Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Libera Jakub

    Agape Białołęka
  • Szydłowski Jakub

    Agape Białołęka
  • Woźnica Filip

    Agape Białołęka
  • Gryf Gmina Zamość

    Gąska Szymon

    Agape Białołęka
  • Grzywacz Jakub

    Akcja Jastrzębia
  • Masiarz Dawid

    Akcja Jastrzębia
  • Mąkosa Piotr

    Akcja Jastrzębia
  • Panasiuk Norbert

    Akcja Jastrzębia
  • Przeniosło Mateusz

    Akcja Jastrzębia
  • Rębiś Michał

    Akcja Jastrzębia
  • Staniszewski Filip

    Akcja Jastrzębia
  • Polonia Iłża

    Siepetowski Piotr

    Akcja Jastrzębia
  • Amator Maszewo

    Rembowski Szymon

  • Amigos Warszawa

    Bolek Mateusz

  • Kostrzewa Adam

    Bednarska Warszawa
  • Radionov Vladyslav

    Bednarska Warszawa
  • Krukowski Gabriel

    Bednarska Warszawa
  • Litwiniuk Przemysław

    Bednarska Warszawa
  • Matusiak Cezary

    Bednarska Warszawa
  • Błękitni Gąbin

    Piotrowski Maciej

  • Błękitni Gąbin

    Borkowski Kamil

  • Puhach Maksym

    Błękitni Raciąż
  • Błękitni Raciąż

    Litun Nazar

  • Błękitni Stoczek

    Górski Mateusz

  • Kozłowski Hubert

    Błonianka Błonie
  • Błonianka Błonie

    Avanesyan Hayk

  • KS Raszyn

    Ćwik Piotr

    Błonianka Błonie
  • Polonia II Warszawa

    Jankowski Leon

  • Polonia II Warszawa

    Zajączkowski Arkadiusz

  • Skra Częstochowa

    Skowron Bartosz

    Błonianka Błonie
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Jakóbiak Przemysław

