Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Stolc Mikołaj

    Biebrza Goniądz
  • Bachliński Paweł

    Biebrza Goniądz
  • Dębowski Adam

    Biebrza Goniądz
  • Dziekoński Marek

    Biebrza Goniądz
  • Kobyliński Marcin

    Biebrza Goniądz
  • Studniarek Mateusz

    Biebrza Goniądz
  • Woronowicz Kamil

    Biebrza Goniądz
  • Harasiuk Krzysztof

    Biebrza Goniądz
  • Jasiński Przemysław

    Biebrza Goniądz
  • Zimnoch Kamil

    Biebrza Goniądz
  • Chmielewski Konrad

    Biebrza Goniądz
  • Chojnowski Paweł

    Biebrza Goniądz
  • Chrzanowski Łukasz

    Biebrza Goniądz
  • Dekarz Paweł

    Biebrza Goniądz
  • Dubiło Piotr

    Biebrza Goniądz
  • Kramkowski Karol

    Biebrza Goniądz
  • Sawicki Szczepan

    Biebrza Goniądz
  • Sygit Marcin

    Biebrza Goniądz
  • Wysocki Kamil

    Biebrza Goniądz
  • Promień Mońki

    Imbiorski Jakub

    Biebrza Goniądz
  • Promień Mońki

    Lewandowski Kacper

    Biebrza Goniądz
  • Arciuszkiewicz Grzegorz

    Bocian Boćki
  • Bakunowicz Paweł

    Bocian Boćki
  • Bazylewski Paweł

    Bocian Boćki
  • Borysiewicz Paweł

    Bocian Boćki
  • Chłud Michał

    Bocian Boćki
  • Chmur Michał

    Bocian Boćki
  • Derehajło Maciej

    Bocian Boćki
  • Dmitruk Marek

    Bocian Boćki
  • Dworakowski Bartłomiej

    Bocian Boćki
  • Hryniewicki Kamil

    Bocian Boćki
  • Jaźwiński Krystian

    Bocian Boćki
  • Korowicki Sebastian

    Bocian Boćki
  • Kozakiewicz Aleksander

    Bocian Boćki
  • Kuczyński Maciej

    Bocian Boćki
  • Nachiło Kacper

    Bocian Boćki
  • Oliwniak Paweł

    Bocian Boćki
  • Orzechowski Andrzej

    Bocian Boćki
  • Osmólski Kamil

    Bocian Boćki
  • Sawczyński Paweł

    Bocian Boćki
  • Sawicki Marcin

    Bocian Boćki
  • Sędziak Kacper

    Bocian Boćki
  • Szczęch Rafał

    Bocian Boćki
  • Szklarz Sebastian

    Bocian Boćki
  • Szymczuk Marek

    Bocian Boćki
  • Turkowicz Marcin

    Bocian Boćki
  • Wasilewski Grzegorz

    Bocian Boćki
  • Wierciński Sebastian

    Bocian Boćki
  • Pionier Brańsk

    Zawadzki Paweł

    Bocian Boćki
  • MKS Mielnik

    Zalewski Przemysław

    Cresovia Siemiatycze
  • Dmitruk Jakub

    Cresovia II Siemiatycze
  • Koc Karol

    Cresovia Siemiatycze
  • Cresovia Siemiatycze

    Kobus Adrian

  • Cresovia II Siemiatycze

    Krasowski Paweł

  • Cresovia II Siemiatycze

    Galimski Adrian

  • Cresovia Siemiatycze

    Jabczyk Kacper

  • Cresovia II Siemiatycze

    Tyc Jakub

  • Cresovia II Siemiatycze

    Żurakowski Krzysztof

  • Cresovia II Siemiatycze

    Krassowski Krzysztof

  • Cresovia II Siemiatycze

    Andrzejczuk Michał

  • Gierasimiuk Jakub

    Cresovia Siemiatycze
  • Kazberuk Przemysław

    Cresovia Siemiatycze
  • Cresovia Siemiatycze

    Radziszewski Paweł

    Cresovia Siemiatycze
  • Jakimiuk Radosław

    Cresovia Siemiatycze
  • Konachowicz Marek

    Cresovia Siemiatycze
  • Kosiński Konrad

    Cresovia Siemiatycze
  • Cresovia Siemiatycze

    Gołubkiewicz Grzegorz

  • Cresovia Siemiatycze

    Bołbotowski Mirosław

  • Cresovia Siemiatycze

    Olendzki Karol

  • Cresovia Siemiatycze

    Jabczyk Mateusz

  • Cresovia Siemiatycze

    Świetliński Damian

  • Żuberek Bartłomiej

    Czarni Czarna Białostocka
  • Krechak Andrei

    Czarni Czarna Białostocka
  • Luty Maciej

    Czarni Czarna Białostocka
  • Frankowski Michał

    Czarni Czarna Białostocka
  • Hołowacz Szymon

    Czarni Czarna Białostocka
  • Łazarski Mateusz

    Czarni Czarna Białostocka
  • Oniskiewicz Daniel

    Czarni Czarna Białostocka
  • Szuchnicki Mateusz

    Czarni Czarna Białostocka
  • Bańkowski Łukasz

    Czarni Czarna Białostocka
  • Czarni Czarna Białostocka

    Korsak Przemysław

  • Czarni Czarna Białostocka

    Wołyniec Szymon

  • Czarni Czarna Białostocka

    Starosta Łukasz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Kunda Tomasz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Muszyński Kacper

  • Czarni Czarna Białostocka

    Lenczewski Patryk

  • Czarni Czarna Białostocka

    Fiedorowicz Patryk

  • Czarni Czarna Białostocka

    Małyszko Mateusz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Wysocki Łukasz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Cholewo Adam

