Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • MKS Kluczbork

    Węglarz Maciej

    Agroplon Głuszyna
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Brociek Oskar

    Alit Ożarów
  • Wisła Sandomierz

    Piechniak Kacper

    Alit Ożarów
  • Wisła Sandomierz

    Janowski Przemysław

    Alit Ożarów
  • Wisła Sandomierz

    Poński Piotr

    Alit Ożarów
  • Stal Brzeg

    Chodyga Łukasz

    Apis Jędrzychowice
  • Chełmianka Chełm

    Szpak Damian

    Avia II Świdnik
  • Stal Kraśnik

    Partyka Dariusz

    Avia II Świdnik
  • Śliwa Krystian

    Avia Świdnik
  • Avia Świdnik

    Starok Kamil

  • Avia Świdnik

    Dziedzic Sebastian

  • Górnik Łęczna

    Kukułowicz Bartłomiej

    Avia Świdnik
  • Górnik Łęczna

    Mroczek Bartosz

    Avia Świdnik
  • Bałtyk Gdynia

    Jakubiak Michał

  • Bałtyk Gdynia

    Trochowski Sebastian

  • Olimpia II Grudziądz

    Szulc Marek

    Olimpia Zambrów
  • Bałtyk II Gdynia

    Letniowski Jakub

    Radunia Stężyca
  • Horoszkiewicz Gracjan

    Bałtyk Gdynia
  • Bochiński Piotr

    Bałtyk Gdynia
  • Kaźmierczak Maciej

    Bałtyk Gdynia
  • Szejko Paweł

    Bałtyk Gdynia
  • Chełmianka Chełm

    Efir Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Legia II Warszawa

    Bajdur Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Sokół Ostróda

    Bartkowiak Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Kramarz Łukasz

    Bałtyk Koszalin
  • Ryfa Krystian

    Bałtyk Koszalin
  • Szymański Dawid

    Bałtyk Koszalin
  • Pietrykowski Marcel

    Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin

    Jachemek Patryk

  • Bałtyk Koszalin

    Jachemek Bartosz

  • GKS Przodkowo

    Duszkiewicz Łukasz

    Bałtyk Koszalin
  • Rasel Dygowo

    Lichmański Kamil

    Bałtyk Koszalin
  • Watra II Białka Tatrzańska

    Janasik Jakub

    Bałtyk Koszalin
  • Piast Żmigród

    Zagórski Sebastian

    Barycz Sułów
  • Wisła Sandomierz

    Pasternak Krystian

    Barycz Sułów
  • MKS Kluczbork

    Sobala Mariusz

    Beskid Andrychów
  • Rekord Bielsko-Biała

    Różycki Artur

    Beskid Andrychów
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Wrana Mateusz

    Beskid II Skoczów
  • Znicz Biała Piska

    Bogdaniuk Arkadiusz

    Biebrza Goniądz
  • Bałtyk Koszalin

    Łysiak Paweł

    Błękitni II Stargard
  • Chemik Police

    Sasiak Dominik

    Błękitni II Stargard
  • Gwardia Koszalin

    Bednarski Paweł

    Błękitni II Stargard
  • MKS Kluczbork

    Krawczun Hubert

    Błękitni Stargard
  • MKS Kluczbork

    Skuza Konrad

    Błękitni Stargard
  • Pogoń II Szczecin

    Sadowski Hubert

    Błękitni II Stargard
  • Sokół Kleczew

    Theus Aleksander

    Błękitni II Stargard
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Gwóźdź Maciej

    Błękitni Pełkinie
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Majka Krystian

    Błękitni Ropczyce
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Pietroń Mateusz