    Błonianka Błonie
  • Pawluk Bartłomiej

    Błyskawica Warszawa
  • Anuczak Piotr

    Błyskawica Warszawa
  • Banach Adrian

    Błyskawica Warszawa
  • Binkowski Adrian

    Błyskawica Warszawa
  • Bubrzyk Kamil

    Błyskawica Warszawa
  • Czamarski Paweł

    Błyskawica Warszawa
  • Giżyński Aleksander

    Błyskawica Warszawa
  • Grabicki Maciej

    Błyskawica Warszawa
  • Mędrzycki Sebastian

    Błyskawica Warszawa
  • Mętrak Kamil

    Błyskawica Warszawa
  • Mirkowski Antoni

    Błyskawica Warszawa
  • Okrzejski Patryk

    Błyskawica Warszawa
  • Porowski Patryk

    Błyskawica Warszawa
  • Rzeszotek Krystian

    Błyskawica Warszawa
  • Sobieszczuk Sebastian

    Błyskawica Warszawa
  • Supryn Eryk

    Błyskawica Warszawa
  • Wojciechowski Dawid

    Błyskawica Warszawa
  • Wolski Aleksander

    Błyskawica Warszawa
  • Zieliński Oliwier

    Błyskawica Warszawa
  • Żwinis Michał

    Błyskawica Warszawa
  • Prusak Damian

    Boruta Kuczbork
  • Bór Regut

    Wirtek Michał

  • Centrum Radom

    Kasprzyk Karol

    Broń Radom
  • Komosa Piotr

    Bug Wyszków
  • Skoczeń Karol

    Bug Wyszków
  • Augustyniak Filip

    Bug Wyszków
  • Piechociński Albert

    Bug Wyszków
  • Rogulski Michał

    Bug Wyszków
  • Skoczeń Szymon

    Bug Wyszków
  • KS Łomianki

    Wouters Nico

  • Wulczyński Karol

    BUKS Pruszków
  • Chodycz Sebastian

    BUKS Pruszków
  • Witasek Bartosz

    BUKS Pruszków
  • Konopka Jakub

    BUKS Pruszków
  • Karpiński Jan

    BUKS Pruszków
  • Kordysz Damian

    BUKS Pruszków
  • Szczerbik Oliwier

    Bzura Chodaków
  • Chmielak Marcin

    Unia Iłów
  • Kowalski Michał

    Bzura Chodaków
  • Centrum Radom

    Grzyb Filip

  • Centrum Radom

    Szott Kacper

  • Czarni Węgrów

    Kajdaniuk Adam

  • Delta Słupno

    Woliński Jakub

  • Marczak Kamil

    Drukarz Warszawa
  • Król Arkadiusz

    Drukarz Warszawa
  • Markowski Piotr

    Drukarz Warszawa
  • LKS Promna

    Filipiuk Adam

    Drukarz Warszawa
  • Nadnarwianka Pułtusk

    Karabin Jakub

    Drukarz Warszawa
  • Polonia Warszawa

    Frańczuk Bartłomiej

    Drukarz Warszawa
  • Unia Warszawa

    Górski Mateusz

    Drukarz Warszawa
  • Ursus Warszawa

    Kwiatkowski Mikołaj

    Drukarz Warszawa
  • Bober Piotr

    Escola Varsovia
  • Ebenezer ibe-torti Kelechukwu

    Escola Varsovia
  • Farbiszewski Bartosz

    Escola Varsovia
  • Gerbowski Fryderyk

    Escola Varsovia
  • Odolak Kamil

    Escola Varsovia
  • Owczarek Piotr

    Escola Varsovia
  • Pawelec Jakub

    Escola Varsovia
  • Polak Cezary

    Escola Varsovia
  • Polowiec Franciszek

    Escola Varsovia
  • Pytlewski Patryk

    Escola Varsovia
  • Swikszcz Kamil

    Escola Varsovia
  • Jurczak Jan

    Escola Varsovia
  • FC Komorów

    Wiśniewski Adam

  • Józefowianka Józefów

    Drab Olaf

    FC Płochocin
  • Komorowski Cezary

    GKS Belsk Duży
  • Norberciak Michał

    GKS Belsk Duży
  • Piotrowski Paweł

    GKS Belsk Duży
  • Piotrowski Michał

    GKS Belsk Duży
  • Rudnicki Dominik

    GKS Belsk Duży
  • Lytvyn Volodymyr

    GKS Belsk Duży
  • Wółkiewicz Cezary

    GKS Strzegowo
  • Pacuszka Dominik

    GKS Strzegowo
  • GKS Strzegowo

    Mikłowski Jakub

  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Grzesiński Mateusz

    GLKS Nadarzyn
  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Mańkowski Sebastian

    GLKS Nadarzyn
  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Pokropek Łukasz

    GLKS Nadarzyn
  • Walka Kosów

    Borasiński Michał

    GLKS Nadarzyn
  • Znicz II Pruszków

    Mokwa Miłosz

    GLKS Nadarzyn
  • Znicz II Pruszków

    Niemyjski Piotr

    GLKS Nadarzyn
  • Borowski Jakub

    GPSZ Głuchów
  • GPSZ Głuchów

    Wójcik Jakub

  • Bogdanów Wojciech

    GPSZ Głuchów
  • Wasiak Dawid

    Gracja Tczów
  • Wolszczak Michał

    Gracja Tczów
  • Pietrzyk Kacper

    Gracja Tczów
  • Wargacki Mateusz

    Gracja Tczów
  • Woźniak Kamil

    Gracja Tczów
  • Zwolenianka Zwoleń

    Karasiński Artur

    Gracja Tczów
  • Zwolenianka Zwoleń

    Rogala Paweł

    Gracja Tczów
  • Grom Warszawa

    Janik Łukasz

  • Kiełbasa Kamil

    Gryfia Mirów
  • Minda Patryk

    Gryfia Mirów
  • Nowak Albert

    Gryfia Mirów
  • Nowak Cezary

    Gryfia Mirów
  • Gryfia Mirów

    Boruciński Artur

  • Broń Radom

    Wójcik Patryk

    Gryf Policzna
  • Gryf Policzna

    Leszczyński Oskar

  • Ozga Adam

    Gryf Policzna
  • Legion Głowaczów

    Marchewka Mateusz

    Gryf Policzna
  • Proch Pionki

    Maik Jakub

    Gryf Policzna
  • KS Łomianki

    Przygoda Kewin

    Gryf Wejherowo
  • Rogala Patryk

    Hubal Chlewiska
  • Jagieło Mateusz

    Hubal Chlewiska
  • Karczewski Bartłomiej

    Hubal Chlewiska
  • Huragan Bodzanów

    Kwiatkowski Krzysztof

  • Kusiński Konrad

    Huragan Bodzanów
  • Pawlikowski Jakub

    Huragan Bodzanów
  • Wisła Główina-Sobowo

    Pesta Sebastian

    Huragan Bodzanów
  • Milankiewicz Łukasz

    Huragan II Wołomin
  • Bajkowski Bartłomiej

    Huragan II Wołomin
  • Dolmow Wiktor

    Huragan II Wołomin
  • Grabowski Franciszek

    Huragan II Wołomin
  • Wielądek Rafał

    Huragan Wołomin
  • Mościcki Łukasz

    Huragan Wołomin
  • Domżalski Mateusz

    Huragan Wołomin
  • Baj Mateusz

    Huragan Wołomin
  • Dadacz Dariusz

    Huragan Wołomin
  • Ndakiza Guyguy

    Huragan Wołomin
  • Wicher Kobyłka

    Durajczyk Rafał

    Huragan Wołomin
  • Przybysz Rafał

    Hutnik Huta Czechy
  • Zych Patryk

    Hutnik II Warszawa
  • WKS Rząśnik

    Kowalczyk Marcin

    Hutnik II Warszawa
  • Agape Białołęka

    Grodzki Jakub

    Hutnik Warszawa
  • Ziemski Maciej

    Hutnik Warszawa
  • Koncki Bartosz

    Hutnik Warszawa
  • Hutnik Warszawa

    Drożdżal Bartosz

  • Mazur Gostynin

    Borowy Hubert

    Hutnik Warszawa
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Aleksander Olivier

    Hutnik Warszawa
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Kowalski Rafał

    Hutnik Warszawa
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Waśniowski Kamil

