Wielkopolskie | Liga międzyokręgowa | grupa III (Kalisz-Konin)
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2019/20
-
DrużynaForma
Sezon 2019/20
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
59
24.58 %
59
24.58 %
Zwycięstwa gości
53
22.08 %
53
22.08 %
Remisy
128
53.33 %
128
53.33 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
48.75%
117 z 240
117 z 240
0.5
51.25%
123 z 240
123 z 240
57.5%
138 z 240
138 z 240
1.5
42.5%
102 z 240
102 z 240
66.67%
160 z 240
160 z 240
2.5
33.33%
80 z 240
80 z 240
75%
180 z 240
180 z 240
3.5
25%
60 z 240
60 z 240
82.92%
199 z 240
199 z 240
4.5
17.08%
41 z 240
41 z 240
90.42%
217 z 240
217 z 240
5.5
9.58%
23 z 240
23 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 117 | 48.75 % |
0:1 | 11 | 4.58 % |
0:2 | 11 | 4.58 % |
1:0 | 10 | 4.17 % |
3:0 | 10 | 4.17 % |
0:3 | 7 | 2.92 % |
1:4 | 7 | 2.92 % |
2:0 | 6 | 2.5 % |
1:3 | 6 | 2.5 % |
1:1 | 5 | 2.08 % |
3:1 | 5 | 2.08 % |
4:1 | 5 | 2.08 % |
2:2 | 4 | 1.67 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:2 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 3 | 1.25 % |
3:3 | 2 | 0.83 % |
2:1 | 2 | 0.83 % |
6:3 | 2 | 0.83 % |
1:5 | 2 | 0.83 % |
5:1 | 2 | 0.83 % |
5:0 | 2 | 0.83 % |
1:2 | 1 | 0.42 % |
3:4 | 1 | 0.42 % |
4:2 | 1 | 0.42 % |
2:5 | 1 | 0.42 % |
5:2 | 1 | 0.42 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
6:1 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
8:3 | 1 | 0.42 % |
6:0 | 1 | 0.42 % |
0:6 | 1 | 0.42 % |
7:0 | 1 | 0.42 % |
0:7 | 1 | 0.42 % |
8:1 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
11:2 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola18380%Wygrana przynajmniej 1 bramką83%Wygrana przynajmniej 2 bramkami125%Wygrana 3 bramkami i więcej2611%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
10 sie11:00Tulisia Tuliszków02:Odolanovia Odolanów
-
10 sie17:00Wilki Wilczyn50:Tur Turek
-
10 sie17:00SKP Słupca22:Orzeł Mroczeń
-
10 sie17:00
-
11 sie11:00Raszkowianka Raszków14:Piast Kobylin
-
11 sie15:00
-
11 sie16:00Zefka Kobyla Góra01:GKS Sompolno
-
11 sie17:00Zjednoczeni Rychwał01:Astra Krotoszyn
-
17 sie17:00SKP Słupca30:Vitcovia Witkowo
-
17 sie17:00Tur Turek10:Tulisia Tuliszków
-
17 sie17:00GKS Sompolno14:Wilki Wilczyn
-
18 sie15:00Odolanovia Odolanów41:Stal Pleszew
-
18 sie16:00Astra Krotoszyn00:Piast Czekanów
-
18 sie16:00Piast Kobylin11:Polonus Kazimierz Biskupi
-
18 sie17:00Orzeł Mroczeń63:Raszkowianka Raszków
-
18 sie17:00Zjednoczeni Rychwał11:Zefka Kobyla Góra
-
24 sie16:00Raszkowianka Raszków51:Vitcovia Witkowo
-
24 sie17:00Wilki Wilczyn72:Zjednoczeni Rychwał
-
24 sie17:00Tulisia Tuliszków33:GKS Sompolno
-
24 sie17:00SKP Słupca13:Odolanovia Odolanów
-
24 sie17:00Polonus Kazimierz Biskupi11:Orzeł Mroczeń
-
25 sie11:00Piast Czekanów21:Piast Kobylin
-
25 sie15:00Stal Pleszew42:Tur Turek
-
25 sie16:00Zefka Kobyla Góra14:Astra Krotoszyn
-
31 sie15:00Astra Krotoszyn31:Piast Kobylin
-
31 sie15:00Odolanovia Odolanów20:Raszkowianka Raszków
-
31 sie15:00Tur Turek03:SKP Słupca
