Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Alabaster Łopuszka Wielka

    Sopel Adrian

  • Albatros Szufnarowa

    Góra Łukasz

  • Beskid Posada Górna

    Dereniowski Bartłomiej

  • Beskid Posada Górna

    Pelczarski Krzysztof

  • Beskid Posada Górna

    Długosz Jakub

  • Biało-Czerwoni Kaszyce

    Bąk Mateusz

  • Sidorski Marcin

    Bieszczady Jankowce
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Woźny Grzegorz

  • Ekoball Sanok

    Kuzio Mateusz

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Sokół Sieniawa

    Fryc Patryk

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Błażowianka Błażowa

    Ziemiński Damian

  • Bogusz Jakub

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Borówka Karol

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Gołda Dawid

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Leśniak Szymon

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Mateja Szymon

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Iskra Iskrzynia

    Rogoż Michał

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Iskra Iskrzynia

    Tomoń Bartłomiej

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Błękit Żołynia

    Witkowski Kamil

  • Błękit Żołynia

    Markowicz Konrad

  • Borkovia Borek Wielki

    Wanat Damian

  • Borowiec Straszęcin

    Ferenc Łukasz

  • Bratek Bratkowice

    Wojkowski Marcin

  • Bratek Bratkowice

    Ruszkowski Damian

  • Brzozovia Brzozów

    Rzepka Dawid

  • Burza Rogi

    Stanisz Adrian

  • Burza Rogi

    Lenik Cezary

  • Cisy Jabłonica Polska

    Subik Bartosz

  • Cosmos Nowotaniec

    Gołda Bartosz

  • Cosmos Nowotaniec

    Wyciszkiewicz Mateusz

  • Cosmos Nowotaniec

    Michura Rafał

  • Crasnovia Krasne

    Ryzhak Maksym

  • Cresovia Krzeczowice

    Fudali Dawid

  • Czarni 1910 Jasło

    Munia Wojciech

  • Czarni 1910 Jasło

    Osika Hubert

  • Czarni Pawłosiów

    Hołowacz Jan

  • Czarni Pawłosiów

    Sikora Maciej

  • Czarni Pawłosiów

    Ozimek Hubert

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Klęk Krzysztof

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Marć Damian

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Waśko Kacper

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Waśko Kacper

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Marek Witold

  • Dąb Cetula

    Wójcik Hubert

  • Dąb Dąbrowa

    Mytych Mateusz

  • Dąb Kosina

    Bomfim dos santos Paulo

  • Dąb Żdżary

    Stec Szymon

  • Delin Munina

    Walczak Adrian

  • Delin Munina

    Draus Natan

  • Delin Munina

    Stęchły Michał

  • Dragon Glinik Nowy

    Kardaś Janusz

  • Dynovia Dynów

    Hałas Bartłomiej

  • Mielniczek Paweł

    Dynovia Dynów
  • Rebizak Paweł

    Dynovia Dynów
  • Galicja Chmielnik

    Nogaj Tomasz

  • Galicja Chmielnik

    Ciupak Mateusz

  • Gaudium Łężyny

    Młocek Damian

  • GKS Orły

    Pańczyszyn Krzysztof

  • GKS Orły

    Dudek Grzegorz

  • GKS Orły

    Opaluch Adrian

  • Jarosz Albert

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Głogovia Głogów Małopolski

    Szkolnik Piotr

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Złamaniec Bartosz

