Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Wiśnik Krzysztof

    Alfa Jaromirowice
  • Alfa Jaromirowice

    Ratajczak Mateusz

    Alfa Jaromirowice
  • Tórz Jarosław

    Alfa Jaromirowice
  • Drzonkowianka Racula

    Przewrocki Janusz

    Alfa Jaromirowice
  • Pogoń Wężyska

    Pędzioch Karol

    Alfa Jaromirowice
  • AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski

    Kowalkowski Łukasz

  • AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski

    Pakuła Zbigniew

  • AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski

    Jaźwiński Kamil

  • AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski

    Wójcik Paweł

  • AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski

    Mierzejewski Marcin

  • Bronowianka Kraków

    Tomczak Marcin

    Arka Nowa Sól
  • Pogoń Przyborów

    Cicharski Kacper

    Arka Nowa Sól
  • As Pieski

    Kopeć Marek

  • Kozij Jakub

    Błękitni Lubno
  • CRS Barlinek

    Kozij Mikołaj

    Błękitni Lubno
  • NAP Nowy Tomyśl

    Judek Patryk

    Błękitni Lubno
  • Stilon II Gorzów Wielkopolski

    Cyganiak Jakub

    Błękitni Lubno
  • Bizon Wilkowo

    Weryszko Mateusz

    Błękitni Ołobok
  • Akufenko Serhii

    Błękitni Ołobok
  • Delta Smardzewo

    Troczyński Kamil

    Błękitni Ołobok
  • TS Przylep

    Król Przemysław

    Błękitni Ołobok
  • TS Przylep

    Król Szymon

    Błękitni Ołobok
  • Kossakowski Mariusz

    Błękitni Wierzbnica
  • Błękitni Wierzbnica

    Podgórski Dariusz

  • Błękitni Wierzbnica

    Guzior Piotr

  • Błękitni Wierzbnica

    Karolczyk Paweł

  • Błękitni Wierzbnica

    Kutowiński Kamil

  • Kloc Mateusz

    Błękitni Zabłocie
  • Wilk Kamil

    Błękitni Zabłocie
  • Kado Górzyn

    Kniat Patryk

    Błękitni Zabłocie
  • Srokowski Łukasz

    Błyskawica Lubinicko
  • Lubusze Rusinów

    Żebrowski Krystian

    Błyskawica Lubinicko
  • Meteor Jordanowo

    Lasek Mateusz

    Błyskawica Lubinicko
  • Kaczkowski Andrzej

    Brunatni Sieniawa
  • Barański Mariusz

    Brunatni Sieniawa
  • Błoński Gracjan

    Brunatni Sieniawa
  • Bucki Mirosław

    Brunatni Sieniawa
  • Samosionek Adam

    Budowlani II Lubsko
  • Budowlani Lubsko

    Borysiewicz Jakub

  • Ryba Tomasz

    Budowlani Lubsko
  • Siwik Patryk

    Budowlani Lubsko
  • Budowlani Lubsko

    Pajcz Kasian

  • Bałtyk Gdynia

    Efir Michał

    Budowlani Murzynowo
  • Mrozek Daniel

    Budowlani Murzynowo
  • Budowlani Murzynowo

    Dos santos oliveira Marcos antonio

  • Luboński KS

    Mokrzycki Paweł

    Budowlani Murzynowo
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Świtaj Rafał

    Budowlani Murzynowo
  • Stilon II Gorzów Wielkopolski

    Gabryniewski Krystian

    Budowlani Murzynowo
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Chyrek Michał

    Budowlani Murzynowo
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Sobański Mateusz

    Budowlani Murzynowo
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Żeliszewski Łukasz

    Budowlani Murzynowo
  • Stilon II Gorzów Wielkopolski

    Tomaszewski Dominik

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Przybylak Kacper

    Cargovia Kargowa
  • Bernic Mihail

    Cargovia Kargowa
  • Cargovia Kargowa

    Przychodzki Patryk

  • Budowlani Lubsko

    Wójcik Sebastian

    Carina Gubin
  • Bartkowiak Eryk

    Carina Gubin
  • Bogdanowicz Adam

    Carina Gubin
  • Niewiadomski Paweł

    Carina Gubin
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Baranowski Jakub