    Błonianka Błonie
  • Avia Świdnik

    Dwórzyński Przemysław

    Błonianka II Błonie
  • Pawluk Jan

    Broń Radom
  • Tuzimek Adrian

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Kupiec Wojciech

  • Sternicki Kamil

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Kupiec Wiktor

  • Broń Radom

    Lis Patryk

  • Broń Radom

    Kotlimowski Adam

  • Kencel Maciej

    Broń Radom
  • Centrum Radom

    Jedynak Kacper

    Broń Radom
  • ŁKS 1926 Łomża

    Ziemak Bartłomiej

    Broń Radom
  • Oskar Przysucha

    Zagórski Tomasz

    Broń Radom
  • Polonia Przemyśl

    Terentiev Vladyslav

    Broń Radom
  • Spójnia Landek

    Jagieła Szymon

    Broń Radom
  • Zwolenianka Zwoleń

    Wójcik Patryk

    Broń Radom
  • Zwolenianka Zwoleń

    Kołtunowicz Damian

    Broń Radom
  • Lechia Zielona Góra

    Borysiewicz Jakub

    Budowlani II Lubsko
  • Lechia Zielona Góra

    Wasiak Łukasz

    Bytovia II Bytów
  • Wojtiuk Konrad

    Chełmianka Chełm
  • Hladkyy Volodymyr

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Jodłowski Jakub

  • Chełmianka Chełm

    Jabkowski Paweł

  • Hladki Wolodymyr

    Chełmianka Chełm
  • Kłos Chełm

    Kuśmierz Damian

    Chełmianka Chełm
  • Kryształ Werbkowice

    Warecki Kamil

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Kraśniewski Maciej

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Dobrzyński Rafał

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Wołos Michał

    Chełmianka Chełm
  • Ursus II Warszawa

    Wolski Paweł

    Chełmianka Chełm
  • KP Starogard Gdański

    Rysiewski Damian

    Chemik Bydgoszcz
  • Błękitni II Stargard

    Brzozowski Patryk

    Chemik Police
  • Nizio Bartosz

    Chemik Police
  • Rudnik Sebasian

    Chemik Police
  • Protasenko Andriy

    Chemik Police
  • Andrzejewski Emil

    Chemik Police
  • Banaś Jakub

    Chemik Police
  • Janicki Michał

    Chemik Police
  • Jóźwiak Jarosław

    Chemik Police
  • Kapelusz Szymon

    Chemik Police
  • Klimkowicz Oskar

    Chemik Police
  • Kowalczyk Mateusz

    Chemik Police
  • Kowalczyk Daniel

    Chemik Police
  • Ława Bartosz

    Chemik Police
  • Moroza Maciej

    Chemik Police
  • Odlanicki-poczobut Paweł

    Chemik Police
  • Szewczykowski Paweł

    Chemik Police
  • Wiejkuć Adam

    Chemik Police
  • Ziółkowski Krystian

    Chemik Police
  • Kąkol Krystian

    Chemik Police
  • Lewandowski Łukasz

    Chemik Police
  • Chemik Police

    Midzio Mikołaj

    Chemik Police
  • Sobecki Jakub

    Chemik Police
  • Sobstyl jałoszyński Borys

    Chemik Police
  • Wasikowski Dawid

    Chemik Police
  • Lech Czaplinek

    Bedliński Mariusz

    Chemik Police
  • Świt Szczecin

    Kołat Adrian

    Chemik Police
  • Świt Szczecin

    Rechtziegel Oskar

    Chemik Police
  • Świt Szczecin

    Peda Krystian

    Chemik Police
  • Górnik II Zabrze

    Kubica Krzysztof

    Chrobry II Głogów
  • Broń Radom

    Goliasz Piotr

    Concordia Elbląg
  • Błaszczyk Michał

    Concordia Elbląg
  • Dąbrowski Hubert

    Concordia Elbląg
  • Fedyna Kacper

    Concordia Elbląg
  • Kaczorowski Wiktor

    Concordia Elbląg
  • Piech Hubert

    Concordia Elbląg
  • Rękawek Kuba

    Concordia Elbląg
  • Talik Jarosław

    Concordia Elbląg
  • Drewek Szymon

    Concordia Elbląg
  • Ratajczyk Szymon

    Concordia Elbląg
  • Wira Konrad

    Concordia Elbląg
  • Danowski Bartłomiej

    Concordia Elbląg
  • Pawłowski Dominik

    Concordia Elbląg
  • Spychalski Dawid

    Concordia Elbląg
  • Kopeć Sebastian

    Concordia Elbląg
  • Sokół Ostróda

    Lisiecki Rafał

    Concordia Elbląg
  • Lewandowski Michał

    Concordia Elbląg
  • Tomczuk Sebastian

    Concordia Elbląg
  • Bukacki Radosław

    Concordia Elbląg
  • Lenart Radosław

    Concordia Elbląg
  • Pelc Mariusz

    Concordia Elbląg
  • Pelc Paweł

    Concordia Elbląg
  • Skierkowski Adam

    Concordia Elbląg
  • Szawara Tomasz

    Concordia Elbląg
  • Duda Adam

    Concordia Elbląg
  • Huragan Morąg

    Maciążek Rafał

    Concordia Elbląg
  • Motor Lublin

    Łakota Paweł

    Concordia Elbląg
  • Olimpia II Elbląg

    Bogdanowicz Mateusz

    Concordia Elbląg
  • Polonia Markusy

    Pasik Radosław

    Concordia Elbląg
  • Polonia Markusy

    Kozak Damian

    Concordia Elbląg
  • UKS SMS Łódź

    Maciejewski Cyprian

    Concordia Elbląg
  • Wisłoka Dębica

    Szawaryn Kamil

    Concordia Elbląg
  • Wisła Puławy

    Supryn Mateusz

    Cracovia
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Kajpust Adrian

    Cracovia
  • Mieszko Gniezno

    Pająk Szymon

    Cracovia II Kraków
  • Podhale Nowy Targ

    Borczyński Eryk

    Czarni Połaniec
  • Wisła Sandomierz

    Bażant Paweł

    Czarni Połaniec
  • Wisła Sandomierz

    Sornat Krystian

    Czarni Połaniec
  • Hutnik Kraków

    Skrzyński Jakub

    Czarni Staniątki
  • Lechia Zielona Góra

    Cipior Albert

    Dąb II Przybyszów
  • Gwardia Koszalin

    Wasilewski Dawid

    Darłovia Darłowo
  • Górnik II Zabrze

    Wojdanowski Tymoteusz

    Drama Zbrosławice
  • KP Starogard Gdański

    Knut Jakub

    Elana II Toruń
  • Lechia Zielona Góra

    Mycan Przemysław

    Elana II Toruń
  • Miedź II Legnica

    Kisiel Hubert

    Elana II Toruń
  • Siarka Tarnobrzeg

    Bierzało Michał

    Elana Toruń
  • Ursus Warszawa

    Świeciński Jakub

    Elana Toruń
  • Sawicki Mateusz

    Foto-Higiena Gać
  • Foto-Higiena Gać

    Gancarczyk Marek

  • Foto-Higiena Gać

    Mynarski Adrian

  • Foto-Higiena Gać

    Korsak Erwin

  • GKS Mirków/Długołęka

    Jarczak Tobiasz

    Foto-Higiena Gać
  • Miedź Legnica

    Bartkowiak Michał

    Foto-Higiena Gać
  • Podhale Nowy Targ

    Przybylski Marcin

    Foto-Higiena Gać
  • Stal Stalowa Wola

    Czajkowski Kacper

    Foto-Higiena Gać
  • Zagłębie II Lubin

    Nahrebecki Wiktor

    Foto-Higiena Gać
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Frątczak Dorian

