• 15
    15:00
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    2
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 15
    15:30
    Mustang Wielgie (k)
    0
    3
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 15
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    3
    :
    Ekosport Białystok (k)
    (walkower)
  • 15
    16:00
    Plon Błotnica Strzelecka (k)
    0
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 15
    16:30
    Naprzód Sobolów (k)
    3
    2
    :
    Starówka Nowy Sącz (k)
  • 16
    11:00
    Stomilanki II Olsztyn (k)
    0
    6
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 16
    11:00
    Resovia II (k)
    3
    0
    :
    Iskra Brzezinka (k)
    (walkower)
  • 16
    13:00
    MKS Olimpia II Szczecin (k)
    3
    0
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    (walkower)
  • 16
    13:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    0
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
    (walkower)
  • 16
    14:00
    Marcus Gdynia (k)
    14
    0
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 16
    14:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    3
    0
    :
    Jaskółki Chorzów (k)
    (walkower)
  • 16
    15:00
    PTC Pabianice (k)
    1
    2
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 16
    15:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    3
    0
    :
    Izolator Boguchwała (k)
    (walkower)
  • 16
    15:30
    Forty Piątnica (k)
    0
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 16
    15:30
    KA 4 resPect Krobia (k)
    4
    0
    :
    Spójnia Białe Błota (k)
  • 16
    15:30
    KKP Chełmża (k)
    1
    5
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 16
    15:30
    Promień Żary (k)
    0
    5
    :
    AZS II Wrocław (k)
  • 16
    15:30
    ROW II Rybnik (k)
    6
    1
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 16
    15:30
    Ślęza Wrocław (k)
    3
    0
    :
    Plon II Błotnica Strzelecka (k)
  • 16
    15:30
    Potok Sitno (k)
    0
    7
    :
    KSP Kielce (k)
  • 16
    16:00
    Gwiazda Toruń (k)
    0
    3
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 16
    17:30
    Górnik II Łęczna (k)
    9
    0
    :
    Hetmanki Włoszowa (k)
  • 16
    18:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    3
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 16
    18:00
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (k)
    0
    8
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 16
    18:30
    Rolnik II B.Głogówek (k)
    0
    3
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    (walkower)
  • 16
    19:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    4
    0
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 16
    19:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    6
    1
    :
    Orlik Jelenia Góra (k)
  • 16
    19:00
    Widok Lublin (k)
    3
    1
    :
    Unia Lublin (k)
  • 16
    20:00
    Unia Opole (k)
    1
    0
    :
    KKS Zabrze (k)
  • 29
    17:30
    AZS II Wrocław (k)
    3
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 29
    17:30
    Podgórze Kraków (k)
    2
    3
    :
    Naprzód Sobolów (k)
  • 30
    11:00
    Marcus Gdynia (k)
    1
    3
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 30
    11:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    0
    8
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 30
    11:00
    Resovia II (k)
    1
    2
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 30
    12:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    0
    5
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 30
    13:30
    Zamłynie Radom (k)
    3
    1
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 30
    13:30
    KSP Kielce (k)
    3
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 30
    14:15
    Stomil Olsztyn (k)
    3
    0
    :
    Tygrys Huta Mińska (k)
  • 30
    15:00
    Victoria Sianów (k)
    1
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 30
    15:00
    Górnik II Łęczna (k)
    0
    3
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 30
    15:30
    KA 4 resPect Krobia (k)
    5
    1
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 30
    18:00
    Loczki Wyszków (k)
    0
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola (k)
  • 30
    18:00
    ROW II Rybnik (k)
    1
    2
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 30
    20:00
    Unia Opole (k)
    0
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 03
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    4
    0
    :
    Akademia 2012 Suwałki (k)
  • 08
    12:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    2
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 11
    12:30
    Piastovia Piastów (k)
    2
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 12
    18:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    1
    4
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 13
    11:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    2
    2
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 13
    12:30
    Ślęza Wrocław (k)
    1
    4
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 13
    12:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    9
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 13
    13:00
    AZS II Wrocław (k)
    1
    8
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 13
    13:00
    KSP Kielce (k)
    4
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 13
    13:30
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    2
    4
    :
    Resovia (k)
  • 13
    13:30
    Naprzód Sobolów (k)
    0
    3
    :
    Gol Częstochowa (k)
  • 13
    14:00
    Stomil Olsztyn (k)
    2
    3
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 13
    16:00
    WAP Włocławek (k)
    7
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 13
    16:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    4
    0
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 13
    16:45
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    2
    8
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 13
    18:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    1
    0
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 13
    18:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    3
    5
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 13
    19:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    3
    2
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 13
    20:00
    Skra Częstochowa (k)
    2
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 13
    20:00
    Zamłynie Radom (k)
    1
    3
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 14
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    2
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 23
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    1
    0
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 23
    11:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    4
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 23
    12:00
    ROW Rybnik (k)
    1
    2
    :
    Medyk Konin (k)
  • 23
    12:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    5
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 23
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    2
    4
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 23
    12:00
    KSP Kielce (k)
    0
    10
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 23
    12:00
    WAP Włocławek (k)
    0
    1
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 23
    12:30
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    3
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 23
    12:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    7
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 23
    13:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    8
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 23
    13:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    0
    9
    :
    GKS Katowice (k)
  • 23
    13:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    3
    5
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 23
    15:00
    Gol Częstochowa (k)
    3
    6
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 23
    16:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    3
    :
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
  • 23
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    1
    6
    :
    Resovia (k)
  • 24
    12:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    2
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 30
    11:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    0
    5
    :
    GKS Katowice (k)
  • 30
    11:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    0
    4
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 30
    11:00
    AZS PWSZ Wałbrzych (k)
    2
    3
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 30
    12:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    1
    0
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 30
    12:45
    Resovia (k)
    0
    4
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 30
    13:00
    Medyk Konin (k)
    2
    0
    :
    Mitech Żywiec (k)
  • 30
    13:30
    Tarnovia Tarnów (k)
    4
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 01
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    2
    1
    :
    AZS Wrocław (k)
  • 15
    12:00
    Medyk Konin (k)
    1
    3
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 15
    13:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    4
    0
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 16
    13:00
    GKS Katowice (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 16
    14:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    1
    1
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 19
    13:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    0
    6
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 20
    12:00
    Górnik Łęczna (k)
    1
    1
    :
    Medyk Konin (k)
  • 20
    13:00
    UKS SMS Łódź (k)
    1
    1
    :
    GKS Katowice (k)
  • 20
    16:00
    MKS Olimpia Szczecin (k)
    2
    2
    :
    KKP Bydgoszcz (k)