Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Gojtowski Patryk

    Amator Kiełpino
  • Skierka Filip

    Amator Kiełpino
  • Szerszyński Filip

    Amator Kiełpino
  • Amator Kiełpino

    Chlechowicz Piotr

  • Amator Kiełpino

    Papina Dawid

  • Amator Kiełpino

    Kaszyński Krzysztof

  • Amator Kiełpino

    Klawiter Marek

  • Amator Kiełpino

    Sonntag Tomasz

  • Amator Kiełpino

    Menard Oskar

  • Amator Kiełpino

    Stolc Piotr

  • Amator Kiełpino

    Bluhm Szymon

  • Amator Kiełpino

    Skierka Dawid

  • Amator Kiełpino

    Grota Igor

  • Amator Kiełpino

    Armatowski Grzegorz

  • Amator Kiełpino

    Maszk Korneliusz

  • Amator Kiełpino

    Mamelski Kacper

  • Cartusia Kartuzy

    Wezel Teofil

    Amator Kiełpino
  • Bytovia II Bytów

    Syldatk Konrad

  • Anioły Garczegorze

    Czerwionka Krystian

    Anioły Garczegorze
  • Adamski Sebastian

    Anioły Garczegorze
  • Trawiński Sławomir

    Anioły Garczegorze
  • Szczepkowski Dominik

    Anioły Garczegorze
  • Anioły Garczegorze

    Kwiatkowski Adrian

    Anioły Garczegorze
  • Choszcz Michał

    Anioły Garczegorze
  • Sidor Daniel

    Anioły Garczegorze
  • Staszczuk Marcin

    Anioły Garczegorze
  • Drzazgowski Marcin

    Anioły Garczegorze
  • Formela Damian

    Anioły Garczegorze
  • Fudala Michał

    Anioły Garczegorze
  • Kotłowski Wojciech

    Anioły Garczegorze
  • Łapigrowski Łukasz

    Anioły Garczegorze
  • Mayer Mateusz

    Anioły Garczegorze
  • Narewski Artur

    Anioły Garczegorze
  • Ryuta Katsura

    Anioły Garczegorze
  • Słumiński Mateusz

    Anioły Garczegorze
  • Smolarek Grzegorz

    Anioły Garczegorze
  • Tomasiewicz Błażej

    Anioły Garczegorze
  • Tomasiewicz Filip

    Anioły Garczegorze
  • Bytovia II Bytów

    Syldatk Hubert

    Anioły Garczegorze
  • Chrobry Charbrowo

    Pawlik Szymon

    Anioły Garczegorze
  • Chrobry Charbrowo

    Godula Tomasz

    Anioły Garczegorze
  • GKS Kowale

    Siwak Michał

  • Radunia Stężyca

    Wojda Damian

    Anioły Garczegorze
  • Chrobry Charbrowo

    Rychert Kacper

    AP Olimpia Grudziądz
  • Schattschneider Michał

    AP Sopot
  • Wójcicki Kacper

    AP Sopot
  • Skibrowski Jakub

    AP Sopot
  • Wilamowski Łukasz

    AP Sopot
  • AP Sopot

    Kołodko Michał

  • AP Sopot

    Dobrzelecki Cezary

  • AP Sopot

    Tomkiewicz Łukasz

  • AP Sopot

    Włodkowski Mateusz

  • AP Sopot

    Machliński Jarosław

  • AP Sopot

    Marzejon Krzysztof

  • AP Sopot

    Imianowski Mateusz

  • AP Sopot

    Makowski Patryk

  • AP Sopot

    Mądrachowski Jakub

  • AP Sopot

    Rybus Sylwester

  • AP Sopot

    Cyperski Łukasz

  • AP Sopot

    Bielicki Kamil

  • AP Sopot

    Rałowiec Mikołaj

  • AP Sopot

    Ostrowski Łukasz

  • AP Sopot

    Commone Andrea

  • AP Sopot

    Yurchak Oleksandr

  • AP Sopot

    Petilo perez Andres

  • Gedania Gdańsk

    Bodalski Artur

  • Gedania Gdańsk

    Patora Michał

  • Arka II Gdynia

    Tomczak Kacper

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Chmielnicki Daniel

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Da silva de oliveira Marcus

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Danch Adam

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Deja Adam

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Jankowski Maciej

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Krzepisz Kacper

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Marciniak Adam

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Markiewicz Dawid

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Młyński Mateusz

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Wawszczyk Jakub

    Arka Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Zawada Oskar

  • Boniecki Bartosz

    Arka II Gdynia
  • Bondara Olgierd

    Arka II Gdynia
  • Jaszczyk Marcel

    Arka II Gdynia
  • Molenda Michał

    Arka II Gdynia
  • Ślesicki Damian

    Arka II Gdynia
  • Witan Andrzej

    Arka II Gdynia
  • Żebrowski Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Skręta Kamil

    Arka II Gdynia
  • Żolik Robert

    Arka II Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Chojnowski Jakub

    Arka II Gdynia
  • Soboczyński Patryk

    Arka II Gdynia
  • Gołoś Filip

    Arka II Gdynia
  • Szynkielewski Jakub

    Arka II Gdynia
  • Nowicki Szymon

    Bałtyk II Gdynia
  • Jaskulski Jakub

    Bałtyk II Gdynia
  • Formella Michał

    Arka II Gdynia
  • Hebel Kacper

    Arka II Gdynia
  • Karbowiak Borys

    Arka II Gdynia
  • Król Dawid

    Arka II Gdynia
  • Lipiak Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Lipkowski Kasjan