    Garbarnia II Kraków
  • Sokół Sieniawa

    Surmiak Rafał

    Garbarnia II Kraków
  • Hutnik Kraków

    Marszalik Grzegorz

    Garbarnia Kraków
  • Chełmianka Chełm

    Kompanicki Mateusz

    GKS II Katowice
  • Górnik II Zabrze

    Michalski Kacper

    GKS II Katowice
  • Motor Lublin

    Gałecki Michał

    GKS II Katowice
  • Górnik II Zabrze

    Liszka Daniel

    GKS Jastrzębie
  • Ślęza Wrocław

    Berkowicz Jakub

    GKS Mirków/Długołęka
  • Ślęza Wrocław

    Palmowski Łukasz

    GKS Mirków/Długołęka
  • Ślęza Wrocław

    Skórnica Filip

    GKS Mirków/Długołęka
  • Stal Brzeg

    Stępień Piotr

    GKS Mirków/Długołęka
  • Motor Lublin

    Ukalisz Marceli

    GKS Niemce
  • Huragan Morąg

    Bartkowski Michał

    GKS Wikielec
  • Jutrzenka Giebułtów

    Banaś Karol

    Górnik Bobrowniki Śląskie
  • MKS Kluczbork

    Lewandowski Dominik

    Górnik II Łęczna
  • Motor Lublin

    Pajnowski Kamil

    Górnik II Łęczna
  • Radunia Stężyca

    Szczerba Adrian

    Górnik II Łęczna
  • Cuiavia Inowrocław

    Matykiewicz Patryk

    Górnik II Zabrze
  • Bauza Juan

    Górnik II Zabrze
  • Krawczyk Paweł

    Górnik II Zabrze
  • Bainović Filip

    Górnik II Zabrze
  • Janza Erik

    Górnik II Zabrze
  • Kopacz David

    Górnik II Zabrze
  • Manneh Alasana

    Górnik II Zabrze
  • Paluszek Aleksander

    Górnik II Zabrze
  • Rostkowski Michał

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Przybyła Arkadiusz

  • Górnik II Zabrze

    Żurkowski Szymon

  • Górnik II Zabrze

    Staśkiewicz Kacper

  • Górnik II Zabrze

    Bartczuk Bartosz

  • Górnik II Zabrze

    Jaworski Damian

  • Górnik II Zabrze

    Knabel Aleksander

  • Górnik II Zabrze

    Cybulski Mateusz

  • Górnik II Zabrze

    Zawada Kosma

  • Górnik II Zabrze

    Suarez garcia-osorio Daniel

  • Górnik II Zabrze

    Mystakidis Ioannis

  • Grudziński Kamil

    Górnik II Zabrze
  • Kawecki Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Kołodziejczyk Erwin

    Górnik II Zabrze
  • Okaj Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Tomala Mateusz

    Górnik II Zabrze
  • Baranowicz Bartosz

    Górnik II Zabrze
  • Neugebauer Bartosz

    Górnik II Zabrze
  • Gwarek Zabrze

    Skiba Dominik

    Górnik II Zabrze
  • KS Raszyn

    Wingralek Krzysztof

    Górnik II Zabrze
  • Legionovia II Legionowo

    Krawczyk Piotr

    Górnik II Zabrze
  • Podhale Nowy Targ

    Kobylarczyk Wojciech

    Górnik II Zabrze
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza

    Pawłowski Dariusz

    Górnik II Zabrze
  • Zagłębie Sosnowiec

    Kudła Dawid

    Górnik II Zabrze
  • Znicz II Pruszków

    Banaczek Kamil

    Górnik II Zabrze
  • Bałtyk Gdynia

    Zakrzewski Bartosz

    Górnik Konin
  • Górnik Konin

    Śnieg Dawid

  • Górnik Konin

    Ćwiek Szymon

  • Górnik Konin

    Radoszewski Piotr

  • Górnik Konin

    Lewandowski Kamil

  • Górnik Konin

    Tomaszewski Tobiasz

  • Górnik Konin

    Lewandowski Dominik

  • Górnik Konin

    Cierzniak Jakub

  • Kalinowski Dawid

    Górnik Konin
  • Kujawa Konrad

    Górnik Konin
  • Kurek Klaudiusz

    Górnik Konin
  • Kotwica Kołobrzeg

    Gaszka Maciej

    Górnik Konin
  • Mieszko Gniezno

    Beśka Wiktor

    Górnik Konin
  • Olimpia Koło

    Olczyk Patryk

    Górnik Konin
  • Olimpia Koło

    Szymaniak Patryk

    Górnik Konin
  • Olimpia Koło

    Bartosik Szymon

    Górnik Konin
  • Sokół Kleczew

    Koziorowski Marcel

    Górnik Konin
  • Sokół Ostróda

    Kowalski Tomasz

    Górnik Konin
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Turek Karol

    Górnik Łęczna
  • Lechia Zielona Góra

    Ekwueme Martins

    Górnik Polkowice
  • Lechia Zielona Góra

    Król Jędrzej

    Górnik Polkowice
  • Zagłębie II Lubin

    Sobków Eryk

    Górnik Polkowice
  • Avia Świdnik

    Strug Łukasz

    Granit Bychawa
  • Hetman Zamość

    Pęcak Cezary

    Granit Bychawa
  • Grom Nowy Staw

    Jaworski Piotr

    Grom II Nowy Staw
  • Grom Nowy Staw

    Jędrzejewski Jakub

    Grom II Nowy Staw
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Rycaj Dominik