  • Czarni Czarna Białostocka

    Piekunko Dawid

  • Wigry II Suwałki

    Suchaczewski Dawid

    Czarni Olecko
  • Kozioł Maciej

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Bil Wojciech

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Wigry II Suwałki

    Petelski Konrad

  • Wigry II Suwałki

    Małkiński Bartosz

  • Wigry II Suwałki

    Legenzow Igor

  • Wigry II Suwałki

    Szczerbowski Łukasz

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Wilczewski Kamil

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Doroszczyk Adam

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Korotkiewicz Dawid

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Żybura Bartosz

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Pilipiuk Łukasz

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Piatrenka Aliaksei

  • Wigry II Suwałki

    Ołów Patryk

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Wigry II Suwałki

    Staszkiewicz Jakub

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Orlęta Czyżew

    Antoniak Bartłomiej

    GKS Andrzejewo
  • Antonowicz Jacek

    GKS Gródek
  • Kondratowicz Grzegorz

    GKS Gródek
  • Kondrusik Krzysztof

    GKS Gródek
  • Antonowicz Marek

    GKS Gródek
  • Arciszewski Mariusz

    GKS Gródek
  • Artemiuk Jarosław

    GKS Gródek
  • Bancarewicz Piotr

    GKS Gródek
  • Gąsowski Jakub

    GKS Gródek
  • Gryko Adrian

    GKS Gródek
  • Kłymuś Jarosław

    GKS Gródek
  • Lasota Walenty

    GKS Gródek
  • Litwin Patryk

    GKS Gródek
  • Lutostański Robert

    GKS Gródek
  • Nowik Patryk

    GKS Gródek
  • Owerczuk Daniel

    GKS Gródek
  • Owerczuk Kamil

    GKS Gródek
  • Szapiel Konrad

    GKS Gródek
  • Treska Andrzej

    GKS Gródek
  • Wasilewski Marcin

    GKS Gródek
  • KS Michałowo

    Andruszko Dawid

    GKS Gródek
  • KS Michałowo

    Owerczuk Tomasz

    GKS Gródek
  • Rudnia Zabłudów

    Owerczuk Damian

    GKS Gródek
  • UM Krynki

    Szutkiewicz Maciej

    GKS Gródek
  • Wigry II Suwałki

    Najemski Arkadiusz

    GKS II Bełchatów
  • Semchyk Viktor

    GKS Stawiski
  • Kuczyński Damian

    GKS Stawiski
  • GKS Stawiski

    Siekierski Paweł

  • GKS Stawiski

    Śląski Paweł

  • GKS Stawiski

    Przestrzelski Mateusz

  • GKS Stawiski

    Kosiński Damian

  • GKS Stawiski

    Święcki Piotr

  • GKS Stawiski

    Pulwin Rafał

  • GKS Stawiski

    Sejnowski Krystian

  • GKS Stawiski

    Martysiuk Dawid

  • GKS Stawiski

    Wnorowski Krystian

  • GKS Stawiski

    Smaługa Mateusz

  • GKS Stawiski

    Wesołowski Patryk

  • Borkowski Stanisław

    Grab Janówka
  • Kotarski Marcin

    Grab Janówka
  • Palczewski Szymon

    Grab Janówka
  • Wielgat Mateusz

    Grab Janówka
  • Pietruliński Mateusz

    Grab Janówka
  • Grab Janówka

    Kuklo Kamil

  • Grab Janówka

    Wysocki Maciej

  • Grab Janówka

    Karbowski Artur

  • Grab Janówka

    Wilczewski Daniel

  • Cylwik Cyprian

    Hetman Białystok
  • Jamiołkowski Dawid

    Hetman Białystok
  • Łupiński Stanisław

    Hetman Białystok
  • Rudkowski Paweł

    Hetman Białystok
  • Szadłowski Kacper

    Hetman Białystok
  • Dąbrowski Maciej

    Hetman Białystok
  • Hetman Białystok

    Gąsowski Łukasz

  • Hetman Białystok

    Orpik Kacper

  • Hetman Białystok

    Kulabukhau Hleb

  • KS Wasilków

    Wojciechowski Łukasz

    Hetman Białystok
  • Hetman Białystok

    Dymek Maciej

    Hetman Tykocin
  • Hetman Białystok

    Plaga Marcin

    Hetman Tykocin
  • Kul Dariusz

    Hetman Tykocin
  • Antonowicz Michał

    Hetman Tykocin
  • Backiel Przemysław

    Hetman Tykocin
  • Borys Filip

    Hetman Tykocin
  • Dobreńko Kamil

    Hetman Tykocin
  • Perkowski Adrian

    Hetman Tykocin
  • Rogowicki Dawid

    Hetman Tykocin
  • Hetman Tykocin

    Surwiłło Tomasz

  • Hetman Tykocin

    Domalewski Karol

  • Hetman Tykocin

    Napiórkowski Jan

  • Hetman Tykocin

    Kurzyna Karol

  • Hetman Tykocin

    Czeladko Patryk

  • Hetman Tykocin

    Czajkowski Zbigniew

  • Hetman Tykocin

    Czeladko Artur

  • Hetman Tykocin

    Dominiak Michał

  • Hetman Tykocin

    Osmólski Radosław

  • Narew Choroszcz

    Fabiszewski Patryk

    Hetman Tykocin
  • Niewiarowski Kamil

    Husar Nurzec
  • Nogieć Sebastian

    Husar Nurzec
  • Sadowski Tomasz

    Husar Nurzec
  • Husar Nurzec

    Miszczuk Tomasz

  • Husar Nurzec

    Romaniuk Rafał

  • Husar Nurzec

    Kisielewski Paweł

  • Łuczak Cezary

    Iskra Narew
  • Łukaszuk Daniel

    Iskra Narew
  • Iskra Narew

    Karpiuk Daniel

  • Iskra Narew

    Siegień Patryk

  • Iskra Narew

    Predko Łukasz

  • Iskra Narew

    Chilimoniuk Daniel

  • Iskra Narew

    Korolko Adam

  • Iskra Narew

    Iwaniuk Janusz

  • Iskra Narew

    Kotowicz Maciej

  • Iskra Narew

    Bogdan Kamil

  • Iskra Narew

    Szwarc Marian

  • Iskra Narew

    Łukaszuk Bartosz

  • Iskra Narew

    Kos Onufry

  • Falkowski Tomasz

    Iskra Wyszki
  • Kamiński Łukasz

    Iskra Wyszki
  • Malinowski Dawid

    Iskra Wyszki
  • Topczewski Piotr

    Iskra Wyszki
  • Tworkowski Kondrad

    Iskra Wyszki
  • Wasilewski Arkadiusz

    Iskra Wyszki
