Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
33.68 %
Zwycięstwa gości
47
24.35 %
Remisy
81
41.97 %

Bramki

Gospodarzy
310
średnia: 1.61
Gości
261
średnia: 1.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
31.09%
60 z 193
0.5
68.91%
133 z 193
36.79%
71 z 193
1.5
63.21%
122 z 193
43.52%
84 z 193
2.5
56.48%
109 z 193
57.51%
111 z 193
3.5
42.49%
82 z 193
69.43%
134 z 193
4.5
30.57%
59 z 193
81.87%
158 z 193
5.5
18.13%
35 z 193

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 60 31.09 %
2:1 10 5.18 %
1:1 9 4.66 %
1:2 8 4.15 %
3:0 8 4.15 %
2:2 7 3.63 %
1:0 7 3.63 %
4:1 7 3.63 %
3:2 6 3.11 %
4:0 6 3.11 %
1:3 5 2.59 %
1:5 5 2.59 %
0:1 4 2.07 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 2.07 %
2:0 4 2.07 %
3:1 4 2.07 %
3:3 3 1.55 %
3:4 3 1.55 %
4:2 3 1.55 %
2:4 3 1.55 %
1:4 3 1.55 %
0:5 3 1.55 %
4:4 2 1.04 %
2:5 2 1.04 %
5:2 2 1.04 %
5:1 2 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 2 1.04 %
2:7 2 1.04 %
4:5 1 0.52 %
0:3 1 0.52 %
0:4 1 0.52 %
2:6 1 0.52 %
6:2 1 0.52 %
5:0 1 0.52 %
1:6 1 0.52 %
7:1 1 0.52 %
8:0 1 0.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    96
    56%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    17%
  • 10
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    0
    5
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 10
    16:00
    Fortuna Gągławki
    1
    1
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 10
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    2
    1
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 10
    17:00
    Polonia Iłowo
    0
    1
    :
    Unia Susz
  • 11
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    2
    1
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 11
    16:00
    Płomień Turznica
    3
    3
    :
    Polonia Pasłęk
  • 11
    16:00
    Start Nidzica
    0
    1
    :
    GKS Stawiguda
  • 11
    18:00
    Tęcza Miłomłyn
    2
    2
    :
    Ewingi Zalewo
  • 14
    17:00
    Polonia Pasłęk
    2
    1
    :
    Unia Susz
  • 14
    17:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    1
    2
    :
    Polonia Iłowo
  • 14
    17:00
    GSZS Delfin Rybno
    8
    0
    :
    Fortuna Gągławki
  • 14
    17:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    4
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 14
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    3
    1
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 14
    17:00
    Ewingi Zalewo
    1
    3
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 14
    17:00
    GKS Stawiguda
    1
    2
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 14
    17:00
    Płomień Turznica
    4
    5
    :
    Start Nidzica
  • 17
    16:00
    Start Nidzica
    3
    2
    :
    Polonia Pasłęk
  • 17
    16:00
    Tęcza Miłomłyn
    1
    1
    :
    Płomień Turznica
  • 17
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    1
    3
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 17
    16:00
    Fortuna Gągławki
    7
    1
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 17
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    3
    2
    :
    GKS Stawiguda
  • 17
    17:00
    Polonia Iłowo
    2
    2
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 17
    18:00
    Unia Susz
    5
    0
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 18
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    2
    3
    :
    Ewingi Zalewo
  • 24
    16:00
    GSZS Delfin Rybno
    3
    0
    :
    Unia Susz
  • 24
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    3
    :
    Polonia Iłowo
  • 24
    16:00
    Start Nidzica
    1
    0
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 24
    17:00
    Polonia Pasłęk
    4
    2
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 24
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    0
    1
    :
    Fortuna Gągławki
  • 24
    17:00
    Ewingi Zalewo
    4
    2
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 24
    17:00
    GKS Stawiguda
    3
    1
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 25
    16:00
    Płomień Turznica
    2
    4
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 30
    17:00
    GSZS Delfin Rybno
    4
    0
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 31
