyński Mateusz

    Gryf Polanów
  • Giergiel Kacper

    Gryf Polanów
  • Gryguła Filip

    Gryf Polanów
  • Justka Jakub

    Gryf Polanów
  • Kisiel Jakub

    Gryf Polanów
  • Kopiec Błażej

    Gryf Polanów
  • Kumięga Albert

    Gryf Polanów
  • Lewandowski Piotr

    Gryf Polanów
  • Mielczarek Mateusz

    Gryf Polanów
  • Miklasiński Łukasz

    Gryf Polanów
  • Olejarczyk Marcin

    Gryf Polanów
  • Olejarczyk Gracjan

    Gryf Polanów
  • Pietrzyk Kamil

    Gryf Polanów
  • Popowicz Kamil

    Gryf Polanów
  • Pytliński Dawid

    Gryf Polanów
  • Ratkowski Jakub

    Gryf Polanów
  • Ryk Mateusz

    Gryf Polanów
  • Salamon Kacper

    Gryf Polanów
  • Siwiecki Dariusz

    Gryf Polanów
  • Skowron Mateusz

    Gryf Polanów
  • Stokowiecki Mariusz

    Gryf Polanów
  • Wegner Mariusz

    Gryf Polanów
  • Wilusz Paweł

    Gryf Polanów
  • Wiśniewski Szymon

    Gryf Polanów
  • Witkowski Hubert

    Gryf Polanów
  • Zblewski Mariusz

    Gryf Polanów
  • Żuchowski Sebastian

    Gryf Polanów
  • Victoria Sianów

    Błoniewski Sergiusz

    Gryf Polanów
  • Bulhakov Volodymyr

    Gwiazda Żalęcino
  • Grot Bonin

    Bartulewicz Filip

    Hajka Zegrze Pomorskie
  • Grot Bonin

    Sałuda Damian

    Hajka Zegrze Pomorskie
  • Grot Bonin

    Wański Michał

    Hajka Zegrze Pomorskie
  • Miłaszewski Aleks

    Hajka Zegrze Pomorskie
  • Pietura Dariusz

    Hajka Zegrze Pomorskie
  • Walos Kacper

    Hajka Zegrze Pomorskie
  • Chemik Police

    Andrzejewski Emil

    Hutnik Szczecin
  • Chemik Police

    Ziółkowski Krystian

    Hutnik Szczecin
  • Czarni 44 Szczecin

    Błaszczyk Mateusz

    Hutnik Szczecin
  • Flota Świnoujście

    Hajdukiewicz Marek

    Hutnik Szczecin
  • Gryf Kamień Pomorski

    Chodorowski Adrian

    Hutnik Szczecin
  • Szczerbik Dawid

    Hutnik Szczecin
  • Jerzak Bartosz

    Hutnik Szczecin
  • Ortel Patryk

    Hutnik Szczecin
  • Sobetskyi Dmytro

    Hutnik Szczecin
  • Hutnik Szczecin

    Wierzchowski Szymon

  • Odra Chojna

    Pożyczka Jakub

    Hutnik Szczecin
  • Stal Szczecin

    Mazurek Krystian

    Hutnik Szczecin
  • Szymfeld Łukasz

    Ina Goleniów
  • OKS Goleniów

    Bulanda Rafał

    Ina Goleniów
  • Hutnik Szczecin

    Marcyniuk Radosław

    Ina Ińsko
  • Wiśniewski Damian

    Ina Ińsko
  • Kasta Majowe (Szczecin)