  • Iskra Wyszki

    Młodzianowski Mateusz

  • Iskra Wyszki

    Niewiński Andrzej

  • Iskra Wyszki

    Olszewski Tomasz

  • Iskra Wyszki

    Kamieński Krystian

  • Iskra Wyszki

    Sienicki Rafał

  • Iskra Wyszki

    Domaszuk Krzysztof

  • Iskra Wyszki

    Gołaszewski Hubert

  • Iskra Wyszki

    Nasiłowski Cezary

  • Pionier Brańsk

    Borowski Andrzej

    Iskra Wyszki
  • Wigry II Suwałki

    Sienkiewicz Piotr

    Jantar Ustka
  • Durszewicz Mateusz

    Jasion Jasionówka
  • Lewocz Karol

    Jasion Jasionówka
  • Zawadzki Piotr

    Jasion Jasionówka
  • Jasion Jasionówka

    Zambrzycki Tomasz

  • Jasion Jasionówka

    Wiśniewski Łukasz

  • Jasion Jasionówka

    Pawłowski Piotr

  • Jasion Jasionówka

    Lipski Paweł

  • Jasion Jasionówka

    Klepacki Krzysztof

  • Jasion Jasionówka

    Wojciechowski Daniel

  • Jasion Jasionówka

    Cieciorko Jakub

  • Jasion Jasionówka

    Wigda Tomasz

  • Jasion Jasionówka

    Paszko Kazimierz

  • Jasion Jasionówka

    Tałałaj Kamil

  • Jasion Jasionówka

    Kaczyński Adam

  • Jasion Jasionówka

    Lewocz Tomasz

  • Jasion Jasionówka

    Paszko Norbert

  • Jasion Jasionówka

    Zajko Piotr

  • Promień Mońki

    Głódź Kacper

    Jasion Jasionówka
  • Bielawiec Maciej

    Jastrząb Knyszyn
  • Chańko Maciej

    Jastrząb Knyszyn
  • Kaczyński Adrian

    Jastrząb Knyszyn
  • Maciorowski Jacek

    Jastrząb Knyszyn
  • Rutkowski Robert

    Jastrząb Knyszyn
  • Lisiewicz Kamil

    Jastrząb Knyszyn
  • Chmielewski Błażej

    Jastrząb Knyszyn
  • Dzierżyk Maciej

    Jastrząb Knyszyn
  • Toczydłowski Kamil

    Jastrząb Knyszyn
  • Jastrząb Knyszyn

    Poliński Piotr

  • Jastrząb Knyszyn

    Lewocz Eryk

  • Jastrząb Knyszyn

    Lipiński Adam

  • Jastrząb Knyszyn

    Czerech Łukasz

  • Jastrząb Knyszyn

    Gieniusz Robert

  • Jastrząb Knyszyn

    Kruszewski Karol

  • Krypnianka Krypno

    Czerech Krystian

    Jastrząb Knyszyn
  • Sparta Augustów

    Bujnowski Rafał

    Kaszubia Kościerzyna
  • Wigry II Suwałki

    Sabiłło Kamil

    KKS Kalisz
  • Cresovia Siemiatycze

    Malinowski Filip

    Kolejarz Czeremcha
  • German Dawid

    Kolejarz Czeremcha
  • Iwaniuk Mariusz

    Kolejarz Czeremcha
  • Kupryciuk Andrzej

    Kolejarz Czeremcha
  • Stachniak Mateusz

    Kolejarz Czeremcha
  • Zieńczuk Daniel

    Kolejarz Czeremcha
  • Kolejarz Czeremcha

    Sołościuk Paweł

  • Kolejarz Czeremcha

    Korowaj Wiesław

  • Kolejarz Czeremcha

    Aleksiejuk Daniel

  • Kolejarz Czeremcha

    Świętochowski Tomasz

  • Kolejarz Czeremcha

    Szatyłowicz Jarosław

  • Kolejarz Czeremcha

    Jaszczuk Michał

  • Kolejarz Czeremcha

    Aleksiejuk Marcin

  • Kolejarz Czeremcha

    Borysiuk Łukasz

  • Sieńko Damian

    Kora Korycin
  • Lech Emanuel

    Kora Korycin
  • Pomichter Patryk

    Kora Korycin
  • Sobolewski Karol

    Kora Korycin
  • Sulima Tomasz

    Kora Korycin
  • Kora Korycin

    Ostrowski Konrad

  • Kora Korycin

    Horoszko Przemysław

  • Baszeń Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Baszeń Kacper

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kamienski Mateusz

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Masłowski Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Radziszewski Kacper

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Bagieński Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kucharski Szymon

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kurzyna Andrzej

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Lenczewski Karol

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Czemiel Tomasz

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Dudziński Michał

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Brzeziński Marcin

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kryński Daniel

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Szymański Patryk

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Sidor Piotr

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Gryko Marcin

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Chrzanowski Karol

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Radziszewski Jakub

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kopczewski Łukasz

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kopczewski Sebastian

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Wojtecki Jakub

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kamiński Sebastian

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Bawerna Artur

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Adamski Przemysław

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Adamski Mateusz

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Szmygiel Michał

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kłoczko Sebastian

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Budnik Kevin

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Szubzda Sebastian

  • Włókniarz Białystok

    Wawrzeniuk Krystian

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Włókniarz Białystok

    Grabowski Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Włókniarz Białystok