    Hutnik Warszawa
  • Ząbkovia Ząbki

    Grabowicz Maksymilian

    Hutnik Warszawa
  • Król Jakub

    Iłżanka Kazanów
  • Iskra Krasne

    Michalak Jakub

  • Iskra Krasne

    Szczyglak Jakub

  • Kowalik Kamil

    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Domański Piotr

    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Parzonka Łukasz

    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Dang Oliwier

    Jastrząb Żeliszew
  • Victoria Kałuszyn

    Karpiarz Michał

    Jastrząb Żeliszew
  • Sadkowski Patryk

    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • Kurłowicz Mariusz

    Jutrzenka Unieck
  • Perlak Jakub

    Kasztelan Sierpc
  • Błażejewski Marcin

    Kasztelan Sierpc
  • Brzeziński Mateusz

    Kasztelan Sierpc
  • Kołodziejski Maciej

    Kasztelan Sierpc
  • Olszewski Patryk

    Kasztelan Sierpc
  • Kołodziejski Bartosz

    Kasztelan Sierpc
  • Wisła II Płock

    Krupiński Kamil

    Kasztelan Sierpc
  • Konopianka Konopki

    Grędziński Filip

  • Konopianka Konopki

    Suwiński Damian

  • Siurnicki Bartosz

    Narew Ostrołęka
  • Korona Ostrołęka

    Kowalski Maciej

  • Korona Ostrołęka

    Zalewski Rafał

  • Bartkowski Kamil

    Korona Szydłowo
  • Chorzępa Michał

    Korona Warszawa
  • Jakubowski Adrian

    Korona Warszawa
  • KP Marymont Warszawa

    Świderski Tomasz

  • Garliński Tomasz

    KP Marymont Warszawa
  • Orzech Wojciech

    KP Marymont Warszawa
  • Tarnowski Maciej

    KP Marymont Warszawa
  • Kłosiewicz Kamil

    KP Marymont Warszawa
  • Piórkowski Przemysław

    KP Marymont Warszawa
  • Walkiewicz Łukasz

    KP Marymont Warszawa
  • Kaługa Jakub

    KP Marymont Warszawa
  • Suchojad Kamil

    KP Marymont Warszawa
  • Szulecki Wiktor

    KP Marymont Warszawa
  • Kraska Jasieniec

    Rogozinski Andrzej

  • Bożek Szymon

    Kraska Jasieniec
  • Cierzuch Mateusz

    Królewscy Jedlnia
  • Glushko Iurii

    Królewscy Jedlnia
  • Gałązka Daniel

    KS Blizne
  • Kutra Patryk

    KS Blizne
  • Rzeczyca Maciej

    KS Blizne
  • Rzewuski Wojciech

    KS Blizne
  • Wrona Łukasz

    KS Blizne
  • Rozwój Warszawa

    Gajewski Marcin

    KS Blizne
  • Katus Damian

    KS Błotnica Stara
  • Kępka Mateusz

    KS Błotnica Stara
  • Kornet Mikołaj

    KS Błotnica Stara
  • Siedlecki Patryk

    KS Błotnica Stara
  • Śmietanka Kamil

    KS Chomentów
  • Zanjat Mateusz

    KS Chomentów
  • KS Stromiec

    Kołodziejczak Mariusz

    KS Chomentów
  • Drężewski Damian

    KS CK Troszyn
  • Malinowski Maciej

    KS CK Troszyn
  • Wissa Szczuczyn

    Cychol Robert

    KS CK Troszyn
  • Wissa Szczuczyn

    Świderski Marcin

    KS CK Troszyn
  • Grzebyk Kuba

    KS Łomianki
  • Kalinowski Wojciech

    KS Łomianki
  • KS Łomianki

    Leszczuk Mateusz

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Radaszkiewicz Maciej

    KS Łomianki
  • Siara Michał

    KS Maków
  • Kwiecień Błażej

    KS Maków
  • Prokop Marcin

    KS Potworów
  • Rokiciński Piotr

    KS Potworów
  • Łuczyński Mateusz

    KS Puznówka 1996
  • Wąsowski Łukasz

    KS Puznówka 1996
  • KS Raszyn

    Szewczyk Sebastian

  • Widłak Łukasz

    KS Sobienie Jeziory
  • Błonianka Błonie

    Stencel Kamil

    KS Teresin
  • Ożarek Wiktor

    KS Teresin
  • Tajfun Brochów

    Brzeski Dawid

    KS Teresin
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Bienienda Adrian

    KS Teresin
  • Staros Jakub

    Laura Chylice
  • MKS Piaseczno

    Wiśniewski Aleksander

    KS Warka
  • Józefovia II Józefów

    Czebreszuk Mateusz

    KS Wesoła
  • Salazar Patryk

    KS Wesoła
  • KS Wesoła

    Kurkiewicz Sebastian

  • Advit Wiązowna

    Biaduń Wojciech

    Laura Chylice
  • Michalski Daniel

    Laura Chylice
  • MKS II Piaseczno

    Rzeszotek Patryk

    Laura Chylice
  • Bartoszuk Paweł

    ŁDK Łosice
  • Roman Patryk

    ŁDK Łosice
  • Wyrzykowski Kacper

    ŁDK Łosice
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Chraszcz Cezary

    ŁDK Łosice
  • Legionovia II Legionowo

    Motyczyński Filip

  • KS Stromiec

    Jopek Michał

    Legion Głowaczów