    Bieliński Dominik

    Iskierka II Szczecin
  • Fagus Kołbacz

    Tawrel Kacper

    Iskierka Szczecin
  • Stosio Przemysław

    Iskierka Szczecin
  • Świerkosz Konrad

    Iskierka Szczecin
  • Kitagawa Takaya

    Iskierka Szczecin
  • Suzuki Ryuta

    Iskierka Szczecin
  • Świt Szczecin

    Kraśniewicz Miłosz

    Iskierka Szczecin
  • Domański Mariusz

    Iskra Białogard
  • Przybysz Mateusz

    Iskra Białogard
  • Brzeziński Tomasz

    Iskra Białogard
  • Brzeziński Mateusz

    Iskra Białogard
  • Sokół Lulewice

    Baszczyszyn Michał

    Iskra Białogard
  • Sokół Lulewice

    Kapcio Krystian

    Iskra Białogard
  • FASE Szczecin

    Sobierajski Aleksander

    Iskra Golczewo
  • Iskra Golczewo

    Ława Karol

  • Makarewicz Bartosz

    Iskra Golczewo
  • Szol Szymon

    Iskra Golczewo
  • Donos Dmytro

    Iskra Golczewo
  • Ogniwo Babinek

    Kudła Damian

    Iskra II Banie
  • Ogniwo Babinek

    Kuzio Kamil

    Iskra II Banie
  • Sokół II Pyrzyce

    Sadowski Adrian

    Iskra II Banie
  • Zgud Krzysztof

    Jantar Dziwnów
  • Kłonis Damian

    Jantar Dziwnów
  • Kolejarz Wierzchowo

    Hamerski Maciej

    Jantar Siemyśl
  • Wieża Postomino

    Wojtanowski Bartłomiej

    Jantar Ustka
  • Iskra Golczewo

    Podgórski Marcel

    Jeziorak Szczecin
  • Wójcik Kuba

    Jeziorak Szczecin
  • Zadereiko Yevhenii

    Jeziorak Szczecin
  • Żyła Konrad

    Jeziorak Szczecin
  • Kasta Majowe (Szczecin)

    Chaber Michał

    Kasta II Majowe (Szczecin)
  • Kasta Majowe (Szczecin)