    Grabowski Mateusz

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • GKS Stawiski

    Laskowski Adrian

    Kos 1984 Rutki
  • Ciecierski Artur

    Kos 1984 Rutki
  • Ciborowski Patryk

    Kos 1984 Rutki
  • Grądzki Jakub

    Kos 1984 Rutki
  • Modzelewski Bartłomiej

    Kos 1984 Rutki
  • Trzaska Marek

    Kos 1984 Rutki
  • Chrostowski Adrian

    Kos 1984 Rutki
  • Dzieniszewski Jakub

    Kos 1984 Rutki
  • Dzieniszewski Szymon

    Kos 1984 Rutki
  • Gacki Przemysław

    Kos 1984 Rutki
  • Gosiewski Kamil

    Kos 1984 Rutki
  • Gosiewski Marcin

    Kos 1984 Rutki
  • Grzeniecki Janusz

    Kos 1984 Rutki
  • Grzymała Daniel

    Kos 1984 Rutki
  • Kotowski Damian

    Kos 1984 Rutki
  • Kotowski Damian

    Kos 1984 Rutki
  • Kowalewski Artur

    Kos 1984 Rutki
  • Kowalewski Hubert

    Kos 1984 Rutki
  • Krupa Patryk

    Kos 1984 Rutki
  • Staniszewski Kamil

    Kos 1984 Rutki
  • Szeligowski Marcin

    Kos 1984 Rutki
  • Urbański Patryk

    Kos 1984 Rutki
  • Wyszomirski Dominik

    Kos 1984 Rutki
  • Żukowski Rafał

    Kos 1984 Rutki
  • Żukowski Łukasz

    Kos 1984 Rutki
  • Żukowski Michał

    Kos 1984 Rutki
  • KS Wasilków

    Trzaska Łukasz

    Kos 1984 Rutki
  • Jastrząb Knyszyn

    Magnuszewski Kewin

    Krypnianka Krypno
  • Brzostowski Mariusz

    Krypnianka Krypno
  • Citkowski Jakub

    Krypnianka Krypno
  • Szymański Szymon

    Krypnianka Krypno
  • Krypnianka Krypno

    Butkiewicz Michał

  • Krypnianka Krypno

    Gosko Rafał

  • Krypnianka Krypno

    Roszkowski Bartosz

  • Krypnianka Krypno

    Kobeszko Damian

  • Krypnianka Krypno

    Stachurski Łukasz

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Krysiewicz Daniel

    Krypnianka Krypno
  • Hetman Białystok

    Stasiuk Jakub

    KS Grabówka
  • Szóstko Michał

    KS Grabówka
  • Kuczyński Szymon

    KS Grabówka
  • Kurcewicz Maciej

    KS Grabówka
  • Prużanin Jakub

    KS Grabówka
  • Przemielewski Patryk

    KS Grabówka
  • Siwicki Szymon

    KS Grabówka
  • Yamaguchi Kamil

    KS Grabówka
  • Yavuz Tümay

    KS Grabówka
  • KS Grabówka

    Gieniusz Krzysztof

  • KS Grabówka

    Śliwa Łukasz

  • KS Grabówka

    Czaban Krzysztof

  • KS Grabówka

    Jarmoszko Łukasz

  • KS Grabówka

    Niewiarowski Mariusz

  • KS Grabówka

    Rynkiewicz Szymon

  • KS Grabówka

    Gryczewski Patryk

  • KS Grabówka

    Niewiarowski Rafał

  • KS Grabówka

    Uścinowicz Mateusz

  • KS Grabówka

    Jasielczuk Tomasz

  • KS Grabówka

    Kuprianowicz Kamil

  • KS Grabówka

    Lisnychenko Vitalii

  • KS Grabówka

    Chilimoniuk Kamil

  • MOSP Białystok

    Bagrowski Łukasz

    KS Grabówka
  • MOSP Białystok

    Gryko Kamil

    KS Grabówka
  • Kora Korycin

    Latkowski Łukasz

    KS II Wasilków
  • Jakimiuk Jakub

    KS II Wasilków
  • Nasuto Wojciech

    KS II Wasilków
  • Panek Przemysław

    KS II Wasilków
  • Styś Karol

    KS II Wasilków
  • Śliwowski Dawid

    KS II Wasilków
  • Wysocki Damian

    KS II Wasilków
  • Cichoński Mateusz

    KS II Wasilków
  • Kosiński Maciej

    KS II Wasilków
  • Mocarski Michał

    KS II Wasilków
  • Olszański Filip

    KS II Wasilków
  • Rybakowski Łukasz

    KS II Wasilków
  • Sobolewski Szymon

    KS II Wasilków
  • Dziermański Oskar

    KS II Wasilków
  • Gendzwiłł Paweł

    KS II Wasilków
  • Gryka Paweł

    KS II Wasilków
  • Kajewski Kacper

    KS II Wasilków
  • Kazberuk Daniel

    KS II Wasilków
  • Kozłowski Jakub

    KS II Wasilków
  • Pasula Mateusz

    KS II Wasilków
  • Bernacki Patryk

    KS II Wasilków
  • Daszuta Rafał

    KS II Wasilków
  • Davidov Yaragi

    KS II Wasilków
  • Kochanowski Rafał

    KS II Wasilków
  • Kuleszczyk Rafał

    KS II Wasilków
  • Łukaszuk Miłosz

    KS II Wasilków
  • Michałowski Kamil

    KS II Wasilków
  • Misijuk Jakub

    KS II Wasilków
  • Pasiecznik Rafał

    KS II Wasilków
  • Rybnik Krystian

    KS II Wasilków
  • Sawośko Filip

    KS II Wasilków
  • Smolewski Jakub

    KS II Wasilków
  • Stefanowicz Jacek

    KS II Wasilków
  • Zajkowski Robert

    KS II Wasilków
  • Zgiet Michał

    KS II Wasilków
  • Żuk Kacper

    KS II Wasilków
  • Supraślanka Supraśl

    Gimier Dawid

    KS II Wasilków
  • Krypnianka Krypno

    Butkiewicz Mateusz

    KS Michałowo
  • Waszkiewicz Marcin

    KS Michałowo
  • KS Michałowo

    Grabowski Damian

  • KS Michałowo

    Prolejko Mateusz

