Polska | 3. Liga | grupa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
28
31.11 %
Zwycięstwa gości
34
37.78 %
Remisy
28
31.11 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
151
średnia: 1.68
Gości
149
średnia: 1.66

Bramki stracone

Gospodarzy
149
średnia: 1.66
Gości
151
średnia: 1.68

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
7.78%
7 z 90
0.5
92.22%
83 z 90
14.44%
13 z 90
1.5
85.56%
77 z 90
34.44%
31 z 90
2.5
65.56%
59 z 90
53.33%
48 z 90
3.5
46.67%
42 z 90
76.67%
69 z 90
4.5
23.33%
21 z 90
88.89%
80 z 90
5.5
11.11%
10 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 11 12.22 %
1:1 9 10 %
1:2 9 10 %
0:0 7 7.78 %
2:3 5 5.56 %
0:2 5 5.56 %
0:1 4 4.44 %
2:1 4 4.44 %
2:0 4 4.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 4.44 %
4:1 4 4.44 %
0:4 4 4.44 %
3:1 3 3.33 %
1:0 2 2.22 %
1:3 2 2.22 %
2:4 2 2.22 %
6:2 2 2.22 %
3:3 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 1 1.11 %
4:3 1 1.11 %
4:2 1 1.11 %
3:5 1 1.11 %
1:4 1 1.11 %
5:2 1 1.11 %
4:0 1 1.11 %
1:5 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 08
    12:30
    Jagiellonia II Białystok
    -
    -
    :
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 08
    13:00
    ŁKS II Łódź
    -
    -
    :
    Broń Radom
  • 08
    14:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    :
    Ursus Warszawa
  • 08
    15:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    :
    Mławianka Mława
  • 08
    15:00
    Concordia Elbląg
    -
    -
    :
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 08
    15:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    :
    Sokół Ostróda
  • 08
    15:22
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    -
    -
    :
    Pelikan Łowicz
  • 08
    15:30
    Pilica Białobrzegi
    -
    -
    :
    Legia II Warszawa
  • 08
    17:00
    Warta Sieradz
    -
    -
    :
    Błonianka Błonie
  • 05
    ?:?
    ŁKS II Łódź
    -
    -
    :
    Warta Sieradz
  • 05
    ?:?
    Jagiellonia II Białystok
    -
    -
    :
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 05
    ?:?
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    :
    Sokół Ostróda
  • 05
    13:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    :
    Błonianka Błonie
  • 05
    13:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    :
    Legia II Warszawa
  • 05
    13:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    :
    Mławianka Mława
  • 05
    13:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    -
    -
    :
    Broń Radom
  • 05
    14:00
    Concordia Elbląg
    -
    -
    :
    Pilica Białobrzegi
  • 06
    12:00
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    :
    Ursus Warszawa
  • 19
    ?:?
    ŁKS II Łódź
    -
    -
    :
    Olimpia Zambrów
  • 19
    ?:?
    Jagiellonia II Białystok
    -
    -
    :
    Legia II Warszawa
  • 19
    ?:?
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    :
    Broń Radom
  • 19
    13:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    :
    Pilica Białobrzegi
  • 19
    13:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    :
    Warta Sieradz
  • 19
    13:00
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    -
    -
    :
    Mławianka Mława
  • 19
    13:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    :
    Ursus Warszawa
  • 19
    14:00
    Concordia Elbląg
    -
    -
    :
    Błonianka Błonie
  • 20
    12:00
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    :
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki