Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga, gr. południowa
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
36
27.27 %
Zwycięstwa gości
22
16.67 %
Remisy
74
56.06 %

Bramki

Gospodarzy
148
średnia: 1.12
Gości
118
średnia: 0.89

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
52.27%
69 z 132
0.5
47.73%
63 z 132
55.3%
73 z 132
1.5
44.7%
59 z 132
62.12%
82 z 132
2.5
37.88%
50 z 132
73.48%
97 z 132
3.5
26.52%
35 z 132
80.3%
106 z 132
4.5
19.7%
26 z 132
88.64%
117 z 132
5.5
11.36%
15 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 69 52.27 %
3:0 7 5.3 %
3:2 5 3.79 %
2:0 5 3.79 %
1:2 4 3.03 %
1:1 3 2.27 %
1:0 3 2.27 %
4:2 3 2.27 %
0:3 3 2.27 %
0:4 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 2 1.52 %
5:4 2 1.52 %
1:3 2 1.52 %
1:4 2 1.52 %
1:5 2 1.52 %
5:1 2 1.52 %
5:0 2 1.52 %
0:1 1 0.76 %
2:1 1 0.76 %
0:2 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
4:1 1 0.76 %
4:0 1 0.76 %
2:6 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
2:7 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    97
    76%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    9%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    9%
  • 17
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    4
    2
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 17
    12:00
    Resovia (k)
    3
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 17
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    3
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 18
    12:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    6
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 18
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    1
    4
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 18
    17:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 24
    12:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 24
    14:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    2
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 24
    15:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    5
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 24
    17:00
    Wanda Kraków (k)
    0
    5
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 25
    16:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    5
    4
    :
    Resovia (k)
  • 25
    17:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 07
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    3
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 07
    17:00
    Respekt Myślenice (k)
    0
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 08
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    0
    4
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 08
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    3
    2
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 08
    14:30
    Resovia (k)
    4
    2
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 08
    17:00
    LUKS 4 Radom (k)
    0
    0
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 14
    15:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    5
    0
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 14
    15:30
    Wanda Kraków (k)
    2
    7
    :
    Resovia (k)
  • 15
    12:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 15
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    5
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 15
    13:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    5
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 06
    16:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    3
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 21
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    1
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 22
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    8
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 22
    12:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 22
    15:00
    Resovia (k)
    5
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 22
    16:00
    LUKS 4 Radom (k)
    1
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 22
    16:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 25
    13:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    4
    2
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 25
    16:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 25
    16:00
    Sparta Daleszyce (k)
    2
    6
    :
    Resovia (k)
  • 25
    17:00
    ROW Rybnik (k)
    4
    0
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 25
    18:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    2
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 29
    15:00
    Wanda Kraków (k)
    2
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 12
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    3
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 12
    15:30
    Tarnovia Tarnów (k)
    3
    5
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 12
    18:00
    LUKS 4 Radom (k)
    3
    0
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 13
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    3
    2
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 13
    12:00
    Resovia (k)
    1
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 13
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    2
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 19
    14:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    4
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 19
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    5
    4
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 19
    14:00
    ROW Rybnik (k)
    3
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 19
    15:00
    Gol Częstochowa (k)
    0
    4
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 20
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    2
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 20
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    3
    2
    :
    Resovia (k)
  • 23
    13:30
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    4
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 23
    14:00
    Resovia (k)
    3
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 23
    15:00
    Respekt Myślenice (k)
    0
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 23
    15:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    2
    1
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 23
    15:30
    Tarnovia Tarnów (k)
    0
    3
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 23
    17:30
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    0
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 26
    13:30
    Resovia (k)
    1
    2
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 26
    15:00
    ROW Rybnik (k)
    1
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 27
    12:00
    Gol Częstochowa (k)
    3
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 27
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    0
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 27
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    2
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 27