    Lisiński Krzysztof

    Kasta II Majowe (Szczecin)
  • CRS Barlinek

    Gadzała Mateusz

    Kłos Pełczyce
  • Pyć Norbert

    Kluczevia II Stargard
  • Orzeł Małkocin

    Dura Oskar

    Kluczevia Stargard
  • Piast Chociwel

    Ufnal Marek

    Kluczevia Stargard
  • Świt Szczecin

    Surma Piotr

    Kluczevia Stargard
  • Energetyk Gryfino

    Janiak Karol

    KLUKS Krzywin
  • Grot Gardno

    Luby Jakub

    KLUKS Krzywin
  • Dąbrowski Tomasz

    KLUKS Krzywin
  • Syczewski Dawid

    KLUKS Krzywin
  • Zygadło Patryk

    KLUKS Krzywin
  • Grom Giżyno

    Garlikowski Szymon

    Kolejarz Wierzchowo
  • Ambroziak Dawid

    Kolejarz Wierzchowo
  • Borowczak Rafał

    Kolejarz Wierzchowo
  • Cygiel Wojciech

    Kolejarz Wierzchowo
  • Czarnojan Patryk

    Kolejarz Wierzchowo
  • Dyrda Kamil

    Kolejarz Wierzchowo
  • Flis Szymon

    Kolejarz Wierzchowo
  • Grochowski Jarosław

    Kolejarz Wierzchowo
  • Gumny Rafał

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kaczor Adam

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kałandyk Krystian

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kałandyk Sławomir

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kamiński Jerzy

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kiełbasa Bartłomiej

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kolekta Damian

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kuca Dawid

    Kolejarz Wierzchowo
  • Łęski Patryk

    Kolejarz Wierzchowo
  • Łukasiewicz Tomasz

    Kolejarz Wierzchowo
  • Matacz Michał

    Kolejarz Wierzchowo
  • Matczak Michał

    Kolejarz Wierzchowo
  • Michalczak Michał

    Kolejarz Wierzchowo
  • Mikityszyn Piotr

    Kolejarz Wierzchowo
  • Wołyniec Filip

    Kolejarz Wierzchowo
  • Kolejarz Wierzchowo

    Krzemionka Andrzej

  • Kolejarz Wierzchowo

    Hamerski Kamil

  • Kolejarz Wierzchowo

    Prędki Jarosław

  • Kolejarz Wierzchowo

    Bałdyga Daniel

  • Kolejarz Wierzchowo

    Florek Dawid

  • Kolejarz Wierzchowo

    Nowicki Sebastian

  • Kolejarz Wierzchowo

    Bartkus Michał

  • Kolejarz Wierzchowo

    Wojtalik Szymon

  • Kolejarz Wierzchowo

    Szydłowski Piotr

  • Kolejarz Wierzchowo

    Fedro Cezary

  • Kolejarz Wierzchowo

    Szłapak Mateusz

  • Kolejarz Wierzchowo

    Nowacki Radosław

  • Kolejarz Wierzchowo

    Ambroziak Adam

  • Drzewiarz Świerczyna

    Janicki Michał

    Kopanik Lubno
  • Drzewiarz Świerczyna

    Janicki Kacper

    Kopanik Lubno
  • Drzewiarz Świerczyna

    Kucal Mateusz

    Kopanik Lubno
  • Drzewiarz Świerczyna

    Rojewski Wiktor

    Kopanik Lubno
  • Sędzikowski Robert

    Kopanik Lubno
  • Żebrowski Krystian

    Kopanik Lubno
  • Dawidowicz Dawid

    Kopanik Lubno
  • Dawidowicz Patryk

    Kopanik Lubno
  • Domińczak Andrzej

    Kopanik Lubno
  • Drabik Łukasz

    Kopanik Lubno
  • Dzięciołowski Albert

    Kopanik Lubno
  • Dzięciołowski Kamil

    Kopanik Lubno
  • Felskowski Kacper

    Kopanik Lubno
  • Felskowski Maciej

    Kopanik Lubno
  • Felskowski Krystian

    Kopanik Lubno
  • Gralewski Maciej

    Kopanik Lubno
  • Jasiński Damian

    Kopanik Lubno
  • Kacprzak Victor

    Kopanik Lubno
  • Kacprzak Emanuel

    Kopanik Lubno
  • Kisielewski Patryk

    Kopanik Lubno
  • Kubiak Bartosz

    Kopanik Lubno
  • Michorek Oskar

    Kopanik Lubno
  • Michorek Hubert

    Kopanik Lubno
  • Mucha Mateusz

    Kopanik Lubno
  • Olejarczyk Bartłomiej

    Kopanik Lubno
  • Pająk Jarosław

    Kopanik Lubno
  • Przyłoga Kamil

    Kopanik Lubno
  • Seweryniak Grzegorz

    Kopanik Lubno
  • Siatkowski Krystian

    Kopanik Lubno