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Raczkowski Igor

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Baranowski Dawid

  • Iskra Łagów

    Szustakowski Hubert

    Chrobry Brójce
  • Chrobry Drzeńsko

    Oczyński Bartosz

  • Budowlani Murzynowo

    Szamotulski Bartłomiej

    Czarni Browar Witnica
  • Grduszak Marcel

    Czarni Browar Witnica
  • Kaszuba Konrad

    Czarni Browar Witnica
  • Pawlaczyk Michał

    Czarni Browar Witnica
  • Czarni Drągowina

    Żelazowski Mateusz

  • Irski Arkadiusz

    Czarni Drągowina
  • Korona Kożuchów

    Buczak Wojciech

    Czarni Drągowina
  • Zorza Nowe Żabno

    Więckiewicz Dawid

    Czarni Drągowina
  • Zorza Brzeźnica

    Jurasik Marcin

    Czarni Przybymierz
  • Czarni Rudno

    Winiarski Patryk

  • Beskid Bożnów

    Jeżak Łukasz

    Czarni Żagań
  • Glanc Wojciech

    Czarni Żagań
  • Czarni Żagań

    Wypych Wojciech

  • Sparta Miodnica

    Dziewiątak Dariusz

    Czarni Żagań
  • Odra Górzyca

    Wyka Fabian

    Dąb Dębno
  • Drogosz Maciej

    Dąb II Przybyszów
  • Jastrzębski Przemysław

    Dąb II Przybyszów
  • Ristok Eryk

    Dąb II Przybyszów
  • Dąb II Przybyszów

    Demski Piotr

  • Zjednoczeni Kobylanka

    Tonder Mateusz

    Dąb II Przybyszów
  • Turański Jakub

    Dąb Przybyszów
  • Kiełczewski Mikołaj

    Dąb Przybyszów
  • Szulc Bartosz

    Dąb Przybyszów
  • Czarni Żagań

    Wójcik Dawid

    Delta Sieniawa Żarska
  • Bryczkowski Rafał

    Delta Sieniawa Żarska
  • Granica Żarki Wielkie

    Sitarek Marek

    Delta Sieniawa Żarska
  • ŁKS Łęknica

    Michalski Artur

    Delta Sieniawa Żarska
  • Nysa Trzebiel

    Maludy Kacper

    Delta Sieniawa Żarska
  • Orzeł Konin Żagański

    Ślusarski Patryk

    Delta Sieniawa Żarska
  • Sparta Grabik

    Kiełpiński Krzysztof

    Delta Sieniawa Żarska
  • Sparta Grabik

    Kuś Piotr

    Delta Sieniawa Żarska
  • Delta Stare Polichno

    Stańczykowski Krzysztof

  • Delta Stare Polichno

    Wiatrak Mateusz

  • Drzonkowianka Racula

    Hirsch Sebastian

  • Odra Bytom Odrzański

    Czerny Radosław

    Drzonkowianka Racula
  • TS Przylep

    Lewaszow Michał

    Drzonkowianka Racula
  • TS Przylep

    Seredyński Krystian

    Drzonkowianka Racula
  • TS Przylep

    Sucharek Michał

    Drzonkowianka Racula
  • TS Przylep

    Zawistowski Wojciech

    Drzonkowianka Racula
  • Czarni Przybymierz

    Kacieja Łukasz

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Drzonkowianka Racula

    Mirosławski Mateusz

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Zajączkowski Marek

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • FC Kursko

    Molik Amadeusz

  • Delta Stare Polichno

    Sosnowski Piotr

    GKS Bledzew
  • GKS Bledzew

    Falów Michał

  • GKS Bledzew

    Śliwiński Kacper

  • GKS Bledzew

    Milej Tomasz

  • Derewońko Michał

    GKS Siedlisko
  • Piast Karnin

    Kolesnyk Mykhalio

    Granica Kętrzyn
  • Maziarz Jarosław

    Husaria Niegosławice
  • Ilanka Rzepin

    Kozawa Ryuki

  • Iwao Kosei

    Ilanka Rzepin
  • Stefanowicz Mateusz

    Ilanka Rzepin
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Bonczek Tymoteusz

