Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Adamietz Kadłub

    Piela Dominik

  • Mróz Michał

    Adamietz Kadłub
  • Adamietz Kadłub

    Langer Rafał

  • Gawroński Dawid

    Agroplon Głuszyna
  • LZS II Starowice

    Poważny Mateusz

    Agroplon Głuszyna
  • LZS Starowice

    Pawlus Kacper

    Agroplon Głuszyna
  • Skalnik Gracze

    Gorczyca Piotr

    Agroplon Głuszyna
  • Skalnik Gracze

    Szpak Łukasz

    Agroplon Głuszyna
  • Saczyński Piotr

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Sieprawski Konrad

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Szymański Michał

  • LKS Biała Nyska

    Łaciak Łukasz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • LKS Biała Nyska

    Zarzycki Radosław

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • LKS Biała Nyska

    Zawadzki Bogusław

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Orzeł Reńska Wieś

    Puda Piotr

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Błękitni Jaryszów

    Ogaza Roland

  • Błękitni Jaryszów

    Pszczelorz Tomasz

  • Błękitni Jaryszów

    Cichoń Michael

  • Rudner Damian

    Błękitni Jaryszów
  • Błękitni Jaryszów

    Szopa Marek

  • Błękitni Jaryszów

    Ciupka Rafał

  • Motor Praszka

    Misiak Łukasz

    Motor Praszka
  • Motor Praszka

    Spodymek Marcel

    Motor Praszka
  • Burza Lipki

    Sikorski Mariusz

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Krzyszczak Daniel

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Szerlowski Łukasz

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Abramik Jakub

  • Rasiński Rafał

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • KS Sławięcice

    Paczulla Marcin

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • LKS Tworków

    Jędrzejewski Maciej

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Stadion Śląski Chorzów

    Tkaczyk Dariusz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Unia Racibórz