    Arka II Gdynia
  • Łukowicz Kacper

    Arka II Gdynia
  • Matusiak Kacper

    Arka II Gdynia
  • Mirończuk Filip

    Arka II Gdynia
  • Pawłowski Maciej

    Arka II Gdynia
  • Pyrek Maciej

    Arka II Gdynia
  • Tandecki Adam

    Arka II Gdynia
  • Zamarripa Mario

    Arka II Gdynia
  • Zaryczański Oskar

    Arka II Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Krakowiak Krzysztof

    Arka II Gdynia
  • Czochór Jakub

    Arka II Gdynia
  • Milachowski Klaudiusz

    Arka II Gdynia
  • Skóra Kacper

    Arka II Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Nalepa Michał

  • Arka II Gdynia

    Rudowski Patryk

  • Arka II Gdynia

    Gniadecki Dominik

  • Arka II Gdynia

    Szopa Krystian

  • Arka II Gdynia

    Goyke Julian

  • Arka II Gdynia

    Łoś Jan

  • Arka II Gdynia

    Życzyński Jakub

  • Arka II Gdynia

    Skowronek Marcin

  • Arka II Gdynia

    Wolny Szymon

  • Arka II Gdynia

    Wilczyński Jakub

  • Arka II Gdynia

    Rusnak Dominik

  • Arka II Gdynia

    Przyborowski Kornel

  • Arka II Gdynia

    Trela Mateusz

  • Arka II Gdynia

    Bołądź Karol

  • Arka II Gdynia

    Aankour Nabil

  • Arka II Gdynia

    Marić Luka

  • Arka II Gdynia

    Olczyk Michael

  • Arka II Gdynia

    Cvijanović Goran

  • Arka II Gdynia

    Helstrup jensen Frederik

  • Arka II Gdynia

    Maghoma Christian

  • Arka II Gdynia

    Vejinovic Marko

  • Arka II Gdynia

    Samanes bonito Santiago

  • Arka II Gdynia

    Skhirtladze Davit

  • Arka II Gdynia

    Serrarens Fabian

  • Arka II Gdynia

    Mihajlović Nemanja

  • Arka II Gdynia

    Bergqvist Jan douglas

  • Arka II Gdynia

    Aleksei Etin

  • Ruch Radzionków

    Łabojko Mikołaj

    Arka II Gdynia
  • Bruski Tomasz

    Arkonia Pomysk Wielki
  • Cybula Adrian

    Arkonia Pomysk Wielki
  • Depka prądzyński Oskar

    Arkonia Pomysk Wielki
  • Ruszer Rafał

    Arkonia Pomysk Wielki
  • Arkonia Pomysk Wielki

    Lewandowski Adam

  • Arkonia Pomysk Wielki

    Kuczkowski Patryk

  • Arkonia Pomysk Wielki

    Ziarkowski Mateusz

  • Arkonia Pomysk Wielki

    Kuczkowski Mateusz

  • Arkonia Pomysk Wielki

    Jereczek Sebastian

  • Urania Udorpie

    Kukliński Maciej

    Arkonia Pomysk Wielki
  • Urania Udorpie

    Strzyżewski Krystian

    Arkonia Pomysk Wielki
  • Bednarz Alan

    AS Pomorze Gdańsk
  • Grzenkowicz Damian

    AS Pomorze Gdańsk
  • Grzywna Marcin

    AS Pomorze Gdańsk
  • Lisowski Dominik

    AS Pomorze Gdańsk
  • Śmigieski Jakub

    AS Pomorze Gdańsk
  • AS Pomorze Gdańsk

    Banaczek Dawid

  • AS Pomorze Gdańsk

    Andrychowski Łukasz

  • AS Pomorze Gdańsk

    Księżny Michał

  • AS Pomorze Gdańsk

    Kozłowski Robert

  • AS Pomorze Gdańsk

    Rosiński Paweł

  • AS Pomorze Gdańsk

    Bułhak Piotr

  • AS Pomorze Gdańsk

    Jakimowicz Rafał

  • AS Pomorze Gdańsk

    Wiedeński Jakub

  • AS Pomorze Gdańsk

    Borowy Emil

  • AS Pomorze Gdańsk

    Nowak Patryk

  • AS Pomorze Gdańsk

    Fierek Tomasz

  • AS Pomorze Gdańsk

    Giruć Rafał

  • AS Pomorze Gdańsk

    Dragankiewicz Marcin

  • AS Pomorze Gdańsk

    Słomiński Maciej

  • Concordia Elbląg

    Duda Adam

    AS Pomorze Gdańsk
  • Bałtyk II Gdynia

    Rathenów Mariusz

    Bałtyk Gdynia
  • Bytovia Bytów

    Liberacki Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Własny Kasper

    Bałtyk II Gdynia
  • Drejer Mikołaj

    Bałtyk II Gdynia
  • Korolkiewicz Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Wilk Dawid

    Bałtyk II Gdynia
  • Gackowski Patryk

    Bałtyk II Gdynia
  • Ziólek Kacper

    Bałtyk II Gdynia
  • Goerke Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Gułajski Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Dziadkowiec Sebastian

    Bałtyk II Gdynia
  • Jarzembiński Remigiusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Kardaś Oskar

    Bałtyk II Gdynia
  • Lengiewicz Fabian

    Bałtyk II Gdynia
  • Machol Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Szczypek Hubert