  • Ponichtera Piotr

    KS Michałowo
  • KS Michałowo

    Kucharczyk Robert

  • KS Michałowo

    Tchórznicki Michał

  • KS Michałowo

    Bernatowicz Tomasz

  • KS Michałowo

    Doroszko Dawid

  • KS Michałowo

    Koźlik Przemysław

  • KS Michałowo

    Rybołowicz Radosław

  • KS Michałowo

    Charkiewicz Dawid

  • KS Michałowo

    Kondracki Maciej

  • KS Michałowo

    Małyszko Jakub

  • KS Michałowo

    Weremczuk Rafał

  • KS Michałowo

    Gryko Łukasz

  • KS Michałowo

    Konończuk Daniel

  • KS Michałowo

    Konończuk Jan

  • KS Michałowo

    Zabrocki Paweł

  • KS Michałowo

    Konon Jakub

  • KS Michałowo

    Lemański Jakub

  • KS Michałowo

    Korotkiewicz Jakub

  • KS Michałowo

    Trofimczuk Kamil

  • KS Michałowo

    Roszkowski Łukasz

  • KS Michałowo

    Tomczyk Marek

  • Doroszko Przemysław

    KS Michałowo
  • Szczepanik Łukasz

    KS Michałowo
  • KS Wasilków

    Niegowski Konrad

    KS Michałowo
  • Znicz Suraż

    Turowski Marcin

    KS Michałowo
  • ŁKS 1926 Łomża

    Milewski Przemysław

    ŁKS 1926 Łomża
  • Mleczek Adrian

    KS Śniadowo
  • Dudek Mateusz

    KS Śniadowo
  • Kotowski Jakub

    KS Śniadowo
  • Mściwujewski Mateusz

    KS Śniadowo
  • Mocarski Mateusz

    KS Śniadowo
  • Cendrowski Damian

    KS Śniadowo
  • Ćwikłowski Jakub

    KS Śniadowo
  • Gutowski Patryk

    KS Śniadowo
  • Piechowski Łukasz

    KS Śniadowo
  • Urbanowski Kamil

    KS Śniadowo
  • Walendziewski Adrian

    KS Śniadowo
  • KS Śniadowo

    Dryka Piotr

  • KS Śniadowo

    Kołdys Łukasz

  • KS Śniadowo

    Kaczyński Mateusz

  • KS Śniadowo

    Wąsowicz Konrad

  • KS Śniadowo

    Klimaszewski Wojciech

  • KS Śniadowo

    Malinowski Dawid

  • KS Śniadowo

    Grodzki Robert

  • KS Śniadowo

    Jastrzębski Krystian

  • KS Śniadowo

    Rostkowki Paweł

  • KS Śniadowo

    Tyszka Łukasz

  • Miszczuk Miłosz

    KS Sokoły
  • Bruszewski Damian

    KS Sokoły
  • Dąbrowski Paweł

    KS Sokoły
  • Fiedorczuk Marcin

    KS Sokoły
  • Fiedorczuk Piotr

    KS Sokoły
  • Hajduczyk Paweł

    KS Sokoły
  • Jezierski Przemysław

    KS Sokoły
  • Kalinowski Michał

    KS Sokoły
  • Kamiński Tomasz

    KS Sokoły
  • Konopka Łukasz

    KS Sokoły
  • Kulesza Tomasz

    KS Sokoły
  • Kulesza Adrian

    KS Sokoły
  • Lisowski Paweł

    KS Sokoły
  • Lisowski Mariusz

    KS Sokoły
  • Pruszyński Krzysztof

    KS Sokoły
  • Puławski Radosław

    KS Sokoły
  • Rzymski Kamil

    KS Sokoły
  • Szymborski Arkadiusz

    KS Sokoły
  • Szymójko Paweł

    KS Sokoły
  • Wójcik Jakub

    KS Sokoły
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Dąbrowski Paweł

    KS Sokoły
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Pietrzak Jakub

    KS Sokoły
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Waszczuk Bartosz

    KS Sokoły
  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Borowik Bartosz

    KS Wasilków
  • KS Michałowo

    Tomczyk Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • KS Wasilków

    Ostaszewski Dawid

    ŁKS 1926 Łomża
  • Pawczyński Krystian

    ŁKS 1926 Łomża
  • Boguski Krystian

    ŁKS 1926 Łomża
  • Brzozowski Tomasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Cudakiewicz Filip

    ŁKS 1926 Łomża
  • Dąbrowski Kacper

    ŁKS 1926 Łomża
  • Długołęcki Bartosz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Dobrowolski Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • Janicki Bartosz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Kacprzyk Daniel

    ŁKS 1926 Łomża
  • Kadłubowski Sebastian

    ŁKS 1926 Łomża
  • Korzeniecki Łukasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Lichomski Zbigniew

    ŁKS 1926 Łomża
  • Melao do nascimento Reinaldo

    ŁKS 1926 Łomża
  • Pastorczyk Dawid

    ŁKS 1926 Łomża
  • Speichler Robert

    ŁKS 1926 Łomża
  • Ulman Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • Walczak Wiktor

    ŁKS 1926 Łomża
  • Wojno Łukasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Zmierczak Bartosz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Narew Ostrołęka

    Cendrowski Hubert

    ŁKS 1926 Łomża
  • Narew Ostrołęka

    Cychol Igor

    ŁKS 1926 Łomża
  • Olimpia Zambrów

    Jastrzębski Mateusz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Warmia Grajewo

    Dzierzgowski Tomasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Bujnarowski Paweł