-
31 sie16:00
-
31 sie17:00
-
01 wrz11:00Zefka Kobyla Góra15:Wilki Wilczyn
-
01 wrz17:00GKS Sompolno01:Stal Pleszew
-
01 wrz17:00Zjednoczeni Rychwał02:Tulisia Tuliszków
-
06 wrz18:00Piast Kobylin10:Orzeł Mroczeń
-
07 wrz17:00Tulisia Tuliszków32:Zefka Kobyla Góra
-
07 wrz17:00
-
08 wrz11:00
-
08 wrz11:00
-
08 wrz15:00
-
08 wrz15:00
-
08 wrz17:00
-
14 wrz12:00
-
14 wrz14:00
-
14 wrz16:00Vitcovia Witkowo32:Piast Kobylin
-
14 wrz16:00Tur Turek22:Polonus Kazimierz Biskupi
-
14 wrz16:00Wilki Wilczyn51:Tulisia Tuliszków
-
15 wrz16:00
-
15 wrz17:00GKS Sompolno34:Raszkowianka Raszków
-
15 wrz17:00Zjednoczeni Rychwał15:SKP Słupca
-
21 wrz16:00Polonus Kazimierz Biskupi13:GKS Sompolno
-
21 wrz16:00Orzeł Mroczeń61:Vitcovia Witkowo
-
21 wrz17:00Tulisia Tuliszków01:Astra Krotoszyn
-
22 wrz11:00Raszkowianka Raszków30:Zjednoczeni Rychwał
-
22 wrz11:00Piast Czekanów52:Tur Turek
-
22 wrz15:00
-
22 wrz16:00SKP Słupca20:Zefka Kobyla Góra
-
22 wrz16:00Piast Kobylin02:Odolanovia Odolanów
-
28 wrz11:00Wilki Wilczyn10:SKP Słupca
-
28 wrz11:00
-
28 wrz12:00Astra Krotoszyn25:Vitcovia Witkowo
-
28 wrz13:00Tur Turek33:Piast Kobylin
-
28 wrz15:00Odolanovia Odolanów00:Orzeł Mroczeń
-
29 wrz16:00Zjednoczeni Rychwał02:Polonus Kazimierz Biskupi
-
29 wrz16:00Zefka Kobyla Góra81:Raszkowianka Raszków
-
29 wrz16:30GKS Sompolno01:Piast Czekanów
-
05 paź14:00SKP Słupca20:Tulisia Tuliszków
-
05 paź15:00
-
05 paź15:30Piast Kobylin06:GKS Sompolno
-
06 paź11:00
-
06 paź11:00
-
06 paź14:00
-
06 paź15:00
-
06 paź16:00
-
12 paź11:00
-
12 paź11:00
-
12 paź14:00
-
12 paź15:30
-
13 paź15:00
-
13 paź15:00
-
13 paź15:30
-
13 paź16:00
-
19 paź14:00
-
19 paź15:00
-
19 paź15:00
-
19 paź15:00
-
19 paź16:00
-
20 paź11:00
-
20 paź11:00
-
20 paź15:30
-
26 paź13:00
-
26 paź15:00
-
26 paź15:00
-
26 paź15:30
-
26 paź15:30
-
27 paź14:00
-
27 paź14:00
-
27 paź14:00
-
02 lis13:00
-
02 lis14:00
-
02 lis14:00
-
02 lis14:00
-
02 lis14:30
-
03 lis11:00
-
03 lis11:00
-
03 lis11:00
-
09 lis10:00
-
09 lis11:00
-
09 lis11:00
-
09 lis13:00
-
09 lis14:00
-
10 lis12:00
-
10 lis13:00
-
10 lis14:00
-
16 lis11:00
-
16 lis11:00
-
16 lis11:00
-
16 lis13:00
-
16 lis13:00
-
16 lis13:00
-
17 lis11:00
-
17 lis11:00
-
14 mar?:?Tur Turek03:Wilki Wilczyn(walkower)
-
14 mar14:00Orzeł Mroczeńnie odbył sięSKP Słupca
-
14 mar16:00Odolanovia Odolanównie odbył sięTulisia Tuliszków
-
14 mar16:00Vitcovia Witkowonie odbył sięStal Pleszew
-
15 mar11:00Piast Czekanównie odbył sięPolonus Kazimierz Biskupi
-
15 mar12:00Astra Krotoszynnie odbył sięZjednoczeni Rychwał
-
15 mar14:00GKS Sompolnonie odbył sięZefka Kobyla Góra
-
15 mar15:30Piast Kobylinnie odbył sięRaszkowianka Raszków
-
21 mar15:00Piast Czekanównie odbył sięAstra Krotoszyn
-
21 mar15:00Wilki Wilczynnie odbył sięGKS Sompolno
-
21 mar16:00Polonus Kazimierz Biskupinie odbył sięPiast Kobylin
-
21 mar16:00Vitcovia Witkowonie odbył sięSKP Słupca
-
21 mar16:00Tulisia Tuliszków30:Tur Turek(walkower)
-
22 mar11:00Raszkowianka Raszkównie odbył sięOrzeł Mroczeń
-