    Kapinos Sebastian

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Victoria Cisek

    Gołąb Grzegorz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Polonia Nysa

    Kulak Krzysztof

    Czarni Otmuchów
  • Fortuna Głogówek

    Pawelczyk Michał

  • Bartela Kewin

    Fortuna Głogówek
  • Derlikiewicz Wojciech

    Fortuna Głogówek
  • Frączek Bartosz

    Fortuna Głogówek
  • Kampa Andreas

    Fortuna Głogówek
  • Kędziora Aleksander

    Fortuna Głogówek
  • Kochanek Jonatan

    Fortuna Głogówek
  • Kurowski Tobiasz

    Fortuna Głogówek
  • Kurspiot Robin

    Fortuna Głogówek
  • Osieka Markus

    Fortuna Głogówek
  • Polityło Marcel

    Fortuna Głogówek
  • Przybylski Kacper

    Fortuna Głogówek
  • Rypniewski Zdzisław

    Fortuna Głogówek
  • Sacher Kamil

    Fortuna Głogówek
  • Sroka Alexander

    Fortuna Głogówek
  • Staroń Kamil

    Fortuna Głogówek
  • Szymański Michał

    Fortuna Głogówek
  • Czarni Otmuchów

    Pankala Marcel

    GKS Głuchołazy
  • GKS Głuchołazy

    Kryvoruchyshak Dmytro

  • Zyśk Szymon

    GKS Głuchołazy
  • Grabiec Patryk

    GKS Głuchołazy
  • Polonia Nysa

    Robak Grzegorz

    GKS Głuchołazy
  • GKS Grodków

    Morawski Maciej

  • GKS Grodków

    Szczepańczyk Klaudiusz

  • Baranowski Piotr

    GKS Izbicko-Otmice
  • Piontek Mateusz

    GKS Izbicko-Otmice
  • Ploschytza Patryk

    GKS Izbicko-Otmice
  • Sczodrok Michał

    GKS Izbicko-Otmice
  • Piast Strzelce Opolskie

    Weiss Mateusz

    GKS Izbicko-Otmice
  • Watman Kacper

    GLKS Kietrz
  • Chruściel Kamil

    GLKS Kietrz
  • Kozakiewicz Piotr

    GLKS Kietrz
  • Orzeł Branice

    Kijewski Daniel

    GLKS Kietrz
  • Górnik Januszkowice

    Fiegler Robert

  • Korona Krępna

    Wiora Denis

    Górnik Januszkowice
  • Korona Krępna

    Łubiński Krzysztof

    Górnik Januszkowice
  • Korona Krępna

    Ryncarz Łukasz

    Górnik Januszkowice
  • Naprzód Ujazd Niezdrowice

    Antosiak Robert

    Górnik Januszkowice
  • Victoria Żyrowa

    Morawiec Robert

    Górnik Januszkowice
  • Hetman Byczyna

    Górka Miłosz

  • LZS Żytniów

    Rzeźniczak Piotr

    Hetman Byczyna
  • Motor Praszka

    Zając Karol

    Hetman Byczyna
  • Piast Gorzów Śląski

    Wilk Dawid

    Hetman Byczyna
  • Menz Paweł

    Inter Mechnica
  • Grzybek Krzysztof

    Kastor Jasienica Górna
  • Białoskórski Michał

    Kastor Jasienica Górna
  • Kastor Jasienica Górna

    Janeczek Michał

  • LZS Czarnolas

    Bronowicki Dawid

    Kastor Jasienica Górna
  • KS Krapkowice

    Dyczek Maciej

    Korona Krępna
  • Sokół Leśnica

    Panasiński Jarosław

    Korona Krępna
  • Sokół Leśnica

    Wieczorkowski Grzegorz

    Korona Krępna
  • LZS Kotlarnia-Goszyce

    Domaradzki Krzysztof

    KS 94 Rachowice
  • Bułka Bartosz

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Dzbanuszek Sebastian

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Hływa Piotr

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Lewandowski Tomasz

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Madejczyk Tomasz

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Sudety Moszczanka

    Mastyga Andrzej

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Jaszkowic Patryk

  • KS Krapkowice

    Trinczek Piotr

  • KS Krapkowice

    Jakwert Przemysław

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Kramczyński Michał

    Skalnik Gracze
  • Ruch Zdzieszowice

    Fiks Mateusz

    KS Krapkowice
  • Ruch Zdzieszowice

    Zychowicz Bartosz

    KS Krapkowice
  • Bonk Andrzej

    KS Krasiejów
  • Start Bogdanowice

    Herba Kamil

    KS Krzanowice
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Gibasiewicz Łukasz