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Gawryluk Piotr

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Grzybowski Szymon

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Jabłoński Paweł

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Leszczyński Martin

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Michałowski Euzebiusz

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Nikitorowicz Dominik

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Pawluczuk Bartosz

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Sochoń Bruno

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Stefanowski Igor

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Szmigiel Jakub

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Szycko Maciej

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Wojtkielewicz Krzysztof

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Żełudowski Wiktor

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Bogacewicz Krystian

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Brzostek Szymon

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Dańko Jakub

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Fiłonowicz Maciej

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Gil Sebastian

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Łuckiewicz Bartosz

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Żelazowski Mateusz

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Markiewicz Jacek

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Święciński Dawid

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Radomski Karol

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Budźko Jakub

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Ścieszko Mateusz

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Pawłowski Karol

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Nawrocki Kacper

  • Orzeł Kolno

    Bikowski Artur

    MKS Gogolin
  • Giętkowski Jacek

    MKS Mielnik
  • Kadej Filip

    MKS Mielnik
  • Godyń Paweł

    MKS Mielnik
  • Trojanowski Maciej

    MKS Mielnik
  • Weremijewicz Jakub

    MKS Mielnik
  • Czekuć Kamil

    MKS Mielnik
  • Gierasimiuk Damian

    MKS Mielnik
  • Korowaj Krzysztof

    MKS Mielnik
  • Korowaj Dariusz

    MKS Mielnik
  • Krasucki Daniel

    MKS Mielnik
  • Mormol Patryk

    MKS Mielnik
  • Weremijewicz Krrystian

    MKS Mielnik
  • MKS Mielnik

    Sypek Damian

  • MKS Mielnik

    Gorochowicz Paweł

  • Tur Bielsk Podlaski

    Gronowski Sylwester

  • Tur Bielsk Podlaski

    Pawluczuk Łukasz

  • MKS Mielnik

    Iwaniuk Tomasz

  • MKS Mielnik

    Mazur Bartosz

  • MKS Mielnik

    Borowy Grzegorz

  • MKS Mielnik

    Golonko Daniel

  • Iwanowski Przemysław

    MOSP Białystok
  • Leonowicz Fabian

    MOSP Białystok
  • Klich Karol

    MOSP Białystok
  • Osypiuk Michał

    MOSP Białystok
  • Wołosik Jakub

    MOSP Białystok
  • Charkiewicz Daniel

    MOSP Białystok
  • Sawicki Patryk

    MOSP Białystok
  • MOSP Białystok

    Kudrycki Maciej

  • Bućko Dominik

    MOSP Białystok
  • Dzikiewicz Jakub

    MOSP Białystok
  • Gołębiowski Oskar

    MOSP Białystok
  • Karol Mateusz

    MOSP Białystok
  • Mularczyk Igor

    MOSP Białystok
  • Pogorzelski Igor

    MOSP Białystok
  • Tsishkin Mikita

    MOSP Białystok
  • Zabłocki Sebastian

    MOSP Białystok
  • MOSP Białystok

    Rutkowski Norbert

  • MOSP Białystok

    Szymański Karol

  • MOSP Białystok

    Kalinowski Mateusz

  • MOSP Białystok

    Piećko Krystian

  • MOSP Białystok

    Popławski Mateusz

  • MOSP Białystok

    Stańczyk Marcin

  • MOSP Białystok

    Wasilewski Filip

  • MOSP Białystok

    Wiszniewski Łukasz

  • MOSP Białystok

    Tashaev Adam

  • MOSP Białystok

    Zakrzewski Aleksander

  • MOSP Białystok

    Grabarz Mateusz

  • MOSP Białystok

    Chechka Uladzislau

  • MOSP Białystok

    Kalinowski Dawid

  • Cresovia II Siemiatycze

    Piotrowski Michał

    Naprzód Skórzec
  • Hetman Tykocin

    Worobiej Alan

    Narew Choroszcz
  • KS Grabówka

    Kacprowski Jan

    Narew Choroszcz
  • Ciborowski Jakub

    Narew Choroszcz
  • Jaromiński Marcin

    Narew Choroszcz
  • Błaszko Kacper

    Narew Choroszcz
  • Kieżel Paweł

    Narew Choroszcz
  • Kucharewicz Szymon

    Narew Choroszcz
  • Wróblewski Piotr

    Narew Choroszcz
  • Narew Choroszcz

    Andzielewicz Łukasz

  • Narew Choroszcz

    Pabian Ryszard

  • Narew Choroszcz

    Kołodko Kamil

  • Narew Choroszcz

    Rećko Adam

  • Narew Choroszcz

    Mojsak Damian

  • Narew Choroszcz

    Szymaniuk Mateusz

  • Narew Choroszcz

    Daniluk Mariusz

  • Narew Choroszcz

    Grzegorczyk Krystian

  • Narew Choroszcz

    Sawicki Tomasz

  • Narew Choroszcz

    Sokół Paweł

  • Narew Choroszcz

    Filipczuk Bartosz

  • Narew Choroszcz

    Szumkowski Jakub

  • Narew Choroszcz

    Ryniejski Piotr

  • Narew Choroszcz

    Garbowski Jakub

  • Narew Choroszcz

    Suszczyński Adrian

  • Narew Choroszcz

    Popławski Kacper

  • Narew Choroszcz

    Gryg Krzysztof

  • Narew Choroszcz

    Biernacik Dominik

  • Narew Choroszcz

    Lenczewski Rafał

  • Narew Choroszcz

    Garbowski Mateusz

  • Narew Choroszcz

    Słota Oliwer

  • Narew Choroszcz

    Sakowicz Jakub

  • Narew Choroszcz

    Reszeć Adrian

  • Narew Choroszcz

    Roszkowski Jakub

  • Narew Choroszcz

    Skrzypek Andrzej

  • Tur II Bielsk Podlaski

    Witoszko Joachim

    Tur II Bielsk Podlaski
  • MOSP Białystok

    Ilczuk Adam

    Orlęta Czyżew
  • Olimpia Zambrów

    Gosiewski Rafał

    Orlęta Czyżew
  • Smętek Adrian

    Orlęta Czyżew
  • Dybowski Bartosz

    Orlęta Czyżew
  • Gołaszewski Piotr

    Orlęta Czyżew
  • Milankiewicz Patryk

    Orlęta Czyżew
  • Ożarowski Dawid

    Orlęta Czyżew
  • Sierota Marcin

    Orlęta Czyżew
  • Woroszył Sebastian

    Orlęta Czyżew
  • Polowczyk Damian

    Orlęta Czyżew
  • Marciniak Bartosz

    Orlęta Czyżew
  • Orlęta Czyżew

    Dąbrowski Andrzej

  • Orlęta Czyżew

    Olszewski Paweł

  • Orlęta Czyżew

    Karpiński Łukasz

  • Orlęta Czyżew

    Dmochowski Rafał

  • Orlęta Czyżew

    Zabielski Adam

  • Orlęta Czyżew

    Kazimierczuk Michał

  • Orlęta Czyżew

    Frołow Łukasz

  • Orlęta Czyżew

    Kulesza Patryk

  • Orlęta Czyżew

    Parzych Sebastian

  • Jagiellonia II Białystok

    Wołczyński Paweł

    Orzeł Kolno
  • Jagiellonia II Białystok

    Kaczmarczyk Paweł

    Orzeł Kolno
  • Sokołowski Kornel

    Orzeł Kolno
  • Świderski Łukasz

    Orzeł Kolno
  • Kleczyński Szymon

    Orzeł Kolno
  • Rogalski Damian

    Orzeł Kolno
  • Banach Patryk

    Orzeł Kolno
  • Falkowski Dawid

    Orzeł Kolno
  • Filipkowski Andrzej

    Orzeł Kolno
  • Olszak Kamil

    Orzeł Kolno
  • Rainko Tomasz

    Orzeł Kolno
  • Wszeborowski Konrad

    Orzeł Kolno
  • Orzeł Kolno

    Domian Rafał

  • Orzeł Kolno

    Gwiazda Adrian

  • Orzeł Kolno

    Sielawa Przemysław

  • Orzeł Kolno

    Sadłowski Cezary

  • Orzeł Kolno

    Zduńczyk Damian

  • Orzeł Kolno

    Jurczyk Radosław

  • Orzeł Kolno

    Ziarno Wiktor

  • Orzeł Kolno

    Supinski Tomasz

  • Orzeł Kolno

    Falkowski Szymon

  • Orzeł Kolno

    Korzep Paweł

  • Orzeł Kolno

    Połomski Przemysław

  • Czeremcha Artur

    Pasja Kleosin
  • Antosiewicz Marcin

    Pasja Kleosin
  • Chojnowski Dawid

    Pasja Kleosin
  • Dzierżko Marcin

    Pasja Kleosin
  • Kazlou Viachaslau

    Pasja Kleosin
  • Zubrycki Piotr

    Pasja Kleosin
  • Pasja Kleosin

    Niesterowicz Karol

  • Pasja Kleosin

    Ciulkin Tomasz

  • Pasja Kleosin

    Nieczaj Bartosz

  • Pasja Kleosin

    Bogusławski Kamil

  • Supraślanka Supraśl

    Miniuk Piotr

    Pasja Kleosin
  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Klimowicz Michał

