Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Pogoń Wężyska

    Pędzioch Karol

    Alfa Jaromirowice
  • As Pieski

    Kopeć Marek

  • Bizon Wilkowo

    Weryszko Mateusz

    Błękitni Ołobok
  • Akufenko Serhii

    Błękitni Ołobok
  • Delta Smardzewo

    Troczyński Kamil

    Błękitni Ołobok
  • TS Przylep

    Król Przemysław

    Błękitni Ołobok
  • TS Przylep

    Król Szymon

    Błękitni Ołobok
  • Kossakowski Mariusz

    Błękitni Wierzbnica
  • Błękitni Wierzbnica

    Podgórski Dariusz

  • Błękitni Wierzbnica

    Guzior Piotr

  • Błękitni Wierzbnica

    Karolczyk Paweł

  • Błękitni Wierzbnica

    Kutowiński Kamil

  • LZS Ostaszów

    Dryja Piotr

    Błękitni Wierzbnica
  • Sprotavia Szprotawa

    Stankiewicz Sebastian

    Błękitni Wierzbnica
  • Kloc Mateusz

    Błękitni Zabłocie
  • Wilk Kamil

    Błękitni Zabłocie
  • Kado Górzyn

    Kniat Patryk

    Błękitni Zabłocie
  • Samosionek Adam

    Budowlani II Lubsko
  • Przybylak Kacper

    Cargovia Kargowa
  • Bernic Mihail

    Cargovia Kargowa
  • Cargovia Kargowa

    Przychodzki Patryk

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Baranowski Jakub

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Raczkowski Igor

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Baranowski Dawid

  • Chrobry Drzeńsko

    Oczyński Bartosz

  • Czarni Drągowina

    Żelazowski Mateusz

  • Irski Arkadiusz

    Czarni Drągowina
  • Korona Kożuchów

    Buczak Wojciech

    Czarni Drągowina
  • Zorza Nowe Żabno

    Więckiewicz Dawid

    Czarni Drągowina
  • Zorza Brzeźnica

    Jurasik Marcin

    Czarni Przybymierz
  • Czarni Rudno

    Winiarski Patryk

  • Sparta Miodnica

    Dziewiątak Dariusz

    Czarni Żagań
  • Odra Górzyca

    Wyka Fabian

    Dąb Dębno
  • Drogosz Maciej

    Dąb II Przybyszów
  • Jastrzębski Przemysław

    Dąb II Przybyszów
  • Ristok Eryk

    Dąb II Przybyszów
  • Dąb II Przybyszów

    Demski Piotr

  • Zjednoczeni Kobylanka

    Tonder Mateusz

    Dąb II Przybyszów
  • Granica Żarki Wielkie

    Sitarek Marek

    Delta Sieniawa Żarska
  • ŁKS Łęknica

    Michalski Artur

    Delta Sieniawa Żarska
  • Orzeł Konin Żagański

    Ślusarski Patryk

    Delta Sieniawa Żarska
  • Delta Stare Polichno

    Stańczykowski Krzysztof

  • Delta Stare Polichno

    Wiatrak Mateusz

  • Czarni Przybymierz

    Kacieja Łukasz

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Drzonkowianka Racula

    Mirosławski Mateusz

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Zajączkowski Marek

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • FC Kursko

    Molik Amadeusz

  • Delta Stare Polichno

    Sosnowski Piotr

    GKS Bledzew
  • GKS Bledzew

    Falów Michał

  • GKS Bledzew

    Śliwiński Kacper

  • GKS Bledzew

    Milej Tomasz

  • Derewońko Michał

    GKS Siedlisko
  • Iskra Janczewo

    Wróblewski Rafał

  • Juwenia Boczów

    Dziabas Tomasz

  • Juwenia Boczów

    Nowak Jakub

  • Cargovia Kargowa

    Materna Piotr

    Kometa Buków
  • Lech Sulechów

    Markowski Gracjan

    Kometa Buków
  • Lech Sulechów

    Klóska Patryk

    Kometa Buków
  • KP Świdnica

    Chawrył Mateusz

  • KS Lipna

    Rybacki Mateusz

    KS Tomaszowo
  • Błękitni Ołobok

    Paruch Kamil

    Lech Sulechów
  • Grzegorczyk Konrad

    Lech Sulechów
  • Kmieciak Patryk

    Lech Sulechów
  • Schnug Chociule