  • Stachurski Damian

    Kopanik Lubno
  • Szatkowski Michał

    Kopanik Lubno
  • Szeremet Klaudiusz

    Kopanik Lubno
  • Wawrzynowicz Wojciech

    Kopanik Lubno
  • Zugaj Hubert

    Kopanik Lubno
  • Wspólni Różewo

    Bałut Łukasz

    Kopanik Lubno
  • Wspólni Różewo

    Lisowski Grzegorz

    Kopanik Lubno
  • Wspólni Różewo

    Szulc Mateusz

    Kopanik Lubno
  • Chojniczanka II Chojnice

    Wysocki Mateusz

    Korona Człopa
  • Noteć Czarnków

    Warykasz Patryk

    Korona Człopa
  • Sad Chwiram

    Truszkowski Przemysław

    Korona Człopa
  • Sad Chwiram

    Kuźnicki Mateusz

    Korona Człopa
  • Korona Stuchowo

    Majer Karol

  • Kravchenko Yaroslaw

    KP Przecław
  • KP Przecław

    Ratajczyk Marcel

  • Antonow Mateusz

    KS Skibno
  • Borak Arkadiusz

    KS Skibno
  • Bujak Marcin

    KS Skibno
  • Bulik Adrian

    KS Skibno
  • Dominkiewicz Zbigniew

    KS Skibno
  • Fąfara Wojciech

    KS Skibno
  • Fronia Kamil

    KS Skibno
  • Grześczak Waldemar

    KS Skibno
  • Janiszewski Sebastian

    KS Skibno
  • Kierzek Michał

    KS Skibno
  • Kowalski Michał

    KS Skibno
  • Koza Piotr

    KS Skibno
  • Kucab Rafał

    KS Skibno
  • Kulon Wojciech

    KS Skibno
  • Olczak Krzysztof

    KS Skibno
  • Piątek Wiktor

    KS Skibno
  • Pietraszkiewicz Paweł

    KS Skibno
  • Pietraszkiewicz Adam

    KS Skibno
  • Puzio Waldemar

    KS Skibno
  • Rymarkiewicz Mateusz

    KS Skibno
  • Rymarkiewicz Dawid

    KS Skibno
  • Saliwon Przemysław

    KS Skibno
  • Woźniak Marcin

    KS Skibno
  • Zawada Łukasz

    KS Skibno
  • Derby Stara Łubianka

    Pacyk Adrian

    Lech Czaplinek
  • Lech Czaplinek

    Gruszka Michał

  • Lech Czaplinek

    Witczak Jakub

  • Górniak Maciej

    Lech Czaplinek
  • Groździej Adam

    Lech Czaplinek
  • Szafarz Igor

    Lech Czaplinek
  • Ziemniak Gracjan

    Lech Czaplinek
  • Mechanik Bobolice

    Gorajski Mikołaj

    Lech Czaplinek
  • Wiarus Żółtnica

    Kodz Konrad

    Lech Czaplinek
  • Bytyń Nakielno

    Konarski Kamil

    Legion Strączno
  • Legion Strączno

    Zieliński Artur

    Legion Strączno
  • Bazyliński Robert

    Legion Strączno
  • Dollicher Kamil

    Legion Strączno
  • Dworek Piotr

    Legion Strączno
  • Gawęda Wojciech

    Legion Strączno
  • Gościański Maksym

    Legion Strączno
  • Grenadier Kamil

    Legion Strączno
  • Jabłoński Artur

    Legion Strączno
  • Kaproń Sławomir

    Legion Strączno
  • Karolewski Przemysław

    Legion Strączno
  • Kleszczyński Sławomir

    Legion Strączno
  • Kleszczyński Bartosz

    Legion Strączno
  • Kleszczyński Mateusz

    Legion Strączno
  • Kmiecik Jakub

    Legion Strączno
  • Kobusiński Piotr

    Legion Strączno
  • Koza Kamil

    Legion Strączno
  • Król Oskar

    Legion Strączno
  • Krużycki Marcin

    Legion Strączno
  • Łopata Henryk

    Legion Strączno
  • Michalik Dariusz

    Legion Strączno
  • Michalski Marek

    Legion Strączno
  • Michalski Tomasz

    Legion Strączno
  • Mochański Jakub

    Legion Strączno
  • Nazarek Dawid

    Legion Strączno
  • Ptak Damian

    Legion Strączno
  • Repow Robert

    Legion Strączno
  • Reut Mateusz

    Legion Strączno
  • Roj Wojciech

    Legion Strączno
  • Rybicki Kacper

    Legion Strączno
  • Spławski Ireneusz

    Legion Strączno
  • Stasiorowski Maciej

    Legion Strączno
  • Steciak Patryk

    Legion Strączno
  • Szczepaniak Marcin

    Legion Strączno
  • Szóstak Kamil

    Legion Strączno
  • Witkowski Marcin

    Legion Strączno
  • Zabroski Mikołaj

    Legion Strączno
  • Santos Kłębowiec

    Dworek Włodzimierz

    Legion Strączno
  • Dulewicz Maciej