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Korbecki Sebastian

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Nieckarz Karol

  • Korona Rzeszów

    Sarzyński Eryk

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Wisłoka Dębica

    Hus Konrad

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Gorliczanka Gorliczyna

    Duży Patryk

  • Grabowianka Grabówka

    Kowalski Mikołaj

  • Grabowianka Grabówka

    Pielech Dominik

  • Grabowianka Grabówka

    Gazdowicz Jakub

  • Grabowianka Grabówka

    Paszkowski Kacper

  • Rykała Mateusz

    Grom Mogielnica
  • Grom Mogielnica

    Pasternak Dominik

  • Grunwald Budziwój

    Indyk Patryk

  • Grunwald Padew Narodowa

    Łącz Patryk

  • Grunwald Padew Narodowa

    Lombara Damian

  • Herkules Trzebuska

    Nowak Kacper

  • Hetman Dąbrówka Wisłocka

    Giermata Krzysztof

  • Hetman Laszki

    Lepszy Marcin

  • Iskra Zabłotce

    Rogała Dariusz

  • Iskra Zabłotce

    Koba Łukasz

  • Izolator Boguchwała

    Wania Mikołaj

  • Wisłoka Dębica

    Wilk Krystian

    Izolator Boguchwała
  • Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

    Hendzel Mateusz

  • JKS 1909 Jarosław

    Pawlak Sebastian

  • JKS Jasionów

    Szczepek Kamil

  • Tołłoczko Adam

    Junior Zakrzów
  • Karpaty Klimkówka

    Waliszko Michał

  • Kolbuszowianka Kolbuszowa

    Dziedzic Brian

  • Kolorado II Wola Chorzelowska

    Sikora Michał

  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Szalony Bartłomiej

  • Korona Majdan Królewski

    Bieleń Jakub

  • Polonia Przemyśl

    Piątek Paweł

    Korona Rzeszów
  • Siarka Tarnobrzeg

    Wawrylak Mateusz

    Korona Rzeszów
  • Stal Mielec

    Puzon Michał

    Korona Rzeszów
  • Wisła Sandomierz

    Konefał Jakub

    Korona Rzeszów
  • Korona Trójczyce

    Marek Maciej

  • Korona Trójczyce

    Szwed Marcin

  • Korona Trójczyce

    Hołyszko Bartłomiej

  • Korona Trójczyce

    Jackowski Jakub

  • Korona Trójczyce

    Sierant Maciej

  • Kotwica Korczyna

    Prętnik Jakub

  • KS Pro-100 Wietlin

    Szpak Adrian

  • KS Sarzyna

    Gnatek Dominik

  • KS Smolarzyny

    Babiarz Hubert

  • KS Smolarzyny

    Mielniczek Dawid

  • KS Smolarzyny

    Lęcznar Marcin

  • KS Smolarzyny

    Stopyra Łukasz

  • KS Szówsko

    Ciurko Bernard

  • KS Wiązownica

    Florek Norbert

  • Kwiek David

    KS Wiązownica
  • Resovia

    Gnatek Piotr

    KS Wiązownica
  • Resovia

    Frankiewicz Dariusz

    KS Wiązownica
  • Łazowianka Łazy

    Zubrzycki Przemysław

  • LKS Brzeźnica

    Kaczor Dominik

  • LKS Czeluśnica

    Sury Piotr

  • LKS Czeluśnica

    Musiał Przemysław

  • LKS Długie

    Bieleń Mateusz

  • LKS Duńkowice

    Białowąs Kamil

  • LKS Duńkowice

    Noga Kamil

  • LKS Głębokie

    Tatar Damian

  • LKS Golcowa

    Kiełbasa Grzegorz

  • LKS Haczów

    Częczek Dawid

  • LKS Haczów

    Wąchała Damian

  • LKS Haczów

    Bryś Radosław

  • LKS Haczów

    Rajchel Adrian

  • LKS Hucina

    Płaza Łukasz

  • LKS Łęki Strzyżowskie

    Hap Paweł

  • ŁKS Łowisko

    Szeliga Adrian

  • LKS Manasterz (k. Jarosławia)