    Grom Kąkolewnica
  • Zieliński Dawid

    Grom Nowy Staw
  • Wisła Puławy

    Dębowski Łukasz

    Gryf Policzna
  • Radunia Stężyca

    Wańdzio Krzysztof

    Gryf Słupsk
  • Huragan Morąg

    Biedrzycki Igor

    Gryf Wejherowo
  • Legia II Warszawa

    Gęsior Bartosz

    Gryf Wejherowo
  • Motor Lublin

    Majewski Mateusz

    Gryf Wejherowo
  • Unia Skierniewice

    Kolus Tomasz

    Gryf Wejherowo
  • Bałtyk Koszalin

    Krauze Krystian

    Gwardia Koszalin
  • Chojniczanka II Chojnice

    Kurs Marcin

    Gwardia Koszalin
  • Dubielewicz Marcin

    Gwardia Koszalin
  • Kozioł Miłosz

    Gwardia Koszalin
  • Skoczyk Dawid

    Gwardia Koszalin
  • Miętek Damian

    Gwardia Koszalin
  • Bać Cezary

    Gwardia Koszalin
  • Gwardia Koszalin

    Dondera Norbert

  • Gwardia Koszalin

    Dulewicz Maciej

  • Gwardia Koszalin

    Karbowiak Aleksander

  • Gwardia Koszalin

    Szabat Patryk

  • Gwardia Koszalin

    Łącki Jakub

  • Gwardia Koszalin

    Szczypek Hubert

  • Gwardia Koszalin

    Kosmalski Bartosz

  • Bachleda Maciej

    Gwardia Koszalin
  • Rybacki Dawid

    Gwardia Koszalin
  • Sulima Piotr

    Gwardia Koszalin
  • Radunia Stężyca

    Hendryk Aleks

    Gwardia Koszalin
  • Rasel Dygowo

    Chać Szymon

    Gwardia Koszalin
  • Sokół Pniewy

    Boczek Maksymilian

    Gwardia Koszalin
  • Górnik II Zabrze

    Polak Tomasz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Cymerys Bartłomiej

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Stal Brzeg

    Przystalski Szymon

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Wisła Sandomierz

    Bętkowski Kamil

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Kowalczyk Damian

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Pytlik Adrian

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Kołodziej Kevin

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Górka Mateusz

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Starzyński Paweł

  • Chełmianka Chełm

    Kursa Rafał

    Hetman Zamość
  • Chełmianka Chełm

    Koszel Przemysław

    Hetman Zamość
  • Górnik II Łęczna

    Popko Szczepan

    Hetman Zamość
  • Wacławek Bruno

    Hetman Zamość
  • Hetman Zamość

    Amermajster Michał

    Hetman Zamość
  • Tomczyszyn Kamil

    Hetman Zamość
  • Hetman Zamość

    Buczek Jakub

    Hetman Zamość
  • Hetman Zamość

    Dudek Michał

    Hetman Zamość
  • Hetman Zamość

    Kopyciński Kacper

    Hetman Zamość
  • Myśliwiecki Paweł

    Hetman Zamość
  • Pupeć Damian

    Hetman Zamość
  • Daszkiewicz Dawid

    Hetman Zamość
  • Kanarek Przemysław

    Hetman Zamość
  • Kycko Rafał

    Hetman Zamość
  • Olszak Mateusz

    Hetman Zamość
  • Oziemczuk Kamil

    Hetman Zamość
  • Skiba Michał

    Hetman Zamość
  • Skoczylas Dawid

    Hetman Zamość
  • Słotwiński Patryk

    Hetman Zamość
  • Turczyn Rafał

    Hetman Zamość
  • Żmuda Przemysław

    Hetman Zamość
  • Hetman Zamość

    Mazurek Adam

  • Mławianka Mława

    Brzozowski Adam

    Hetman Zamość
  • Motor Lublin

    Sobieszczyk Andrzej

    Hetman Zamość
  • Watra II Białka Tatrzańska

    Rzadkosz Maciej

    Hetman Zamość
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Waniowski Kacper

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Nakielski Szymon

    Huragan Morąg
  • Burzyński Patryk

    Huragan Morąg
  • Perlejewski Wiktor

    Huragan Morąg
  • Kierstan Konrad

    Huragan Morąg
  • Huragan Morąg

    Skop Kamil

  • Huragan Morąg

    Mroczkowski Arkadiusz

  • Huragan Morąg

    Śledź Rafał

  • KS Opatówek

    Domagalski Dominik

    Huragan Morąg
  • Lechia II Gdańsk

    Kucznier Adam

    Huragan Morąg
  • Olimpia II Elbląg

    Szmydt Mateusz

    Huragan Morąg
  • Olimpia II Elbląg

    Ressel Michał

    Huragan Morąg
  • Olimpia II Elbląg

    Kolosov Anton

    Huragan Morąg
  • Pogoń II Szczecin

    Modrzewski Szymon

    Huragan Morąg
  • Stomil Olsztyn

    Maćkowski Rafał

    Huragan Morąg
  • Warta II Gorzów Wielkopolski

    Mętlicki Mateusz

    Huragan Morąg
  • Garbarnia Kraków

    Garzeł Arkadiusz

    Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Ogar Tomasz

    Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Pyciak Paweł

    Hutnik Kraków
  • Hutnik Kraków

    Bukowczan Konrad

  • Hutnik Kraków

    Gawęcki Dariusz

  • Hutnik Kraków

    Sosna Kamil

  • Hutnik Kraków

    Ogonowski Mikołaj

  • Hutnik Kraków

    Nowak Wiktor

  • Hutnik Kraków

    Wąchała Miłosz

  • Hutnik Kraków

    Rozkrut Sławomir

  • Cholewa Piotr

    Hutnik Kraków
  • Świt Szczecin

    Nwaogu Charles

    Hutnik Szczecin
  • Sokół Sieniawa

    Nalepka Przemysław

    Igloopol Dębica
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Prusek Michał

