Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Junka Karol

    AF Brzoza
  • Baczyński Kamil

    AF Brzoza
  • Dolny Kamil

    AF Brzoza
  • Grundkowski Kacper

    AF Brzoza
  • Jurczykowski Filip

    AF Brzoza
  • AF Brzoza

    Jurski Mateusz

    AF Brzoza
  • Kałek Adrian

    AF Brzoza
  • Kasperek Bartosz

    AF Brzoza
  • Kosowski Jakub

    AF Brzoza
  • Libiszewski Marcin

    AF Brzoza
  • AF Brzoza

    Pietrzak Michał

    AF Brzoza
  • Plata Wojciech

    AF Brzoza
  • Pluciński Patryk

    AF Brzoza
  • Prusakowski Jakub

    AF Brzoza
  • Ropiński Jakub

    AF Brzoza
  • Silecki Mikołaj

    AF Brzoza
  • Tyszkiewicz Kacper

    AF Brzoza
  • Umiński Tomasz

    AF Brzoza
  • Włodarczak Jarosław

    AF Brzoza
  • Żuchowski Łukasz

    AF Brzoza
  • Chemik Bydgoszcz

    Jurczykowski Mikołaj

    AF Brzoza
  • KS Brzoza

    Lutowski Łukasz

    AF Brzoza
  • KS Brzoza

    Michalski Marcin

    AF Brzoza
  • Lider Włocławek

    Modranka Łukasz

    AKS SMS Łódź
  • Lider Włocławek

    Mularczyk Marcin

    AKS SMS Łódź
  • Kwaśniewski Sebastian

    Amator Bydgoszcz
  • Marmurowicz Mateusz

    Amator Bydgoszcz
  • Szymanowski Michał

    Amator Bydgoszcz
  • Buczyński Bartosz

    Amator Bydgoszcz
  • Kiełpiński Martin

    Amator Bydgoszcz
  • Lewandowski Michał

    Amator Bydgoszcz
  • Lichodziejewski Krystian

    Amator Bydgoszcz
  • Michta Mateusz

    Amator Bydgoszcz
  • Pikor Norbert

    Amator Bydgoszcz
  • Amator Bydgoszcz

    Tafliński Bartłomiej

  • Amator Bydgoszcz

    Topolewski Michał

  • Amator Bydgoszcz

    Rosa Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Rusin Damian

  • Amator Bydgoszcz

    Burzych Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Brzeziński Janusz

  • Amator Bydgoszcz

    Gondek Jakub

  • Amator Bydgoszcz

    Rumiński Patryk

  • Amator Bydgoszcz

    Sitterlee Remigiusz

  • Amator Bydgoszcz

    Janowski Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Czaczyk Marcin

  • Amator Bydgoszcz

    Szmankowski Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Banaszewski Artur

  • Amator Bydgoszcz

    Banaszewski Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Wierzewski Patryk

  • Amator Bydgoszcz

    Flis Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Derwich Kamil

  • Amator Bydgoszcz

    Żmudziński Daniel

  • Amator Bydgoszcz

    Maciąg Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Rosiński Jan

  • Amator Bydgoszcz

    Rutkowski Patryk

  • Amator Bydgoszcz

    Siudziński Przemysław

  • Amator Bydgoszcz

    Bimek Łukasz

  • Amator Bydgoszcz

    Sobczak Damian

  • Amator Bydgoszcz

    Kołakowski Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Machciński Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Godyń Adam

  • Amator Bydgoszcz

    Jóźwiak Adrian

  • Amator Bydgoszcz

    Janczarski Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Rutkowski Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Stawski Dominik