    16:00
    Tęcza Miłomłyn
    5
    2
    :
    Polonia Pasłęk
  • 31
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    2
    7
    :
    GKS Stawiguda
  • 31
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    2
    1
    :
    Start Nidzica
  • 31
    17:00
    Polonia Iłowo
    2
    2
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 31
    17:30
    Unia Susz
    2
    1
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 01
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    3
    0
    :
    Płomień Turznica
  • 01
    16:00
    Fortuna Gągławki
    1
    1
    :
    Ewingi Zalewo
  • 07
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    2
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 07
    16:00
    Tęcza Miłomłyn
    0
    3
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 07
    17:00
    Polonia Pasłęk
    4
    4
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 07
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    2
    5
    :
    Unia Susz
  • 07
    17:00
    Ewingi Zalewo
    2
    2
    :
    Polonia Iłowo
  • 07
    17:00
    GKS Stawiguda
    3
    2
    :
    Fortuna Gągławki
  • 08
    16:00
    Płomień Turznica
    2
    2
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 08
    16:00
    Start Nidzica
    3
    1
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 14
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    1
    3
    :
    Start Nidzica
  • 14
    16:00
    Fortuna Gągławki
    2
    3
    :
    Płomień Turznica
  • 14
    16:00
    Polonia Iłowo
    4
    1
    :
    GKS Stawiguda
  • 14
    16:30
    Barkas Tolkmicko
    3
    3
    :
    Polonia Pasłęk
  • 14
    16:30
    Unia Susz
    4
    1
    :
    Ewingi Zalewo
  • 14
    16:30
    Orzeł Janowiec Kościelny
    1
    1
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 15
    13:30
    GSZS Delfin Rybno
    3
    0
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 15
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    2
    4
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 21
    16:00
    Olimpia Olsztynek
    2
    1
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 21
    16:00
    Płomień Turznica
    1
    4
    :
    Polonia Iłowo
  • 21
    16:00
    Start Nidzica
    1
    2
    :
    Fortuna Gągławki
  • 21
    16:00
    Tęcza Miłomłyn
    1
    2
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 21
    16:30
    Polonia Pasłęk
    3
    1
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 21
    16:30
    Ewingi Zalewo
    1
    1
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 21
    16:30
    GKS Stawiguda
    3
    2
    :
    Unia Susz
  • 21
    16:30
    Barkas Tolkmicko
    2
    0
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 28
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    2
    6
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 28
    16:00
    Polonia Iłowo
    2
    1
    :
    Start Nidzica
  • 28
    16:00
    Unia Susz
    4
    1
    :
    Płomień Turznica
  • 28
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    4
    4
    :
    GKS Stawiguda
  • 28
    16:00
    GSZS Delfin Rybno
    4
    0
    :
    Ewingi Zalewo
  • 28
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    5
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 29
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    2
    1
    :
    Polonia Pasłęk
  • 29
    16:00
    Fortuna Gągławki
    1
    1
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 05
    15:30
    Start Nidzica
    1
    5
    :
    Unia Susz
  • 05
    16:00
    Polonia Pasłęk
    1
    4
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 05
    16:00
    Ewingi Zalewo
    1
    1
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 05
    16:00
    Płomień Turznica
    1
    1
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 05
    16:00
    Tęcza Miłomłyn
    4
    1
    :
    Polonia Iłowo
  • 05
    16:00
    Barkas Tolkmicko
    2
    0
    :
    Fortuna Gągławki
  • 06
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    0
    4
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 06
    15:00
    GKS Stawiguda
    2
    2
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 12
    15:30
    Kormoran Zwierzewo
    5