    Leśnik Manowo
  • Bohuszewicz-słuszniak Oskar

    Leśnik Manowo
  • Kornaga Norbert

    Leśnik Manowo
  • Szatkowski Adrian

    Leśnik Manowo
  • Łudziński Przemysław

    Leśnik Manowo
  • Leśnik Manowo

    Mamak Adrian

  • Leśnik Manowo

    Redzik Szymon

  • Start Miastko

    Wiśniewski Oskar

    Leśnik Manowo
  • Pytlik Patryk

    Lotnik Czarne
  • Podlesie Sowno

    Łakomy Michał

    Podlesie Sowno
  • Fala Międzyzdroje

    Rutkowski Piotr

    LZS Kołbaskowo
  • Lipczyński Paweł

    LZS Kołbaskowo
  • Targoński Bartosz

    LZS Kołbaskowo
  • Rawa Robert

    LZS Kołbaskowo
  • Aniołkowski Paweł

    LZS Kołbaskowo
  • Stermach Mirosław

    LZS Kowalewice
  • Chmielewicz Hubert

    LZS Kowalewice
  • Strong Zielenica

    Krzyżaniak Piotr

    LZS Kowalewice
  • Mazur Bartłomiej

    Masovia Maszewo
  • Saturn Mielno

    Chmielewski Mariusz

    Mechanik Bobolice
  • Saturn Mielno

    Gorgol Bartosz

    Mechanik Bobolice
  • Serafin Damian

    Mechanik Turowo
  • Bryszewski Dominik

    Mechanik Turowo
  • Czwar Szymon

    Mechanik Turowo
  • Górka Krystian

    Mechanik Turowo
  • Mewa Resko

    Skrilec Kamil

  • Pyć Filip

    Mieszko Mieszkowice
  • Mieszko Mieszkowice

    Budynkiewicz Maciej

    Mieszko Mieszkowice
  • Mieszko Mieszkowice

    Pajestka Dawid

    Mieszko Mieszkowice
  • Cieślak Patryk

    Mieszko Mieszkowice
  • Sawicz Mateusz

    Mieszko Mieszkowice
  • Bieniek Mateusz

    Mieszko Mieszkowice
  • Chojnacki Kamil

    Mieszko Mieszkowice
  • Gluth Konrad

    Mieszko Mieszkowice
  • Gołos Michał

    Mieszko Mieszkowice
  • Grocholski Kamil

    Mieszko Mieszkowice
  • Hałajko Dominik

    Mieszko Mieszkowice
  • Haniszewski Karol

    Mieszko Mieszkowice
  • Jóźwiak Piotr

    Mieszko Mieszkowice
  • Kowalczyk Przemysław

    Mieszko Mieszkowice
  • Kryłat Mateusz

    Mieszko Mieszkowice
  • Kuśpiś Kamil

    Mieszko Mieszkowice
  • Kwiatkowski Marcin

    Mieszko Mieszkowice
  • Mazurek Marcin

    Mieszko Mieszkowice
  • Możdżen Piotr

    Mieszko Mieszkowice
  • Możdżeń Paweł

    Mieszko Mieszkowice
  • Paszko Łukasz

    Mieszko Mieszkowice
  • Płowik Przemysław

    Mieszko Mieszkowice
  • Rosiak Paweł

    Mieszko Mieszkowice
  • Rozenblut Jakub

    Mieszko Mieszkowice
  • Salwa Piotr

    Mieszko Mieszkowice
  • Sawicz Marcin

    Mieszko Mieszkowice
  • Skukowski Tomasz

    Mieszko Mieszkowice
  • Słupski Michał

    Mieszko Mieszkowice
  • Stacewicz Jakub

    Mieszko Mieszkowice
  • Szkolnicki Daniel

    Mieszko Mieszkowice
  • Szkolnicki Artur

    Mieszko Mieszkowice
  • Szymański Maciej

    Mieszko Mieszkowice
  • Tuński Tomasz

    Mieszko Mieszkowice
  • Walkiewicz Kacper

    Mieszko Mieszkowice
  • Wierzbicki Paweł

    Mieszko Mieszkowice
  • Wiszniewski Bartosz

    Mieszko Mieszkowice
  • Zając Krzysztof

    Mieszko Mieszkowice
  • Ziemba Adam

    Mieszko Mieszkowice
  • Adamczyk Dariusz

    Mirstal Mirosławiec
  • Augszpurger Brajan

    Mirstal Mirosławiec
  • Duda Michał

    Mirstal Mirosławiec
  • Głuczkowski Piotr

    Mirstal Mirosławiec
  • Grat Łukasz

    Mirstal Mirosławiec
  • Jasiński Daniel

    Mirstal Mirosławiec
  • Jaworski Piotr

    Mirstal Mirosławiec
  • Kołodziejczyk Dariusz

    Mirstal Mirosławiec
  • Kosiba Cezary

    Mirstal Mirosławiec
  • Kowalczyk Cezary

    Mirstal Mirosławiec
  • Kowalczyk Remigiusz

    Mirstal Mirosławiec
  • Kuc Tomasz

    Mirstal Mirosławiec
  • Kuśmirek Krzysztof

    Mirstal Mirosławiec
  • Laskowski Rafał

    Mirstal Mirosławiec
  • Lewandowski Jakub

    Mirstal Mirosławiec
  • Mews Miłosz

    Mirstal Mirosławiec
  • Muzyka Grzegorz