  • Amator Bydgoszcz

    Kodiasz Marcin

  • Amator Bydgoszcz

    Bieniak Leszek

  • Amator Bydgoszcz

    Żbikowski Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Napora Michał

  • Amator Bydgoszcz

    Głowacki Jarosław

  • Pomorzanin Serock

    Marczuk Kamil

    Amator Bydgoszcz
  • Unia Wąbrzeźno

    Bołądź Karol

    Arka II Gdynia
  • Elana II Toruń

    Smolak Tycjan

    Bałtyk II Gdynia
  • Pomorzanin Toruń

    Piasecki Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Agape Białołęka

    Makowski Jakub

    BKS Bydgoszcz
  • Sarna Andrzej

    BKS Bydgoszcz
  • Chemik Bydgoszcz

    Bagniewski Kamil

    Pomorzanin Serock
  • Chemik Bydgoszcz

    Tatera Mariusz

    Unia Solec Kujawski
  • Wojtowicz Jakub

    BKS Bydgoszcz
  • Błażejewicz Patryk

    BKS Bydgoszcz
  • Starzyński Patryk

    BKS Bydgoszcz
  • Chachuła Jan

    BKS Bydgoszcz
  • Siekirka Piotr

    BKS Bydgoszcz
  • BKS Bydgoszcz

    Wojciechowski Patryk

  • BKS Bydgoszcz

    Szurgot Piotr

  • BKS Bydgoszcz

    Sapa Oskar

  • BKS Bydgoszcz

    Kortas Daniel

  • BKS Bydgoszcz

    Steltmann Mateusz

  • BKS Bydgoszcz

    Megger Michał

  • BKS Bydgoszcz

    Grzegorek Tomasz

  • BKS Bydgoszcz

    Nalazek Dorian

  • BKS Bydgoszcz

    Dudkiewicz Damian

  • Kmiecik Szymon

    BKS Bydgoszcz
  • Martin Jan

    BKS Bydgoszcz
  • Chemik Bydgoszcz

    Papaj Mateusz

    BKS Bydgoszcz
  • Gałusza Marcin

    Błękitni Podwiesk
  • Grzelecki Tomasz

    Błękitni Podwiesk
  • Błękitni Podwiesk

    Grzybowski Julian

    Błękitni Podwiesk
  • Jaroch Marek

    Błękitni Podwiesk
  • Kociemba Łukasz

    Błękitni Podwiesk
  • Krause Sebastian

    Błękitni Podwiesk
  • Lazurek Łukasz

    Błękitni Podwiesk
  • Pryszło Tomasz

    Błękitni Podwiesk
  • Szmelter Łukasz

    Błękitni Podwiesk
  • Szulc Jacek

    Błękitni Podwiesk
  • Szymanski Bartosz

    Błękitni Podwiesk
  • Błękitni Podwiesk

    Słabiak Marcin

  • Błękitni Podwiesk

    Kowalikowski Krzysztof

  • Błękitni Podwiesk

    Januszewski Piotr

  • Błękitni Podwiesk

    Kujawowicz Rafał

  • Błękitni Podwiesk

    Chyliński Jacek

  • Błękitni Podwiesk

    Narolski Maciej

  • Błękitni Podwiesk

    Januszewski Michał

  • Błękitni Podwiesk

    Szulc Adam

  • Błękitni Podwiesk

    Olewniczak Adam

  • Błękitni Podwiesk

    Pasiński Waldemar

  • Błękitni Podwiesk

    Lis Paweł

  • Błękitni Podwiesk

    Ostrowski Paweł

  • Błękitni Podwiesk

    Słabiak Damian

  • Błękitni Podwiesk

    Kosiński Adrian

  • Błękitni Podwiesk

    Woźniak Łukasz

  • Błękitni Podwiesk

    Wydrzyński Janusz

  • Błękitni Podwiesk

    Bugajski Piotr

  • Błękitni Podwiesk

    Rapicki Karol

  • Błękitni Podwiesk

    Małek Krzysztof

  • Błękitni Podwiesk

    Kobylański Paweł

  • Błękitni Podwiesk

    Wyżykowski Maciej

  • Błękitni Podwiesk

    Nicieja Kacper

  • Błękitni Podwiesk

    Frąszczak Adam

  • Błękitni Podwiesk

    Bartnik Sylwester

  • Błękitni Podwiesk

    Świerczyński Damian

  • Ogniwo Zegartowice

    Trepkowski Mariusz

    Błękitni Podwiesk
  • Olimpia II Grudziądz

    Kawczyński Daniel

    Błękitni Podwiesk
  • Olimpia II Grudziądz

    Mickiewicz Krzysztof

    Błękitni Podwiesk
  • Stal Grudziądz

    Gmiński Damian

    Błękitni Podwiesk
  • Stal Grudziądz

    Gmiński Daniel

    Błękitni Podwiesk
  • Olimpia II Grudziądz

    Nolberczak Miłosz

  • Stal Grudziądz

    Sobolewski Jarosław

    Błękitni Podwiesk
  • Victoria Lisewo

    Pieniążek Mateusz

    Błękitni Podwiesk
  • Wasiak Damian

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Witek Waldemar

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Błaszczak Daniel

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Kotyński Piotr

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Krajnik Kamil

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Kreft Artur

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Lewandowski Robert

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Lewandowski Miłosz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Mielczarek Tomasz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Mielczarek Oskar

