Zmiany w klubowych kadrach 2021


  • Alit Ożarów

    Kamil Łokieć

  • Gierczak Bartłomiej

    Alit Ożarów
  • Wisła Sandomierz

    Chorab Daniel

    Alit Ożarów
  • Bartoszewicz Igor

    AZS Politechnika Kielce
  • Bębacz Jakub

    AZS Politechnika Kielce
  • Hermanowski Jan

    AZS Politechnika Kielce
  • Misiara Łukasz

    AZS Politechnika Kielce
  • Szyszka Wojciech

    AZS Politechnika Kielce
  • Tracz Dawid

    AZS Politechnika Kielce
  • AZS Politechnika Kielce

    Nowicki Paweł

  • Grabka Karol

    Bucovia II Bukowa
  • Grad Krystian

    Bucovia II Bukowa
  • Tatar Tymoteusz

    Bucovia II Bukowa
  • Bucovia II Bukowa

    Kuterasiński Daniel

  • Kościołek Daniel

    Deko Włoszczowa
  • Sondaj Miłosz

    Deko Włoszczowa
  • Halik Bohdan

    Futsal Nowiny
  • Iwan Kacper

    Futsal Nowiny
  • Korus Kamil

    Futsal Nowiny
  • Lichota Piotr

    Futsal Nowiny
  • Pawłowski Karol

    Futsal Nowiny
  • Porzuczek Konrad

    Futsal Nowiny
  • Futsal Nowiny

    Dzwonnik Wojciech

  • Futsal Nowiny

    Sidło Piotr

  • Kowalski Michał

    GKS Fałków
  • Świercz Patryk

    GKS Fałków
  • GKS Fałków

    Piątkowski Piotr

  • Dercz Paweł

    GKS Kluczewsko
  • Kowalczyk Bartłomiej

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Marcin

    GKS Kluczewsko
  • Trojszczak Andrzej

    GKS Kluczewsko
  • Ziętal Maciej

    GKS Kluczewsko
  • Cieśniarski Michał

    Jawornik Gorzków
  • Kaleta Adrian

    Jawornik Gorzków
  • Zagrodnik Mateusz

    Jawornik Gorzków
  • Jawornik Gorzków

    Witek Krzysztof

  • Jawornik Gorzków

    Karcz Dariusz

  • Jawornik Gorzków

    Zelga Adrian

  • Moravia II Morawica

    Zawadzki Michał

    Korona II Kielce
  • Orlicz II Suchedniów

    Świtowski Karol

    Korona II Kielce
  • Pogoń 1945 Staszów

    Rozmysłowski Ernest

    Korona II Kielce
  • Łysica Bodzentyn

    Zalewski Dawid

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Opala Olaf

    KS Kamienna Wola
  • Pieczka Joachim

    KS Kamienna Wola
  • Warszawa Patryk

    KS Kamienna Wola
  • Łysica Bodzentyn

    Mikos Piotr

  • Bysiński Przemysław

    LZS Czarnocin
  • Gołębiowski Maciej

    LZS Czarnocin
  • Wątek Konrad

    LZS Czarnocin
  • LZS Czarnocin

    Malara Patryk

  • LZS Czarnocin

    Łyko Szymon

  • Biały Ireneusz

    MGTS Działoszyce
  • Stępień Damian

    MGTS Działoszyce
  • MGTS Działoszyce

    Biały Wiktor

  • MGTS Działoszyce

    Skóra Sebastian

  • ŁKS Łagów

    Rybus Michał

    Moravia II Morawica
  • Czwartosz Krzysztof

    Moravia II Morawica
  • Kobus Mikołaj

    Moravia II Morawica
  • Krawczyk Kamil

    Moravia II Morawica
  • Maciejski Michał

    Moravia II Morawica
  • Misztal Sebastian

    Moravia II Morawica
  • Siudak Mateusz

    Moravia II Morawica
  • Stawecki Wiktor

    Moravia II Morawica
  • Śnioch Tomasz

    Moravia II Morawica
  • Wołowiec Filip

    Moravia II Morawica
  • Moravia II Morawica

    Wojciechowski Wiktor

  • Moravia II Morawica

    Kiryluk Patryk

  • Chrzanowski Piotr

    Orlicz II Suchedniów
  • Chrzęszczyk Michał

    Orlicz II Suchedniów
  • Dudek Aleksander

    Orlicz II Suchedniów
  • Jaworski Albin

    Orlicz II Suchedniów
  • Krzymieński Arkadiusz

    Orlicz II Suchedniów
  • Nowak Maciej

    Orlicz II Suchedniów
  • Pięta Andrzej

    Orlicz II Suchedniów
  • Witkowski Paweł

    Orlicz II Suchedniów
  • Zygmunt Patryk

    Orlicz II Suchedniów
  • Orlicz II Suchedniów

    Jarząb Paweł

  • Orlicz II Suchedniów

    Malaga Radosław

  • Orlicz II Suchedniów

    Kołomański Karol

  • Kaszuba Krystian

    Partyzant Wodzisław
  • Owczarek Jarosław

    Partyzant Wodzisław
  • Stachera Sebastian

    Partyzant Wodzisław
  • Partyzant Wodzisław

    Kamiński Tomasz

  • Partyzant Wodzisław

    Kasiewicz Rafał

  • Pawłowski Kamil

    Płomień Wólka Kłucka
  • Płomień Wólka Kłucka

    Zięba Michał

  • Pogoń 1945 Staszów

    Ptak Jakub

  • Futsal Nowiny

    Podsiadły Igor

    Resovia II
  • Futsal Nowiny

    Jabłoński Oskar

    Resovia II
  • Star Starachowice

    Śmigielski Wiktor

    RKS Radomsko
  • Ciszek Mikołaj

    Sparta Strawczynek
  • Dorosiński Bartłomiej

    Sparta Strawczynek
  • Magierowicz Sebastian

    Sparta Strawczynek
  • Sparta Strawczynek

    Picheta Michał

  • Top-Spin Promnik

    Wolder Grzegorz

    Sparta Strawczynek
  • Berowski Mateusz

    Strzelec Chroberz
  • Cieloch Wiktor

    Strzelec Chroberz
  • Czyszczoń Mateusz

    Strzelec Chroberz
  • Koziara Jakub

    Strzelec Chroberz
  • Marzec Mateusz

    Strzelec Chroberz
  • Piłat Tomasz

    Strzelec Chroberz
  • Poros Łukasz

    Strzelec Chroberz
  • Rady Maciej

    Strzelec Chroberz
  • Płomień Wólka Kłucka

    Nowak Damian

    Top-Spin Promnik
  • Lisowski Cezary

    Top-Spin Promnik
  • Smolarczyk Krzysztof

    Top-Spin Promnik
  • Świercz Mateusz

    Top-Spin Promnik
  • Wilk Tomasz

    Top-Spin Promnik
  • Kardas Radosław

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Kołkowski Michał

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Oszywa Andrzej

    Vitalpol Solec-Zdrój