    Bałtyk II Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Biedrzycki Igor

  • Bałtyk II Gdynia

    Matysiak Marcin

  • Bałtyk II Gdynia

    Bartlewski Sebastian

  • Bałtyk II Gdynia

    Garbacik Damian

  • Bałtyk II Gdynia

    Burzyński Fabian

  • Bałtyk II Gdynia

    Gołuński Adam

  • Bałtyk II Gdynia

    Fornalik Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Adamczyk Patryk

  • Bałtyk II Gdynia

    Grodecki Paweł

  • Bałtyk II Gdynia

    Formella Karol

  • Bałtyk II Gdynia

    Błażewicz Piotr

  • Bałtyk II Gdynia

    Byzdra Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Potrykus Adrian

  • Bałtyk II Gdynia

    Parnawski Michał

  • Bałtyk II Gdynia

    Wawrzyniak Tymon

  • Bałtyk II Gdynia

    Karpiński Mateusz

  • Bałtyk II Gdynia

    Sadowski Maciej

  • Bałtyk II Gdynia

    Czerkies Igor

  • Bałtyk II Gdynia

    Demianchuk Maksym

  • Bałtyk II Gdynia

    Knopa Maciej

  • Bałtyk II Gdynia

    Śmigielski Kacper

  • Bałtyk II Gdynia

    Iorga Laurentiu

  • Concordia Elbląg

    Włoch Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Gedania Gdańsk

    Podlewski Maciej

  • Kotwica Kołobrzeg

    Marczak Michał

    Bałtyk II Gdynia
  • Noteć Inowrocław

    Tunowski Wiktor

    Bałtyk II Gdynia
  • Olimpia Grudziądz

    Poręba Marcin

    Bałtyk II Gdynia
  • Majsterek Arkadiusz

    Barton Barcino
  • Barton Barcino

    Wólczyński Dawid

  • Barton Barcino

    Szostak Adam

  • Formella Marek

    Baza 44 Siemirowice
  • Klata Mateusz

    Baza 44 Siemirowice
  • Romaniszyn Damian

    Baza 44 Siemirowice
  • Sikorski Mateusz

    Baza 44 Siemirowice
  • Sikorski Dominik

    Baza 44 Siemirowice
  • Staniszewski Karol

    Baza 44 Siemirowice
  • Wolski Damian

    Baza 44 Siemirowice
  • Zarzycki Adam

    Baza 44 Siemirowice
  • Baza 44 Siemirowice

    Kajzer Grzegorz

  • Baza 44 Siemirowice

    Formela Wojciech

  • Baza 44 Siemirowice

    Richert Robert

  • Baza 44 Siemirowice

    Wysocki Filip

  • Baza 44 Siemirowice

    Dobosz Miłosz

  • Baza 44 Siemirowice

    Matusz Karol

  • Baza 44 Siemirowice

    Leśniewicz Łukasz

  • Baza 44 Siemirowice

    Stencel Tomasz

  • Baza 44 Siemirowice

    Borkowski Rafał

  • Baza 44 Siemirowice

    Baranowski Marcin

  • LKS Łebunia

    Sikorski Krystian

    Baza 44 Siemirowice
  • Oksuzoglu Kaan

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Nunes bago de uva Goncalo

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Trochowski Alan

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Gonzalez Adrian alfaro

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Laser Jakub

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Lopez gallego Enrique

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Murat Ozer

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Narloch Ryszard

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Nuez rodriguez Juan francisco