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Rajczakowski Mikołaj

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Sygnecki Maciej

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Szydłowski Jakub

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Trepka Jakub

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Krysiak Sebastian

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Klein Maciej

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Retlewski Adam

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Retlewski Andrzej

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Majchrzak Roger

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Leszczyński Radosław

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Jędrusik Łukasz

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Belka Artur

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Wiśniewski Dawid

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Sprawka Wiktor

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Machowski Krzysztof

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Zadroga Adam

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Tomas Dawid

  • Pałuczanka Żnin

    Stremlau Borys

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Unia Solec Kujawski

    Bereza Patryk

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Unia Solec Kujawski

    Czyżewski Mateusz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Olimpia II Grudziądz

    Bielawski Adrian

    Bytovia II Bytów
  • BKS Bydgoszcz

    Andrzejewski Oskar

    Chełminianka Chełmno
  • Siemieniecki Patryk

    Chełminianka Chełmno
  • Detmer Tomasz

    Chełminianka Chełmno
  • Medunytsia Yan

    Chełminianka Chełmno
  • Leitgeber Jakub

    Chełminianka Chełmno
  • Nalaskowski Oskar

    Chełminianka Chełmno
  • Nogalski Kacper

    Chełminianka Chełmno
  • Zarembski Patryk

    Chełminianka Chełmno
  • Zarębski Przemysław

    Chełminianka Chełmno
  • Ziobro Tycjan

    Chełminianka Chełmno
  • Chełminianka Chełmno

    Szulc Kacper

  • Chełminianka Chełmno

    Trofymenko Ihor

  • Chełminianka Chełmno

    Chojnicki Karol

  • Chełminianka Chełmno

    Chudziński Mikołaj

  • Olimpia II Grudziądz

    Różański Michał

    Chełminianka Chełmno
  • Winiecki Mikołaj

    Chemik Bydgoszcz
  • Chęś Oskar

    Chemik Bydgoszcz
  • Marzec Franciszek

    Chemik Bydgoszcz
  • Bloch Jakub

    Chemik Bydgoszcz
  • Sparta Brodnica

    Grudziński Mateusz

    Pomorzanin Toruń
  • Adamenko Maksym

    Chemik Bydgoszcz
  • Adamski Grzegorz

    Chemik Bydgoszcz
  • Frelichowski Adam

    Chemik Bydgoszcz
  • Goździkowski Kamil

    Chemik Bydgoszcz
  • Kacprzak Adam

    Chemik Bydgoszcz
  • Kuczyński Dawid

    Chemik Bydgoszcz
  • Laskowski Paweł

    Chemik Bydgoszcz
  • Marcinkowski Jakub

    Chemik Bydgoszcz
  • Michalski Paweł

    Chemik Bydgoszcz
  • Miłek Mariusz

    Chemik Bydgoszcz
  • Serafin Kamil

    Chemik Bydgoszcz
  • Skiba Wojciech

    Chemik Bydgoszcz
  • Sobczyk Maciej

    Chemik Bydgoszcz
  • Chemik Bydgoszcz

    Olszewski Paweł

  • Chemik Bydgoszcz

    Raszka Adrian

  • Chemik Bydgoszcz

    Osiński Wiktor

  • Chemik Bydgoszcz

    Mik Radosław

  • Chemik Bydgoszcz

    Krysztofiński Jakub

  • Chemik Bydgoszcz

    Michalski Daniel

  • Chemik Bydgoszcz

    Włosiński Adrian

  • Chemik Bydgoszcz

    Żeglarski Gracjan

  • Chemik Bydgoszcz

    Bagiński Jakub

  • Chemik Bydgoszcz

    Graczyk Radosław

  • Chemik Bydgoszcz

    Vasiutyn Borys

  • Chemik Bydgoszcz

    Więckowicz Szymon

  • KP Starogard Gdański

    Rysiewski Damian

    Chemik Bydgoszcz
  • Lider Włocławek

    Czyżewski Bartosz

    Chemik Bydgoszcz
  • Brunka Michał

    Cis Cekcyn
  • Czerwiński Krzysztof

    Cis Cekcyn
  • Dębicki Fabian

    Cis Cekcyn
  • Fojut Jarosław

    Cis Cekcyn
  • Gumiński Mateusz

    Cis Cekcyn
  • Hoffmann Arkadiusz

    Cis Cekcyn
  • Jarząbek Arkadiusz

    Cis Cekcyn
  • Krajna Bogusław

    Cis Cekcyn
  • Krajna Patryk

    Cis Cekcyn
  • Nowacki Damian

    Cis Cekcyn
  • Pik Daniel

    Cis Cekcyn
  • Rompa Mariusz

    Cis Cekcyn
  • Słomiński Tomasz

    Cis Cekcyn
  • Słomiński Błażej

    Cis Cekcyn
  • Suchomski Sławomir

    Cis Cekcyn
  • Suwalski Dawid

    Cis Cekcyn
  • Suwalski Bartłomiej

    Cis Cekcyn
  • Szulc Adam

    Cis Cekcyn
  • Wandziński Michał

    Cis Cekcyn
  • Wesołowski Krzysztof

    Cis Cekcyn