    1
    :
    Polonia Pasłęk
  • 12
    15:30
    Fortuna Gągławki
    1
    5
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 12
    15:30
    Polonia Iłowo
    2
    0
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 12
    15:30
    Unia Susz
    1
    2
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 12
    15:30
    Orzeł Janowiec Kościelny
    0
    1
    :
    Start Nidzica
  • 12
    15:30
    GSZS Delfin Rybno
    1
    0
    :
    Płomień Turznica
  • 12
    15:30
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    3
    :
    GKS Stawiguda
  • 12
    15:30
    Olimpia Olsztynek
    2
    1
    :
    Ewingi Zalewo
  • 19
    15:00
    Polonia Pasłęk
    4
    0
    :
    Ewingi Zalewo
  • 19
    15:00
    GKS Stawiguda
    1
    4
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 19
    15:00
    Płomień Turznica
    0
    5
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 19
    15:00
    Start Nidzica
    1
    2
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 19
    15:00
    Tęcza Miłomłyn
    1
    0
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 19
    15:00
    Barkas Tolkmicko
    1
    1
    :
    Unia Susz
  • 19
    15:00
    Kormoran Zwierzewo
    5
    1
    :
    Fortuna Gągławki
  • 20
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    2
    0
    :
    Polonia Iłowo
  • 26
    15:00
    Fortuna Gągławki
    2
    2
    :
    Polonia Pasłęk
  • 26
    15:00
    Polonia Iłowo
    2
    1
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 26
    15:00
    Unia Susz
    3
    0
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 26
    15:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    5
    2
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 26
    15:00
    GSZS Delfin Rybno
    3
    0
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 26
    15:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    2
    :
    Start Nidzica
  • 26
    15:00
    Olimpia Olsztynek
    1
    0
    :
    Płomień Turznica
  • 26
    15:00
    Ewingi Zalewo
    4
    1
    :
    GKS Stawiguda
  • 02
    13:30
    Polonia Pasłęk
    4
    2
    :
    GKS Stawiguda
  • 02
    13:30
    Płomień Turznica
    1
    0
    :
    Ewingi Zalewo
  • 02
    13:30
    Start Nidzica
    1
    0
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 02
    13:30
    Tęcza Miłomłyn
    3
    4
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 02
    13:30
    Barkas Tolkmicko
    1
    2
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 02
    13:30
    Grunwald Gierzwałd
    1
    3
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 02
    13:30
    Kormoran Zwierzewo
    1
    5
    :
    Unia Susz
  • 02
    13:30
    Fortuna Gągławki
    1
    6
    :
    Polonia Iłowo
  • 09
    13:00
    Unia Susz
    4
    0
    :
    Fortuna Gągławki
  • 09
    13:30
    Polonia Iłowo
    3
    0
    :
    Polonia Pasłęk
  • 09
    13:30
    Orzeł Janowiec Kościelny
    4
    0
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 09
    13:30
    GSZS Delfin Rybno
    3
    0
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 09
    13:30
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    0
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 09
    13:30
    Olimpia Olsztynek
    4
    1
    :
    Tęcza Miłomłyn
  • 09
    13:30
    Ewingi Zalewo
    3
    4
    :
    Start Nidzica
  • 10
    13:30
    GKS Stawiguda
    2
    4
    :
    Płomień Turznica
  • 16
    13:00
    Polonia Pasłęk
    4
    1
    :
    Płomień Turznica
  • 16
    13:00
    GKS Stawiguda
    2
    5
    :
    Start Nidzica
  • 16
    13:00
    Olimpia Olsztynek
    6
    2
    :
    Barkas Tolkmicko
  • 16
    13:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    3
    :
    Grunwald Gierzwałd
  • 16
    13:00
    GSZS Delfin Rybno
    6
    1
    :
    Kormoran Zwierzewo
  • 16
    13:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    3
    0
    :
    Fortuna Gągławki
  • 16
    13:00
    Unia Susz
    1
    2
    :
    Polonia Iłowo
  • 01
    16:30
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 23
    13:00
    Unia Susz
    6
    1
    :
    Polonia Pasłęk
  • 23
    13:00
    Polonia Iłowo
    2
    3
    :
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 23