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Okoniewski Jakub

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Trochowski Szymon

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Romanowski Damian

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Wasziński Karol

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Krzykowski Patryk

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Szlicht Remigiusz

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Kwiatkowski Tomasz

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Wildman Sebastian

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Formella Oskar

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Megier Maciej

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Rapciak Fabian

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Ogrodowicz Szymon

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański

    Soto pachón Javier

  • Walczyk Karol

    Błękitni Główczyce
  • Arcisz Daniel

    Błękitni Główczyce
  • Sibiński Adam

    Błękitni Główczyce
  • Janusewicz Grzegorz

    Błękitni Główczyce
  • Koprowicz Janusz

    Błękitni Główczyce
  • Kardaś Grzegorz

    Błękitni Główczyce
  • Ludko Robert

    Błękitni Główczyce
  • Makowiecki Piotr

    Błękitni Główczyce
  • Wenderski Mariusz

    Błękitni Główczyce
  • Błękitni Główczyce

    Zieliński Marek

  • Błękitni Główczyce

    Bondorowicz Marek

  • Błękitni Główczyce

    Kryków Roman

  • Błękitni Główczyce

    Iwanicki Kacper

  • Błękitni Główczyce

    Rzepka Kamil

  • Błękitni Główczyce

    Pawelczyk Miłosz

  • Błękitni Główczyce

    Szwedowski Krzysztof

  • Sokół Szczypkowice

    Sabina - karbownik Jakub

    Błękitni Główczyce
  • Arkonia Pomysk Wielki

    Kapiszka Bartłomiej

    Błękitni Motarzyno
  • Karyga Dominik

    Błękitni Motarzyno
  • Kravets Viacheslav

    Błękitni Motarzyno
  • Cierson Paweł

    Błękitni Motarzyno
  • Łaptos Konrad

    Błękitni Motarzyno
  • Błękitni Motarzyno

    Gański Krystian

  • Błękitni Motarzyno

    Rydziński Piotr

  • Błękitni Motarzyno

    Reinert Piotr

  • Błękitni Motarzyno

    Reinert Sylwester

  • Błękitni Motarzyno

    Frymel Maciej

  • Błękitni Motarzyno

    Segało Seweryn

  • Błękitni Motarzyno

    Krycki Michał

  • Błękitni Motarzyno

    Nieuważny Mateusz

  • Błękitni Motarzyno

    Frymel Dawid

  • Błękitni Motarzyno

    Kluza Marcin

  • Błękitni Motarzyno

    Wilga Kacper

  • Błękitni Motarzyno

    Sitkowski Krystian

  • Błękitni Motarzyno

    Hildebrandt Piotr

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Życiński Krystian

    Błękitni Motarzyno
  • Kaszubia Studzienice

    Hinc Mateusz

  • Orlęta Reda

    Szymański Mateusz

    Błękitni Podwiesk
  • Powiśle Dzierzgoń

    Górak Kacper

    Powiśle Dzierzgoń
  • Jankowski Mateusz

    Błękitni Stare Pole
  • Karlak Sebastian

    Błękitni Stare Pole
  • Kępka Przemek

    Błękitni Stare Pole
  • Lewandowski Mateusz

    Błękitni Stare Pole
  • Tomczyk Michał

    Błękitni Stare Pole
  • Powiśle Dzierzgoń

    Witkowski Jakub

    Powiśle Dzierzgoń
  • Błękitni Stare Pole

    Cierlicki Sebastian

  • Błękitni Stare Pole

    Marks Mateusz

  • Błękitni Stare Pole

    Bzowski Radosław

  • Błękitni Stare Pole

    Rychlik Maciej

  • Błękitni Stare Pole

    Kułakowski Maciej

  • Błękitni Stare Pole

    Wróblewski Dawid

  • Błękitni Stare Pole

    Bednarz Kacper

  • Błękitni Stare Pole

    Grabowski Bartłomiej

  • Błękitni Stare Pole

    Obarowski Kacper

  • Błękitni Stare Pole

    Szkałuba Dawid

  • Grom Nowy Staw

    Grabowski Tomasz

    Błękitni Stare Pole
  • Grom Nowy Staw

    Lepczak Michał

    Błękitni Stare Pole
  • Cymański Maciej

    Błyskawica Postolin
  • Dłużewski Rafał

    Błyskawica Postolin
  • Gorczyński Nikolas

    Błyskawica Postolin
  • Jankowski Maciej

    Błyskawica Postolin
  • Jędroszak Zbigniew

    Błyskawica Postolin
  • Konieczny Cezary

    Błyskawica Postolin
  • Kubik Damian

    Błyskawica Postolin
  • Kuciński Krzysztof

    Błyskawica Postolin
  • Maksimik Dawid

    Błyskawica Postolin
  • Marchlewski Grzegorz

    Błyskawica Postolin
  • Mirecki Mateusz

    Błyskawica Postolin
  • Pospychała Dominik

    Błyskawica Postolin
  • Sałek Sebastian

    Błyskawica Postolin
  • Sałek Artur

    Błyskawica Postolin
  • Sałek Fabian

    Błyskawica Postolin
  • Sokół Jakub

    Błyskawica Postolin
  • Spinner Sebastian

    Błyskawica Postolin
  • Szilling Aleksander

    Błyskawica Postolin
  • Szulik Kacper

    Błyskawica Postolin
  • Szulik Tomasz

    Błyskawica Postolin
  • Toporkiewicz Łukasz

    Błyskawica Postolin
  • Tryka Wojciech

    Błyskawica Postolin
  • Trzciński Jakub

    Błyskawica Postolin
  • Wabiszczewicz Piotr

    Błyskawica Postolin
  • Wieprzkowski Kacper

    Błyskawica Postolin
  • Mady Ostaszewo

    Myszk Szymon

    Błyskawica Postolin
  • Rompczyk Maciej

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Wojnar Łukasz

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Hebel Dawid

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Lademann Ryszard

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Dworniak Patryk

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Mera Szymon

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Nowak Patryk

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Opielewicz Mateusz

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Janor Arkadiusz

  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Kasprowicz Mateusz

  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Elwart Daniel

  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Wasiuta Rafał

  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Nesteriuk Ivan

  • Nowaczyk Dariusz

    Borowiak Czersk
  • Polakowski Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Chrzonowski Artur

    Borowiak Czersk
  • Cisewski Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Damrat Filip

    Borowiak Czersk
  • Drążek Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Duda Patryk