    13:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    4
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 06
    16:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    0
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 10
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    1
    :
    Resovia (k)
  • 16
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    5
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 16
    12:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    6
    1
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 16
    12:00
    Wanda Kraków (k)
    3
    2
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 17
    13:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    2
    2
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 14
    12:00
    Respekt Myślenice (k)
    nie odbył się
    LUKS 4 Radom (k)
  • 14
    14:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    nie odbył się
    ROW Rybnik (k)
  • 14
    15:00
    Wanda Kraków (k)
    nie odbył się
    Sparta Daleszyce (k)
  • 15
    12:00
    Gol Częstochowa (k)
    nie odbył się
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 15
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    nie odbył się
    Resovia (k)
  • 15
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    nie odbył się
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 21
    14:00
    ROW Rybnik (k)
    nie odbył się
    Wanda Kraków (k)
  • 21
    15:00
    Sparta Daleszyce (k)
    nie odbył się
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 22
    12:00
    Respekt Myślenice (k)
    nie odbył się
    Gol Częstochowa (k)
  • 22
    13:30
    LUKS 4 Radom (k)
    nie odbył się
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 22
    14:00
    Resovia (k)
    nie odbył się
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 08
    16:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 28
    ?:?
    Gol Częstochowa (k)
    nie odbył się
    Sparta Daleszyce (k)
  • 28
    ?:?
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    nie odbył się
    ROW Rybnik (k)
  • 28
    12:30
    Wanda Kraków (k)
    nie odbył się
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 29
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    nie odbył się
    Respekt Myślenice (k)
  • 29
    14:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    nie odbył się
    LUKS 4 Radom (k)
  • 05
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    nie odbył się
    Resovia (k)
  • 18
    ?:?
    LUKS 4 Radom (k)
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 18
    ?:?
    Resovia (k)
    nie odbył się
    Wanda Kraków (k)
  • 18
    ?:?
    ROW Rybnik (k)
    nie odbył się
    Sparta Daleszyce (k)
  • 18
    14:30
    Respekt Myślenice (k)
    nie odbył się
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 18
    19:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    nie odbył się
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 19
    13:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    nie odbył się
    Gol Częstochowa (k)
  • 25
    ?:?
    Gol Częstochowa (k)
    nie odbył się
    ROW Rybnik (k)
  • 25
    ?:?
    Sparta Daleszyce (k)
    nie odbył się
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 25
    ?:?
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    nie odbył się
    Resovia (k)
  • 25
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    nie odbył się
    Respekt Myślenice (k)
  • 25
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    nie odbył się
    LUKS 4 Radom (k)
  • 26
    17:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    nie odbył się
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 02
    ?:?
    LUKS 4 Radom (k)
    nie odbył się
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 02
    ?:?
    Resovia (k)
    nie odbył się
    Sparta Daleszyce (k)
  • 02
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    nie odbył się
    ROW Rybnik (k)
  • 02
    13:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 02
    14:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    nie odbył się
    Gol Częstochowa (k)
  • 03
    12:00
    Respekt Myślenice (k)
    nie odbył się
    Wanda Kraków (k)
  • 09
    ?:?
    Gol Częstochowa (k)
    nie odbył się
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 09
    ?:?
    ROW Rybnik (k)
    nie odbył się
    Resovia (k)
  • 09
    ?:?
    Sparta Daleszyce (k)
    nie odbył się
    LUKS 4 Radom (k)
  • 09
    ?:?
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    nie odbył się
    Respekt Myślenice (k)
  • 09
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    nie odbył się
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 09
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    nie odbył się
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 16
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    nie odbył się
    Gol Częstochowa (k)
  • 16
    ?:?
    LUKS 4 Radom (k)
    nie odbył się
    ROW Rybnik (k)
  • 16
    ?:?
    Resovia (k)
    nie odbył się
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 16
    15:00
    Respekt Myślenice (k)
    nie odbył się
    Sparta Daleszyce (k)
  • 16
    17:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    nie odbył się
    Wanda Kraków (k)
  • 16
    17:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    nie odbył się
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 23
    ?:?
    Gol Częstochowa (k)
    nie odbył się
    Resovia (k)
  • 23
    ?:?
    ROW Rybnik (k)
    nie odbył się
    Respekt Myślenice (k)
  • 23
    ?:?
    Sparta Daleszyce (k)
    nie odbył się
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 23
    ?:?
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    nie odbył się
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 23
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 23
    19:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    nie odbył się
    LUKS 4 Radom (k)
  • 31
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    nie odbył się
    Gol Częstochowa (k)
  • 31
    16:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    nie odbył się
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 31
    16:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    nie odbył się
    Sparta Daleszyce (k)
  • 31
    16:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    nie odbył się
    ROW Rybnik (k)
  • 31
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    nie odbył się
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 31
    16:00
    LUKS 4 Radom (k)
    nie odbył się
    Resovia (k)
  • 07
    16:00
    Gol Częstochowa (k)
    nie odbył się
    LUKS 4 Radom (k)
  • 07
    16:00
    Resovia (k)
    nie odbył się
    Respekt Myślenice (k)
  • 07
    16:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    nie odbył się
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 07
    16:00
    ROW Rybnik (k)
    nie odbył się
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 07
    16:00
    Sparta Daleszyce (k)
    nie odbył się
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 07
    16:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    nie odbył się
    Wanda Kraków (k)