  • Włoch Krzysztof

    Cis Cekcyn
  • Wolski Paweł

    Cis Cekcyn
  • GLKS Dobrcz

    Pawłowski Marek

    Cis Cekcyn
  • Pomorzanin Serock

    Szczygieł Marcin

    Cis Cekcyn
  • Sokół Nowy Dwór

    Musiał Mariusz

    Cis Cekcyn
  • Bomba Eryk

    Cuiavia Inowrocław
  • Mikołajczak Filip

    Cuiavia II Inowrocław
  • Antczak Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Babral Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Błaszczyk Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Boniewicz Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Brzóstowski Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Ciesielski Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cięgotura Filip

    Cuiavia II Inowrocław
  • Dziamski Filip

    Cuiavia II Inowrocław
  • Fiałkowski Kewin

    Cuiavia II Inowrocław
  • Frontczak Klaudiusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Głowacki Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Grądzki Bartłomiej

    Cuiavia II Inowrocław
  • Jasiczek Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Jastrzębski Dawid

    Cuiavia II Inowrocław
  • Jędrzejczak Paweł

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kaczmarek Krzysztof

    Cuiavia II Inowrocław
  • Karbownik Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Karpiński Bartłomiej

    Cuiavia II Inowrocław
  • Klimczewski Borys

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kuglarz Marcin

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kwiatkowski Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Łęczycki Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Maciejewski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Maciejewski Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Majchrzak Wiktor

    Cuiavia II Inowrocław
  • Marczyński Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Marjański Adrian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Matuszewski Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Meyer Bartosz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Mrotek Kordian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Mrozowski Dominik

    Cuiavia II Inowrocław
  • Nowakowski Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Olejniczak Dawid

    Cuiavia II Inowrocław
  • Patyna Dariusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Piernik Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Płóciennik Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Przydatek Maciej

    Cuiavia II Inowrocław
  • Raczyński Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Roszak Sławomir

    Cuiavia II Inowrocław
  • Ruta Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Rutowski Wiktor

    Cuiavia II Inowrocław
  • Siemiątkowski Łukasz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Słupski Dariusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Stawicki Sebastian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Timm Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Tomaszewski Paweł

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wegner Kewin

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wiśniewski Patryk

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wylandowski Przemysław

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Burzyński Bartosz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Lytviak Oleksandr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Wójcicki Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cukrownik Tuczno

    Kania Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Czarni Wierzchosławice

    Brzozowski Damian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Mielcarek Norbert

    Cuiavia II Inowrocław
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Zagórski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Goplania Inowrocław

    Chełminiak Miłosz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Iskra Sikorowo

    Stępniewski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Iskra Sikorowo

    Wiśniewski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kotan Ozorków

    Tomczak Kamil

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kujawianka Strzelno

    Wegner Brajan

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wiliński Kacper

    Cuiavia Inowrocław
  • Polonia Bydgoszcz

    Adamski Damian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Unia Gniewkowo