    Ilanka Rzepin
  • Iskra Głuchowo

    Olszański Marcel

  • Iskra Janczewo

    Wróblewski Rafał

  • Pasiński Mateusz

    Iskra Łagów
  • Juwenia Boczów

    Dziabas Tomasz

  • Juwenia Boczów

    Nowak Jakub

  • Budowlani Lubsko

    Szymczak Bartłomiej

    Kado Górzyn
  • Stelmach Bartosz

    Kado Górzyn
  • Dolaciński Damian

    Kasztelania Santok
  • Zakrzewski Jakub

    Kasztelania Santok
  • Cargovia Kargowa

    Materna Piotr

    Kometa Buków
  • Lech Sulechów

    Klóska Patryk

    Kometa Buków
  • Arka Nowa Sól

    Sztopel Przemysław

    Korona Kożuchów
  • Korona Kożuchów

    Mendzelewski Łukasz

  • Odra Bytom Odrzański

    Loboda Mykyta

    Korona Kożuchów
  • KP Świdnica

    Chawrył Mateusz

  • Łysy Przemysław

    Kruszywo Raduszec Stary
  • Magdziak Piotr

    Kruszywo Raduszec Stary
  • Stolarczyk Michał

    Kruszywo Raduszec Stary
  • KS Lipna

    Rybacki Mateusz

    KS Tomaszowo
  • Błękitni Ołobok

    Paruch Kamil

    Lech Sulechów
  • Grzegorczyk Konrad

    Lech Sulechów
  • Kmieciak Patryk

    Lech Sulechów
  • Schnug Chociule

    Włosek Kamil

    Lech Sulechów
  • Leśnik Rąpin

    Wypiorczyk Mariusz

  • Budowlani Murzynowo

    Makarowski Łukasz

    Luboński KS
  • Horiguchi Mahiro

    Lubuszanin Drezdenko
  • Roszczyk Maciej

    Lubuszanin Drezdenko
  • Balicki Michał

    Lubuszanin Drezdenko
  • Lubuszanin Drezdenko

    Biegański Bartłomiej

  • Lubuszanin Drezdenko

    Nowak Marcus

  • Lubuszanin Drezdenko

    Narożny Kacper

  • Lubusze Rusinów

    Szklarz Łukasz

  • Zorza Mostki

    Zając Bartłomiej

    Lubusze Rusinów
  • Kamiński Jakub

    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Śliwka Piotr

    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Wróblewski Kacper

    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Sokół Gościm

    Nowowiejski Oskar

    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Warta II Gorzów Wielkopolski