    Knap Damian

  • LKS Milcza

    Zając Gracjan

  • LKS Moderówka

    Zygmunt Marceli

  • LKS Nagoszyn

    Bieszczad Kacper

  • LKS Nagoszyn

    Kozioł Michał

  • LKS Nagoszyn

    Konik Bartłomiej

  • LKS Odrzechowa

    Wacławski Ireneusz

  • LKS Odrzechowa

    Urban Konrad

  • LKS Pisarowce

    Sroka Dominik

  • LKS Skołoszów

    Laska Łukasz

  • LKS Skołoszów

    Broda Patryk

  • LKS Skołoszów

    Kijanka Patryk

  • LKS Skołoszów

    Tarnawski Sylwester

  • LKS Skołyszyn

    Rodak Bartłomiej

  • Pogórze Husów

    Lutak Patryk

    LKS Tarnawka
  • LKS Trześniów

    Rzepka Rafał

  • LKS Ujkowice

    Pałys Maciej

  • LKS Wiewiórka

    Szlachta Krystian

  • LKS Wiewiórka

    Kloc Bartosz

  • LKS Wiewiórka

    Rzeźnik Piotr

  • LKS Zasów-Mokre

    Batko Bartosz

  • LKS Zasów-Mokre

    Dudek Mateusz

  • Markiewicza Krosno

    Telesz Wojciech

  • Markiewicza Krosno

    Wiśniewski Błażej

  • Markiewicza Krosno

    Kurek Mikołaj

  • MKS Radymno

    Borkowski Mateusz

  • Nafciarz Bóbrka

    Wulw Marcin

  • Nafciarz Bóbrka

    Gromek Wojciech

  • Nafciarz Bóbrka

    Kuryj Andrzej

  • Dubis Michał

    Nafta Chorkówka
  • Harsze Mateusz

    Nafta Chorkówka
  • Nafta Jedlicze

    Smoła Arkadiusz

  • Olchovia Olchowa

    Kozicki Bartosz

  • Olchovia Olchowa

    Ząbik Kacper

  • Olchovia Olchowa

    Wojdon Jakub

  • Orkan Markowce

    Bednarczyk Norbert

  • Orły Borowa

    Nosal Mateusz

  • Orły Borowa

    Prus Piotr

  • Orły Borowa

    Zawiślak Marcin

  • Orły Pstrągówka

    Klimek Damian

  • Orzeł Bażanówka

    Fydryk Miłosz

  • Orzeł Bażanówka

    Hajduk Paweł

  • Ostoja Kołaczyce

    Biernacki Mateusz

  • Ostoja Kołaczyce

    Gajda Marcin

  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie

    Wróbel Maksymilian

  • Paszczyniak Paszczyna

    Fryz Patryk

  • Piast Tuczempy

    Buczkowski Mateusz

  • Piast Tuczempy

    Świecarz Adrian

  • Piast Tuczempy

    Pluta Jakub

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Kovotok Ruslan

  • Pitmark Jaślany

    Borajski Paweł

  • Płomień Morawsko

    Mazur Dawid

  • Płomień Morawsko

    Stokłosa Błażej

  • Plon Klęczany

    Drozd Jakub

  • Plon Klęczany

    Trzeciak Dawid

  • Pogoń Leżajsk

    Baranowski Piotr

  • Pogoń Leżajsk

    Wawrzaszek Erwin

  • Pogórze Bachórz

    Nahacz Patryk

  • Pogórze Husów

    Jarosz Dominik

  • Pogórze Rokietnica

    Wróbel Marcin

  • Pogórze Wielopole Skrzyńskie

    Baran Krystian

  • Polonia Hyżne

    Pelc Dominik

  • Polonia Hyżne

    Kmiotek Nikodem

  • Polonia Przemyśl

    Adamski Martin

  • Przełęcz Dukla

    Walaszczyk Kamil

  • Przełęcz Dukla

    Kuryj Łukasz

  • Przełom Besko

    Błaż Szymon

  • PUKS Francesco Jelna

    Fimiarz Patryk

  • Rudnianka Rudna Wielka

    Kopyto Kamil

  • Sanoczanka Święte

    Sebastyanka Wiktor

  • Osława Zagórz

    Wróbel Łukasz

    Sanovia Lesko
  • Buszta Michał

    Sanovia Lesko
  • Terlecki Mateusz

    Sanovia Lesko
  • Santos Piwoda

    Dziak Dawid