    Kłosowski Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Znicz Rojewo

    Najdek Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Znicz Rojewo

    Niewiadomski Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Bytovia Bytów

    Protsyshyn Arsenii

    Cuiavia Inowrocław
  • Tsykala Mikita

    Cuiavia Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Kucharski Mateusz

  • Cuiavia Inowrocław

    Sakwiński Michał

  • Cuiavia Inowrocław

    Wiśniewski Marcin

  • Cuiavia Inowrocław

    Gołębiowski Krystian

  • Cuiavia Inowrocław

    Górski Daniel

  • Cuiavia Inowrocław

    Zubko Mykyta

  • Cuiavia Inowrocław

    Tchania Gocha

  • Cuiavia Inowrocław

    Maksymowicz Adrian

  • Gabryszak Mirosław

    Cukrownik Tuczno
  • Cukrownik Tuczno

    Jeliński Artur

  • Cukrownik Tuczno

    Holas Radosław

  • Cukrownik Tuczno

    Drzewucki Łukasz

  • Cukrownik Tuczno

    Kowalski Bartosz

  • Cukrownik Tuczno

    Hosa Radosław

  • Cukrownik Tuczno

    Jeliński Bartosz

  • Cukrownik Tuczno

    Pluciński Mateusz

  • Cukrownik Tuczno

    Włódarski Maciej

  • Cukrownik Tuczno

    Antczak Radosław

  • Cukrownik Tuczno

    Gabryszak Paweł

  • Cukrownik Tuczno

    Mozgawa Hubert

  • Cukrownik Tuczno

    Wieloszyński Michał

  • Cukrownik Tuczno

    Pikuła Jacek

  • Cukrownik Tuczno

    Szpulecki Dariusz

  • Cukrownik Tuczno

    Wydrych Damian

  • Cukrownik Tuczno

    Robaszewski Mateusz

  • Goplania Inowrocław

    Kamiński Mariusz

    Cukrownik Tuczno
  • Legia Strzelce

    Lewandowski Michał

    Cukrownik Tuczno
  • Mikrus Szadłowice

    Dąbrowa Marcin

    Cukrownik Tuczno
  • Araszewski Patryk

    Cyklon II  Kończewice
  • Karolewski Mikołaj

    Cyklon II  Kończewice
  • Meszyński Karol

    Cyklon II  Kończewice
  • Pawli Filip

    Cyklon II  Kończewice
  • Przybyszewski Maciej

    Cyklon II  Kończewice
  • Cyklon II  Kończewice

    Foj Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Kurek Krzysztof

  • Cyklon II  Kończewice

    Kurek Piotr

  • Cyklon II  Kończewice

    Sadowski Marcin

  • Cyklon II  Kończewice

    Szczodrowski Daniel

  • Cyklon II  Kończewice

    Bochat Mateusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Nowasielski Mateusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Rudewicz Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Zając Marek

  • Cyklon II  Kończewice

    Pilecki Dariusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Urbański Grzegorz

  • Cyklon II  Kończewice

    Wiśniewski Bartosz

  • Cyklon II  Kończewice

    Mańka Jarosław

  • Cyklon II  Kończewice

    Ewert Patryk

  • Cyklon II  Kończewice

    Łagodziński Radosław

  • Cyklon II  Kończewice

    Wiśniewski Karol

  • Cyklon II  Kończewice

    Warduliński Kamil

  • Cyklon II  Kończewice

    Szprenglewski Damian

  • Cyklon II  Kończewice

    Rywalski Marcin

  • Cyklon II  Kończewice

    Lipiński Paweł

  • Cyklon II  Kończewice

    Frąk Dawid

  • Cyklon II  Kończewice

    Rybacki Mariusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Sosnowski Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Dejewski Sebastian

  • Cyklon II  Kończewice

    Kaczorek Jarosław

  • Cyklon II  Kończewice

    Goreński Andrzej

  • Cyklon II  Kończewice

    Kowalski Adrian

  • Cyklon II  Kończewice

    Abramowicz Mateusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Kuna Dariusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Soszka Jakub