    KS Sławięcice
  • Augustyniak Fabian

    KS Sławięcice
  • Gil Mateusz

    KS Sławięcice
  • Alder Marcin

    KS Sławięcice
  • Krysiak Kamil

    KS Sławięcice
  • Bakota Maciej

    KS Sławięcice
  • KS Twardawa

    Fuks Kamil

  • Makuch Grzegorz

    KS Twardawa
  • Plecner Radosław

    LKS Babice
  • LKS Babice

    Mikler Patryk

  • LKS Babice

    Florek Maciej

  • LKS Biała Nyska

    Wałtosz Sebastian

  • LKS Biała Nyska

    Szubra Mateusz

  • LKS Biała Nyska

    Turek Rafał

  • LKS Biała Nyska

    Stankiewicz Krzysztof

  • LKS Biała Nyska

    Daniel Michał

  • LKS Biała Nyska

    Woźniak Krzysztof

  • LKS Biała Nyska

    Hałat Przemysław

  • Witek Piotr

    LKS Rusocin
  • Migda Jakub

    LKS Rusocin
  • LKS Rusocin

    Kulka Łukasz

  • LKS Rusocin

    Tarnowski Remigiusz

  • LKS Rusocin

    Dżendżera Wojciech

  • Orzeł Reńska Wieś

    Kulbaka Dawid

    LKS Rusocin
  • Poremba Rafał

    LKS Szonów
  • LZS Bogacica

    Pasek Kamil

  • Wasser Michał

    LZS Bogacica
  • Lytvyn Yaroslav

    LZS Bogacica
  • MKS Kluczbork

    Kaczor Kamil

    LZS Bogacica
  • MKS Wołczyn

    Luberda Janusz

    LZS Bogacica
  • Victoria Ostrzeszów

    Moś Tobiasz

    LZS Bogacica
  • Stokłosa Szymon

    LZS Czarnolas
  • Suchan Aleksander

    LZS Dąbrówka Górna
  • LZKS Mańkowice/Piątkowice

    Zaremba Mateusz

    LZS Domaszkowice
  • Kurpas Maciej

    LZS Domaszkowice
  • Lutecki Paweł

    LZS Domaszkowice
  • Charytanowicz Gracjan

    LZS Domaszkowice
  • Walczak Michał

    LZS Domaszkowice
  • LZS Domaszkowice

    Bajor Maciej

  • Hubner Jakub

    LZS Dytmarów
  • Proszek Łukasz

    LZS Dytmarów
  • LKS Biała Nyska

    Grajny Arkadiusz

    LZS Dziewiętlice
  • LZS Dziewiętlice

    Artwik Szymon

  • Suszycki Adrian

    LZS Dziewiętlice
  • LZS Dziewiętlice

    Walczak Paweł

  • Jarco Patryk

    LZS Dziewiętlice
  • Rychel Konrad

    LZS Dziewiętlice
  • Szafarczyk Dawid

    LZS Dziewiętlice
  • LZS Dziewiętlice

    Skawiński Kamil

  • LZS Domaszkowice

    Urbaniak Adam

    LZS Gryżów
  • Bazan Tobiasz

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Borończyk Jan

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Florczyk Szymon

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Imiełowski Tomasz

    Śląsk Łubniany
  • Karwat Daniel

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Kupka Mateusz

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Nanko Jakub

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Nowak Marek

    Śląsk Łubniany
  • Preuhs Jakub

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Rek Tomasz

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Rubak Szymon

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Segieth Tomasz

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Semik Bartłomiej

    Śląsk Łubniany
  • Słomiński Bartosz

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Słowik Adam

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Wach Szymon

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Warzyc Jacek

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Wróbel Dominik

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • Zełep Mateusz

    LZS II Łubniany-Luboszyce
  • LZS II Starowice

    Wodniok Paweł

  • LZS II Starowice

    Stec Szymon

  • LZS II Starowice

    Tokarski Artur

  • Małapanew Ozimek

    Jaroszyński Sebastian

    LZS II Starowice
  • Konieczny Damian

    LZS Kotlarnia-Goszyce
  • Szkarłat Paweł

    LZS Kotlarnia-Goszyce
  • Wszołek Tomasz

    LZS Kotlarnia-Goszyce
  • Linhart Artem

    LZS Kujakowice
  • LZS Kujakowice

    Hryhoryshak Andrii

  • LZS Kujakowice

    Karbowniczek Dawid