    Borowiak Czersk
  • Gliniecki Łukasz

    Borowiak Czersk
  • Kaszubowski Marek

    Borowiak Czersk
  • Kołatka Paweł

    Borowiak Czersk
  • Kortas Karol

    Borowiak Czersk
  • Leper Łukasz

    Borowiak Czersk
  • Malewicz Dawid

    Borowiak Czersk
  • Marach Piotr

    Borowiak Czersk
  • Podstawski Miłosz

    Borowiak Czersk
  • Pozorski Seweryn

    Borowiak Czersk
  • Pruszak Robert

    Borowiak Czersk
  • Pruszak Adrian

    Borowiak Czersk
  • Sojka Rafał

    Borowiak Czersk
  • Sowiński Stanisław

    Borowiak Czersk
  • Sturmowski Tomasz

    Borowiak Czersk
  • Szlachcikowski Marcin

    Borowiak Czersk
  • Szwoch Artur

    Borowiak Czersk
  • Szwoch Filip

    Borowiak Czersk
  • Śpica Patryk

    Borowiak Czersk
  • Tuszkowski Piotr

    Borowiak Czersk
  • Wojciechowski Kevin

    Borowiak Czersk
  • Wons Mariusz

    Borowiak Czersk
  • Nowi Nowa Cerkiew

    Żakowski Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Buczko Krzysztof

    Brda Przechlewo
  • Ginter Kacper

    Brda Przechlewo
  • Goliński Jakub

    Brda Przechlewo
  • Stanios Krystian

    Brda Przechlewo
  • Tyczyński Jakub

    Brda Przechlewo
  • Brda Przechlewo

    Pilarski Jędrzej

  • Brda Przechlewo

    Prądziński Tomasz

  • Brda Przechlewo

    Ginter Marek

  • Brda Przechlewo

    Król Michał

  • Brda Przechlewo

    Ruc Maciej

  • Brda Przechlewo

    Szydłowski Patryk

  • Brda Przechlewo

    Rolbiecki Szymon

  • Brda Przechlewo

    Gleb Artur

  • Brda Przechlewo

    Szuryn Radosław

  • Brda Przechlewo

    Thiede Piotr

  • Brda Przechlewo

    Jabłoński Maciej

  • Brda Przechlewo

    Krauze Dawid

  • Brda Przechlewo

    Sielski Patryk

  • Brda Przechlewo

    Sielski Kamil

  • Brda Przechlewo

    Meyer Tomasz

  • Brda Przechlewo

    Tomaszczyk Krzysztof

  • Brda Przechlewo

    Wójcik Maciej

  • Brda Przechlewo

    Trawicki Michał

  • Brda Przechlewo

    Wieliński Karol

  • Brda Przechlewo

    Milczarski Piotr

  • Chemik Bydgoszcz

    Bloch Jakub

    Brda Przechlewo
  • Granit Koczała

    Bukowski Jarosław

    Brda Przechlewo
  • Gwiazda Karsin

    Kokoladze Guladi

    KP Starogard Gdański
  • Baranowski Artur

    Brda Rytel
  • Bruski Maciej

    Brda Rytel
  • Bruski Marcin

    Brda Rytel
  • Ciemiński Sebastian

    Brda Rytel
  • Formella Michał

    Brda Rytel
  • Gierszewski Bartosz

    Brda Rytel
  • Gnaciński Szymon

    Brda Rytel
  • Kloskowski Maciej

    Brda Rytel
  • Kosiedowski Patryk

    Brda Rytel
  • Krenski Patryk

    Brda Rytel
  • Kroplewski Nikodem

    Brda Rytel
  • Kulesza Grzegorz

    Brda Rytel
  • Kwiatkowski Mikołaj

    Brda Rytel
  • Łobocki Bartosz

    Brda Rytel
  • Mocek Denis

    Brda Rytel
  • Rudnik Paweł

    Brda Rytel
  • Ryduchowski Patryk

    Brda Rytel
  • Sękowski Karol

    Brda Rytel
  • Skajewski Filip

    Brda Rytel
  • Synoradzki Marcin

    Brda Rytel
  • Tuszyński Łukasz

    Brda Rytel
  • Warsiński Dawid

    Brda Rytel
  • Weyna Mateusz

    Brda Rytel
  • Wyrkowski Marcin

    Brda Rytel
  • LKS Kęsowo

    Prądzyński Maciej

    Brda Rytel
  • MKS Debrzno

    Szawarniak Krzysztof

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Arka II Gdynia

    Staniszewski Marcin

    Bytovia II Bytów
  • Bytovia Bytów

    Memic Haris

    Bytovia II Bytów
  • Lechia II Gdańsk

    Dymerski Filip

  • Urban Dominik

    Bytovia II Bytów
  • Damaschke Marcel

    Bytovia II Bytów
  • Olszewski Adrian

    Bytovia II Bytów
  • Sikorski Oskar

    Bytovia II Bytów
  • Zawistowski Paweł

    Bytovia II Bytów
  • Bytovia II Bytów

    Feruga Daniel

  • Bytovia II Bytów

    Rutkowski Michał

  • Bytovia II Bytów

    Hołtyn Norbert

  • Zagdan Rafał

    Bytovia II Bytów
  • Bytovia II Bytów

    Bąk Krzysztof

  • Bytovia II Bytów

    Lech Przemysław

  • Bytovia II Bytów

    Giel Piotr

  • Bytovia II Bytów

    Bielawski Adrian

  • Bytovia II Bytów

    Wasiak Łukasz

  • Bytovia II Bytów

    Santos Luiz

  • Bytovia II Bytów

    Chajecki Kacper

  • Bytovia II Bytów

    Szymanowski Krzysztof

  • Bytovia II Bytów

    Szela Mateusz

  • Bytovia II Bytów

    Stachyra Aleks

  • Bytovia II Bytów

    Somionka Damian

  • Lechia II Gdańsk

    Sezonienko Kacper

  • Lechia II Gdańsk

    Lizakowski Kuba

    Bytovia II Bytów
  • Radunia Stężyca

    Bach Jakub

    Bytovia II Bytów
  • Bucholc Dominik

    Cartusia Kartuzy
  • Gawron Cezary

    Cartusia Kartuzy
  • Golc Jakub

    Cartusia Kartuzy
  • Grzymkowski Igor

    Cartusia Kartuzy
  • Malanowski Rafał

    Cartusia Kartuzy
  • Płotka Bartosz

    Cartusia Kartuzy
  • Kitowski Filip

    Cartusia Kartuzy
  • Raczyński Paweł

    Cartusia Kartuzy
  • Raszeja Ksawery

    Cartusia Kartuzy
  • Cartusia Kartuzy

    Kazubowski Roland

  • Cartusia Kartuzy

    Nurek Dominik

  • Cartusia Kartuzy

    Babiński Artur

  • Cartusia Kartuzy

    Dejk Dominik

  • Cartusia Kartuzy

    Adamczyk Oskar

  • Cartusia Kartuzy

    Hara Oliwier

  • Cartusia Kartuzy

    Petka Filip

  • Cartusia Kartuzy

    Konkol Łukasz

  • Wda Lipusz

    Leszkiewicz Jakub

    Cartusia Kartuzy
  • Długowolski Paweł

    Orlęta Reda
  • Białk Mateusz

    Celtic Reda
  • Chmura Mateusz

    Celtic Reda
  • Dąbkiewicz Waldemar

    Celtic Reda
  • Gajewski Szymon

    Celtic Reda
  • Keller Damian

    Celtic Reda
  • Klawikowski Krystian

    Celtic Reda
  • Kozub Michał

    Celtic Reda
  • Łaga Przemysław

    Celtic Reda
  • Małecki Jakub

    Celtic Reda
  • Miotk Damian

    Celtic Reda
  • Neumann Patryk

    Celtic Reda
  • Paszkowski Mateusz

    Celtic Reda
  • Pawłowski Mateusz

    Celtic Reda
  • Ribakowski Marcin

    Celtic Reda
  • Siedlecki Andrzej

    Celtic Reda
  • Szotrowski Daniel

    Celtic Reda
  • Szulc Tomasz

    Celtic Reda
  • Szymański Patryk

    Celtic Reda
  • Wójcik Maciej

    Celtic Reda
  • Zelewski Artur

    Celtic Reda
  • Ziemann Filip

    Celtic Reda
  • Zywicki Michał

    Celtic Reda
  • Gedania Gdańsk

    Szopiński Karol

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Jagiełło Aleksander

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wolski Bartosz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Pietruszka Przemysław

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Frygier Oskar

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Wędzelewski Stanisław

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Michalski Seweryn

    Chojniczanka II Chojnice
  • Krzyżanowski Hubert

    Chojniczanka II Chojnice
  • Janas Nikodem

    Piast Człuchów
  • Chojniczanka II Chojnice

    Surdykowski Janusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Tomaszewski Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Janukiewicz Radosław

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Kęsik Kajetan

    Chojniczanka II Chojnice
  • Ziętarski Robert

    Chojniczanka II Chojnice
  • Knut Jakub

    Chojniczanka II Chojnice
  • Skrzypczak Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sokół Paweł

    Chojniczanka II Chojnice
  • Banach Jakub

    Chojniczanka II Chojnice
  • Bartosiak Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Czajkowski Paweł

    Chojniczanka II Chojnice
  • Emche Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Gibas Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Golański Artur

    Chojniczanka II Chojnice
  • Grobelny Michał

    Chojniczanka II Chojnice
  • Grolik Marcin

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kasperowicz Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Klabník Martin

    Chojniczanka II Chojnice
  • Klichowicz Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Mikołajczak Tomasz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Mudra Jan

    Chojniczanka II Chojnice
  • Napolov Sergiy

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sacharuk Michał

    Chojniczanka II Chojnice
  • Trojanowski Marcin

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wachowiak Krystian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Rajch Marcin

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Kuzimski Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Kurs Marcin