22 mar15:00Stal Pleszewnie odbył sięOdolanovia Odolanów
-
22 mar16:00Zefka Kobyla Góranie odbył sięZjednoczeni Rychwał
-
28 mar?:?Tur Turek03:Stal Pleszew(walkower)
-
28 mar15:00Astra Krotoszynnie odbył sięZefka Kobyla Góra
-
28 mar15:00Orzeł Mroczeńnie odbył sięPolonus Kazimierz Biskupi
-
28 mar16:00Vitcovia Witkowonie odbył sięRaszkowianka Raszków
-
29 mar15:00Piast Kobylinnie odbył sięPiast Czekanów
-
29 mar16:00Zjednoczeni Rychwałnie odbył sięWilki Wilczyn
-
29 mar16:00GKS Sompolnonie odbył sięTulisia Tuliszków
-
29 mar16:00Odolanovia Odolanównie odbył sięSKP Słupca
-
04 kwi?:?Polonus Kazimierz Biskupinie odbył sięVitcovia Witkowo
-
04 kwi15:00Wilki Wilczynnie odbył sięZefka Kobyla Góra
-
04 kwi16:00SKP Słupcanie odbył sięTur Turek
-
04 kwi17:00Tulisia Tuliszkównie odbył sięZjednoczeni Rychwał
-
05 kwi11:00Piast Czekanównie odbył sięOrzeł Mroczeń
-
05 kwi11:00Raszkowianka Raszkównie odbył sięOdolanovia Odolanów
-
05 kwi15:00Stal Pleszewnie odbył sięGKS Sompolno
-
05 kwi15:30Piast Kobylinnie odbył sięAstra Krotoszyn
-
11 kwi?:?Tur Tureknie odbył sięRaszkowianka Raszków
-
11 kwi11:00Orzeł Mroczeńnie odbył sięPiast Kobylin
-
11 kwi12:00Zefka Kobyla Góranie odbył sięTulisia Tuliszków
-
11 kwi15:00Astra Krotoszynnie odbył sięWilki Wilczyn
-
11 kwi16:00Odolanovia Odolanównie odbył sięPolonus Kazimierz Biskupi
-
11 kwi16:00Vitcovia Witkowonie odbył sięPiast Czekanów
-
11 kwi17:00Zjednoczeni Rychwałnie odbył sięStal Pleszew
-
11 kwi17:00GKS Sompolnonie odbył sięSKP Słupca
-
18 kwi?:?Polonus Kazimierz Biskupi30:Tur Turek(walkower)
-
18 kwi15:00Astra Krotoszynnie odbył sięOrzeł Mroczeń
-
18 kwi17:00SKP Słupcanie odbył sięZjednoczeni Rychwał
-
18 kwi17:00Tulisia Tuliszkównie odbył sięWilki Wilczyn
-
19 kwi11:00Piast Czekanównie odbył sięOdolanovia Odolanów
-
19 kwi11:00Raszkowianka Raszkównie odbył sięGKS Sompolno
-
19 kwi15:00Piast Kobylinnie odbył sięVitcovia Witkowo
-
19 kwi15:00Stal Pleszewnie odbył sięZefka Kobyla Góra
-
25 kwi?:?Astra Krotoszynnie odbył sięTulisia Tuliszków
-
25 kwi?:?Tur Turek03:Piast Czekanów(walkower)
-
25 kwi15:00Wilki Wilczynnie odbył sięStal Pleszew
-
25 kwi16:00Zefka Kobyla Góranie odbył sięSKP Słupca
-
25 kwi16:00Odolanovia Odolanównie odbył sięPiast Kobylin
-
25 kwi16:00Vitcovia Witkowonie odbył sięOrzeł Mroczeń
-
25 kwi17:00GKS Sompolnonie odbył sięPolonus Kazimierz Biskupi
-
26 kwi17:00Zjednoczeni Rychwałnie odbył sięRaszkowianka Raszków
-
02 maj?:?Piast Kobylinnie odbył sięTur Turek
-
02 maj?:?Polonus Kazimierz Biskupinie odbył sięZjednoczeni Rychwał
-
02 maj?:?Stal Pleszewnie odbył sięTulisia Tuliszków
-
02 maj16:00Vitcovia Witkowonie odbył sięAstra Krotoszyn
-
02 maj17:00SKP Słupcanie odbył sięWilki Wilczyn
-
03 maj11:00Piast Czekanównie odbył sięGKS Sompolno
-
03 maj11:00Raszkowianka Raszkównie odbył sięZefka Kobyla Góra
-
03 maj17:00Orzeł Mroczeńnie odbył sięOdolanovia Odolanów
-
09 maj?:?Tur Tureknie odbył sięOrzeł Mroczeń
-
09 maj15:00Astra Krotoszynnie odbył sięStal Pleszew
-
09 maj15:00Wilki Wilczynnie odbył sięRaszkowianka Raszków