    13:00
    Fortuna Gągławki
    0
    5
    :
    GSZS Delfin Rybno
  • 23
    13:00
    Kormoran Zwierzewo
    2
    7
    :
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 23
    13:00
    Grunwald Gierzwałd
    1
    5
    :
    Olimpia Olsztynek
  • 23
    13:00
    Start Nidzica
    4
    0
    :
    Płomień Turznica
  • 21
    15:00
    Tęcza Miłomłyn
    nie odbył się
    GKS Stawiguda
  • 15
    17:30
    Barkas Tolkmicko
    nie odbył się
    Ewingi Zalewo
  • 28
    14:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    nie odbył się
    Fortuna Gągławki
  • 28
    15:00
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    Grunwald Gierzwałd
  • 28
    15:30
    Olimpia Olsztynek
    nie odbył się
    Kormoran Zwierzewo
  • 28
    16:00
    Polonia Pasłęk
    nie odbył się
    Start Nidzica
  • 28
    16:00
    Płomień Turznica
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 28
    16:00
    GKS Stawiguda
    nie odbył się
    Barkas Tolkmicko
  • 28
    16:00
    GSZS Delfin Rybno
    nie odbył się
    Polonia Iłowo
  • 28
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    nie odbył się
    Unia Susz
  • 04
    15:00
    Fortuna Gągławki
    nie odbył się
    Olimpia Olsztynek
  • 04
    15:00
    Kormoran Zwierzewo
    nie odbył się
    Ewingi Zalewo
  • 04
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    nie odbył się
    Polonia Pasłęk
  • 04
    16:00
    Polonia Iłowo
    nie odbył się
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 04
    16:30
    Unia Susz
    nie odbył się
    GSZS Delfin Rybno
  • 04
    16:30
    Tęcza Miłomłyn
    nie odbył się
    Start Nidzica
  • 04
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    nie odbył się
    Płomień Turznica
  • 05
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    nie odbył się
    GKS Stawiguda
  • 11
    15:00
    Płomień Turznica
    nie odbył się
    Grunwald Gierzwałd
  • 11
    15:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    nie odbył się
    Unia Susz
  • 11
    16:00
    Start Nidzica
    nie odbył się
    Barkas Tolkmicko
  • 11
    16:00
    GSZS Delfin Rybno
    nie odbył się
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 11
    16:30
    GKS Stawiguda
    nie odbył się
    Kormoran Zwierzewo
  • 11
    17:00
    Polonia Pasłęk
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 11
    17:00
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    Fortuna Gągławki
  • 11
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    nie odbył się
    Polonia Iłowo
  • 18
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    nie odbył się
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 18
    16:00
    Polonia Iłowo
    nie odbył się
    Ewingi Zalewo
  • 18
    16:00
    Fortuna Gągławki
    nie odbył się
    GKS Stawiguda
  • 18
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    nie odbył się
    Płomień Turznica
  • 18
    17:00
    GSZS Delfin Rybno
    nie odbył się
    Polonia Pasłęk
  • 18
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 19
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    nie odbył się
    Start Nidzica
  • 19
    16:00
    Unia Susz
    nie odbył się
    Olimpia Olsztynek
  • 22
    17:00
    Polonia Pasłęk
    nie odbył się
    Barkas Tolkmicko
  • 25
    16:00
    Płomień Turznica
    nie odbył się
    Fortuna Gągławki
  • 25
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    nie odbył się
    GSZS Delfin Rybno
  • 25
    17:00
    Tęcza Miłomłyn
    nie odbył się
    Grunwald Gierzwałd
  • 25
    17:00
    GKS Stawiguda
    nie odbył się
    Polonia Iłowo
  • 25
    17:00
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    Unia Susz
  • 25
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    nie odbył się
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 26
    16:00
    Start Nidzica
    nie odbył się
    Kormoran Zwierzewo
  • 30
    17:30
    Fortuna Gągławki
    nie odbył się
    Start Nidzica
  • 01
    15:00
    Unia Susz
    nie odbył się
    GKS Stawiguda
  • 01
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    nie odbył się
    Polonia Pasłęk
  • 01
    16:00
    GSZS Delfin Rybno
    nie odbył się
    Olimpia Olsztynek
  • 01
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    nie odbył się
