Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
48.48 %
Zwycięstwa gości
25
37.88 %
Remisy
9
13.64 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
196
średnia: 2.97
Gości
131
średnia: 1.98

Bramki stracone

Gospodarzy
131
średnia: 1.98
Gości
196
średnia: 2.97

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.03%
2 z 66
0.5
96.97%
64 z 66
9.09%
6 z 66
1.5
90.91%
60 z 66
21.21%
14 z 66
2.5
78.79%
52 z 66
36.36%
24 z 66
3.5
63.64%
42 z 66
46.97%
31 z 66
4.5
53.03%
35 z 66
63.64%
42 z 66
5.5
36.36%
24 z 66

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 6.06 %
3:0 4 6.06 %
0:1 3 4.55 %
4:2 3 4.55 %
0:3 3 4.55 %
4:1 3 4.55 %
5:0 3 4.55 %
0:0 2 3.03 %
2:2 2 3.03 %
1:2 2 3.03 %
2:3 2 3.03 %
0:2 2 3.03 %
2:0 2 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 2 3.03 %
3:7 2 3.03 %
0:5 2 3.03 %
7:0 2 3.03 %
9:0 2 3.03 %
10:0 2 3.03 %
3:3 1 1.52 %
1:0 1 1.52 %
2:1 1 1.52 %
3:2 1 1.52 %
3:4 1 1.52 %
4:3 1 1.52 %
3:1 1 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 1.52 %
2:4 1 1.52 %
3:5 1 1.52 %
0:4 1 1.52 %
1:5 1 1.52 %
6:0 1 1.52 %
7:1 1 1.52 %
2:8 1 1.52 %
9:2 1 1.52 %
0:8 1 1.52 %
1:9 1 1.52 %
10:1 1 1.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    56%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 27
    16:00
    Zły Warszawa (k)
    3
    4
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 28
    15:00
    Ekosport Białystok (k)
    2
    4
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 28
    18:00
    Królewscy Płock (k)
    4
    2
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 28
    19:00
    MKS Polonia Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 28
    19:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    0
    0
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 13
    13:00
    Kolejarz Łódź (k)
    2
    3
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 03
    12:00
    Forty Piątnica (k)
    3
    0
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 03
    14:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    9
    2
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 03
    18:30
    Zły Warszawa (k)
    2
    2
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 04
    17:00
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    9
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 04
    17:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    2
    3
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 04
    17:00
    Zamłynie Radom (k)
    10
    0
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 11
    14:00
    WAP Warszawa (k)
    4
    3
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 11
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    3
    1
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 11
    15:00
    Zawisza Rzgów (k)
    3
    7
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 11
    16:30
    Kolejarz Łódź (k)
    0
    2
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 11
    18:00
    Ekosport Białystok (k)
    0
    2
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 11
    19:00
    MKS Polonia Warszawa (k)
    2
    0
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 17
    12:00
    Forty Piątnica (k)
    7
    0
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 17
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    5
    0
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 17
    18:00
    Zły Warszawa (k)
    3
    2
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 18
    16:00
    Zamłynie Radom (k)
    4
    0
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 18
    18:00
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    10
    0
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 18
    19:00
    MKS Polonia Warszawa (k)
    4
    0
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 25
    14:00
    Kolejarz Łódź (k)
    3
    7
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 25
    14:00
    WAP Warszawa (k)
    2
    8
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 25
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    4
    2
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 25
    15:00
    Zawisza Rzgów (k)
    0
    3
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 25
    16:00
    Ekosport Białystok (k)
    0
    3
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 25
    17:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    0
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 01
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    10
    1
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 01
    14:00
    Forty Piątnica (k)
    4
    1
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 01
    18:00
    Zły Warszawa (k)
    1
    2
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 02
    15:00
    Królewscy Płock (k)
    5
    0
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 02
    16:30
    MKS Polonia Warszawa (k)
    7
    0
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 02
    18:00
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 09
    13:00
    Kolejarz Łódź (k)
    2
    1
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 09
    14:00
    WAP Warszawa (k)
    1
    5
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 09
    15:00
    Zawisza Rzgów (k)
    0
    8
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 09
    16:00
    Zamłynie Radom (k)
    1
    0
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 13
    12:00
    Ekosport Białystok (k)
    1
    9
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 16
    13:00
    Królewscy Płock (k)
    6
    0
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 16
    14:00
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    3
    5
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 16
    14:00
    Forty Piątnica (k)
    2
    0
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 16
    16:00
    Ekosport Białystok (k)
    5
    0
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 16
    16:30
    MKS Polonia Warszawa (k)
    4
    2
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 22
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    1
    1
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 22
    15:30
    Zamłynie Radom (k)
    1
    1
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 23
    13:00
    Kolejarz Łódź (k)
    2
    2
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 23
    14:00
    WAP Warszawa (k)
    0
    3
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 23
    15:00
    Zawisza Rzgów (k)
    0
    5
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 13
    15:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    0
    5
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 29
    11:00
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    3
    0
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 29
    17:30
    MKS Polonia Warszawa (k)