    Mirstal Mirosławiec
  • Muzyka Artur

    Mirstal Mirosławiec
  • Półtoraczyk Patryk

    Mirstal Mirosławiec
  • Rogala Kacper

    Mirstal Mirosławiec
  • Rogiewicz Krystian

    Mirstal Mirosławiec
  • Rylski Radosław

    Mirstal Mirosławiec
  • Sabik Jan

    Mirstal Mirosławiec
  • Szybkowski Adam

    Mirstal Mirosławiec
  • Twardzisz Oskar

    Mirstal Mirosławiec
  • Watracz Mariusz

    Mirstal Mirosławiec
  • Wiącek Łukasz

    Mirstal Mirosławiec
  • Wiśniewski Patryk

    Mirstal Mirosławiec
  • Wiśniewski Krystian

    Mirstal Mirosławiec
  • Zabost Marcin

    Mirstal Mirosławiec
  • Lech Czaplinek

    Lutyński Kacper

    MKP Szczecinek
  • Czcibor Cedynia

    Andrzejewski Paweł

    Morzycko Moryń
  • Morzycko Moryń

    Blasius Artur

  • Sokół Sokoliniec

    Michalski Mateusz

    Muszelka Ogardy
  • Cisek Karol

    Pomorzanin Cychry
  • Bąk Dawid

    Myśla Dargomyśl
  • Bielak Bartosz

    Myśla Dargomyśl
  • Chotja Piotr

    Myśla Dargomyśl
  • Drochomirecki Paweł

    Myśla Dargomyśl
  • Gońka Dawid

    Myśla Dargomyśl
  • Góźdź Dominik

    Myśla Dargomyśl
  • Grądziel Jakub

    Myśla Dargomyśl
  • Jastrzębski Przemysław

    Myśla Dargomyśl
  • Jekiełek Michał

    Myśla Dargomyśl
  • Kasprowiak Patryk

    Myśla Dargomyśl
  • Korzeniowski Ireneusz

    Myśla Dargomyśl
  • Kowalski Tomasz

    Myśla Dargomyśl
  • Kubka Dorian

    Myśla Dargomyśl
  • Levytskyi Yurii

    Myśla Dargomyśl
  • Mączyński Krzysztof

    Myśla Dargomyśl
  • Nadzikiewicz Grzegorz

    Myśla Dargomyśl
  • Niparko Bartosz

    Myśla Dargomyśl
  • Paczewski Artur

    Myśla Dargomyśl
  • Panasiuk Jan

    Myśla Dargomyśl
  • Sikora Krzysztof

    Myśla Dargomyśl
  • Stępniak Łukasz

    Myśla Dargomyśl
  • Swędra Radosław

    Myśla Dargomyśl
  • Wenderlich Szymon

    Myśla Dargomyśl
  • Wierzbowski Marcin

    Myśla Dargomyśl
  • Zieliński Marcin

    Myśla Dargomyśl
  • Zięciak Jacek

    Myśla Dargomyśl
  • Chemik II Police

    Kaźmierczak Oskar

    Odra Chojna
  • Czcibor Cedynia

    Rudik Serhii

    Odra Chojna
  • Ehrle Espadon Dobra Szczecińska

    Fryszka Kamil

    Odra Chojna
  • Hutnik Szczecin

    Sugahara Toa

    Odra Chojna
  • Odra Chojna

    Stańczyk Kacper

  • Bogacz Konrad

    Odra Chojna
  • Rurzyca Nawodna

    Juzyszyn Karol

    Odra Chojna
  • Burjanowski Paweł

    Odrzanka Radziszewo
  • Cegiełka Dariusz

    Odrzanka Radziszewo
  • Dumański Wiktor

    Odrzanka Radziszewo
  • Duraziński Bartłomiej

    Odrzanka Radziszewo
  • Gadomski Patryk

    Odrzanka Radziszewo
  • Gierasimczyk Radosław

    Odrzanka Radziszewo
  • Grabowski Kacper

    Odrzanka Radziszewo
  • Gruszecki Daniel

    Odrzanka Radziszewo
  • Janicki Łukasz

    Odrzanka Radziszewo
  • Jastrzębski Robert

    Odrzanka Radziszewo
  • Kiełbaśnik Rafał

    Odrzanka Radziszewo
  • Klishchyk Ihor

    Odrzanka Radziszewo
  • Kocoń Patryk

    Odrzanka Radziszewo
  • Krupiński Kamil

    Odrzanka Radziszewo
  • Maksymiv Ruslan

    Odrzanka Radziszewo
  • Mojski Michał

    Odrzanka Radziszewo
  • Pawłowski Kornel

    Odrzanka Radziszewo
  • Piwowarski Adrian

    Odrzanka Radziszewo
  • Reguła Marcel

    Odrzanka Radziszewo
  • Serafin Patryk

    Odrzanka Radziszewo
  • Sękowski Aron

    Odrzanka Radziszewo
  • Stolarz Norbert

    Odrzanka Radziszewo
  • Trendel Adam

    Odrzanka Radziszewo
  • Urysiak Adam

    Odrzanka Radziszewo
  • Wicher Mateusz

    Odrzanka Radziszewo
  • Wilczyński Marek

    Odrzanka Radziszewo
  • Wołk Piotr

    Odrzanka Radziszewo
  • Bartocha Sławomir

    Ogniwo Babinek
  • Borek Dominik

    Ogniwo Babinek
  • Dąbrowski Artur

    Ogniwo Babinek