  • Cyklon II  Kończewice

    Kowalski Kacper

  • Cyklon II  Kończewice

    Mucha Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Lewandowski Kamil

  • Cyklon II  Kończewice

    Cytarski Maciej

  • Cyklon II  Kończewice

    Jarzynka Adrian

  • Cyklon II  Kończewice

    Błaszkiewicz Jakub

  • Cyklon II  Kończewice

    Wiśniewski Karol

  • Cyklon II  Kończewice

    Siemieniecki Adrian

  • Cyklon II  Kończewice

    Krygier Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Jankierski Jakub

  • Cyklon II  Kończewice

    Wojtkun Norbert

  • Cyklon II  Kończewice

    Rutkowski Szymon

  • Cyklon II  Kończewice

    Jałocha Andrzej

  • Cyklon II  Kończewice

    Zakrzewski Robert

  • Cyklon II  Kończewice

    Orczykowski Hubert

  • Cyklon II  Kończewice

    Sikorski Szymon

  • Cyklon II  Kończewice

    Kamiński Kacper

  • Cyklon II  Kończewice

    Sikorski Łukasz

  • Legia Chełmża

    Kwiatkowski Dominik

    Cyklon II  Kończewice
  • Saluk Adrian

    Cyklon Kończewice
  • Szymański Paweł

    Cyklon Kończewice
  • Cyklon II  Kończewice

    Malarski Radosław

    Flisak Złotoria
  • Cyklon II  Kończewice

    Latanowicz Szymon

    Sparta Łubianka
  • Błazejczyk Dominik

    Cyklon Kończewice
  • Błażejczyk Jakub

    Cyklon Kończewice
  • Cyklon Kończewice

    Wojtaś Maciej

  • Mustang Ostaszewo

    Dawiec Mateusz

    Cyklon Kończewice
  • Pomorzanin Toruń

    Stasiak Patryk

    Cyklon Kończewice
  • Zdrój Ciechocinek

    Milewski Piotr

    Cyklon Kończewice
  • Czarni Lniano

    Boniewicz Damian

  • Kotlęga Robert

    Czarni Lniano
  • Kuchczyński Rafał

    Czarni Lniano
  • Pastewski Tomasz

    Czarni Lniano
  • Sadowski Szymon

    Czarni Lniano
  • Czarni Lniano

    Boniewicz Mariusz

  • Czarni Lniano

    Boniewicz Gabriel

  • Czarni Lniano

    Murawski Mateusz

  • Czarni Lniano

    Adamczyk Jan

  • Czarni Lniano

    Janiak Daniel

  • Czarni Lniano

    Redzimski Mateusz

  • Baran Eryk

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Góralski Szymon

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Sowa Fabian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Tomyślak Jakub

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Zachęś Tobiasz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Grabas Kacper

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Bąk Mikołaj

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Belt Gracjan

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Bolewski Bartosz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Grabas Jan

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Jankowski Kamil

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Jaruzal Mikołaj

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Kopański Dariusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Łoboda Mateusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Mreła Adrian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Mróz Mateusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Muzolf Sebastian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Okpisz Bartosz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Salewski Seweryn

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Siatka Tomasz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Sobecki Wiktor

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Sowa Wojciech

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Wojciechowski Mariusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Wojtasik Adrian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Dąb Potulice

    Kokowski Damian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • GLZS Sadki

    Marach Marek

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Kamiński Piotr

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Kościesza Jakub

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Kuczkowski Filip

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Wika Filip

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Aleksandrzak Karol

    Czarni Wierzchosławice
  • Kalbarczyk Łukasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Kurpyt Tomasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Przybylski Damian

    Czarni Wierzchosławice
  • Tomczyk Julian

    Czarni Wierzchosławice
  • Czarni Wierzchosławice

    Pietrzak Artur

  • Czarni Wierzchosławice

    Tomczyk Michał

  • Czarni Wierzchosławice

    Walaszczyk Filip

  • Czarni Wierzchosławice

    Brzustowicz Paweł

  • Czarni Wierzchosławice

    Zawada Jarosław

  • Czarni Wierzchosławice

    Gmerek Norbert

  • Czarni Wierzchosławice

    Michalski Michał

  • Czarni Wierzchosławice

    Grabski Rajmund

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Fajkowski Tomasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Mikrus Szadłowice

    Gotowalski Bartłomiej

    Czarni Wierzchosławice
  • Unia Gniewkowo

    Zboiński Maciej

    Czarni Wierzchosławice
  • Bieńkowski Klaudiusz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Ćwikliński Mateusz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Dunisławski Marcin

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Skorupiński Dominik

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Sypniewski Jakub

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Zalesiński Miłosz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Filipiak Krzysztof