  • Grotek Sebastian

    Legion Głowaczów
  • Musiał Adrian

    Legion Głowaczów
  • Jabłoński Krystian

    Legion Głowaczów
  • Włodarczyk Kamil

    Legion Głowaczów
  • Banaszek Łukasz

    Legion Suskowola
  • Kacperczyk Szymon

    Legion Suskowola
  • Matysiak Adrian

    Legion Suskowola
  • Wdowiak Jakub

    Legion Suskowola
  • Wieczorek Maciej

    Legion Suskowola
  • Wisła Solec

    Krupa Dawid

    Legion Suskowola
  • Korona Ostrołęka

    Mingielewicz Damian

    ŁKS 1926 Łomża
  • Hutnik Warszawa

    Muchin Artur

    LKS Chlebnia
  • KS Raszyn

    Jaoko Robert

    LKS Chlebnia
  • Kozak Serhii

    LKS II Chlebnia
  • Olech Juliusz

    LKS Chlebnia
  • Gwardiak Łukasz

    LKS Chlebnia
  • Piórkowski Mateusz

    LKS Chlebnia
  • Szczęsny Jakub

    LKS Chlebnia
  • LKS Chlebnia

    Wierzbicki Dawid

  • Rozwój Warszawa

    Brzuchacz Adrian

    LKS Chlebnia
  • Bulik Konrad

    LKS II Chlebnia
  • Dziedzicki Dominik

    LKS II Chlebnia
  • Tadzik Mateusz

    LKS II Chlebnia
  • Trzaskowski Łukasz

    LKS II Chlebnia
  • LKS Osuchów

    Zieliński Kamil

  • LKS Promna

    Potrzebowski Piotr

  • LKS Promna

    Sapała Paweł

  • Pilica Białobrzegi

    Brożyna Wiktor

    LKS Promna
  • Agape Białołęka

    Myśliwiec Norbert

    LKS Skołyszyn
  • LZS Magnuszew

    Cwyl Krystian

  • Hutnik Warszawa

    Baranowski Maciej

    Marcovia Marki
  • Hutnik Warszawa

    Pracki Damian

    Marcovia Marki
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Liszewski Patryk

  • Skowron Jakub

    Marcovia Marki
  • Durajczyk Michał

    Marcovia Marki
  • Kosiorek Piotr

    Marcovia Marki
  • Kozik Bartosz

    Marcovia Marki
  • Marcovia Marki

    Witkowski Patryk

  • Talent Warszawa

    Lachowicz Kacper

    Marcovia Marki
  • Sałasiński Dawid

    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki

    Włodarek Jan

  • Józefovia Józefów

    Bogusz Łukasz

    Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • Wilczyński Grzegorz

    Mazowsze Grójec
  • Ursus Warszawa

    Dębiec Artur

    Mazowsze Grójec
  • Rykaczewski Grzegorz

    Mazowsze Jednorożec
  • Żabiński Gabriel

    Mazowsze Jednorożec
  • Mazowsze Jednorożec

    Orłowski Bartłomiej

  • MKS Przasnysz

    Sławski Artur

    Mazowsze Jednorożec
  • Mazur Gostynin

    Podgórski Sławomir

  • Majchrzak Joachim

    Mazur II Karczew
  • Gajgier Aleksander

    Mazur II Karczew
  • Mazur II Karczew

    Jałocha Piotr

  • Fenix Siennica

    Kozakiewicz Bartosz

    Mazur Karczew
  • Bąk Maksymilian

    Mazur Karczew
  • Znicz II Pruszków

    Wojtasik Jan

    Mazur Karczew
  • Marcovia Marki

    Zabłocki Artur

    Mazur Radzymin
  • Steckiewicz Maciej

    Mazur Radzymin
  • Utko Robert

    Mazur Radzymin
  • Pokrzywnicki Łukasz

    Mazur Radzymin
  • Zych Oskar

    Mazur Radzymin
  • Kaniecki Adrian

    Mazur Radzymin
  • Śmietański Mateusz

    Mazur Radzymin
  • Kossakowski Damian

    Mazur Radzymin
  • Okrasa Mariusz

    Mazur Radzymin
  • Wasiak Dawid

    Mazur Radzymin
  • Augustyniak Piotr

    Mazur Radzymin
  • Banaszek Dawid

    Mazur Radzymin
  • Gałucha Dawid

    Mazur Radzymin
  • Górecki Piotr

    Mazur Radzymin
  • Kreduszyński Rafał

    Mazur Radzymin
  • Lipski Bartosz

    Mazur Radzymin
  • Przybysz Mateusz

    Mazur Radzymin
  • Pszczółkowski Marcin

    Mazur Radzymin
  • Rakowski Kamil

    Mazur Radzymin
  • Reterski Grzegorz

    Mazur Radzymin
  • Rudzki Jakub

    Mazur Radzymin
  • Rutkowski Mariusz

    Mazur Radzymin
  • Wasiak Damian

    Mazur Radzymin
  • Włodarczyk Damian

    Mazur Radzymin
  • Włodarski Jakub

    Mazur Radzymin
  • Wyszyński Marcin

    Mazur Radzymin
  • Żmuda Piotr

    Mazur Radzymin
  • Nadnarwianka Pułtusk

    Dzbański Mateusz

    Mazur Radzymin
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Banaszczuk Hubert

    Mazur Radzymin
  • Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

    Morawski Michał

    Mazur Radzymin
  • Podlasie II Sokołów Podlaski

    Błoński Adrian

    Miedzanka Miedzna
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Buczyński Łukasz