    Włosek Kamil

    Lech Sulechów
  • Leśnik Rąpin

    Wypiorczyk Mariusz

  • Zorza Mostki

    Zając Bartłomiej

    Lubusze Rusinów
  • Sokół Gościm

    Nowowiejski Oskar

    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Łużyczanka Lipinki Łużyckie

    Frukowski Patryk

  • SHR Wojcieszyce

    Soszka Robert

    Meprozet Stare Kurowo
  • Dąb II Przybyszów

    Ławecki Kacper

    Mieszko Konotop
  • Sokół Sokoliniec

    Michalski Mateusz

    Muszelka Ogardy
  • Noteć Górecko

    Bednarz Paweł

  • Błękitni Wierzbnica

    Gawlik Marcin

    Odra Bytom Odrzański
  • MKS Nowe Miasteczko

    Trela Łukasz

    Odra Bytom Odrzański
  • MKS Nowe Miasteczko

    Wira Kamil

    Odra Bytom Odrzański
  • Odra Klenica

    Lange Tobiasz

  • KS Lipna

    Mielniczek Tomasz

    Piast Iłowa
  • Grabski Sebastian

    Pionier Zwierzyn
  • Płomień Czerna

    Skiba Marek

  • Czarni Jelenin

    Gabiga Gerard

    Pogoń Przyborów
  • Czarni Rudno

    Smolin Remigiusz

    Pogoń Przyborów
  • Arka Mierzęcin

    Czarnuszko Arkadiusz

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Religa Maciej

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Brzeski Przemysław

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Ignasiak Patryk

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Siwiec Tomasz

    Radowiak Drezdenko
  • Arka Mierzęcin

    Żendełek Jakub

    Radowiak Drezdenko
  • SKP Słubice

    Drabiec Andrzej

  • Avia Siedlnica

    Chwałczyński Kamil

    Sokół Jerzmanowa
  • Avia Siedlnica

    Grzesiński Bartosz

    Sokół Jerzmanowa
  • Mewa Cigacice

    Karolewski Tycjan

    Sokół Kalsk
  • Schnug Chociule

    Kaczmarek Jacek

    Sokół Rozłogi
  • Zenit Ługów

    Bielawski Dawid

    Sokół Rozłogi
  • KS Lipna

    Kuliga Dawid

    Sparta Grabik
  • Drzonkowianka Racula

    Lehmann Wojciech

    Sparta Łężyca
  • Sparta Łężyca

    Kowalewicz Przemysław

  • TS Przylep

    Jurkiewicz Mateusz

    Sparta Łężyca
  • Kado Górzyn

    Lewicki Mikołaj

    Sparta Mierków
  • Sparta Mierków

    Stusiński Krzysztof

  • Sparta Miodnica

    Pytel Oliwier

  • Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

    Jenczylik Rafał

    Sprotavia Szprotawa
  • Lubniewiczanka Lubniewice

    Szymański Maciej

    Stal Sulęcin
  • Start Płoty

    Zagórski Konrad

  • Start Płoty

    Rafa Bartosz

  • SKP Słubice

    Frąckowiak Tomasz

    Syrena Cybinka
  • TKKF Chynowianka Zielona Góra

    Danełko Paweł

  • FC Kursko

    Siebert Bartosz

    TS Przylep
  • Znicz Leśniów Wielki

    Jasiński Marcin

    TS Przylep
  • Znicz Leśniów Wielki

    Król Łukasz

    TS Przylep
  • Kwisa Trzebów

    Kanik Bartosz

    Twardy Świętoszów
  • Warta II Gorzów Wielkopolski

    Wierzbicki Patryk

  • Orzeł Konin Żagański

    Bogulak Dominik

    WKS Łaz
  • Zenit Ługów

    Hoffman Bogusław

  • Walentukiewicz Mateusz

    Zew Dąbroszyn
  • Orzeł Konin Żagański

    Jóźwiak Damian

    Zieloni Drożków
  • Zjednoczeni Lubrza

    Hoffman Maksymilian

  • Złote Piaski Dzierżów

    Boczko Jan

  • Złote Piaski Dzierżów

    Zarabski Robert

  • Zorza Kowalów

    Piasecki Przemysław

  • Orzeł Międzyrzecz

    Iwanowski Tomasz

    Zorza Mostki
  • Rakovia Raków

    Dytrych Adrian

    Zorza Mostki
  • Oleh Babaian

    Zorza Mostki
  • Nowak Patryk

    Zorza Mostki
  • Nikolaiev Vladyslav

    Zorza Mostki