    Iskra Pszczyna
  • Miedź II Legnica

    Camara mesa Juan del carmen

    Jagiellonia II Białystok
  • Bałtyk Gdynia

    Garczewski Krzysztof

    Jaguar Gdańsk
  • Jarota Jarocin

    Kowalski Mikołaj

  • Smołaga Wiktor

    Jarota Jarocin
  • Tokarz Norbert

    Jarota Jarocin
  • Jarota Jarocin

    Nolka Radosław

  • Jarota Jarocin

    Kierzek Dawid

  • Jarota Jarocin

    Banaszak Marcin

  • Jarota Jarocin

    Kowalski Dawid

  • Jarota Jarocin

    Orzłowski Jakub

  • Maćkowiak Marcin

    Jarota Jarocin
  • Skowroński Maurycy

    Jarota Jarocin
  • Jarota Jarocin

    Łopatka Mikołaj

  • Jarota Jarocin

    Piskuła Dawid

  • Jarota Jarocin

    Komendziński Szymon

  • Kotwica Kórnik

    Machowski Oskar

    Jarota Jarocin
  • LKS Gołuchów

    Gałczyński Szymon

    Jarota Jarocin
  • Pogoń II Szczecin

    Krzyżaniak Dawid

    Jarota Jarocin
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Bała Kamil

    JKS 1909 Jarosław
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Siryk Tomasz

    JKS 1909 Jarosław
  • Garbarnia II Kraków

    Guguła Tomasz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Solecki Dominik

    Jutrzenka Giebułtów
  • Arian Mateusz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Balawender Maciej

    Jutrzenka Giebułtów
  • Bizoń Grzegorz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Czarnecki Kamil

    Jutrzenka Giebułtów
  • Iliński Michał

    Jutrzenka Giebułtów
  • Jeziorski Szymon

    Jutrzenka Giebułtów
  • Kaczor Tomasz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Kawa Tomasz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Litewka Dawid

    Jutrzenka Giebułtów
  • Majcherczyk Mateusz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Michalec Krzysztof

    Jutrzenka Giebułtów
  • Michniak Patryk

    Jutrzenka Giebułtów
  • Pietrzyk Karol

    Jutrzenka Giebułtów
  • Romuzga Michał

    Jutrzenka Giebułtów
  • Jutrzenka Giebułtów

    Suwała Antoni

    Jutrzenka Giebułtów
  • Wcisło Jakub

    Jutrzenka Giebułtów
  • Zawadzki Dominik

    Jutrzenka Giebułtów
  • Zieliński Maciej

    Jutrzenka Giebułtów
  • Puszcza Niepołomice

    Wojtaszek Jakub

    Jutrzenka Giebułtów
  • Watra Białka Tatrzańska

    Zając Mateusz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Wiślanie II Jaśkowice

    Domaradzki Rafał

    Jutrzenka Giebułtów
  • Sokół Kleczew

    Młynarski Kuba

    Jutrzenka Warta
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Dynarek Marcin