  • Motor Praszka

    Witos Szymon

    LZS Kujakowice
  • LZS Kuniów

    Kurek Marcel

  • Oczowiński Tymoteusz

    LZS Kuniów
  • LZS Kuniów

    Bilski Maksymilian

  • MKS Kluczbork

    Mendel Jakub

    LZS Kuniów
  • LZS Ligota Bialska Radostynia

    Augustin Michał

  • Barysz Marcin

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • LZS Ligota Turawska

    Ciach Dariusz

  • Kosecki Karol

    LZS Ligota Turawska
  • LZS Ligota Turawska

    Kania Daniel

  • Małapanew Ozimek

    Krakowian Krzysztof

    LZS Ligota Turawska
  • LZS Lisięcice

    Steuer Kamil

  • Sawicki Paweł

    LZS Lisięcice
  • Kołodyński Szymon

    LZS Lisięcice
  • Miałkas Krzysztof

    LZS Lubrza
  • Gurgul Tomasz

    LZS Lubrza
  • Mulka Natan

    LZS Lubrza
  • Smołkowicz Grzegorz

    LZS Lubrza
  • LZS Lubrza

    Miałkas Damian

  • LZS Mechnice

    Gonsior Michał

  • LZS Mechnice

    Machnik Szymon

  • Bednorz Michał

    LZS Mechnice
  • Starczyk Damian

    LZS Mechnice
  • LZS Wrzoski

    Polok Adam

    LZS Mechnice
  • LZS Morów-Koperniki

    Miastkowski Sławomir

  • Lis Szymon

    LZS Morów-Koperniki
  • LZS Morów-Koperniki

    Burzyński Tomasz

  • Szczepaniak Dawid

    LZS Morów-Koperniki
  • LZS Morów-Koperniki

    Byrtek Sebastian

  • Podzamcze Nysa

    Biliński Artur

    LZS Morów-Koperniki
  • KS Sławięcice

    Klimek Krzysztof

    LZS Piotrówka
  • Budzanowski Wojciech

    LZS Piotrówka
  • Grzelewski Konrad

    LZS Piotrówka
  • Gumulak Dawid

    LZS Piotrówka
  • Horoszczak Tomasz

    LZS Piotrówka
  • Kosiada Adrian

    LZS Piotrówka
  • Leszczorz Tomasz

    LZS Piotrówka
  • LZS Piotrówka

    Gawkowski Jan

  • LZS Piotrówka

    Salko Quezada martinez

  • Urania Ruda Śląska

    Gondek Kamil

    LZS Piotrówka
  • Opioła Denis

    LZS Racławiczki
  • Pogoń Prudnik

    Martyniuk Mateusz

    LZS Racławiczki
  • Malina Radosław

    LZS Rudniki
  • Wiśniewski Artur

    LZS Rudniki
  • LZS Żytniów

    Jurczyk Marcin

    LZS Rudniki
  • Motor Praszka

    Pawelec Mateusz

    LZS Rudniki
  • Motor Praszka

    Kościelny Jarosław

    LZS Rudniki
  • Motor Praszka

    Popczyk Wojciech

    LZS Rudniki
  • Cajzner Dawid

    LZS Ścinawa Nyska
  • Martyna Tomasz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Świercz Adam

    LZS Skarbimierz
  • Ukleja Mateusz

    LZS Skarbimierz
  • Mykita Przemysław

    LZS Skarbimierz
  • Żyłowski Maciej

    LZS Skarbimierz
  • Olimpia Lewin Brzeski

    Kowalik Sebastian

    LZS Skarbimierz
  • LZS Skorogoszcz

    Świącik Michał

  • LZS Skorogoszcz

    Bieniusa Wojciech

  • Tałajczyk Bartosz

    LZS Skorogoszcz
  • Harasimczuk Dawid

    LZS Starościn
  • Małapanew Ozimek

    Fesser Arkadiusz

    LZS Starowice
  • Piast Strzelce Opolskie

    Dada Damian

    LZS Starowice
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Borkowski Mateusz

    LZS Stary Ujazd
  • LZS Stary Ujazd

    Ostrovskyi Vladyslav

  • Kohut Vladyslav

    LZS Stary Ujazd
  • Senenko Oleksandr

    LZS Stary Ujazd
  • Kosiedowski Łukasz

    LZS Trzeboszowice
  • Kiecko Mateusz

    LZS Uszyce
  • Panasiński Rafał

    LZS Victoria Kościerzyce
  • Lach Sebastian

    LZS Wrzoski
  • Lachnik Kamil

    LZS Wrzoski
  • Pyrasz Mateusz

    LZS Wrzoski
  • LZS Wrzoski

    Niedziela Marek

  • Rodło Opole

    Jednaki Szymon

    LZS Wrzoski
  • Silesius Kotórz Mały

    Koźlik Arkadiusz

    LZS Wrzoski
  • Sądel Radosław

    LZS Żytniów
  • LZS Starowice

    Gos Bruno

    Małapanew Ozimek
  • Małapanew Ozimek

    Kwiatkowski Krzysztof

  • Orzeł Źlinice

    Suchecki Tomasz

    Małapanew Ozimek
  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Werner Krzysztof