-
09 maj16:00Odolanovia Odolanównie odbył sięVitcovia Witkowo
-
09 maj17:00Tulisia Tuliszkównie odbył sięSKP Słupca
-
10 maj16:00Zefka Kobyla Góranie odbył sięPolonus Kazimierz Biskupi
-
10 maj17:00Zjednoczeni Rychwałnie odbył sięPiast Czekanów
-
10 maj17:00GKS Sompolnonie odbył sięPiast Kobylin
-
16 maj?:?Polonus Kazimierz Biskupinie odbył sięWilki Wilczyn
-
16 maj15:00Piast Kobylinnie odbył sięZjednoczeni Rychwał
-
16 maj16:00Odolanovia Odolanównie odbył sięAstra Krotoszyn
-
16 maj16:00Vitcovia Witkowonie odbył sięTur Turek
-
16 maj16:00Orzeł Mroczeńnie odbył sięGKS Sompolno
-
16 maj17:00SKP Słupcanie odbył sięStal Pleszew
-
17 maj11:00Piast Czekanów00:Zefka Kobyla Góra(anulowany)
-
17 maj11:00Raszkowianka Raszków00:Tulisia Tuliszków(anulowany)
-
23 maj?:?Tur Turek00:Odolanovia Odolanów(anulowany)
-
23 maj15:00Astra Krotoszyn00:SKP Słupca(anulowany)
-
23 maj15:00Wilki Wilczyn00:Piast Czekanów(anulowany)
-
23 maj17:00Tulisia Tuliszków00:Polonus Kazimierz Biskupi(anulowany)
-
23 maj17:00GKS Sompolno00:Vitcovia Witkowo(anulowany)
-
24 maj15:00Stal Pleszew00:Raszkowianka Raszków(anulowany)
-
24 maj16:00Zefka Kobyla Góra00:Piast Kobylin(anulowany)
-
24 maj17:00Zjednoczeni Rychwał00:Orzeł Mroczeń(anulowany)
-
30 maj?:?Tur Turek00:Astra Krotoszyn(anulowany)
-
30 maj?:?Piast Kobylin00:Wilki Wilczyn(anulowany)
-
30 maj?:?(anulowany)
-
30 maj11:00Odolanovia Odolanów00:GKS Sompolno(anulowany)
-
30 maj16:00Vitcovia Witkowo00:Zjednoczeni Rychwał(anulowany)
-
30 maj16:00Orzeł Mroczeń00:Zefka Kobyla Góra(anulowany)
-
31 maj11:00Piast Czekanów00:Tulisia Tuliszków(anulowany)
-
31 maj11:00Raszkowianka Raszków00:SKP Słupca(anulowany)
-
06 cze15:00Astra Krotoszyn00:Raszkowianka Raszków(anulowany)
-
06 cze15:00Wilki Wilczyn00:Orzeł Mroczeń(anulowany)
-
06 cze17:00SKP Słupca00:Polonus Kazimierz Biskupi(anulowany)
-
06 cze17:00Tulisia Tuliszków00:Piast Kobylin(anulowany)
-
07 cze15:00(anulowany)
-
07 cze16:00Zefka Kobyla Góra00:Vitcovia Witkowo(anulowany)
-
07 cze17:00Zjednoczeni Rychwał00:Odolanovia Odolanów(anulowany)
-
07 cze17:00GKS Sompolno00:Tur Turek(anulowany)
-
13 cze?:?Tur Turek00:Zjednoczeni Rychwał(anulowany)
-
13 cze?:?(anulowany)
-
13 cze?:?Polonus Kazimierz Biskupi00:Raszkowianka Raszków(anulowany)
-
13 cze11:00Odolanovia Odolanów00:Zefka Kobyla Góra(anulowany)
-
13 cze16:00Vitcovia Witkowo00:Wilki Wilczyn(anulowany)
-
13 cze16:00Orzeł Mroczeń00:Tulisia Tuliszków(anulowany)
-
13 cze17:00GKS Sompolno00:Astra Krotoszyn(anulowany)
-
14 cze11:00Piast Czekanów00:SKP Słupca(anulowany)
-
20 cze15:00Astra Krotoszyn00:Polonus Kazimierz Biskupi(anulowany)
-
20 cze15:00Raszkowianka Raszków00:Piast Czekanów(anulowany)
-
20 cze15:00SKP Słupca00:Piast Kobylin(anulowany)
-
20 cze15:00(anulowany)
-
20 cze15:00Tulisia Tuliszków00:Vitcovia Witkowo(anulowany)
-
20 cze15:00Wilki Wilczyn00:Odolanovia Odolanów(anulowany)
-
20 cze15:00Zefka Kobyla Góra00:Tur Turek(anulowany)
-
20 cze15:00Zjednoczeni Rychwał00:GKS Sompolno(anulowany)