    Piast Białystok
  • Kosicki Gabriel

    Piast Białystok
  • Lindemann Klaus

    Piast Białystok
  • Łapiński Dominik

    Piast Białystok
  • Radziejewski Sebastian

    Piast Białystok
  • Sawoń Kamil

    Piast Białystok
  • Tatarczuk Marcin

    Piast Białystok
  • Ciwoniuk Mateusz

    Piast Białystok
  • Piast Białystok

    Zalewski Wojciech

  • Piast Białystok

    Wandziura Bartosz

  • Piast Białystok

    Truszkowski Bartosz

  • Piast Białystok

    Grelecki Michał

  • Piast Białystok

    Hryniewicki Łukasz

  • Piast Białystok

    Augustynowicz Patryk

  • Piast Białystok

    Malesiński Adam

  • Piast Białystok

    Rutkowski Jakub

  • Piast Białystok

    Borowski-beszta Bartosz

  • Piast Białystok

    Wilimas Michał

  • Piast Białystok

    Chaniewski Jan

  • Wilczek Wilkowo

    Nicewicz Mateusz

    Piast Białystok
  • Pasja Kleosin

    Jedliński Marcin

    Piłkawka Białystok
  • Hapoń Bartłomiej

    Piłkawka Białystok
  • Wysocki Mateusz

    Piłkawka Białystok
  • Aleksiejuk Maciej

    Piłkawka Białystok
  • Arcimowicz Tomasz

    Piłkawka Białystok
  • Chojak Jakub

    Piłkawka Białystok
  • Derman Jakub

    Piłkawka Białystok
  • Domagała Szymon

    Piłkawka Białystok
  • Drozdowski Krystian

    Piłkawka Białystok
  • Gawina Jacek

    Piłkawka Białystok
  • Grzybko Hubert

    Piłkawka Białystok
  • Konopko Szymon

    Piłkawka Białystok
  • Kulgawczuk Piotr

    Piłkawka Białystok
  • Łojewski Michał

    Piłkawka Białystok
  • Makowski Damian

    Piłkawka Białystok
  • Nowik Kamil

    Piłkawka Białystok
  • Olszewski Filip

    Piłkawka Białystok
  • Pawełko Tomasz

    Piłkawka Białystok
  • Rzepniewski Wojciech

    Piłkawka Białystok
  • Siemieniuk Paweł

    Piłkawka Białystok
  • Sobczyk Tomasz

    Piłkawka Białystok
  • Tur Piotr

    Piłkawka Białystok
  • Walicki Jakub

    Piłkawka Białystok
  • Wasiluk Maksymilian

    Piłkawka Białystok
  • Wiktoruk Paweł

    Piłkawka Białystok
  • Zajkowski Patryk

    Piłkawka Białystok
  • Warmia Grajewo

    Formejster Marcel

    Piłkawka Białystok
  • Bagiński Paweł

    Pionier Brańsk
  • Chrost Rafał

    Pionier Brańsk
  • Grodzki Krzysztof

    Pionier Brańsk
  • Rybacki Dawid

    Pionier Brańsk
  • Modzelewski Maciej

    Pionier Brańsk
  • Żero Jan

    Pionier Brańsk
  • Pionier Brańsk

    Piekutowski Łukasz

  • Pionier Brańsk

    Rogowski Robert

  • Pionier Brańsk

    Krawczykowicz Daniel

  • Pionier Brańsk

    Koronkiewicz Maciej

  • Pionier Brańsk

    Burczyk Łukasz

  • Pionier Brańsk

    Kobeszko Dariusz

  • Pionier Brańsk

    Górski Kacper

  • Pionier Brańsk

    Koczewski Jan

  • Pionier Brańsk

    Kochowiec Stanisław

  • Pionier Brańsk

    Woiński Sebastian

  • Pionier Brańsk

    Sobolewski Maciej

  • Komar Jarosław

    Pogoń Łapy
  • Kulwicki Jakub

    Pogoń Łapy
  • Kulwicki Krzysztof

    Pogoń Łapy
  • Leśniewski Piotr

    Pogoń Łapy
  • Łapiński Hubert

    Pogoń Łapy
  • Mierzwiński Piotr

    Pogoń Łapy
  • Młynarczyk Patryk

    Pogoń Łapy
  • Zieliński Grzegorz

    Pogoń Łapy
  • Pogoń Łapy

    Ignaczuk Mateusz

  • Pogoń Łapy

    Niecikowski Bartosz

  • Pogoń Łapy

    Ostrzygało Franciszek

  • Pogoń Łapy

    Malinoś Damian

  • Pogoń Łapy

    Wiński Konrad

  • Pogoń Łapy

    Miłkowski Paweł

  • Pogoń Łapy

    Dowejko Marek

  • Pogoń Łapy

    Choiński Dawid

  • Pogoń Łapy

    Roszkowski Jakub

  • Pogoń Łapy

    Kukowski Mateusz

  • Pogoń Łapy

    Kowalewicz Piotr

  • Pogoń Łapy

    Górski Piotr

  • Wigry II Suwałki

    Siłkowski Błażej

    Pogoń Lębork
  • Dziewiątkowski Tomasz

    Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • Niebrzydowski Mateusz

    Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • Wąsowicz Wojciech

    Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • Doroszczyk Mateusz

    Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • Biryło Sławomir

    Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Grynczel Maciej

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Giełda Dariusz

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Sosna Maciej

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Bobowik Bartosz

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Borkowski Adrian

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Miśkiewicz Jakub

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Kolenda Dawid

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Gałek Piotr

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Fiedorowicz Marcin

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Ardziewicz Dariusz