    Kamienna Brody
  • Górnik II Zabrze

    Frankiewicz Jakub

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Miedź II Legnica

    Sutor Kacper

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Motor Lublin

    Dusiło Rafał

    Karpaty Krosno
  • Chrobry II Głogów

    Borecki Michał

    KKS Kalisz
  • GKS II Katowice

    Mączyński Mateusz

    KKS Kalisz
  • Górnik II Łęczna

    Łuszkiewicz Adrian

    KKS Kalisz
  • Górnik Konin

    Kaczyński Sebastian

    KKS Kalisz
  • Hiszpański Fabian

    KKS Kalisz
  • Kamiński Daniel

    KKS Kalisz
  • KKS Kalisz

    Wasiluk Adam

  • KKS Kalisz

    Krysztofowicz Krzysztof

  • KKS Kalisz

    Kawecki Patryk

  • KKS Kalisz

    Cichorek Dawid

  • KKS Kalisz

    Matysiak Wiktor

  • KKS Kalisz

    Dobrasiak Dawid

  • KKS Kalisz

    Gramczewski Michał

  • KKS Kalisz

    Szwedziak Filip

  • KKS Kalisz

    Hordiichuk Pavlo

  • KKS Kalisz

    Vidal gonzalez Ivan

  • KKS Kalisz

    Vidal gonzalez Gabriel

  • Poliński Damian

    KKS Kalisz
  • KKS Kalisz

    Trayanov Todor

  • Legionovia II Legionowo

    Górski Kacper

    KKS Kalisz
  • Miedź II Legnica

    Pawela Patryk

    KKS Kalisz
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Burta Józef

    KKS Kalisz
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Łydkowski Paweł

    KKS Kalisz
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Stanclik Daniel

    KKS Kalisz
  • Radunia Stężyca

    Kaszuba Andrzej

  • Stal II Rzeszów

    Trubeha Andrze

    KKS Kalisz
  • Victoria II Sulejówek

    Zawistowski Nikodem

    KKS Kalisz
  • Victoria II Sulejówek

    Zawistowski Mikołaj

    KKS Kalisz
  • Chełmianka Chełm

    Grądz Michał

    Kłos Chełm
  • Lioi Andres

    Korona II Kielce
  • Dziubek Marcin

    Korona II Kielce
  • Górski Łukasz

    Korona II Kielce
  • Kloc Gracjan

    Korona II Kielce
  • Arveladze Vato

    Korona II Kielce
  • Bartosik Oskar

    Korona II Kielce
  • Bujak Łukasz

    Korona II Kielce
  • Cebula Marcin

    Korona II Kielce
  • Cukrowski Jakub

    Korona II Kielce
  • Drej Mikołaj

    Korona II Kielce
  • Đuranović Uroš

    Korona II Kielce
  • Dutka Jakub

    Korona II Kielce
  • Dziubek Michał

    Korona II Kielce
  • Gardawski Michael

    Korona II Kielce
  • Gawlik Bartosz

    Korona II Kielce
  • Gierczak Miłosz

    Korona II Kielce
  • Gnjatić Ognjen

    Korona II Kielce
  • Górski Jakub

    Korona II Kielce
  • Gromulski Kacper

    Korona II Kielce
  • Gurski Jakub

    Korona II Kielce
  • Jopkiewicz Ernest

    Korona II Kielce
  • Jukić Ivan

    Korona II Kielce
  • Karyś Jakub

    Korona II Kielce
  • Klapa Kacper

    Korona II Kielce
  • Kośmicki Igor

    Korona II Kielce
  • Kovačević Adnan

    Korona II Kielce
  • Kukić Luka

    Korona II Kielce
  • Lisowski Dawid

    Korona II Kielce
  • Lisowski Piotr

    Korona II Kielce
  • Malec Karol

    Korona II Kielce
  • Marquez alvarez Ivan

    Korona II Kielce
  • Marzec Klaudiusz

    Korona II Kielce
  • Osobiński Jakub

    Korona II Kielce
  • Pačinda Erik

    Korona II Kielce
  • Petrović Zvonimir

    Korona II Kielce
  • Picheta Jakub

    Korona II Kielce
  • Pierzchała Piotr

    Korona II Kielce
  • Prętnik Bartosz

    Korona II Kielce
  • Pučko Matej

    Korona II Kielce
  • Radin Milan

    Korona II Kielce
  • Rogoziński Kacper

    Korona II Kielce
  • Rybus Jakub

    Korona II Kielce
  • Sewerzyński Oskar

    Korona II Kielce
  • Sokół Paweł

    Korona II Kielce
  • Sowiński Mateusz

    Korona II Kielce
  • Szałas Dawid

    Korona II Kielce
  • Szelągowski Daniel

    Korona II Kielce
  • Śliwa Kacper

    Korona II Kielce
  • Tomczyk Paweł

    Korona II Kielce
  • Turek Karol

    Korona II Kielce
  • Turek Radosław

    Korona II Kielce
  • Tzimopoulos Themistoklis

    Korona II Kielce
  • Więckowski Dawid

    Korona II Kielce
  • Wojno Krystian

    Korona II Kielce
  • Zalazar martinez Rodrigo

    Korona II Kielce
  • Żubrowski Jakub

    Korona II Kielce
  • Korona Kielce

    Piróg Artur

    Korona II Kielce
  • Orlęta Kielce

    Żądło Maciej

    Korona II Kielce
  • Piast Gliwice

    Papadopulos Michal

    Korona II Kielce
  • Pogoń II Szczecin

    Żyro Michał

    Korona II Kielce
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Kozioł Marek

    Korona II Kielce
  • Stal Mielec

    Spychała Mateusz

    Korona II Kielce
  • Warta Poznań

    Szymusik Grzegorz

    Korona II Kielce
  • Zagłębie II Lubin

    Dziwniel Daniel

    Korona II Kielce
  • Sokół Sieniawa

    Jędryas Mateusz

    Korona II Rzeszów
  • Ursus Warszawa

    Kwaczreliszwili Sebastian

    Korona Ostrołęka
  • Bałtyk II Gdynia

    Czerwiński Przemysław

    Kotwica Kołobrzeg
  • Bałtyk II Gdynia

    Marczak Michał

    Kotwica Kołobrzeg
  • GKS II Katowice

    Piesio Grzegorz

    Kotwica Kołobrzeg
  • Górnik Konin

    Koliński Mateusz

    Kotwica Kołobrzeg
  • Gryf Słupsk

    Zieliński Oskar

    Kotwica Kołobrzeg
  • Gwardia Koszalin

    Cybula Adrian

    Kotwica Kołobrzeg
  • Dudzik Piotr

    Kotwica Kołobrzeg
  • Maschera Mikołaj

    Kotwica Kołobrzeg
  • Kotwica Kołobrzeg

    Gutowski Rafał

  • Kotwica Kołobrzeg

    Peroński Mateusz

  • Kotwica Kołobrzeg

    Kieruzel Piotr

  • Kotwica Kołobrzeg

    Nowak Gabriel

  • Kotwica Kołobrzeg

    Strycharz Piotr

  • Kotwica Kołobrzeg

    Bartkowiak Hugo

  • Lubuszanin Trzcianka

    Krysztopowicz Eryk

    Kotwica Kołobrzeg
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Wichtowski Maciej