    Metalowiec Łambinowice
  • LZKS Mańkowice/Piątkowice

    Kalinowski Paweł

    Metalowiec Łambinowice
  • Rusnak Michał

    Metalowiec Łambinowice
  • LZS II Łubniany-Luboszyce

    Krzyżowski Piotr

    MKS Gogolin
  • MKS Gogolin

    Stasch Dawid

  • GKS Rychtal

    Pilak Mateusz

    MKS Wołczyn
  • Baidaluk Ihor

    MKS Wołczyn
  • MKS Wołczyn

    Komorowski Piotr

  • Filchakov Taras

    MKS Wołczyn
  • Levchun Volodymyr

    MKS Wołczyn
  • Prokop Bartosz

    MKS Wołczyn
  • MKS Wołczyn

    Frankiewicz Michał

  • LZS Ożarów

    Kotyś Piotr

    Motor Praszka
  • Błaszczak Kacper

    Motor Praszka
  • Poniewiera Marcel

    Motor Praszka
  • Klonowski Bartłomiej

    Motor Praszka
  • Nir Michał

    Motor Praszka
  • Szczuka Szymon

    Motor Praszka
  • Bienias Amadeusz

    Motor Praszka
  • Mutor Filip

    Naprzód Jemielnica
  • Broncel Rafał

    Naprzód Ujazd Niezdrowice
  • Naprzód Ujazd Niezdrowice

    Lechowicz Marek

  • Płoskonka Szymon

    Naprzód Ujazd Niezdrowice
  • MKS Gogolin

    Kocoń Andrzej

    Odra Kąty Opolskie
  • Wasiak Jacek

    Odra Kąty Opolskie
  • Odra Kąty Opolskie

    Parol Jakub

  • KS Stal Kuźnia Raciborska

    Hareńczuk Damian

    Odrzanka Dziergowice
  • MKS Kluczbork

    Luptak Denis

    OKS Olesno
  • Jantos Marcin

    OKS Olesno
  • Kierat Kacper

    OKS Olesno
  • Kowalczyk Bartosz

    OKS Olesno
  • Olimpia Lewin Brzeski

    Diaków Mateusz

  • Olimpia Lewin Brzeski

    Diaków Przemysław

  • Kucharski Marcin

    Olimpia Lewin Brzeski
  • Olimpia Lewin Brzeski

    Mendak Marcin

  • Olimpia Lewin Brzeski

    Kowalski Jakub

  • Olimpia Lewin Brzeski

    Jankowski Daniel

  • Olimpia Lewin Brzeski

    Taracinski Krystian

  • Polonia Karłowice

    Żegalski Szymon

    Olimpia Lewin Brzeski
  • Skalnik Gracze

    Urysz Piotr

    Olimpia Lewin Brzeski
  • LKS Babice

    Wierzbicki Błażej

    Orzeł Branice
  • Wierzbicki Bartosz

    Orzeł Branice
  • Orzeł Branice

    Janocha Krzysztof

  • Korszyłowski Jakub

    Orzeł Branice
  • Start Bogdanowice

    Szewczyk Rafał

    Orzeł Branice
  • GKS Grodków

    Jurek Szymon

    Orzeł Reńska Wieś
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Cymerman Jakub

    Orzeł Źlinice
  • Sedliar Serhii

    Orzeł Źlinice
  • Orzeł Źlinice

    Shynkarov Vladyslav

  • Bergandy Marcin

    Orzeł Źlinice
  • Swornica Czarnowąsy

    Fluder Arkadiusz

    Orzeł Źlinice
  • LZS Starowice

    Gordzielik Dennis

    Piast Strzelce Opolskie
  • Baingo Mateusz

    Piast Strzelce Opolskie
  • Piomar Tarnów-Przywory

    Stupak Daniel

    Piast Strzelce Opolskie
  • Fortuna Filip

    Piomar Tarnów-Przywory
  • Galla Michał

    Piomar Tarnów-Przywory
  • Wacławczyk Jakub

    Piomar Tarnów-Przywory
  • Podzamcze Nysa

    Srocki Grzegorz

  • Podzamcze Nysa

    Jakubowski Wojciech

  • GLKS Kietrz

    Czuliński Adrian

    Pogoń Prudnik
  • LZS Starowice

    Stencel Grzegorz

    Pogoń Prudnik
  • Serafin Kacper

    Pogoń Prudnik
  • Surma Patryk

    Pogoń Prudnik
  • Pogoń Prudnik

    Kawala Mateusz

  • Polonia Głubczyce

    Leszczyński Piotr

    Pogoń Prudnik
  • Fortuna Głogówek

    Stolarewski Krzysztof

    Polonia Biała
  • Dziony Kamil

    Polonia Biała
  • Onufrejów Artur

    Polonia Biała
  • LKS Tworków

    Skraba Natan

    Polonia Głubczyce
  • Wołoszczuk Filip

    Polonia Głubczyce
  • Polonia Głubczyce

    Machulak Dawid

  • Polonia Głubczyce

    Łukaszczyk Krzysztof

  • Polonia Głubczyce

    Pawlicki Maksymilian

  • Polonia Głubczyce

    Juan Benjamin elias

  • Tuchowski Piotr

    Polonia Karłowice
  • Agroplon Głuszyna

    Pałach Mateusz

    Polonia Nysa
  • Apis Jędrzychowice

    Chodyga Łukasz

    Polonia Nysa
  • Polonia Nysa

    Stasiak Patryk

  • Polonia Nysa

    Zając Michał

  • Polonia Nysa

    Ściański Marcin

  • Nazar Mateusz

    Polonia Nysa
  • Olender Kacper

    Polonia Nysa
  • Śląsk II Wrocław

    Izydorczyk Kacper

    Polonia Nysa
  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Matysiak Mateusz