    Chojniczanka II Chojnice
  • Araszewski Bartłomiej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Boniecki Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Czerwiński Daniel

    Chojniczanka II Chojnice
  • Galikowski Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Gąsiorowski Jakub

    Chojniczanka II Chojnice
  • Hławniak Błażej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kołtonowski Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Korczyc Krzysztof

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kowalik Adrian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Madej Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Michalski Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Raburski Czesław

    Chojniczanka II Chojnice
  • Remiszka Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Schopiński Tim

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sztuka Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Zimnicki Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Elana II Toruń

    Andrzejewski Jan

    Chojniczanka II Chojnice
  • GKS Tychy

    Szołtys Paweł

    Chojniczanka II Chojnice
  • Górnik II Zabrze

    Nowakowski Dominik

    Chojniczanka II Chojnice
  • Lechia II Gdańsk

    Cegiełka Mateusz

  • Legia II Warszawa

    Orlik Kamil

    Chojniczanka II Chojnice
  • Olimpia Grudziądz

    Lewandowski Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Olimpia II Grudziądz

    Kona Maciej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Stal II Rzeszów

    Pląskowski Artur

    Chojniczanka II Chojnice
  • Start Miastko

    Grabowski Filip

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wda Lipusz

    Ważyński Bartosz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Brzózka Kacper

    Chrobry Charbrowo
  • Konczalski Paweł

    Chrobry Charbrowo
  • Start Łebień

    Stefaniak Mariusz

    Start Łebień
  • Wierzbowski Maciej

    Chrobry Charbrowo
  • Zenker Tomasz

    Chrobry Charbrowo
  • Zenker Gracjan

    Chrobry Charbrowo
  • Baranowski Wiktor

    Chrobry Charbrowo
  • Kwidziński Piotr

    Chrobry Charbrowo
  • Syldatk Adrian

    Chrobry Charbrowo
  • Start Łebień

    Wicki Tomasz

    Start Łebień
  • Wiśniewski Piotr

    Chrobry Charbrowo
  • Chrobry Charbrowo

    Grześko Maciej

    Chrobry Charbrowo
  • Grabowski Maciej

    Chrobry Charbrowo
  • Kachelski Mateusz

    Chrobry Charbrowo
  • Miedzielec Daniel

    Chrobry Charbrowo
  • Podolak Szymon

    Chrobry Charbrowo
  • Rzepka Kamil

    Chrobry Charbrowo
  • Syldatk Ryszard

    Chrobry Charbrowo
  • Chrobry Charbrowo

    Gniba Tomasz

  • Chrobry Charbrowo

    Monczak Cezary

  • Chrobry Charbrowo

    Małkowski Marcin

  • Chrobry Charbrowo

    Nastuniak Bartosz

  • Chrobry Charbrowo

    Bendzmer Kacper

  • Chrobry Charbrowo

    Miedziński Wojciech

  • Hatała Paweł

    Czarni Czarne
  • Zakrzewski Patryk

    Czarni Czarne
  • Żyła Mateusz

    Czarni Czarne
  • Tamioła Maciej

    Czarni Czarne
  • Bednarski Kamil

    Czarni Czarne
  • Celiński Kamil

    Czarni Czarne
  • Chrząszcz Piotr

    Czarni Czarne
  • Chybiński Dominik

    Czarni Czarne
  • Chytry Maciej

    Czarni Czarne
  • Gumowski Łukasz

    Czarni Czarne
  • Gwozdowicz Michał

    Czarni Czarne
  • Haziak Robert

    Czarni Czarne
  • Haziak Daniel

    Czarni Czarne
  • Jakubowski Łukasz

    Czarni Czarne
  • Jaworski Stefan

    Czarni Czarne
  • Kołakowski Kacper

    Czarni Czarne
  • Kozanko Karol

    Czarni Czarne
  • Osiński Oliwier

    Czarni Czarne
  • Pietras Adrian

    Czarni Czarne
  • Rapa Łukasz

    Czarni Czarne
  • Starowicz Jakub

    Czarni Czarne
  • Szwałek Jarosław

    Czarni Czarne
  • Wnuk - lipiński Paweł

    Czarni Czarne
  • Zenel Dominik

    Czarni Czarne
  • Zych Adrian

    Czarni Czarne
  • Beling Patryk

    Czarni Piece
  • Biesek Piotr

    Czarni Piece
  • Czarnowski Jakub

    Czarni Piece
  • Dąbrowski Dawid

    Czarni Piece
  • Dolny Sebastian

    Czarni Piece
  • Engler Piotr

    Czarni Piece
  • Filbrandt Oskar

    Czarni Piece
  • Gliniecki Sławomir

    Czarni Piece
  • Głogowski Tomasz

    Czarni Piece
  • Jędrzejewski Karol

    Czarni Piece
  • Kowalski Marcin

    Czarni Piece
  • Łącki Dawid

    Czarni Piece
  • Orlikowski Mateusz

    Czarni Piece
  • Prądzyński Adrian

    Czarni Piece
  • Prądzyński Marcin

    Czarni Piece
  • Prądzyński Michał

    Czarni Piece
  • Szyfelbein Karol

    Czarni Piece
  • Wełmiński Przemysław

    Czarni Piece
  • Wesołowski Michał

    Czarni Piece
  • Wesołowski Sławomir

    Czarni Piece
  • Węsierski Jakub

    Czarni Piece
  • Victoria Kaliska

    Grzywacz Andrzej

    Czarni Piece
  • Karwat Jakub

    Grom Nowy Staw
  • Budzyń Szymon

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Karvat Evgeny

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Włodarczyk Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Kiedrowski Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Czarni Pruszcz Gdański

    Malinowski Mariusz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Możejko Tomasz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Chrostowski Szymon

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Połtarzycki Tomasz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Majchrzak Karol

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Cierocki Jan

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Różewicz Dariusz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Posochow Łukasz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Myszk Mateusz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Szymczuk Jakub

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Michalkiewicz Miłosz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Kaleciński Daniel