    Kotwica Kołobrzeg
  • MKP Pogoń Siedlce

    Pazio Adam

    Kotwica Kołobrzeg
  • Wisła Puławy

    Poznański Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Górski Daniel

    KP Starogard Gdański
  • Bałtyk II Gdynia

    Korpalski Arkadiusz

    KP Starogard Gdański
  • Uszacki Michał

    KP Starogard Gdański
  • Mrozik Jakub

    KP Starogard Gdański
  • KP Starogard Gdański

    Grzelak Rafał

  • KP Starogard Gdański

    Jasiński Jakub

  • KP Starogard Gdański

    Winiarski Mikołaj

  • KP Starogard Gdański

    Jędrzyński Filip

  • KP Starogard Gdański

    Romanowski Mateusz

  • KP Starogard Gdański

    Kozakowski Maciej

  • Lechia II Gdańsk

    Kuźniarski Bartosz

    KP Starogard Gdański
  • Lechia II Gdańsk

    Michałowski Kuba

    KP Starogard Gdański
  • Radunia Stężyca

    Żylski Kamil

  • Radunia Stężyca

    Kotłowski Patryk

  • Skra Częstochowa

    Kowalczyk Łukasz

    KP Starogard Gdański
  • Sokół Ostróda

    Kajca Marcin

    KP Starogard Gdański
  • Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

    Rudnicki Konrad

    KP Starogard Gdański
  • Unia Susz

    Szafek Paweł

    KP Starogard Gdański
  • Wisła II Płock

    Szczepański Patryk

    KP Starogard Gdański
  • Dereń Kacper

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Madej Mateusz

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Sienniak Marcin

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Śmieszek Jakub

  • ŁKS 1926 Łomża

    Lipiec Paweł

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Olimpia II Elbląg

    Persona Tomasz

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Olimpia II Grudziądz

    Kaczmarek Marcin

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Radomiak II Radom

    Imiołek Jan

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Sokół Pniewy

    Rząsa Patryk

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ursus Warszawa

    Worach Karol

  • Wisła Sandomierz

    Nogaj Damian

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawisza Sienno

    Kutera Piotr

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Znicz II Pruszków

    Chałas Tomasz

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ruch Zdzieszowice

    Trinczek Piotr

    KS Krapkowice
  • Legia II Warszawa

    Leszczuk Mateusz

    KS Łomianki
  • Olimpia Zambrów

    Prolejko Mateusz

    KS Michałowo
  • Olimpia Zambrów

    Gryko Łukasz

    KS Michałowo
  • Znicz Biała Piska

    Zabrocki Paweł

    KS Michałowo
  • Górnik Konin

    Sieradzki Aleks

    KS Opatówek
  • Górnik Konin

    Derbich Łukasz

    KS Opatówek
  • KKS Kalisz

    Stefaniak Mateusz

    KS Opatówek
  • Wisłoka Dębica

    Kępa Denis

    KS Pilzno
  • Ursus Warszawa

    Kaczmarczyk Michał

    KS Raszyn
  • Broń Radom

    Stefański Piotr

    KS Warka
  • Hetman Białystok

    Trzaska Łukasz

    KS Wasilków
  • KS Wasilków

    Nasuto Wojciech

    KS Wasilków
  • Butkiewicz Adam

    KS Wasilków
  • Cichoński Mateusz

    KS Wasilków
  • Dąbrowski Piotr

    KS Wasilków
  • Dudziński Bartosz

    KS Wasilków
  • Langa Adam

    KS Wasilków
  • Naliwajko Paweł

    KS Wasilków
  • Niegowski Konrad

    KS Wasilków
  • Nowajczyk Grzegorz

    KS Wasilków
  • Ostaszewski Dawid

    KS Wasilków
  • Panek Przemysław

    KS Wasilków
  • Pawłowski Jan

    KS Wasilków
  • Poduch Michał

    KS Wasilków
  • Rybakowski Łukasz

    KS Wasilków
  • Styś Karol

    KS Wasilków
  • Śliwowski Dawid

    KS Wasilków
  • Wojciechowski Łukasz

    KS Wasilków
  • KS Wasilków

    Szczepanik Łukasz

    KS Wasilków
  • Zieniewicz Maciej

    KS Wasilków
  • Smolewski Jakub

    KS Wasilków
  • ŁKS 1926 Łomża

    Jakimiuk Jakub

    KS Wasilków
  • MOSP Białystok

    Oracz Damian

    KS Wasilków
  • MOSP Białystok

    Wysocki Damian

    KS Wasilków
  • Puszcza Hajnówka

    Grygoruk Michał

    KS Wasilków
  • Wisła Sandomierz

    Rop Kacper

    KS Wiązownica
  • KP Starogard Gdański

    Jankowski Rafał

    Kujawiak Kowal
  • Górnik Konin

    Karbowy Mikołaj

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Miedź II Legnica

    Karbowiak Bartosz

    Kuźnia II Jawor
  • Świt Szczecin

    Knyrek Jakub

    Lechia Dzierżoniów
  • Górnik II Zabrze

    Bieniek Wiktor

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • KS Kutno

    Marcioch Adrian

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Świątczak Kacper

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Giełzak Kacper

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Świątek Dawid

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Magdoń Paweł

  • Peda Jan

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Wuwer Jacek

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Jarota Jarocin

    Tomaszewski Daniel

    Lechia Zielona Góra
  • Łokietek Michał

    Lechia Zielona Góra
  • Mikołajczuk Michael

    Lechia Zielona Góra
  • Budziński Jakub

    Lechia Zielona Góra
  • Dziubański Bartosz

    Lechia Zielona Góra
  • Górecki Maciej

    Lechia Zielona Góra
  • Konsewicz Kacper

    Lechia Zielona Góra
  • Stachurski Damian

    Lechia Zielona Góra
  • Żukowski Sebastian

    Lechia Zielona Góra
  • Lechia Zielona Góra

    Droszczak Adrian

  • Lechia Zielona Góra

    Samek Tobiarz

  • Lechia Zielona Góra

    Kochanowski Kacper

  • Lechia Zielona Góra

    Jasiak Patryk

  • Lechia Zielona Góra

    Piechocki Mariusz

  • Lechia Zielona Góra

    Złamański Przemysław

  • Lechia Zielona Góra

    Chrostowski Gabriel

  • Lechia Zielona Góra

    Chrostowski Łukasz

  • Legia II Warszawa

    Lisowski Mateusz

    Lechia Zielona Góra
  • Miedź II Legnica

    Garguła Łukasz

    Lechia Zielona Góra
  • Pogoń 1945 Staszów

    Boksiński Patryk

    Lechia Zielona Góra
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Radliński Łukasz