    Ewingi Zalewo
  • 01
    16:00
    Polonia Iłowo
    nie odbył się
    Płomień Turznica
  • 01
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 03
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    nie odbył się
    Barkas Tolkmicko
  • 06
    17:00
    Polonia Pasłęk
    nie odbył się
    Grunwald Gierzwałd
  • 06
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    nie odbył się
    Kormoran Zwierzewo
  • 06
    17:00
    Tęcza Miłomłyn
    nie odbył się
    Fortuna Gągławki
  • 06
    17:00
    Start Nidzica
    nie odbył się
    Polonia Iłowo
  • 06
    17:00
    Płomień Turznica
    nie odbył się
    Unia Susz
  • 06
    17:00
    GKS Stawiguda
    nie odbył się
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 06
    17:00
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    GSZS Delfin Rybno
  • 06
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    nie odbył się
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 09
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    nie odbył się
    Ewingi Zalewo
  • 09
    16:00
    GSZS Delfin Rybno
    nie odbył się
    GKS Stawiguda
  • 09
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    nie odbył się
    Płomień Turznica
  • 09
    16:00
    Polonia Iłowo
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 09
    16:00
    Fortuna Gągławki
    nie odbył się
    Barkas Tolkmicko
  • 09
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    nie odbył się
    Grunwald Gierzwałd
  • 09
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    nie odbył się
    Polonia Pasłęk
  • 09
    17:00
    Unia Susz
    nie odbył się
    Start Nidzica
  • 16
    16:00
    Start Nidzica
    nie odbył się
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 16
    16:00
    Płomień Turznica
    nie odbył się
    GSZS Delfin Rybno
  • 16
    17:00
    Polonia Pasłęk
    nie odbył się
    Kormoran Zwierzewo
  • 16
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    nie odbył się
    Polonia Iłowo
  • 16
    17:00
    Tęcza Miłomłyn
    nie odbył się
    Unia Susz
  • 16
    17:00
    GKS Stawiguda
    nie odbył się
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 16
    17:00
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    Olimpia Olsztynek
  • 17
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    0
    0
    :
    Fortuna Gągławki
    (anulowany)
  • 23
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    nie odbył się
    Płomień Turznica
  • 23
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 23
    16:00
    Polonia Iłowo
    nie odbył się
    Grunwald Gierzwałd
  • 23
    16:00
    Fortuna Gągławki
    nie odbył się
    Kormoran Zwierzewo
  • 23
    17:00
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    Polonia Pasłęk
  • 23
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    nie odbył się
    GKS Stawiguda
  • 23
    17:00
    Unia Susz
    nie odbył się
    Barkas Tolkmicko
  • 24
    15:00
    GSZS Delfin Rybno
    nie odbył się
    Start Nidzica
  • 30
    16:00
    Kormoran Zwierzewo
    nie odbył się
    Polonia Iłowo
  • 30
    16:00
    Start Nidzica
    nie odbył się
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 30
    17:00
    Polonia Pasłęk
    nie odbył się
    Fortuna Gągławki
  • 30
    17:00
    Barkas Tolkmicko
    nie odbył się
    Orzeł Janowiec Kościelny
  • 30
    17:00
    Tęcza Miłomłyn
    nie odbył się
    GSZS Delfin Rybno
  • 30
    17:00
    GKS Stawiguda
    nie odbył się
    Ewingi Zalewo
  • 31
    14:00
    Grunwald Gierzwałd
    nie odbył się
    Unia Susz
  • 31
    16:00
    Płomień Turznica
    nie odbył się
    Olimpia Olsztynek
  • 06
    16:00
    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    nie odbył się
    Tęcza Miłomłyn
  • 06
    16:00
    GSZS Delfin Rybno
    nie odbył się
    Barkas Tolkmicko
  • 06
    16:00
    Orzeł Janowiec Kościelny
    nie odbył się
    Grunwald Gierzwałd
  • 06
    17:00
    GKS Stawiguda
    nie odbył się
    Polonia Pasłęk
  • 06
    17:00
    Unia Susz
    nie odbył się
    Kormoran Zwierzewo
  • 06
    17:00
    Polonia Iłowo
    nie odbył się
    Fortuna Gągławki
  • 06
    18:00
    Ewingi Zalewo
    nie odbył się
    Płomień Turznica
  • 07
    17:00
    Olimpia Olsztynek
    -
    -
    :
    Start Nidzica