    Wierzbicki Patryk

    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Łużyczanka Lipinki Łużyckie

    Frukowski Patryk

  • SHR Wojcieszyce

    Soszka Robert

    Meprozet Stare Kurowo
  • Dąb II Przybyszów

    Ławecki Kacper

    Mieszko Konotop
  • Sparta Sława

    Wieczorek Maciej

    Mieszko Konotop
  • Znicz Obra

    Rybicki Bartosz

    Mieszko Konotop
  • Modrzew Modrzyca

    Frąckowiak Krzysztof

  • Lipski Przemysław

    Mościenko Sienno
  • Woźniakiewicz Elbasan

    Mościenko Sienno
  • Sokół Sokoliniec

    Michalski Mateusz

    Muszelka Ogardy
  • Noteć Górecko

    Bednarz Paweł

  • Nysa Przewóz

    Waga Emil

  • Jedność Podmokle

    Weiss Patryk

    Obra Trzciel
  • Kasperski Sławomir

    Obra Trzciel
  • Orzeł II Międzyrzecz

    Żak Grzegorz

    Obra Trzciel
  • Orzeł Międzyrzecz

    Kusz Rafał

    Obra Trzciel
  • Błękitni Wierzbnica

    Gawlik Marcin

    Odra Bytom Odrzański
  • TS Przylep

    Dziubański Bartosz

    TS Przylep
  • TS Przylep

    Konsewicz Kacper

    TS Przylep
  • MKS Nowe Miasteczko

    Trela Łukasz

    Odra Bytom Odrzański
  • MKS Nowe Miasteczko

    Wira Kamil

    Odra Bytom Odrzański
  • Anioł Dawid

    Odra Bytom Odrzański
  • Perszke Kacper

    Odra Bytom Odrzański
  • Odra Bytom Odrzański

    Lechniak Cezary

  • Odra Bytom Odrzański

    Domaradzki Kacper

  • Odra Bytom Odrzański

    Leśkiewicz Oskar

  • Sasin Szymon

    Odra Bytom Odrzański
  • Odra Glińsk

    Płochocki Kamil

  • Odra Klenica

    Lange Tobiasz

  • Alfa Jaromirowice

    Kierzek Jacek

    Odra Nietków
  • Tęcza Krosno Odrzańskie

    Witczak Jakub

    Odra Nietków
  • Budowlani Murzynowo

    Cieciński Damian

    Orzeł Międzyrzecz
  • Budowlani Murzynowo

    Cieciński Alan

    Orzeł Międzyrzecz
  • Budowlani Murzynowo

    Grzelachowski Maciej

    Orzeł Międzyrzecz
  • Ordynskyi Roman

    Orzeł Międzyrzecz
  • Kamiński Jacek

    Orzeł Międzyrzecz
  • Orzeł Międzyrzecz

    Korinenko Vadym

  • Góral Sebastian

    Orzeł Międzyrzecz
  • Zjednoczeni Przytoczna

    Minge Patryk

    Orzeł Międzyrzecz
  • Piast Czerwieńsk

    Szafran Szymon

  • Piast Czerwieńsk

    Tomiak Dawid

  • Piast Czerwieńsk

    Kordyka Kacper

  • FC Komorów

    Staszewski Sebastian

    Piast Iłowa
  • KS Lipna

    Mielniczek Tomasz

    Piast Iłowa
  • Chernyshenko Mykola

    Piast Iłowa
  • Piast Iłowa

    Melnyk Oleksandr

  • Izdebski Maciej

    Piast Iłowa
  • Leńczuk Przemysław

    Piast Iłowa
  • TS Przylep

    Srebniak Alan

    Piast Iłowa
  • Piast Karnin

    Teslenko Rostyslan

  • Kaniewski Nikodem

    Piast Karnin
  • Rojewski Mateusz

    Piast Karnin
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Jankowski Tomasz