    Lech II Poznań
  • Bałtyk II Gdynia

    Sobiecki Filip

    Legia II Warszawa
  • KKS Kalisz

    Neuman Mikołaj

    Legia II Warszawa
  • Matsenko Yehor

    Legia II Warszawa
  • Vidosevic Ivan

    Legia II Warszawa
  • Legia II Warszawa

    Lopez huesca Carlos daniel

  • Miszta Cezary

    Legia II Warszawa
  • Legia II Warszawa

    Jodłowiec Tomasz

  • Legia II Warszawa

    Kulenović Sandro

  • Czajkowski Jakub

    Legia II Warszawa
  • Derlatka Hubert

    Legia II Warszawa
  • Grzelak Dawid

    Legia II Warszawa
  • Imiołek Kacper

    Legia II Warszawa
  • Kochanowski Michał

    Legia II Warszawa
  • Kwiatkowski Jakub

    Legia II Warszawa
  • Munik Jerzy

    Legia II Warszawa
  • Pierzak Patryk

    Legia II Warszawa
  • Rokosz Kamil

    Legia II Warszawa
  • Staniszewski Kajetan

    Legia II Warszawa
  • Szewczyk Filip

    Legia II Warszawa
  • Urban Damian

    Legia II Warszawa
  • Włodarczyk Szymon

    Legia II Warszawa
  • Legia II Warszawa

    Wojtysiak Oskar

  • Legia II Warszawa

    Szyszkowski Mateusz

  • Legia II Warszawa

    Ojrzyński Jakub

  • Legia II Warszawa

    Czado Przemysław

  • Legia II Warszawa

    Shapiro-thompson Amos daniel

  • Legia II Warszawa

    Czach Filip

  • Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Kostorz Kacper

    Legia II Warszawa
  • Siarka Tarnobrzeg

    Wełniak Kacper

  • Victoria Sulejówek

    Mydlarz Michał

    Legia II Warszawa
  • Victoria Sulejówek

    Grudziński Mateusz

    Legia II Warszawa
  • Znicz Biała Piska

    Czajkowski Kacper

    Legia II Warszawa
  • Broń Radom

    Imiela Adam

    Legionovia II Legionowo
  • Motor Lublin

    Waleńcik Bartosz

    Legionovia II Legionowo
  • Pogoń II Szczecin

    Wawrzynowicz Stanisław

    Legionovia II Legionowo
  • Pogoń II Szczecin

    Pietraszkiewicz Daniel

    Legionovia II Legionowo
  • Polonia Warszawa

    Małek Mateusz

    Legionovia II Legionowo
  • Polonia Warszawa

    Maślanka Piotr

    Legionovia II Legionowo
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Gajewski Arkadiusz

    Legionovia II Legionowo
  • Bałtyk Koszalin

    Szymański Łukasz

    Leśnik Manowo
  • Avia Świdnik

    Wójcicki Adrian

    Lewart Lubartów
  • Avia Świdnik

    Niewiński Stanisław

    Lewart Lubartów
  • Chełmianka Chełm

    Aftyka Aleks

    Lewart Lubartów
  • Chełmianka Chełm

    Kotowicz Hubert

    Lewart Lubartów
  • Motor Lublin

    Nowak Konrad

    Lewart Lubartów
  • Motor Lublin

    Pożak Dawid

    Lewart Lubartów
  • Unia Skierniewice

    Pęgowski Adrian

    Lider Włocławek
  • Rekord Bielsko-Biała

    Ogrocki Dawid

    LKS II Goczałkowice-Zdrój
  • Legia II Warszawa

    Lorenc Mieszko

    ŁKS II Łódź
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Rogoziński Filip

    ŁKS Łagów
  • Motor Lublin

    Rybak Krzysztof

    Lublinianka Lublin
  • Motor Lublin

    Sobstyl Jakub

    Lublinianka Lublin
  • Miedź II Legnica

    Przygocki Piotr

    Lubuszanin Trzcianka
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Jedlikowski Piotr

    Łysica Bodzentyn
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Kardas Radosław

    Łysica Bodzentyn
  • Wisła Sandomierz

    Kamiński Michał

    Łysica Bodzentyn
  • LZS Starowice

    Kobylnik Szymon

    LZS Starowice
  • LZS Starowice

    Wąsek Grzegorz

  • Bonar Łukasz

    LZS Starowice
  • Cichocki Przemysław

    LZS Starowice
  • Karpeta Dawid

    LZS Starowice
  • Poważny Mateusz

    LZS Starowice
  • Rzepka Marcin

    LZS Starowice
  • Sacha Maciej

    LZS Starowice
  • Sikorski Michał

    LZS Starowice
  • Stec Szymon

    LZS Starowice
  • Stencel Grzegorz

    LZS Starowice
  • Zawada Dominik

    LZS Starowice
  • Gos Bruno

    LZS Starowice
  • Majchrowski Kacper

    LZS Starowice
  • LZS Starowice

    Pawlus Kacper

    LZS Starowice
  • Szydziak Damian

    LZS Starowice
  • Wodniok Paweł

    LZS Starowice
  • LZS Starowice

    Kleemann Grzegorz

  • Piast Strzelce Opolskie

    Gordzielik Dennis

    LZS Starowice
  • Ruch Zdzieszowice

    Nowosielski Leszek

    LZS Starowice
  • Ruch Zdzieszowice

    Pietrakowski Jakub

    LZS Starowice
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Rakowski Bartłomiej

    LZS Starowice