    Miedzanka Miedzna
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Klimczuk Daniel

    Miedzanka Miedzna
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Kotowski Konrad

    Miedzanka Miedzna
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Nowotniak Jakub

    Miedzanka Miedzna
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Wierzbicki Mateusz

    Miedzanka Miedzna
  • Dąbrowski Mateusz

    Milan Milanówek
  • Kobierecki Krzysztof

    Milan Milanówek
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Karczmarski Mateusz

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Woźnica Aleksander

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Bojańczuk Kacper

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Krupa Dominik

  • MKS Ciechanów

    Pocieżnicki Michał

  • Borowiec Marcin

    MKS Ciechanów
  • Olszewski Dominik

    MKS Ciechanów
  • Janczyk Dawid

    MKS Ciechanów
  • Dąbrowski Mateusz

    MKS Ciechanów
  • Ładziński Jakub

    MKS Ciechanów
  • Bordziak Aron

    MKS Małkinia
  • Macioch Szymon

    MKS Małkinia
  • Świderski Tomasz

    MKS Małkinia
  • MOSP Białystok

    Maciuszko Mateusz

    MKS Małkinia
  • KP Starogard Gdański

    Rudnicki Konrad

    MKS Piaseczno
  • KS Warka

    Vogtman Maksymilian

    MKS Piaseczno
  • Osiński Oliwier

    MKS Piaseczno
  • Wąszewski Radosław

    Sparta Jazgarzew
  • Bogdan Patryk

    MKS Piaseczno
  • Bukowski Mateusz

    MKS Piaseczno
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Gromek Bartłomiej

