Pomorskie | Klasa B | Gdańsk I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
20
28.99 %
Zwycięstwa gości
18
26.09 %
Remisy
31
44.93 %

Bramki

Gospodarzy
150
średnia: 2.17
Gości
142
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
36.23%
25 z 69
0.5
63.77%
44 z 69
37.68%
26 z 69
1.5
62.32%
43 z 69
40.58%
28 z 69
2.5
59.42%
41 z 69
46.38%
32 z 69
3.5
53.62%
37 z 69
55.07%
38 z 69
4.5
44.93%
31 z 69
57.97%
40 z 69
5.5
42.03%
29 z 69

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 25 36.23 %
3:0 3 4.35 %
6:2 3 4.35 %
2:2 2 2.9 %
3:3 2 2.9 %
3:4 2 2.9 %
1:3 2 2.9 %
1:5 2 2.9 %
2:6 2 2.9 %
8:0 2 2.9 %
1:10 2 2.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 1 1.45 %
4:4 1 1.45 %
0:1 1 1.45 %
2:1 1 1.45 %
4:3 1 1.45 %
2:0 1 1.45 %
3:1 1 1.45 %
2:4 1 1.45 %
5:3 1 1.45 %
4:6 1 1.45 %
6:4 1 1.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 1 1.45 %
1:4 1 1.45 %
2:5 1 1.45 %
6:3 1 1.45 %
4:0 1 1.45 %
3:8 1 1.45 %
6:0 1 1.45 %
1:8 1 1.45 %
9:2 1 1.45 %
1:9 1 1.45 %
11:2 1 1.45 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    4
    6%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    29%
  • 31
    17:00
    Ajax Leśniewo
    2
    2
    :
    MKS II Władysławowo
  • 31
    17:00
    Puma Darzlubie
    1
    3
    :
    Huragan Smolno
  • 31
    18:00
    Nörda Karwia
    3
    1
    :
    Kaszuby Połchowo
  • 01
    12:00
    Sokół Strzelno
    3
    4
    :
    Arka Prusewo
  • 07
    17:00
    Huragan Smolno
    3
    0
    :
    Nörda Karwia
  • 08
    14:00
    Celtic Reda
    9
    2
    :
    Puma Darzlubie
  • 11
    17:00
    Kaszuby Połchowo
    2
    1
    :
    Stolem II Gniewino
  • 17
    11:00
    Ajax Leśniewo
    4
    4
    :
    Sokół Strzelno
  • 14
    17:00
    Nörda Karwia
    1
    8
    :
    Celtic Reda
  • 15
    12:00
    Sokół Strzelno
    1
    9
    :
    MKS II Władysławowo
  • 15
    13:00
    Puma Darzlubie
    4
    0
    :
    Arka Prusewo
  • 17
    11:00
    Stolem II Gniewino
    1
    3
    :
    Huragan Smolno
  • 21
    16:00
    Ajax Leśniewo
    8
    0
    :
    Puma Darzlubie
  • 21
    17:00
    Arka Prusewo
    2
    6
    :
    Nörda Karwia
  • 22
    14:00
    MKS II Władysławowo
    8
    0
    :
    Kaszuby Połchowo
  • 22
    14:00
    Celtic Reda
    6
    2
    :
    Stolem II Gniewino
  • 28
    16:00
    Nörda Karwia
    3
    3
    :
    Ajax Leśniewo
  • 28
    16:00
    Kaszuby Połchowo
    1
    1
    :
    Huragan Smolno
  • 29
    11:00
    Stolem II Gniewino
    11
    2
    :
    Arka Prusewo
  • 29
    13:00
    Puma Darzlubie
    1
    5
    :
    Sokół Strzelno
  • 05
    16:00
    Ajax Leśniewo
    3
    3
    :
    Stolem II Gniewino
  • 06
    11:00
    Celtic Reda
    3
    0
    :
    Kaszuby Połchowo
  • 06
    12:00
    Sokół Strzelno
    1
    10
    :
    Nörda Karwia
  • 06
    14:00
    MKS II Władysławowo
    6
    4
    :
    Huragan Smolno
  • 12
    15:30
    Stolem II Gniewino
    3
    0
    :
    Sokół Strzelno
  • 12
    15:30
    Kaszuby Połchowo
    4
    3
    :
    Arka Prusewo
  • 12
    16:00
    Puma Darzlubie
    2
    6
    :
    MKS II Władysławowo
  • 13
    11:00
    Huragan Smolno
    2
    2
    :
    Celtic Reda
  • 19
    15:30
    Ajax Leśniewo
    2
    4
    :
    Kaszuby Połchowo
  • 20
    11:00
    MKS II Władysławowo
    1
    5
    :
    Celtic Reda
  • 20
    13:00
    Arka Prusewo
    1
    10
    :
    Huragan Smolno
  • 20
    13:00
    Puma Darzlubie
    3
    4
    :
    Nörda Karwia
  • 26
    15:00
    Nörda Karwia
    3
    8
    :
    MKS II Władysławowo
  • 26
    15:00
    Kaszuby Połchowo
    6
    0
    :
    Sokół Strzelno
  • 27
    11:00
    Stolem II Gniewino
    5
    3
    :
    Puma Darzlubie
  • 27
    11:00
    Huragan Smolno
    0
    0
    :
    Ajax Leśniewo
  • 27
    11:00
    Celtic Reda
    4
    1
    :
    Arka Prusewo
  • 02