    Polonia Nysa
  • Zwoliński Krzysztof

    Polonia Prószków
  • Polonia Prószków

    Gul Przemysław

  • Polonia Prószków

    Nowak Grzegorz

  • LKS Babice

    Linczewski Paweł

    Polonia Ściborzyce Wielkie
  • Polonia Ściborzyce Wielkie

    Nawrocki Adrian

  • Polonia Ściborzyce Wielkie

    Zięba Robert

  • Polonia Ściborzyce Wielkie

    Rybiński Mateusz

  • Kulisz Grzegorz

    Polonia Ściborzyce Wielkie
  • Ćwikłowski Marcin

    Polonia Ściborzyce Wielkie
  • Sęk Paweł

    Polonia Ściborzyce Wielkie
  • Biśta Szymon

    Polonia Ściborzyce Wielkie
  • Tokarczuk Wojciech

    Polonia Ściborzyce Wielkie
  • Pastuch Mateusz

    Polonia Ściborzyce Wielkie
  • Porawie II Większyce

    Świętek Szymon

  • Ruch Zdzieszowice

    Niemiec Łukasz

    Porawie Większyce
  • MKS Wołczyn

    Grześkowicz Jacek

    Prosna Zdziechowice
  • MKS Wołczyn

    Witos Dawid

    Prosna Zdziechowice
  • Motor Praszka

    Matkowski Piotr

    Prosna Zdziechowice
  • Wawryków Mateusz

    Prosna Zdziechowice
  • Wilhelm Tomasz

    Prosna Zdziechowice
  • Agroplon Głuszyna

    Brzęczek Robert

    Raków II Częstochowa
  • LZS II Łubniany-Luboszyce

    Kostosz Jakub

    Rodło Opole
  • Skowronek Karol

    Rodło Opole
  • TOR Dobrzeń Wielki

    Lopes rebollo ragate Vinicius

    Rodło Opole
  • Kastor Jasienica Górna

    Brajer Rafał

    Rolnik Lasocice
  • Kastor Jasienica Górna

    Furmankiewicz Bartek

    Rolnik Lasocice
  • Duda Łukasz

    Rolnik Lasocice
  • Piast Strzelce Opolskie

    Strzelecki Piotr

    Ruch Zdzieszowice
  • LZS II Łubniany-Luboszyce

    Kozubek Marcin

    Rudatom Kępa
  • LZS Mechnice

    Stupak Jakub

    Rudatom Kępa
  • Aleksandroff Arkadiusz

    Rudatom Kępa
  • LZS II Łubniany-Luboszyce

    Kędzia Marcin

    Silesius Kotórz Mały
  • Rodło Opole

    Kanarek Dariusz

    Silesius Kotórz Mały
  • Silesius Kotórz Mały

    Geppert Jakob

  • Silesius Kotórz Mały

    Badowski Michał

  • Pęchra Radosław

    Silesius Kotórz Mały
  • Smirnov Yefym

    Silesius Kotórz Mały
  • Wolf Szymon

    Silesius Kotórz Mały
  • Silesius Kotórz Mały

    Sytarskyi Taras

  • Silesius Kotórz Mały

    Babicz Paweł

  • Olimpia Lewin Brzeski

    Bentkowski Hubert

    Skalnik Gracze
  • Marzec Tomasz

    Skalnik Gracze
  • Setlak Szymon

    Skalnik Gracze
  • Stal Brzeg

    Kuboń Dominik

    Skalnik Gracze
  • Stal Brzeg

    Smok Jakub

    Skalnik Gracze
  • Victoria Dobrzyń

    Krej Jakub

    Skalnik Gracze
  • Śląsk Łubniany

    Jaworski Jakub

  • Unia Kolonowskie

    Kowalczyk Cezary

    Śląsk Łubniany
  • Pogoń Prudnik

    Cordeiro albino da silva Guilherme

    Ślęza Wrocław
  • Sokół Bierdzany

    Kandziora Tobiasz

  • Górnik Januszkowice

    Bajor Paweł

    Sokół Leśnica
  • Wasiak Piotr

    Sokół Leśnica
  • Sokół Leśnica

    Murek Michel

  • Jahn Kamil

    Sokół Leśnica
  • Morajko Marek

    Sokół Leśnica
  • Socha Oliwer

    Sokół Leśnica
  • Szymala Piotr

    Sokół Leśnica
  • Twardowski Jakub

    Sokół Leśnica
  • GKS Grodków

    Mazur Rafał

    Sokół Niemodlin
  • LZS II Łubniany-Luboszyce

    Jaroszko Kamil

    Sokół Niemodlin
  • Sokół Niemodlin

    Korba Andrzej

  • Sokół Niemodlin

    Wasilewska Michał

  • Osuchowski Przemysław