    1
    1
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 30
    13:00
    Królewscy Płock (k)
    7
    1
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 30
    13:30
    Ekosport Białystok (k)
    0
    1
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 30
    15:00
    Zawisza Rzgów (k)
    0
    1
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 05
    14:00
    Kolejarz Łódź (k)
    0
    4
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 05
    18:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    1
    1
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 06
    13:00
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    0
    0
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 06
    13:00
    Forty Piątnica (k)
    1
    3
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 06
    14:00
    WAP Warszawa (k)
    9
    0
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 06
    14:00
    Zamłynie Radom (k)
    3
    3
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 25
    ?:?
    Zawisza Rzgów (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 25
    ?:?
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 25
    ?:?
    Forty Piątnica (k)
    -
    -
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 25
    ?:?
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 25
    ?:?
    Zamłynie Radom (k)
    -
    -
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 25
    ?:?
    WAP Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 01
    ?:?
    WAP Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 01
    ?:?
    Kolejarz Łódź (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 01
    ?:?
    Zawisza Rzgów (k)
    -
    -
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 01
    ?:?
    Ekosport Białystok (k)
    -
    -
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 01
    ?:?
    Królewscy Płock (k)
    -
    -
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 01
    ?:?
    MKS Polonia Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 15
    ?:?
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    -
    -
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 15
    ?:?
    Zły Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 15
    ?:?
    Forty Piątnica (k)
    -
    -
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 15
    ?:?
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 15
    ?:?
    Zamłynie Radom (k)
    -
    -
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 15
    ?:?
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    -
    -
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 22
    ?:?
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    -
    -
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 22
    ?:?
    WAP Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 22
    ?:?
    Kolejarz Łódź (k)
    -
    -
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 22
    ?:?
    Zawisza Rzgów (k)
    -
    -
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 22
    ?:?
    Ekosport Białystok (k)
    -
    -
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 22
    ?:?
    Królewscy Płock (k)
    -
    -
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 06
    ?:?
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 06
    ?:?
    MKS Polonia Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 06
    ?:?
    Zły Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 06
    ?:?
    Forty Piątnica (k)
    -
    -
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 06
    ?:?
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 06
    ?:?
    Zamłynie Radom (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 13
    ?:?
    Zamłynie Radom (k)
    -
    -
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 13
    ?:?
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    -
    -
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 13
    ?:?
    WAP Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 13
    ?:?
    Kolejarz Łódź (k)
    -
    -
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 13
    ?:?
    Zawisza Rzgów (k)
    -
    -
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 13
    ?:?
    Ekosport Białystok (k)
    -
    -
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 20
    ?:?
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 20
    ?:?
    Królewscy Płock (k)
    -
    -
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 20
    ?:?
    MKS Polonia Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 20
    ?:?
    Zły Warszawa (k)
    -
    -
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 20
    ?:?
    Forty Piątnica (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 20
    ?:?
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 27
    ?:?
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 27
    ?:?
    Zamłynie Radom (k)
    -
    -
    :
    Forty Piątnica (k)
  • 27
    ?:?
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    -
    -
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 27
    ?:?
    WAP Warszawa (k)
    -
    -
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 27
    ?:?
    Kolejarz Łódź (k)
    -
    -
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 27
    ?:?
    Zawisza Rzgów (k)
    -
    -
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 03
    ?:?
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 03
    ?:?
    Ekosport Białystok (k)
    -
    -
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 03
    ?:?
    Królewscy Płock (k)
    -
    -
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 03
    ?:?
    MKS Polonia Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 03
    ?:?
    Zły Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 03
    ?:?
    Forty Piątnica (k)
    -
    -
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 10
    ?:?
    Forty Piątnica (k)
    -
    -
    :
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
  • 10
    ?:?
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Zły Warszawa (k)
  • 10
    ?:?
    Zamłynie Radom (k)
    -
    -
    :
    MKS Polonia Warszawa (k)
  • 10
    ?:?
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    -
    -
    :
    Królewscy Płock (k)
  • 10
    ?:?
    WAP Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 10
    ?:?
    Kolejarz Łódź (k)
    -
    -
    :
    Zawisza Rzgów (k)
  • 17
    ?:?
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Kolejarz Łódź (k)
  • 17
    ?:?
    Zawisza Rzgów (k)
    -
    -
    :
    WAP Warszawa (k)
  • 17
    ?:?
    Ekosport Białystok (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
  • 17
    ?:?
    Królewscy Płock (k)
    -
    -
    :
    Zamłynie Radom (k)
  • 17
    ?:?
    MKS Polonia Warszawa (k)
    -
    -
    :
    MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
  • 17
    ?:?
    Zły Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Forty Piątnica (k)