    MKS Piaseczno
  • Znicz Pruszków

    Suchanek Michał

    MKS Piaseczno
  • MKS Polonia Warszawa

    Jóźwik Hubert

  • MKS Polonia Warszawa

    Gunia Kacper

  • MKS Polonia Warszawa

    Sierota-zyłkowski Marcin

  • MKS Polonia Warszawa

    Karp Jakub

  • Kryształ Glinojeck

    Kopciński Krzysztof

    MKS Przasnysz
  • Makowianka Maków Mazowiecki

    Traczewski Maciej

    MKS Przasnysz
  • Polonia Warszawa

    Kamiński Szymon

    MKS Przasnysz
  • MKS Wyśmierzyce

    Popiel Michał

  • MKS Przasnysz

    Piasecki Patryk

    Mławianka Mława
  • Tworek Jakub

    Mławianka Mława
  • Czajka Jakub

    Mławianka Mława
  • Chyzhyk Daniil

    Mławianka Mława
  • Zejer Mateusz

    Mławianka Mława
  • Mławianka Mława

    Jaroszewski Tomasz

  • Sokół Ostróda

    Stryjewski Michał

    Mławianka Mława
  • Wkra Żuromin

    Michalak Michał

    Mławianka Mława
  • Naglak Cezary

    Młodzik 18 Radom
  • Mogielanka Mogielnica

    Bogucki Arkadiusz

  • Mogielanka Mogielnica

    Pysiak Kamil

  • Cieśluk Jakub

    Mszczonowianka Mszczonów
  • Kupiec Wiktor

    Mszczonowianka Mszczonów
  • Ostrowski Kacper

    Mszczonowianka Mszczonów
  • Unia Skierniewice

    Nalej Maciej

    Mszczonowianka Mszczonów
  • GKS II Tychy

    Worotyński Bruno

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Huragan Morąg

    Mętlicki Mateusz

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Korona Ostrołęka

    Grabowski Rafał

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Gałązka Damian

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Lach Paweł

  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Gieleciński Patryk

  • Bartoszewski Daniel

    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • Frankowski Rafał

    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • Trzeciak Karol

    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • Kacprzak Aleksander

    Naprzód Skórzec
  • Ceranka Piotr

    Naprzód Skórzec
  • Naprzód Skórzec

    Nasiłowski Maciej

  • Korona Ostrołęka

    Jastrzębski Dariusz

    Narew Ostrołęka
  • Korona Ostrołęka

    Kiernozek Filip

    Narew Ostrołęka
  • Korona Ostrołęka

    Turek Mateusz

    Narew Ostrołęka
  • Korona Ostrołęka

    Borkowski Michał

    Narew Ostrołęka
  • ŁKS 1926 Łomża

    Mocarski Mateusz

    Narew Ostrołęka
  • Ludwiczak Piotr

    Narew Ostrołęka
  • Radchenko Andrii

    Narew Ostrołęka
  • Wójcik Michał

    Nojszewianka Dobre
  • Szczurowski Bartłomiej

    Nojszewianka Dobre
  • Wojtyński Michał

    Nojszewianka Dobre
  • Zajkowski Daniel

    Nojszewianka Dobre
  • Słowik Kamil

    Okęcie Warszawa
  • Ryś Laski

    Kilman Maciej

    Okęcie Warszawa
  • Znicz II Pruszków

    Jabłoński Krzysztof

    Okęcie Warszawa
  • Niedziółka Marek

    Olimpia Warszawa
  • Korona Ostrołęka

    Tarnowski Michał

    Orlęta Łuków
  • Bińkowski Marcin

    Oronka Orońsko
  • Oronka Orońsko

    Lech Filip

  • Szydłowianka Szydłowiec

    Siwak Arkadiusz

    Oronka Orońsko
  • Promyk Nowa Sucha

    Kutkowski Paweł

    Orzeł Nieborów
  • Kuszpit Oskar

    Orzeł Parysów
  • Kuszpit Filip

    Orzeł Parysów
  • Mucha Szymon

    Orzeł Parysów
  • Narew Ostrołęka

    Dworecki Daniel

    Orzeł Sypniewo
  • Drozdowski Szymon

    Orzeł Sypniewo
  • Dziczek Daniel

    Orzeł Sypniewo
  • Szczęsny Łukasz

    Orzeł Sypniewo
  • Zygmunt Michał

    Orzeł Sypniewo
  • Kołodziejski Maciej

    Orzeł Wierzbica
  • Proch Pionki

    Zieliński Cezary

    Orzeł Wierzbica
  • Łysica Bodzentyn

    Gołyski Emil

    Oskar Przysucha
  • Prażmowski Mateusz

    Oskar Przysucha
  • Złotogórski Mateusz

    Oskar Przysucha
  • Pełka Bartosz

    Oskar Przysucha
  • Pilica Białobrzegi

    Szczodry Oskar

    Oskar Przysucha
  • Iskra Zaręby Kościelne

    Małkiński Kamil

    Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka

    Kaczyński Szymon

  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Żewłakow Marek

  • GKS Strzegowo

    Hercel Piotr

    PAF Płońsk
  • Bąk Marcin

    Partyzant Leszno
  • Partyzant Leszno

    Domagała Mariusz

  • Potępski Filip

    Passovia Pass
  • Passovia Pass

    Firlej Michał

  • Passovia Pass

    Kobyliński Artur

  • Józefovia Józefów

    Chrobak Krystian

    Perła II Złotokłos
  • Dębski Wojciech

    Perła II Złotokłos
  • Dulewski Krzysztof

    Perła II Złotokłos
  • Jagieło Mikołaj

    Perła II Złotokłos
  • Jakóbiak Łukasz

    Perła II Złotokłos
  • Konieczny Radosław

    Perła II Złotokłos
  • Pierzchała Szymon

    Perła II Złotokłos
  • Matulka Patryk

    Perła Złotokłos
  • Wicher Kobyłka

    Popiel Stanisław

    Piast II Gliwice
  • FC Komorów

    Staszewski Sebastian

    Piast Iłowa
  • Markiewicz Oskar

    Pilica Białobrzegi
  • Strzałkowski Jakub

    Pilica Białobrzegi
  • Adamczyk Filip

    Pilica Białobrzegi
  • Drogowiec Jedlińsk

    Wietrzyński Filip

    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • Łukasiak Mariusz

    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • Małecki Adrian

    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • Zięba Nikodem

    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • Zwolenianka Zwoleń

    Zanjat Sebastian

    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • Grabowski Jakub

    Płudy Warszawa
  • Mucha Piotr

    Płudy Warszawa
  • MKS Polonia Warszawa

    Lach Michał

    Podlasie Biała Podlaska
  • KS Łomianki

    Kopacz Jakub

    Podlasie Sokołów Podlaski
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Głowacz Przemysław

  • Błonianka Błonie

    Tomaszewski Mateusz

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Czaplicki Mikołaj

    Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
  • Akcja Jastrzębia

    Dynya Ivan

    Polonia Iłża
  • Jodła Jedlnia-Letnisko

    Michałek Sebastian

    Polonia Iłża
  • Polonia Iłża

    Sieroń Michał

  • Nadnarwianka Pułtusk

    Śledziewski Radosław

    Polonia Warszawa
  • Lesiak Kacper

    Powała Taczów
  • Płaskociński Daniel

    Powała Taczów
  • Roszowski Krystian

    Powała Taczów
  • Skrzypczyk Mateusz

    Powała Taczów
  • Szwajda Kacper

    Powała Taczów
  • Kaszowianka Kaszów

    Kozłowski Jakub

    Powiślanka Lipsko
  • Oskar Przysucha

    Kokosza Kacper

    Proch Pionki
  • Radomiak II Radom

    Pajączek Wiktor

    Proch Pionki
  • Radomiak II Radom

    Białogłowicz Hubert

    Proch Pionki
  • Czyżewski Konrad

    Promnik Gończyce
  • Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

    Wójcik Kamil

    Przyszłość Włochy
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Szymański Piotr