    Sparta Paczków
  • Gongor Paweł

    Sparta Paczków
  • LZS Mechnice

    Machnik Ryszard

    SSKF KS Dąbrowa
  • Maliński Mariusz

    SSKF KS Dąbrowa
  • Polonia Nysa

    Sosna Kamil

    Stal Brzeg
  • Unia Kolonowskie

    Asztemborski Mariusz

    Stal Zawadzkie
  • LZS Lisięcice

    Niżnik Damian

    Start Bogdanowice
  • Racławia Racławice Śląskie

    Lis Grzegorz

    Start Bogdanowice
  • Sadło Dawid

    Start Bogdanowice
  • Kudełko Mateusz

    Start Dobrodzień
  • Kudełko Dawid

    Start Dobrodzień
  • Bakshi Ronaque

    Start Jełowa
  • Ivanov Vadym

    Start Jełowa
  • Segieth Michael

    Start Jełowa
  • Strzałka Mateusz

    Start Jełowa
  • LZS Starościn

    Kobierski Mirosław

    Start Namysłów
  • LZS Starościn

    Ciupa Robert

    Start Namysłów
  • Czech Wojciech

    Start Namysłów
  • Agroplon Głuszyna

    Sypko Piotr

    Stobrawa Ligota Dolna
  • Hetman Byczyna

    Garncarek Jakub

    Stobrawa Ligota Dolna
  • Pilniok Łukasz

    Stobrawa Ligota Dolna
  • Czarni Otmuchów

    Gadzina Wiktor

    Sudety Burgrabice
  • LKS Biała Nyska

    Bocheński Jakub

    Sudety Burgrabice
  • Sudety Moszczanka

    Kuraś Dawid

    Sudety Burgrabice
  • Hetman Byczyna

    Misiak Jakub

    Swornica Czarnowąsy
  • Matysiok Damian

    Swornica Czarnowąsy
  • Szopa Michał

    Swornica Czarnowąsy
  • Walotek Michał

    Swornica Czarnowąsy
  • Górecki Bartłomiej

    Swornica Czarnowąsy
  • Swornica Czarnowąsy

    Wrzos Dominik

  • LKS 99 Pruchna

    Zorychta Kamil

    TOR II Dobrzeń Wielki
  • Jasiński Szymon

    TOR Dobrzeń Wielki
  • Uryga Kacper

    TOR Dobrzeń Wielki
  • Swornica Czarnowąsy

    Skuratowicz Arkadiusz

    TOR II Dobrzeń Wielki
  • TOR II Dobrzeń Wielki

    Morka Wojciech

  • Unia Kolonowskie

    Błażejewski Przemysław

  • Augustyn Wrocław

    Woźny Michał

    Unia Raszowa-Daniec
  • Start Jełowa

    Sokolski Adam

    Unia Raszowa-Daniec
  • Sieradzki Mirosław

    Unia Raszowa-Daniec
  • Porawie II Większyce

    Wiluk Wojciech

    Victoria Cisek
  • Victoria Cisek

    Joszko Tomasz

  • Boruń Jakub

    Victoria Dobrzyń
  • Tomczyk Dominik

    Victoria Dobrzyń
  • Victoria Dobrzyń

    Wolan Jan

  • Borosz Tomasz

    Victoria II Chróścice
  • Budnik Michał

    Victoria II Chróścice
  • Celustka Jakub

    Victoria II Chróścice
  • Młynek Dominik

    Victoria II Chróścice
  • Wróbel Michał

    Victoria II Chróścice
  • Victoria Żyrowa

    Kujawski Paweł

  • Gojło Jakub

    Victoria Żyrowa
  • Sędzicki Szymon

    Victoria Żyrowa
  • Zawisza Stara Kuźnia

    Żybul Dawid

  • Zawisza Stara Kuźnia

    Benet Dominik

  • Wałach Tomasz

    Zawisza Stara Kuźnia
  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Dumański Kacper

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Żubry Smarchowice Śląskie

    Pilarz Bartosz

  • Gołda Jacek

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Kapłon Michał

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Kulpa Bartłomiej

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Kwiecień Maksymilian

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Pavlenko Serhii

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Żubry Smarchowice Śląskie

    Sikora Bartosz