  • San Hureczko

    Ratuszniak Hubert

  • Sawa Sonina

    Szylar Bartosz

  • Wisłok Wiśniowa

    Stanek Łukasz

    Siarka Tarnobrzeg
  • Smoczanka Mielec

    Strycharz Damian

  • Sobniów Jasło

    Pankiewicz Wojciech

  • Sokis Chorzelów

    Ziółkowski Filip

  • Sokół II Kolbuszowa Dolna

    Sochacki Marcin

  • Sokół II Kolbuszowa Dolna

    Serafin Jarosław

  • Sokół Kolbuszowa Dolna

    Aab Kamil

  • Sokół Kolbuszowa Dolna

    Płudowski Mikołaj

  • Sokół Kolbuszowa Dolna

    Serwon Adam

  • Sokół Nisko

    Buda Patryk

  • Sokół Sokołów Małopolski

    Mika Bartosz

  • Sokół Sokołów Małopolski

    Panek Konrad

  • Stal II Mielec

    Turczyn Jakub

  • Stal II Mielec

    Misztal Patryk

  • Stal II Mielec

    Kron Piotr

  • Stal Łańcut

    Doroba Łukasz

  • Stal Łańcut

    Chmiel Michał

  • Start Borek Stary

    Młynarczyk Paweł

  • Start Borek Stary

    Rzońca Patryk

  • Start Borek Stary

    Stanio Damian

  • Start Brzóza Stadnicka

    Sołek Rafał

  • Start Lisie Jamy

    Radwan Adam

  • Start Lisie Jamy

    Nieckarz Krystian

  • Maszlanka Dawid

    Start Lisie Jamy
  • Szczybyło Wojciech

    Start Lisie Jamy
  • Start Pruchnik

    Rabczak Kacper

  • Start Pruchnik

    Znamieńczyków Waldemar

  • Start Rymanów

    Femin Arkadiusz

  • Stobierna-Krzywe Stobierna

    Szczygieł Rafał

  • Stobierna-Krzywe Stobierna

    Dworak Patryk

  • Stobierna-Krzywe Stobierna

    Kruczek Jakub

  • Pikuła Jakub

    Strażak Lubzina
  • Więckowicz Dawid

    Strażak Lubzina
  • Sokół Sieniawa

    Brocki Sebastian

    Strug Tyczyn
  • Strug Tyczyn

    Maślanka Oskar

  • Strumyk Malawa

    Ziemiński Marcin

  • Szarotka Nowosielce

    Gorzkowski Wojciech

  • Szarotka Nowosielce

    Karpiński Wojciech

  • Micek Kamil

    Tanew Wola Wielka
  • Tęcza Jankowice

    Kordas Kamil

  • Tęcza Jankowice

    Lis Kacper

  • Tempo Nienaszów

    Słota Euzebiusz

  • Ursus Dachnów

    Powroźnik Mateusz

  • Victoria Dobieszyn

    Parylak Piotr

  • Pierożak Jakub

    Victoria Niebocko
  • Argasiński Arkadiusz

    Walter Opaka
  • Wilga Widełka

    Madej Konrad

  • Wisełka Siennów

    Przepłata Radosław

  • Wisełka Siennów

    Górski Gracjan

  • Wisełka Siennów

    Nykiel Bartosz

  • Wisłoczanka Tryńcza

    Bury Andrzej

  • Wisłoka Błażkowa

    Kita Mariusz

  • Wisłoka Błażkowa

    Cius Bartłomiej

  • Wisłoka Borowa

    Myjak Mateusz

  • Wisłoka Niegłowice

    Wielgosz Damian

  • Wisłok Czarna

    Bąba Michał

  • Wisłok Czarna

    Tłuczek Patrycjan

  • Wisłok Czarna

    Stróż Oskar

  • Wisłok Sieniawa

    Stanisz Daniel

  • Wisłok Strzyżów

    Grochowski Kamil

  • Zalew Stary Lubliniec

    Obirek Bartosz

  • Zamczysko Mrukowa

    Zagórski Jakub

  • Zamczysko Odrzykoń

    Frużyński Sebastian

  • Zimowit Rzeszów

    Ferenc Przemysław

  • Zorza Zarzecze

    Mroszczyk Patryk

  • Zorza Zarzecze

    Wołowiec Przemysław

  • Zorza Zarzecze

    Młodnicki Kacper

  • Zorza Zarzecze

    Krzanowski Kacper

  • Żuraw Żurawiczki

    Wojtyna Bartłomiej