    Przyszłość Włochy
  • Bątkowski Mateusz

    Przyszłość Włochy
  • Dudziński Rafał

    Przyszłość Włochy
  • Rybka Adam

    Przyszłość Włochy
  • Przyszłość Włochy

    Dutkowski Jakub

  • KTS Weszło

    Merveille Fundambu

    Radomiak Radom
  • Miszta Cezary

    Radomiak II Radom
  • Dorożyński Michał

    Radomiak II Radom
  • Figarski Patryk

    Radomiak II Radom
  • Guziak Tomasz

    Radomiak II Radom
  • Kozłowski Tomasz

    Radomiak II Radom
  • Lament Kacper

    Radomiak II Radom
  • Lasota Mikołaj

    Radomiak II Radom
  • Łyko Dominik

    Radomiak II Radom
  • Osiej Piotr

    Radomiak II Radom
  • Skuza Patryk

    Radomiak II Radom
  • Stępień Wojciech

    Radomiak II Radom
  • Wojtyniak Krzysztof

    Radomiak II Radom
  • Wójcik Kamil

    Radomiak II Radom
  • Hutnik Warszawa

    Okrasa Paweł

    RKS Radomsko
  • Ruszcovia Borkowice

    Witczak Daniel

  • Stykowski Sebastian

    Ryś Laski
  • Zawadzki Piotr

    Ryś Laski
  • Rywal Ruchna

    Sobotka Karol

  • Olszewski Andrzej

    Rywal Ruchna
  • Rywal Ruchna

    Sobotka Łukasz

  • Rywal Ruchna

    Rostek Rafał

  • Grelik Krystian

    Rywal Ruchna
  • Rywal Ruchna

    Sobotka Daniel

  • Soszyński Szymon

    Rywal Ruchna
  • Nogieć Adrian

    Rządza Załubice
  • Banaszek Bogdan

    Rządza Załubice
  • Kaza Piotr

    Rządza Załubice
  • Kosiński Roland

    Rządza Załubice
  • Jankowski Jan

    SEMP Ursynów
  • Kiliszek Mateusz

    SEMP Ursynów
  • Wojciechowski Wiktor

    SEMP Ursynów
  • Skra Drobin

    Żebrowski Szymon

  • Skra Drobin

    Mielczarski Barłomiej

  • Mogielski Paweł

    SKS Potworów
  • Korona Ostrołęka

    Krzewski Radosław

    SKS Szczytno
  • Korona Ostrołęka

    Burakiewicz Piotr

    SKS Szczytno
  • Komosa Kamil

    Sokół Budki Piaseckie
  • Sokół Kołbiel

    Piętka Adrian

  • KS Potworów

    Soliński Michał

    Sokół Przytyk
  • Powała Taczów

    Gołębiowski Dawid

    Sokół Przytyk
  • Powała Taczów

    Kuraś Bartłomiej

    Sokół Przytyk
  • Mizerski Bartłomiej

    Sokół Przytyk
  • Korona Karolinowo

    Russek Piotr

    Sona Nowe Miasto
  • Krawczyk Kamil

    Sona Nowe Miasto
  • Wkra Sochocin

    Mielczarek Damian

    Sona Nowe Miasto
  • Oskar Przysucha

    Wołowiec Daniel

    Spartakus Daleszyce
  • Escola Varsovia

    Mastalerz Patryk

    Sparta Jazgarzew
  • Dąbrowski Ernest

    Sparta Jazgarzew
  • Skonieczek Maciej

    Sparta Jazgarzew
  • Słupek Michał

    Sparta Jazgarzew
  • Sparta Jazgarzew

    Pastusiak Jakub

  • Kłys Arkadiusz

    Spójnia Mała Wieś
  • Błonianka Błonie

    Dwórzyński Przemysław

    Stal Kraśnik
  • Chęciński Bartosz

    Start Proboszczewice
  • Fortuna Mateusz

    Start Proboszczewice
  • Kozłowski Krzysztof

    Start Proboszczewice
  • Olwert Alan

    Start Proboszczewice
  • Szafrański Bartłomiej

    Start Proboszczewice
  • Stoczniowiec Płock

    Starzyński Filip

  • Świt Baranowo

    Duszak Damian

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Sadowski Michał

    Świt Staroźreby
  • Świt Staroźreby

    Konwerski Damian

  • Szopen Sanniki

    Dąbrowski Dawid

  • Szopen Sanniki

    Sierota Tomasz

  • GKS Mirków/Długołęka

    Gołda Jarosław

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Granat Borki

    Karbownik Grzegorz

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Nida Sobków

    Pilarczyk Kamil

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Glibowski Dawid

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Sobura Norbert

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Sorsa Patryk

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Tajfun Jartypory

    Dobosz Piotr

  • Talent Warszawa

    Baran Mateusz

    Talent Warszawa
  • Puźmirowski Jakub

    Tamka Dzierzgowo
  • Tęcza Ojrzeń

    Nawrocki Dawid

  • Mazur Karczew

    Piętka Kacper

    Tygrys Huta Mińska
  • Pasik Jakub

    Tygrys Huta Mińska
  • Tygrys Huta Mińska

    Biesiada Konrad

  • UKS Siekierki

    Maliszewski Łukasz

  • Dolecki Adrian

    ULKS Ciółkowo
  • Karpiński Przemysław

    ULKS Ciółkowo
  • Dobrowolski Paweł

    ULKS Gołąbek
  • Łukaszuk Norbert

    ULKS Gołąbek
  • Rusiniak Bartosz

    ULKS Gołąbek
  • Mamcarz Kamil

    ULKS Gołąbek
  • Unia Czermno

    Zaleski Sebastian

  • Janicki Mateusz

    Unia Iłów
  • Świątek Łukasz

    Unia Iłów
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Dudziński Adrian

    Unia Skierniewice
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Skrzypek Kacper