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Roszyk Jakub

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Maaroof saeed Hawri

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Włodarczyk Wiesław

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Drahan Oleh

  • Orzeł Trąbki Wielkie

    Malek Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Potok Pszczółki

    Czorniej Karol

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Potok Pszczółki

    Jaruszek Tomasz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Potok Pszczółki

    Łazarski Janusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Potok Pszczółki

    Marchewka Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Potok Pszczółki

    Pawlak Jakub

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Bendyk Łukasz

    Czarni Przemysław
  • Pawlaczyk Adam

    Czarni Przemysław
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Wójcik Tomasz

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Kubus Michał

    Czarni Przemysław
  • Mierzwa Mariusz

    Czarni Przemysław
  • Wieciech Grzegorz

    Czarni Przemysław
  • Witkowski Krzysztof

    Czarni Przemysław
  • Czarni Przemysław

    Satinskiy Maxim

  • Czarni Przemysław

    Piechnik Maciej

  • Czarni Przemysław

    Pawelski Sebastian

  • Czarni Przemysław

    Molenda Tomasz

  • Czarni Przemysław

    Ambros Matuesz

  • Czarni Przemysław

    Wójcik Szymon

  • Priemut Paweł

    Dąb Kusowo
  • Rupacz Mirosław

    Dąb Kusowo
  • Sobiecki Łukasz

    Dąb Kusowo
  • Boreczek Waldemar

    Dąb Kusowo
  • Brzeziński Tomasz

    Dąb Kusowo
  • Dobruk Tomasz

    Dąb Kusowo
  • Drogosz Paweł

    Dąb Kusowo
  • Jagiełło Mariusz

    Dąb Kusowo
  • Jankowski Marcin

    Dąb Kusowo
  • Jankowski Jacek

    Dąb Kusowo
  • Kałużny Mateusz

    Dąb Kusowo
  • Kałużny Krzysztof

    Dąb Kusowo
  • Kiełpiński Rafał

    Dąb Kusowo
  • Kleban Konrad

    Dąb Kusowo
  • Nowosielski Kamil

    Dąb Kusowo
  • Olczak Grzegorz

    Dąb Kusowo
  • Owczarek Zenon

    Dąb Kusowo
  • Paliwoda Artur

    Dąb Kusowo
  • Sławski Dawid

    Dąb Kusowo
  • Stachowicz Damian

    Dąb Kusowo
  • Szczegielniak Piotr

    Dąb Kusowo
  • Wierbik Mateusz

    Dąb Kusowo
  • Cieplak Bartłomiej

    Delta Miłoradz
  • Delta Miłoradz

    Krawczyk Dominik

  • Delta Miłoradz

    Citowicz Kamil

  • Grom Nowy Staw

    Daukszys Mateusz

    Delta Miłoradz
  • Nogat Malbork

    Lehle Łukasz

    Delta Miłoradz
  • Gnat Marcin

    Diament Trzebielino
  • Mazurek Łukasz

    Diament Trzebielino
  • Stoltman Piotr

    Diament Trzebielino
  • Grabowski Wojciech

    Diament Trzebielino
  • Nowakowski Dorian

    Diament Trzebielino
  • Peyer Krzysztof

    Diament Trzebielino
  • Pianka Krystian

    Diament Trzebielino
  • Rubin Mariusz

    Diament Trzebielino
  • Wojdasiewicz Oskar

    Diament Trzebielino
  • Wypasek Gilbert

    Diament Trzebielino
  • Żukowski Ernest

    Diament Trzebielino
  • Beger Tomasz

    Diament Trzebielino
  • Bodnar Marcin

    Diament Trzebielino
  • Dydyna Michał

    Diament Trzebielino
  • Grabowski Szymon

    Diament Trzebielino
  • Grzybek Mateusz

    Diament Trzebielino
  • Grzybek Artur

    Diament Trzebielino
  • Itrych Łukasz

    Diament Trzebielino
  • Janusiewicz Wojciech

    Diament Trzebielino
  • Kępa Rafał

    Diament Trzebielino
  • Kępa Kamil

    Diament Trzebielino
  • Korniak Jakub

    Diament Trzebielino
  • Kundro Adrian

    Diament Trzebielino
  • Łukaszewicz Krzysztof

    Diament Trzebielino
  • Macias Marcin

    Diament Trzebielino
  • Malinowski Rafał

    Diament Trzebielino
  • Michalak Piotr

    Diament Trzebielino
  • Nestor Mateusz

    Diament Trzebielino
  • Nowak Krzysztof

    Diament Trzebielino
  • Rapita Ariel

    Diament Trzebielino
  • Reclaw Michał

    Diament Trzebielino
  • Rejak Paweł

    Diament Trzebielino
  • Sibiński Robert

    Diament Trzebielino
  • Terefenko Piotr

    Diament Trzebielino
  • Tęsny Rafał

    Diament Trzebielino
  • Tuzimek Kacper

    Diament Trzebielino
  • Tylka Daniel

    Diament Trzebielino
  • Wilma Wojciech

    Diament Trzebielino
  • Zabrocki Tomasz

    Diament Trzebielino
  • Garbarnia Kępice

    Czerwiński Mateusz

    Diament Trzebielino
  • Cyrson Damian

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zawisza Borzytuchom

    Lublewski Seweryn

    Zawisza Borzytuchom
  • Pawłowski Jakub

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Pruss Szymon

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Turowski Maciej

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Bajak Rafał

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Sadowski Przemysław

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Zając Karol

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Tkaczyszyn Robert

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Garstecki Kamil