    14:00
    Nörda Karwia
    2
    5
    :
    Stolem II Gniewino
  • 03
    11:00
    Ajax Leśniewo
    4
    6
    :
    Celtic Reda
  • 03
    12:00
    Sokół Strzelno
    0
    1
    :
    Huragan Smolno
  • 03
    13:00
    MKS II Władysławowo
    6
    2
    :
    Arka Prusewo
  • 09
    11:00
    Stolem II Gniewino
    6
    3
    :
    MKS II Władysławowo
  • 10
    11:00
    Celtic Reda
    6
    2
    :
    Sokół Strzelno
  • 10
    13:00
    Arka Prusewo
    1
    4
    :
    Ajax Leśniewo
  • 10
    13:30
    Kaszuby Połchowo
    2
    0
    :
    Puma Darzlubie
  • 28
    ?:?
    MKS II Władysławowo
    nie odbył się
    Ajax Leśniewo
  • 28
    ?:?
    Arka Prusewo
    nie odbył się
    Sokół Strzelno
  • 28
    ?:?
    Kaszuby Połchowo
    nie odbył się
    Nörda Karwia
  • 28
    16:30
    Huragan Smolno
    nie odbył się
    Puma Darzlubie
  • 04
    17:00
    Stolem II Gniewino
    nie odbył się
    Kaszuby Połchowo
  • 04
    17:00
    Nörda Karwia
    nie odbył się
    Huragan Smolno
  • 05
    12:00
    Sokół Strzelno
    nie odbył się
    Ajax Leśniewo
  • 05
    13:00
    Puma Darzlubie
    nie odbył się
    Celtic Reda
  • 08
    ?:?
    MKS II Władysławowo
    nie odbył się
    Sokół Strzelno
  • 08
    ?:?
    Arka Prusewo
    nie odbył się
    Puma Darzlubie
  • 08
    17:00
    Huragan Smolno
    nie odbył się
    Stolem II Gniewino
  • 08
    17:30
    Celtic Reda
    nie odbył się
    Nörda Karwia
  • 18
    ?:?
    Kaszuby Połchowo
    nie odbył się
    MKS II Władysławowo
  • 18
    16:00
    Stolem II Gniewino
    nie odbył się
    Celtic Reda
  • 18
    17:00
    Nörda Karwia
    nie odbył się
    Arka Prusewo
  • 19
    13:00
    Puma Darzlubie
    nie odbył się
    Ajax Leśniewo
  • 25
    ?:?
    Arka Prusewo
    nie odbył się
    Stolem II Gniewino
  • 25
    11:00
    Huragan Smolno
    nie odbył się
    Kaszuby Połchowo
  • 26
    11:00
    Ajax Leśniewo
    nie odbył się
    Nörda Karwia
  • 26
    12:00
    Sokół Strzelno
    nie odbył się
    Puma Darzlubie
  • 02
    ?:?
    Kaszuby Połchowo
    nie odbył się
    Celtic Reda
  • 02
    14:00
    Huragan Smolno
    nie odbył się
    MKS II Władysławowo
  • 02
    16:00
    Stolem II Gniewino
    nie odbył się
    Ajax Leśniewo
  • 02
    17:00
    Nörda Karwia
    nie odbył się
    Sokół Strzelno
  • 09
    ?:?
    MKS II Władysławowo
    nie odbył się
    Puma Darzlubie
  • 09
    ?:?
    Arka Prusewo
    nie odbył się
    Kaszuby Połchowo
  • 09
    16:00
    Celtic Reda
    nie odbył się
    Huragan Smolno
  • 10
    12:00
    Sokół Strzelno
    nie odbył się
    Stolem II Gniewino
  • 16
    ?:?
    Kaszuby Połchowo
    nie odbył się
    Ajax Leśniewo
  • 16
    16:00
    Celtic Reda
    nie odbył się
    MKS II Władysławowo
  • 16
    17:00
    Huragan Smolno
    nie odbył się
    Arka Prusewo
  • 16
    17:00
    Nörda Karwia
    nie odbył się
    Puma Darzlubie
  • 23
    ?:?
    MKS II Władysławowo
    nie odbył się
    Nörda Karwia
  • 23
    ?:?
    Arka Prusewo
    nie odbył się
    Celtic Reda
  • 24
    11:00
    Sokół Strzelno
    nie odbył się
    Kaszuby Połchowo
  • 24
    11:00
    Ajax Leśniewo
    nie odbył się
    Huragan Smolno
  • 24
    13:00
    Puma Darzlubie
    nie odbył się
    Stolem II Gniewino
  • 30
    ?:?
    Arka Prusewo
    nie odbył się
    MKS II Władysławowo
  • 30
    16:00
    Celtic Reda
    nie odbył się
    Ajax Leśniewo
  • 30
    17:00
    Huragan Smolno
    nie odbył się
    Sokół Strzelno
  • 31
    16:00
    Stolem II Gniewino
    nie odbył się
    Nörda Karwia
  • 06
    15:00
    MKS II Władysławowo
    nie odbył się
    Stolem II Gniewino
  • 06
    15:00
    Puma Darzlubie
    nie odbył się
    Kaszuby Połchowo
  • 06
    15:00
    Sokół Strzelno
    nie odbył się
    Celtic Reda
  • 06
    15:00
    Ajax Leśniewo
    nie odbył się
    Arka Prusewo