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Aleksandrzak Krystian

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Wiśniewski Krystian

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Ratkowski Mateusz

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Pruszkiewicz Dawid

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Szuszman Tomasz

  • Notecianka Pakość

    Skonieczka Marcin

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Brust Oliwier

    Dąb Potulice
  • Nowak Daniel

    Dąb Potulice
  • Baumgart Michał

    Dąb Potulice
  • Chojnacki Dariusz

    Dąb Potulice
  • Cyganek Szymon

    Dąb Potulice
  • Czeleń Dawid

    Dąb Potulice
  • Huzarski Amadeusz

    Dąb Potulice
  • Iwulski Maciej

    Dąb Potulice
  • Juszczak Michał

    Dąb Potulice
  • Kardasz Adam

    Dąb Potulice
  • Kemnitz Marcin

    Dąb Potulice
  • Koltermann Marcin

    Dąb Potulice
  • Kot mohamed mohamed Mahmoud

    Dąb Potulice
  • Leba Marcin

    Dąb Potulice
  • Łęga Łukasz

    Dąb Potulice
  • Malikowski Paweł

    Dąb Potulice
  • Nowicki Jakub

    Dąb Potulice
  • Pietrasik Bartosz

    Dąb Potulice
  • Pilarski Patryk

    Dąb Potulice
  • Piotrowski Denis

    Dąb Potulice
  • Przybylski Adam

    Dąb Potulice
  • Szablewski Bartosz

    Dąb Potulice
  • Szrubkowski Jonasz

    Dąb Potulice
  • Szypkowski Mateusz

    Dąb Potulice
  • Zwoliński Oskar

    Dąb Potulice
  • Dąb Potulice

    Gruda Patryk

  • Dąb Potulice

    Jurek Szymon

  • Dąb Potulice

    Cholewczyński Edwin

  • Dąb Potulice

    Ciechanowski Kewin

  • Dąb Potulice

    Roszczyk Kamil

  • Dąb Potulice

    Bąk Michał

  • Dąb Potulice

    Jurek Michał

  • Dąb Potulice

    Marzyński Rafał

  • Dąb Potulice

    Kondracki Jakub

  • Dąb Potulice

    Mrówczyński Krzysztof

  • Dąb Potulice

    Kulesza Mateusz

  • Dąb Potulice

    Radajewski Roger

  • Dąb Potulice

    Koniec Dawid

  • Dąb Potulice

    Grzegorek Bartłomiej

  • Dąb Potulice

    Maciejewski Marek

  • Dąb Potulice

    Formella Kamil

  • Dąb Potulice

    Grzegorek Miłosz

  • Dąb Potulice

    Kruszczyński Mikołaj

  • Dąb Potulice

    Dura Krzysztof

  • Dąb Potulice

    Brust Robert

  • Krebell Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Dejewski Karol

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Drzażdżewski Łukasz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Damian

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Licznerski Paweł

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Modrakowski Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Petrykowski Patryk

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Szymanek Bartosz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Kuczkowski Kamil

