• 17
    17:00
    Orły Kulesze Kościelne
    3
    2
    :
    Pionier Brańsk
  • 17
    17:00
    Lwy Białystok
    1
    2
    :
    Włókniarz Białystok
  • 18
    12:00
    OSP Czyżew
    2
    1
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 18
    13:00
    Narew II Choroszcz
    0
    5
    :
    LZS Izbiszcze
  • 18
    15:00
    Żubr Drohiczyn
    1
    3
    :
    Husar Nurzec
  • 18
    16:00
    Lambada Choroszcz
    2
    3
    :
    KS Sokoły
  • 18
    17:00
    Iskra Narew
    1
    4
    :
    Kolejarz Czeremcha
  • 18
    17:00
    Grab Janówka
    0
    4
    :
    Polonia Raczki
  • 18
    17:00
    Sudovia Szudziałowo
    1
    4
    :
    Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • 18
    17:00
    GKP Orla
    1
    6
    :
    Supraślanka Supraśl
  • 18
    17:30
    KS Biel Jeziorko
    5
    5
    :
    GKS Stawiski
  • 18
    18:15
    Pogoń Łapy
    2
    2
    :
    Korona Choroszcz
  • 22
    18:00
    Jastrząb Knyszyn
    5
    1
    :
    Wissa II Szczuczyn
  • 28
    16:30
    Husar Nurzec
    0
    3
    :
    MKS Mielnik
    (walkower)
  • 28
    16:30
    Kolejarz Czeremcha
    3
    2
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 28
    16:30
    Polonia Raczki
    0
    4
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 28
    16:30
    Orły Kulesze Kościelne
    0
    9
    :
    Orlęta Czyżew
  • 28
    16:30
    Jastrząb Knyszyn
    4
    0
    :
    Piast Białystok
  • 28
    16:30
    KS Sokoły
    0
    3
    :
    Krypnianka Krypno
  • 28
    16:30
    LZS Izbiszcze
    2
    3
    :
    Hetman Tykocin
  • 28
    16:30
    KS Grabówka
    2
    0
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 28
    16:30
    Unia Ciechanowiec
    0
    2
    :
    Cresovia Siemiatycze
  • 28
    17:00
    Pogranicze Kuźnica Białostocka
    2
    5
    :
    Sokół Sokółka
  • 28
    17:00
    Włókniarz Białystok
    1
    5
    :
    Kora Korycin
  • 28
    17:00
    Supraślanka Supraśl
    1
    5
    :
    UM Krynki
  • 28
    17:15
    Pogoń Łapy
    2
    3
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 28
    19:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    1
    2
    :
    Narew Choroszcz
  • 28
    19:00
    OSP Czyżew
    1
    5
    :
    KS Śniadowo
  • 04
    16:30
    GKS Stawiski
    5
    4
    :
    Orzeł Kolno
  • 18
    16:00
    MKS Mielnik
    0
    1
    :
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 18
    16:00
    Cresovia Siemiatycze
    0
    5
    :
    Jagiellonia II Białystok
  • 18
    16:00
    Jastrząb Knyszyn
    0
    2
    :
    Promień Mońki
  • 18
    16:00
    Krypnianka Krypno
    0
    1
    :
    Biebrza Goniądz
  • 18
    16:00
    Kora Korycin
    0
    3
    :
    Wissa Szczuczyn
    (walkower)
  • 18
    16:00
    Pomorzanka Sejny
    1
    2
    :
    Sparta Augustów
  • 18
    16:00
    KS Śniadowo
    2
    3
    :
    ŁKS 1926 Łomża
  • 18
    16:00
    Kolejarz Czeremcha
    1
    6
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 18
    16:00
    UM Krynki
    1
    1
    :
    MOSP Białystok
  • 18
    16:00
    KS Grabówka
    0
    2
    :
    KS Wasilków
  • 18
    16:30
    Rudnia Zabłudów
    1
    4
    :
    KS Michałowo
  • 18
    16:30
    Hetman Tykocin
    0
    2
    :
    Hetman Białystok
  • 18
    17:30
    Orlęta Czyżew
    0
    5
    :
    Sparta 1951 Szepietowo
  • 18
    18:00
    Narew Choroszcz
    0
    9
    :
    Olimpia Zambrów
  • 25
    16:00
    Sokół Sokółka
    4
    1
    :
    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • 25
    16:30
    GKS Stawiski
    0
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 02
    15:30
    Hetman Białystok
    0
    1
    :
    KS Wasilków
  • 02
    15:30
    KS Michałowo
    2
    1
    :
    Tur Bielsk Podlaski
  • 02
    15:30
    Sparta 1951 Szepietowo
    1
    4
    :
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 02
    15:30
    Promień Mońki
    3
    4
    :
    Biebrza Goniądz
  • 02
    15:30
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    1
    :
    Jagiellonia II Białystok
  • 02
    19:00
    UM Krynki
    1
    3
    :
    Sokół Sokółka
  • 09
    15:30
    Wissa Szczuczyn
    4
    2
    :
    Warmia Grajewo
  • 16
    15:00
    Sparta Augustów
    0
    4
    :
    Olimpia Zambrów