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Bajak Wojciech

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Młyński Damian

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Grzybowski Filip

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Szczepański Karol

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Prondziński Bartłomiej

  • Dolina Gałąźnia Wielka

    Światły Krystian

  • Kaca Sebastian

    Echo Biesowice
  • Rynkiewicz Dawid

    Echo Biesowice
  • Wasilewski Krzysztof

    Echo Biesowice
  • Echo Biesowice

    Kublik Remigiusz

  • Czoska Piotr

    Eko-Prod Szemud
  • Fularczyk Mateusz

    Eko-Prod Szemud
  • Grubba Mikołaj

    Eko-Prod Szemud
  • Malotka Artur

    Eko-Prod Szemud
  • Szwichtenberg Janusz

    Eko-Prod Szemud
  • Wierzchołowski Michał

    Eko-Prod Szemud
  • Eko-Prod Szemud

    Andryskowski Szymon

  • Eko-Prod Szemud

    Mejer Tomasz

  • Eko-Prod Szemud

    Sikora Bartłomiej

  • LKS Łebunia

    Maszota Marcin

    Eko-Prod Szemud
  • OKS Janowo

    Włodarski Grzegorz

    Eko-Prod Szemud
  • Butowski Dawid

    FC Gowidlino
  • Choszcz Jan

    FC Gowidlino
  • Cyman Jan

    FC Gowidlino
  • Kolke Krzysztof

    FC Gowidlino
  • Labuda Bartłomiej

    FC Gowidlino
  • Lis Kacper

    FC Gowidlino
  • Maszota Wiktor

    FC Gowidlino
  • Wenta Kamil

    FC Gowidlino
  • Węsierski Błażej

    FC Gowidlino
  • Wiśniewski Sławomir

    FC Gowidlino
  • FC Gowidlino

    Gański Jarosław

  • FC Gowidlino

    Naczk Tadeusz

  • FC Gowidlino

    Stenka Maciej

  • FC Gowidlino

    Wenta Kamil

  • FC Gowidlino

    Formela Aleksander

  • FC Gowidlino

    Kolke Arkadiusz

  • FC Gowidlino

    Flis Mariusz

  • FC Gowidlino

    Labuda Szymon

  • FC Gowidlino

    Syldatk Krystian

  • Cherbeć Damian

    Garbarnia Kępice
  • Radzikowski Jakub

    Garbarnia Kępice
  • Brzeziński Gracjan

    Garbarnia Kępice
  • Dwulit Jakub

    Garbarnia Kępice
  • Kępa Tomasz

    Garbarnia Kępice
  • Miernik Piotr

    Garbarnia Kępice
  • Pelowski Kamil

    Garbarnia Kępice
  • Piechowski Arnold

    Garbarnia Kępice
  • Religa Zbigniew

    Garbarnia Kępice
  • Setny Kamil

    Garbarnia Kępice
  • Garbarnia Kępice

    Trzeciński Mateusz

  • Garbarnia Kępice

    Borysewicz Tomasz

  • Garbarnia Kępice

    Kąkel Krystian

  • Garbarnia Kępice

    Jankowski Oskar

  • Garbarnia Kępice

    Anfolecki Oskar

  • Garbarnia Kępice

    Rzepkowski Daniel

  • Garbarnia Kępice

    żylis Maciej

  • Słupia Kobylnica

    Wołczko Łukasz

    Garbarnia Kępice
  • Słupia Kobylnica

    Hostyński Adam

    Garbarnia Kępice
  • Waliszewski Konrad

    Gedania II Gdańsk
  • Pawluczuk Bartłomiej

    Gedania Gdańsk
  • Rycerski Patryk

    Gedania II Gdańsk
  • Borkowski Adam

    Gedania Gdańsk
  • Wiśniewski Radosław

    Gedania II Gdańsk
  • Bocheński Przemysław

    Gedania II Gdańsk
  • Gedania II Gdańsk

    Styś Karol

    Olimpia Elbląg
  • Deja Paweł

    Gedania II Gdańsk
  • Łotoszyński Adam

    Gedania II Gdańsk
  • Stolem Gniewino

    Molga Łukasz

    Gedania II Gdańsk
  • Pianka Paweł

    Gedania II Gdańsk
  • Rybacki Tobiasz

    Gedania II Gdańsk
  • Warmia Olsztyn

    Staniszewski Tomasz

    Gedania II Gdańsk
  • Suliński Tymoteusz

    Gedania II Gdańsk
  • Wroński Seweryn

    Gedania II Gdańsk
  • Zalewski Bartosz

    Gedania II Gdańsk
  • Gedania II Gdańsk

    Zyskowski Marcin

  • Gedania II Gdańsk

    Gumowski Marcin

  • Gedania II Gdańsk

    Kortas Piotr

  • Gedania II Gdańsk

    Skórka Ernest

  • Gedania II Gdańsk

    Sobol Bartłomiej

  • Gedania II Gdańsk

    Jabłoński Paweł

    Sygnał Lublin
  • Gedania II Gdańsk

    Żukowski Przemysław

    Kaszubia Kościerzyna
  • Gedania II Gdańsk

    Możejko Maciej

  • Gedania II Gdańsk

    Kąkol Wiktor

  • Gedania II Gdańsk

    Madej Alex

  • Gedania II Gdańsk

    Kaczmarek Jan

  • Gedania II Gdańsk

    Skowroński Łukasz

    Osiczanka Osice
  • Pachur Adam

    Gedania II Gdańsk
  • Richert Kacper

    Gedania II Gdańsk
  • Rumiński Jakub

    Gedania Gdańsk
  • Gedania Gdańsk

    Ciuba Marcin

  • Gedania Gdańsk

    Wróblewski Paweł

  • Gedania Gdańsk

    Zanewycz Mateusz

  • Gedania Gdańsk

    Szymczewski Emil

  • Gedania Gdańsk

    Prykaszczyk Filip

  • Gedania Gdańsk

    Cholewa Kamil

  • Gedania Gdańsk

    Pogorzalski Mateusz

  • ALDO Bartnik Myszyniec

    Warych Artur

    Gedania II Gdańsk
  • Dolański Stanisław

    Gedania II Gdańsk
  • Votka Maciej

    Gedania II Gdańsk
  • Votka Grzegorz

    Gedania II Gdańsk
  • Gozdór Maciej

    Gedania II Gdańsk
  • Grabiński Krystian

    Gedania II Gdańsk
  • Pingot Paweł

    Gedania II Gdańsk
  • Shkirko Bohdan

    Gedania II Gdańsk
  • Suchocki Patryk

    Gedania II Gdańsk
  • Barszcz Jakub

    Gedania II Gdańsk
  • Bogdański Igor

    Gedania II Gdańsk
  • Burkhardt Bartłomiej

    Gedania II Gdańsk
  • Galant Patryk

    Gedania II Gdańsk
  • Gaweł Mateusz