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Lubieński Artur

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Kruczyński Jonasz

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Gajewski Michał

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Buczyński Kamil

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Nowatkowski Kamil

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Rygielski Jakub

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Zakrzewski Karol

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Sulkowski Dawid

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Żuchowski Karol

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Cedro Sebastian

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Wilman Damian

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Modrzejewski Filip

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Zarębski Marcel

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Filipiak Marcel

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Czajkowski Mateusz

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Gołębiewski Dawid

  • IKP Olimpia Poznań

    Gołoś Karol

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Legia Osiek

    Pytel Radosław

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Chrobry II Głogów

    Machaj Bartosz

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Mrozek Bartosz

  • Adamczyk Mateusz

    Elana II Toruń
  • Andrzejewski Jan

    Elana II Toruń
  • Ankierski Radosław

    Elana II Toruń
  • Błoński Hubert

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Boniecki Bartosz

    Elana II Toruń
  • Braszkiewicz Michał

    Elana II Toruń
  • Ćwikliński Szymon

    Elana II Toruń
  • Detmer Mateusz

    Elana II Toruń
  • Dobosz Adam

    Elana II Toruń
  • Drózd Dominik

    Elana II Toruń
  • Dzikowski Krzysztof

    Elana II Toruń
  • Glabiszewski Kacper

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Góralski Mikołaj

    Elana II Toruń
  • Górka Kordian

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Górniak Jakub

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Jachno Paweł

    Elana II Toruń
  • Jeziorski Jakub

    Elana II Toruń
  • Jóźwiak Krystian

    Elana II Toruń
  • Jóźwicki Kacper

    Elana II Toruń
  • Jóźwicki Konrad

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Kankowski Nicolas

    Elana II Toruń
  • Karolak Jakub

    Elana II Toruń
  • Kościelniak Dominik

    Elana II Toruń
  • Kozłowski Filip

    Elana II Toruń
  • Kryszak Mariusz

    Elana II Toruń
  • Kryszak Przemysław

    Elana II Toruń
  • Lenkiewicz Damian

    Elana II Toruń
  • Lewandowski Jakub

    Elana II Toruń
  • Licau Filip

    Elana II Toruń
  • Maciąg Hubert

    Elana II Toruń
  • Nagórka Bartosz

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Norkowski Dawid

    Elana II Toruń
  • Nowak Michał

    Elana II Toruń
  • Nowak Oskar

    Elana II Toruń
  • Onsorge Wojciech

    Elana II Toruń
  • Page Oskar

    Elana II Toruń
  • Pawłowski Szymon

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Rak Sebastian

    Elana II Toruń
  • Rudnik Jakub

    Elana II Toruń
  • Rygielski Krystian

    Elana II Toruń
  • Sękowski Mikołaj

    Elana II Toruń
  • Sokół Dominik

    Elana II Toruń
  • Stawski Jakub

    Elana II Toruń
  • Stefko Jan

    Elana II Toruń
  • Stryjewski Mateusz

    Elana II Toruń
  • Szmigiel Maksymilian

    Elana II Toruń
  • Talarek Damian

    Elana II Toruń
  • Tecłaf Adam

    Elana II Toruń
  • Urbański Patryk

    Elana II Toruń
  • Wcisło Marcel

    Elana II Toruń
  • Wiwatowski Dawid

    Elana II Toruń
  • Zagórski Damian

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Dziwulski Kamil

  • Elana II Toruń

    Maj Arkadiusz

  • Olimpia Grudziądz

    Lech Milan

    Sparta Brodnica
  • Elana II Toruń

    Kacperski Damian

  • KP Starogard Gdański

    Knut Jakub

    Elana II Toruń
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Karbowiński Paweł

    Elana II Toruń
  • Lechia Zielona Góra

    Mycan Przemysław

    Elana II Toruń
  • Lech Poznań

    Kołodziej Krzysztof

    Elana II Toruń
  • Miedź II Legnica

    Kisiel Hubert

    Elana II Toruń
  • Siarka II Tarnobrzeg

    Bierzało Michał

    Elana II Toruń
  • Ursus II Warszawa

    Świeciński Jakub

    Elana II Toruń
  • Ziółkowski Szymon

    Fala Świekatowo
  • Jędryczka Cezary

    Fala Świekatowo
  • Kolano Michał

    Fala Świekatowo
  • Russ Jakub

    Fala Świekatowo
  • Sieraszewski Bartosz

    Fala Świekatowo
  • Szynderłacki Michał

    Fala Świekatowo
  • Fala Świekatowo

    Włoch Robert

  • Fala Świekatowo

    Sijka Radosław

  • Fala Świekatowo

    Brzeziński Bartłomiej

  • Fala Świekatowo

    Krutnik Piotr

  • Fala Świekatowo

    Ruszkowski Kacper

  • Olimpia II Grudziądz

    Cieśliński Adam

    Fala Świekatowo
  • Victoria Niemcz

    Mróz Rafał

    Fala Świekatowo
  • Parzych Piotr

    Flisak Złotoria
  • Chudziński Jakub

    Flisak Złotoria
  • Cichecki Jakub

    Flisak Złotoria
  • Czarnowski Hubert

    Flisak Złotoria
  • Kłosowski Mateusz

    Flisak Złotoria
  • Kozłowski Jakub

    Flisak Złotoria
  • Maćkiewicz Arkadiusz

    Flisak Złotoria
  • Marendowski Oskar

    Flisak Złotoria
  • Pawłowski Jerzy

    Flisak Złotoria
  • Rasak Maksymilian

    Flisak Złotoria
  • Stark Mateusz

    Flisak Złotoria
  • Flisak Złotoria

    Romanowski Radosław

  • Flisak Złotoria

    Warczachowski Tomasz

  • Flisak Złotoria

    Maćkiewicz Daniel

  • Flisak Złotoria

    Korpalski Miłosz

  • Flisak Złotoria

    Piekarz Maciej

  • Flisak Złotoria

    Kontowicz Kamil

  • Flisak Złotoria

    Suchocki Michał

  • Flisak Złotoria

    Zalewski Leszek

  • Flisak Złotoria

    Olewiński Jakub

  • Flisak Złotoria

    Błaszczyk Kamil

  • Flisak Złotoria

    Śmigielski Piotr

  • Flisak Złotoria

    Osiński Jakub

  • Flisak Złotoria

    Lisewski Łukasz

  • Flisak Złotoria

    Potęga Mateusz

  • Flisak Złotoria

    Rychcik Łukasz

  • Flisak Złotoria

    Śliwiński Tomasz

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Kuzmikowski Radosław

    Flisak Złotoria
  • Pomorzanin Toruń

    Pietrowski Mateusz

    Flisak Złotoria
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Nastróżny Aleksander

    Flisak Złotoria
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Przypis Bartosz

    Flisak Złotoria
  • Antkowiak Konrad

    Fregata Polanowice
  • Dziedziul Szymon

    Fregata Polanowice
  • Fregata Polanowice

    Talaska Miłosz

  • Fregata Polanowice

    Burdziński Marcin

  • Fregata Polanowice

    Zybała Mateusz

  • Fregata Polanowice

    Kawczyński Jakub

  • Fregata Polanowice

    Worek Patryk

  • Fregata Polanowice

    Burdziński Hubert

  • Kujawiak Sukowy

    Nijak Marcin

    Fregata Polanowice
  • Borowiak Karol

    Fuks Wielowicz
  • Kriger Kamil

    Fuks Wielowicz