    Piast Karnin
  • Piast Lubanice

    Struś Damian

  • Mikołajczak Marcin

    Piast Parkovia II Trzebiechów
  • Łucznik Strzelce Krajeńskie

    Grabski Sebastian

    Radowiak Drezdenko
  • Płomień Czerna

    Skiba Marek

  • Pogoń II Świebodzin

    Zaremba Mateusz

  • Czarni Jelenin

    Gabiga Gerard

    Pogoń Przyborów
  • Czarni Rudno

    Smolin Remigiusz

    Pogoń Przyborów
  • Odra Bytom Odrzański

    Uścio Wojciech

    Pogoń Przyborów
  • Pogoń Przyborów

    Lewandowski Marek

  • Lubuszanin Drezdenko

    Iwase Kenshiro

    Pogoń Skwierzyna
  • Pogoń Skwierzyna

    De souza bonfim Lucian victor

  • Pogoń Skwierzyna

    Kilisiak Bartłomiej

  • Pogoń Świebodzin

    Naskręt Kamil

  • Pogoń Przyborów

    Gajek Piotr

    Pogoń Świerzawa
  • Dalecki Grzegorz

    Polonia Nowe Kramsko
  • Kmieciak Sebastian

    Polonia Nowe Kramsko
  • Tatarynowicz Patryk

    Polonia Nowe Kramsko
  • Ardon Pascal, oliver

    Polonia Słubice
  • Ossowski Maciej

    Polonia Słubice
  • Polonia Słubice

    Franca silva Luiz eduardo

  • Piast Karnin

    Werra Jakub

    Pomorzanin Nowogard
  • Budowlani Lubsko

    Kowalski Manuel

    Promień Żary
  • Drzonkowianka Racula

    Księżniak Jakub

    Promień Żary
  • Drzonkowianka Racula

    Dzikowicz Paweł

    Promień Żary
  • Promień Przeginia

    Kocjan Maciej

    Promień Żary
  • Kuczak Albin

    Sparta Grabik
  • Promień Żary

    Jelski Michał

  • Promień Żary

    Romanowski Radosław

  • Promień Żary

    Nikoliszyn Dominik

  • Sprotavia Szprotawa

    Kononowicz Jędrzej

    Promień Żary
  • Arka Mierzęcin

    Czarnuszko Arkadiusz

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Religa Maciej

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Brzeski Przemysław

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Ignasiak Patryk

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Siwiec Tomasz

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Żendełek Jakub

    Radowiak Drezdenko
  • Pawlak Jakub

    Radowiak Drezdenko
  • Radowiak Drezdenko

    Borovichuk Dmytro

  • Radowiak Drezdenko

    Maćkowiak Jakub

  • SKP Słubice

    Drabiec Andrzej

  • Smogórzanka Smogóry

    Wieczorek Kacper

  • Avia Siedlnica

    Chwałczyński Kamil

    Sokół Jerzmanowa
  • Avia Siedlnica

    Grzesiński Bartosz

    Sokół Jerzmanowa
  • Mewa Cigacice

    Karolewski Tycjan

    Sokół Kalsk
  • Polaczyk Wiktor

    Sokół Kalsk
  • Schnug Chociule

    Kaczmarek Jacek

    Sokół Rozłogi
  • Piasecki Łukasz

    Sokół Rozłogi
  • Zarzycki Szymon

    Sokół Rozłogi
  • Kamiński Adam

    Sokół Rozłogi
  • Sokół Rozłogi

    Kwiran Dominik

  • Zenit Ługów

    Bielawski Dawid

    Sokół Rozłogi
  • Piast Karsko

    Bartnik Marcin

    Spartak Deszczno
  • Róża Różanki

    Wiśniewski Robert

    Spartak Deszczno
  • Ulański Konrad

    Spartak Deszczno
  • Kostański Oktawian

    Spartak Deszczno
  • Katsarskyi Serhii

    Spartak Deszczno
  • KS Lipna

    Kuliga Dawid

    Sparta Grabik
  • Promień Żary

    Bardel Marek

    Sparta Grabik
  • Sparta Grabik

    Góra Jakub

  • Sufin Krzysztof

    Sparta Grabik
  • Wojtczak Jan

    Sparta Grabik
  • Victoria Siecieborzyce

    Skorupa Krzysztof

    Sparta Grabik
  • WKS Łaz

    Sobczak Kamil

    Sparta Grabik
  • Drzonkowianka Racula

    Lehmann Wojciech

    Sparta Łężyca
  • Sparta Łężyca

    Kowalewicz Przemysław

  • TS Przylep

    Jurkiewicz Mateusz

    Sparta Łężyca
  • Kado Górzyn

    Lewicki Mikołaj

    Sparta Mierków
  • Sparta Mierków

    Stusiński Krzysztof

  • Sparta Miodnica

    Pytel Oliwier

  • Sparta Sława

    Czernikarz Kamil

  • Korona Kożuchów

    Rojek Paweł

    Sparta Węgorzyno
  • Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

    Jenczylik Rafał

    Sprotavia Szprotawa
  • Sprotavia Szprotawa

    Stankiewicz Sebastian

  • Sprotavia Szprotawa

    Macioł Damian

  • Stal Jasień

    Stankiewicz Marcin

  • Lubniewiczanka Lubniewice

    Szymański Maciej

    Stal Sulęcin
  • Start Płoty

    Zagórski Konrad

  • Start Płoty

    Rafa Bartosz

  • Nachurny Konrad

    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Kościółek Maciej

  • SKP Słubice

    Frąckowiak Tomasz

    Syrena Cybinka
  • Syrena Cybinka

    Wrocławski Bartosz

    Syrena Cybinka
  • Zorza Grzmiąca

    Ilkowski Maciej

    Syrena Cybinka
  • Carina Gubin

    Butowicz Ireneusz

    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • Makarewicz Kamil

    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • TKKF Chynowianka Zielona Góra

