Polska | 3. Liga | grupa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
38.89 %
Zwycięstwa gości
37
41.11 %
Remisy
18
20 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
149
średnia: 1.66
Gości
140
średnia: 1.56

Bramki stracone

Gospodarzy
140
średnia: 1.56
Gości
149
średnia: 1.66

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.22%
2 z 90
0.5
97.78%
88 z 90
17.78%
16 z 90
1.5
82.22%
74 z 90
35.56%
32 z 90
2.5
64.44%
58 z 90
55.56%
50 z 90
3.5
44.44%
40 z 90
77.78%
70 z 90
4.5
22.22%
20 z 90
95.56%
86 z 90
5.5
4.44%
4 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 10 11.11 %
1:1 8 8.89 %
2:1 8 8.89 %
2:2 7 7.78 %
2:3 6 6.67 %
0:2 6 6.67 %
1:2 5 5.56 %
3:1 5 5.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 4 4.44 %
3:0 4 4.44 %
4:0 4 4.44 %
3:2 3 3.33 %
4:1 3 3.33 %
0:0 2 2.22 %
2:0 2 2.22 %
1:3 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 2.22 %
0:4 2 2.22 %
0:5 2 2.22 %
3:3 1 1.11 %
4:5 1 1.11 %
0:3 1 1.11 %
5:2 1 1.11 %
6:1 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    9%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 14
    15:00
    Stal Brzeg
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 15
    ?:?
    Polonia Bytom
    -
    -
    :
    Miedź II Legnica
  • 15
    12:00
    Raków II Częstochowa
    -
    -
    :
    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • 15
    14:00
    Chrobry II Głogów
    -
    -
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 15
    14:00
    Górnik II Zabrze
    -
    -
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 15
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Polonia Nysa
  • 15
    15:30
    MKS Kluczbork
    -
    -
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 15
    15:30
    Ślęza Wrocław
    -
    -
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 16
    15:00
    Lechia Zielona Góra
    -
    -
    :
    Odra Wodzisław Śląski
  • 22
    ?:?
    Miedź II Legnica
    -
    -
    :
    MKS Kluczbork
  • 22
    ?:?
    Odra Wodzisław Śląski
    -
    -
    :
    Polonia Bytom
  • 22
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała
    -
    -
    :
    Górnik II Zabrze
  • 22
    12:00
    Polonia Nysa
    -
    -
    :
    Lechia Zielona Góra
  • 22
    12:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Raków II Częstochowa
  • 22
    13:00
    LKS Goczałkowice-Zdrój
    -
    -
    :
    Ślęza Wrocław
  • 22
    14:30
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    -
    -
    :
    Stal Brzeg
  • 22
    15:00
    Carina Gubin
    -
    -
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 22
    15:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    -
    -
    :
    Chrobry II Głogów
  • 29
    ?:?
    Górnik II Zabrze
    -
    -
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 29
    ?:?
    Stal Brzeg
    -
    -
    :
    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • 29
    ?:?
    Polonia Bytom
    -
    -
    :
    Polonia Nysa
  • 29
    ?:?
    Miedź II Legnica
    -
    -
    :
    Odra Wodzisław Śląski
  • 29
    12:00
    Raków II Częstochowa
    -
    -
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 29
    14:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 29
    14:30
    Lechia Zielona Góra
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 29
    15:00
    MKS Kluczbork
    -
    -
    :
    Chrobry II Głogów
  • 29
    15:00
    Ślęza Wrocław
    -
    -
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 05
    ?:?
    Odra Wodzisław Śląski
    -
    -
    :
    MKS Kluczbork
  • 05
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała
    -
    -
    :
    Ślęza Wrocław
  • 05
    ?:?
    Chrobry II Głogów
    -
    -
    :
    Górnik II Zabrze
  • 05
    12:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Stal Brzeg
  • 05
    13:00
    Polonia Nysa
    -
    -
    :
    Miedź II Legnica
  • 05
    13:00
    Carina Gubin
    -
    -
    :
    Polonia Bytom
  • 05
    13:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    -
    -
    :
    Lechia Zielona Góra
  • 05
    13:00
    LKS Goczałkowice-Zdrój
    -
    -
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 05
    13:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    -
    -
    :
    Raków II Częstochowa
  • 12
    ?:?
    Stal Brzeg
    -
    -
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 12
    ?:?
    Polonia Bytom
    -
    -
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 12
    ?:?
    Miedź II Legnica
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 12
    ?:?
    Odra Wodzisław Śląski
    -
    -
    :
    Polonia Nysa
  • 12
    12:00
    Raków II Częstochowa
    -
    -
    :
    Chrobry II Głogów
  • 12
    13:00
    MKS Kluczbork
    -
    -
    :
    Górnik II Zabrze
  • 12
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 12
    13:30
    Ślęza Wrocław
    -
    -
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 12
    13:30
    Lechia Zielona Góra
    -
    -
    :
    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • 19
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała
    -
    -
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 19
    ?:?
    Chrobry II Głogów
    -
    -
    :
    Ślęza Wrocław
  • 19
    ?:?
    Górnik II Zabrze
    -
    -
    :
    Raków II Częstochowa
  • 19
    12:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    Lechia Zielona Góra
  • 19
    13:00
    Polonia Nysa
    -
    -
    :
    MKS Kluczbork
  • 19
    13:00
    Carina Gubin
    -
    -
    :
    Odra Wodzisław Śląski
  • 19
    13:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    -
    -
    :
    Miedź II Legnica
  • 19
    13:00
    LKS Goczałkowice-Zdrój
    -
    -
    :
    Polonia Bytom
  • 19
    13:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    -
    -
    :
    Stal Brzeg