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Zubrzycki Adrian

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Zubrzycki Mateusz

  • Warmia Grajewo

    Chyliński Piotr

    Pojezierze Prostki
  • Jankowski Daniel

    Polonia Raczki
  • Sadowski Marcin

    Polonia Raczki
  • Polonia Raczki

    Żołobko Damian

  • Polonia Raczki

    Bielecki Cezary

  • Polonia Raczki

    Mucharski Kamil

  • Polonia Raczki

    Jarząbski Daniel

  • Polonia Raczki

    Ostaszewski Damian

  • Polonia Raczki

    Kosak Adam

  • Polonia Raczki

    Czuper Piotr

  • Polonia Raczki

    Gryczan Sebastian

  • Kunicki Szymon

    Pomorzanka Sejny
  • Ejdulis Andrzej

    Pomorzanka Sejny
  • Krachało Kamil

    Pomorzanka Sejny
  • Mandydraf Marcin

    Pomorzanka Sejny
  • Skupski Patryk

    Pomorzanka Sejny
  • Sobolewski Damian

    Pomorzanka Sejny
  • Pomorzanka Sejny

    Butkiewicz Mateusz

  • Pomorzanka Sejny

    Żyliński Adrian

  • Pomorzanka Sejny

    Pachutko Ariel

  • Pomorzanka Sejny

    Twarowski Grzegorz

  • Pomorzanka Sejny

    Buchowski Konrad

  • Pomorzanka Sejny

    Balewicz Łukasz

  • Pomorzanka Sejny

    Celiński Piotr

  • Pomorzanka Sejny

    Wojnowski Krzysztof

  • Hetman Białystok

    Odyjewski Maciej

    Promień Mońki
  • Krypnianka Krypno

    Jendruczek Norbert

    Promień Mońki
  • Sulewski Rafał

    Promień Mońki
  • Sienkiewicz Dawid

    Promień Mońki
  • Sienkiewicz Radosław

    Promień Mońki
  • Chrzanowski Eryk

    Promień Mońki
  • Purta Kamil

    Promień Mońki
  • Romanowski Tomasz

    Promień Mońki
  • Tekień Jakub

    Promień Mońki
  • Promień Mońki

    Andraka Maciej

  • Promień Mońki

    Bondziul Piotr

  • Promień Mońki

    Beczko Przemysław

  • Promień Mońki

    Stachelek Dawid

  • Promień Mońki

    Lisowski Mateusz

  • Promień Mońki

    Wiszowaty Piotr

  • Promień Mońki

    Rafałko Mateusz

  • Promień Mońki

    Pawełko Kamil

  • Promień Mońki

    Gnidziejko Paweł

  • Promień Mońki

    Klim Krzysztof

  • Tomaszewski Maciej

    Puszcza Hajnówka
  • Koźlak Patryk

    Puszcza Hajnówka
  • Wilczko Paweł

    Puszcza Hajnówka
  • Grygoruk Michał

    Puszcza Hajnówka
  • Puszcza Hajnówka

    Drozd Piotr

  • Puszcza Hajnówka

    Łapiński Bartłomiej

  • Puszcza Hajnówka

    Kicel Andrzej

  • Puszcza Hajnówka

    Jankowski Dawid

  • Puszcza Hajnówka

    Lewczuk Michał

  • Puszcza Hajnówka

    Drągowski Jakub

  • Puszcza Hajnówka

    Ostapczuk Julian

  • Puszcza Hajnówka

    Gagan Michał

  • Puszcza Hajnówka

    Daniszewski Piotr

  • Puszcza Hajnówka

    Wojciuk Piotr

  • Puszcza Hajnówka

    Ignatowicz Maciej

  • Wigry II Suwałki

    Kwaśniewski Piotr

    Ruch II Chorzów
  • Wigry II Suwałki

    Kuriata Wojciech

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Krypnianka Krypno

    Michajłow Mariusz

    Rudnia Zabłudów
  • KS Grabówka

    Jarmoszko Dawid

    Rudnia Zabłudów
  • Bańkowski Bartosz

    Rudnia Zabłudów
  • Cieciorko Marcin

    Rudnia Zabłudów
  • Krasnopolski Mirosław

    Rudnia Zabłudów
  • Lipski Sebastian

    Rudnia Zabłudów
  • Muklewicz Marek

    Rudnia Zabłudów
  • Purta Mateusz

    Rudnia Zabłudów
  • Sadowski Wojciech

    Rudnia Zabłudów
  • Tarasiuk Filip

    Rudnia Zabłudów
  • Tutaj Patryk

    Rudnia Zabłudów
  • Rudnia Zabłudów

    Czerniawski Tomasz

  • Rudnia Zabłudów

    Szarejko Paweł

  • Rudnia Zabłudów

    Korolczuk Patryk

  • Rudnia Zabłudów

    Lewicki Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Karpieszuk Krzysztof

    Sokół Sokółka
  • Jagiellonia II Białystok

    Koncewicz Patryk

    Sokół Sokółka
  • Dudała Damian

    Sokół Sokółka
  • Mikiewicz Mateusz

    Sokół Sokółka
  • Charkiewicz Emil

    Sokół Sokółka
  • Janczewski Radosław

    Sokół Sokółka
  • Dąbrowski Jakub

    Sokół Sokółka
  • Grzesik Jakub

    Sokół Sokółka
  • Polak Maciej

    Sokół Sokółka
  • Sokół Sokółka

    Kabelis Radosław

  • Sokół Sokółka

    Czaplejewicz Krystian

  • Sokół Sokółka

    Stelmaszek Paweł

  • Sokół Sokółka

    Woronowicz Marcin

  • Sokół Sokółka

    Stelmaszek Krzysztof

  • Sokół Sokółka

    Serafin Jakub

  • Sokół Sokółka

    Greś Paweł

  • Sokół Sokółka

    Sobolewski Michał

  • Sokół Sokółka

    Kul Kamil

  • Orlęta Czyżew

    Antoniak Artur

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Rakowiecki Rafał

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Decewicz Damian

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Mikołajczyk Jakub

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Niemira Adam

    Sparta 1951 Szepietowo