    Danełko Paweł

  • FC Kursko

    Siebert Bartosz

    TS Przylep
  • Stal Brzeg

    Staśkiewicz Krzysztof

    TS Przylep
  • Ląd Błażej

    TS Przylep
  • Sieracki Gracjan

    TS Przylep
  • Zientarski Mateusz

    TS Przylep
  • Dębski Tomasz

    TS Przylep
  • Bednarz Kacper

    TS Przylep
  • Kaczmarek Kacper

    TS Przylep
  • Lisowski Marcin

    TS Przylep
  • Obst Błażej

    TS Przylep
  • Sitko Konrad

    TS Przylep
  • Sowiński Dawid

    TS Przylep
  • Athenstadt Aron

    TS Przylep
  • Babij Jakub

    TS Przylep
  • Boksiński Patryk

    TS Przylep
  • Budziński Jakub

    TS Przylep
  • Budzyński Łukasz

    TS Przylep
  • Czarnecki Dawid

    TS Przylep
  • Fabisiak Wojciech

    TS Przylep
  • Garguła Łukasz

    TS Przylep
  • Górecki Maciej

    TS Przylep
  • Górski Sebastian

    TS Przylep
  • Izdebski Jan

    TS Przylep
  • Kaczmarczyk Mariusz

    TS Przylep
  • Kobusiński Szymon

    TS Przylep
  • Konieczny Bartosz

    TS Przylep
  • Kubasiewicz Karol

    TS Przylep
  • Lisowski Mateusz

    TS Przylep
  • Łokietek Michał

    TS Przylep
  • Maćkowiak Łukasz

    TS Przylep
  • Małecki Artur

    TS Przylep
  • Mikołajczuk Michael

    TS Przylep
  • Okińczyc Wojciech

    TS Przylep
  • Ostrowski Rafał

    TS Przylep
  • Stachurski Damian

    TS Przylep
  • Tomaszewski Daniel

    TS Przylep
  • Żukowski Sebastian

    TS Przylep
  • Znicz Leśniów Wielki

    Jasiński Marcin

    TS Przylep
  • Znicz Leśniów Wielki

    Król Łukasz

    TS Przylep
  • Delta Sieniawa Żarska

    Patyna Szymon

    Unia Kunice Żary
  • Piast Iłowa

    Matuszewski Denis

    Unia Kunice Żary
  • Budowlani Gozdnica

    Kleszczyński Piotr

    Victoria Ruszów
  • Nysa Przewóz

    Stefański Piotr

    Victoria Ruszów
  • Zorza Ochla

    Kowalski Mateusz

    Victoria Ruszów
  • Victoria Siecieborzyce

    Niedźwiecki Krzysztof

  • Drukarz Warszawa

    Cherubini Angelo

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Iskra Banie

    Miecznikowski Jakub

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Nielba Wągrowiec

    Krauz Paweł

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Sparta Jazgarzew

    Grzeszak Jakub

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Zakrzewski Łukasz

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Makohon Mikołaj

  • Spójnia Ośno Lubuskie

    Krawczyk Filip

    Warta Międzychód
  • Warta Wawrów

    Głąb Patryk

  • Warta Wawrów

    Jarzynka Bartosz

  • Orzeł Konin Żagański

    Bogulak Dominik

    WKS Łaz
  • Butkiewicz Damian

    WKS Łaz
  • Kozłowski Zbigniew

    WKS Łaz
  • Pajdowski Mariusz

    WKS Łaz
  • Szczepaniak Rafał

    WKS Łaz
  • Orkan Chorzemin

    Rurkowski Damian

    ZAP Syrena Zbąszynek
  • Tęcza Krosno Odrzańskie

    Przejczowski Piotr

    ZAP Syrena Zbąszynek
  • Tobys Jakub

    ZAP Syrena Zbąszynek
  • Zenit Ługów

    Hoffman Bogusław

  • Szczęsny Jakub

    Zenit Myszęcin
  • Walentukiewicz Mateusz

    Zew Dąbroszyn
  • Orzeł Konin Żagański

    Jóźwiak Damian

    Zieloni Drożków
  • Androwiak Arkadiusz

    Zieloni Łagów
  • Woźniak Paweł

    Zieloni Łagów
  • Niciński Gracjan

    Zieloni Łagów
  • Weretko Bartosz

    Zieloni Łagów
  • Zjednoczeni Brody

    Szymański Sebastian

  • Zjednoczeni Lubrza

    Hoffman Maksymilian

  • Budowlani Murzynowo

    Waltrowski Mateusz

    Zjednoczeni Przytoczna
  • Budowlani Murzynowo

    Ryczek Patryk

    Zjednoczeni Przytoczna
  • Zjednoczeni Przytoczna

    Kolasiński Dominik

  • Złote Piaski Dzierżów

    Boczko Jan

  • Złote Piaski Dzierżów

    Zarabski Robert

  • Zorza Kowalów

    Piasecki Przemysław

  • Orzeł Międzyrzecz

    Iwanowski Tomasz

    Zorza Mostki
  • Rakovia Raków

    Dytrych Adrian

    Zorza Mostki
  • Oleh Babaian

    Zorza Mostki
  • Nowak Patryk

    Zorza Mostki
  • Nikolaiev Vladyslav

    Zorza Mostki
  • Drzonkowianka Racula

    Chmielak Maksymilian

    Zorza Ochla
  • Liszewski Arkadiusz

    Zorza Ochla
  • Soiński Kacper

    Zorza Ochla