    Unia Skierniewice
  • Długołęcki Rafał

    Verifis Wyrozęby
  • Gębicki Dawid

    Verifis Wyrozęby
  • Gryglas Mikołaj

    Verifis Wyrozęby
  • Kosieradzki Krzysztof

    Verifis Wyrozęby
  • Mieczkowski Marcin

    Verifis Wyrozęby
  • Repliński Piotr

    Verifis Wyrozęby
  • Stelęgowski Paweł

    Verifis Wyrozęby
  • Grabarek Marcin

    Victoria Kałuszyn
  • Serafin Fabian

    Victoria Kałuszyn
  • Sokołowski Patryk

    Victoria Kałuszyn
  • Wereszczak Sebastian

    Victoria Kałuszyn
  • Madziar Igor

    Victoria Kałuszyn
  • Victoria Zerzeń

    Rybski Paweł

    Victoria Kałuszyn
  • Abdioglu Boran

    Victoria Sulejówek
  • Kozik Daniel

    Victoria Sulejówek
  • Piotrowski Eryk

    Victoria Zerzeń
  • Mazur Karczew

    Kołodziejczyk Cezary

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Mazur Karczew

    Radomski Bartosz

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Feliciak Przemysław

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Kęsek Tomasz

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Konowrocki Kamil

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Majewski Krzysztof

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Nowiński Mateusz

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Trzepałka Michał

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Winiarek Patryk

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Orzeł Baniocha

    Wijatkowski Karol

    Walka Kosów
  • Drukarz Warszawa

    Cherubini Angelo

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Sparta Jazgarzew

    Grzeszak Jakub

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Watra Mrozy

    Nowak Kacper

  • Robakiewicz Mateusz

    Wicher Cieszewo
  • Wicher II Kobyłka

    Felszer Filip

  • Wicher II Kobyłka

    Skotnicki Jakub

  • Wicher Kobyłka

    Trzonowski Grzegorz

  • Fenix Siennica

    Osica Dariusz

    Wilga Garwolin
  • Gola Mikołaj

    Wilga Garwolin
  • Zryw Sobolew

    Majsterek Wojciech

    Wilga Garwolin
  • Jakubik Jakub

    Wilga Miastków
  • Odziemczyk Jakub

    Wilga Miastków
  • Salamończyk Łukasz

    Wilga Miastków
  • Smółka Szymon

    Wilga Miastków
  • Wisła Dziecinów

    Błaszkiewicz Dawid

  • KP Starogard Gdański

    Szczepański Patryk

    Wisła II Płock
  • Stadion Śląski Chorzów

    Witek Jakub

    Wisła II Płock
  • Warmia Olsztyn

    Ogrodowski Krystian

    Wisła II Płock
  • Pawlak Jakub

    Wisła II Płock
  • Krawiec Alex

    Wisła II Płock
  • Miłkowski Sebastian

    Wisła Jabłonna
  • Wisła Jabłonna

    Bednarz Bartłomiej

  • Wisła Jabłonna

    Reks Mateusz

  • Jabłoński Cezary

    Wisła Jabłonna
  • Burza Pilawa

    Kowalczyk Szymon

    Wisła Maciejowice
  • Burza Pilawa

    Kowalski Dawid

    Wisła Maciejowice
  • Burza Pilawa

    Żak Damian

    Wisła Maciejowice
  • Polonia II Warszawa

    Witkowski Konrad

    Wisła Sandomierz
  • Video Ciepielów

    Chmielewski Sebastian

    Wisła Solec
  • Wisła Solec

    Blin Dawid

  • Wisła Solec

    Lis Damian

  • Buszkiewicz Dawid

    Wisła Solec
  • Fliszkiewicz Krystian

    Wisła Solec
  • Polak Łukasz

    Wisła Solec
  • Rękawik Marcin

    Wisła Solec
  • Korona Ostrołęka

    Trzaska Artur

    Wissa Szczuczyn
  • Skrwa Łukomie

    Brzemiński Jarosław

    Wkra Bieżuń
  • Unia Warszawa

    Budzich Karol

    Wkra Bieżuń
  • Milewski Dawid

    Wkra Bieżuń
  • Wkra Radzanów

    Ziółkowski Daniel

    Wkra Bieżuń
  • Kobliuk Taras

    Wkra Pomiechówek
  • Lorenc Jakub

    Wkra Żuromin
  • Rama Kamil

    Wkra Żuromin
  • Wiśniewski Piotr

    Wkra Żuromin
  • WKS Mystkówiec Stary

    Kanclerz Adrian

  • WKS Rząśnik

    Kuczyński Piotr

  • WKS Rząśnik

    Śleszyński Patryk

  • Frątczak Rafał

    WKS Zajezierze
  • Jagiełło Aleksander

    WKS Zajezierze
  • Ciach Filip

    Wymakracz Długosiodło
  • Gałązka Szymon

    Wymakracz Długosiodło
  • Kulesza Wojciech

    Wymakracz Długosiodło
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Krysiak Wojciech

    Ząbkovia Ząbki
  • Polonia Warszawa

    Bartosz Wiśniewski

    Ząbkovia Ząbki
  • Polonia Warszawa

    Zych Patryk

    Ząbkovia Ząbki
  • Polonia Warszawa

    Muniak Stanisław

    Ząbkovia Ząbki
  • Kozierkiewicz Patryk

    Ząbkovia Ząbki
  • Mianowicz Krystian

    Ząbkovia Ząbki
  • Ząbkovia Ząbki

    Ostrowski Maciej

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Kutera Piotr

    Zawisza Sienno
  • Powiślanka Lipsko

    Borcuch Wiktor

    Zawisza Sienno
  • Kubiak Paweł