Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
34
55.74 %
Zwycięstwa gości
26
42.62 %
Remisy
1
1.64 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
205
średnia: 3.36
Gości
154
średnia: 2.52

Bramki stracone

Gospodarzy
154
średnia: 2.52
Gości
205
średnia: 3.36

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 61
0.5
100%
61 z 61
0%
0 z 61
1.5
100%
61 z 61
4.92%
3 z 61
2.5
95.08%
58 z 61
32.79%
20 z 61
3.5
67.21%
41 z 61
44.26%
27 z 61
4.5
55.74%
34 z 61
59.02%
36 z 61
5.5
40.98%
25 z 61

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 5 8.2 %
3:0 5 8.2 %
2:1 4 6.56 %
3:1 4 6.56 %
4:1 4 6.56 %
0:8 4 6.56 %
1:2 3 4.92 %
6:0 3 4.92 %
0:4 2 3.28 %
5:0 2 3.28 %
0:5 2 3.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:10 2 3.28 %
1:1 1 1.64 %
2:3 1 1.64 %
2:0 1 1.64 %
0:2 1 1.64 %
2:4 1 1.64 %
2:5 1 1.64 %
4:0 1 1.64 %
1:5 1 1.64 %
5:1 1 1.64 %
6:2 1 1.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 1 1.64 %
0:6 1 1.64 %
8:1 1 1.64 %
9:2 1 1.64 %
8:0 1 1.64 %
10:0 1 1.64 %
11:0 1 1.64 %
12:0 1 1.64 %
0:13 1 1.64 %
15:0 1 1.64 %
24:0 1 1.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    36
    60%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    5
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • KKP Chełmża (k) wycofał się z rozgrywek po 6. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
  • 27
    11:00
    GOSRiT Luzino (k)
    0
    5
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 27
    11:00
    LFA Szczecin (k)
    3
    0
    :
    KKP Chełmża (k)
    (anulowany)
  • 27
    13:00
    Błękitni Stargard (k)
    2
    0
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 27
    13:15
    Warta Poznań (k)
    4
    0
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 28
    11:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    3
    0
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 05
    16:00
    Górnicza Konin (k)
    0
    10
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 02
    18:00
    Błękitni Stargard (k)
    0
    4
    :
    Warta Poznań (k)
  • 03
    11:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    1
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 03
    14:00
    Victoria Sianów (k)
    0
    13
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 04
    10:00
    Victoria Niemcz (k)
    4
    1
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 04
    11:00
    KKP Chełmża (k)
    0
    4
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
    (anulowany)
  • 04
    15:00
    Lechia Gdańsk (k)
    1
    2
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 10
    13:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    3
    1
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 10
    13:30
    Warta Poznań (k)
    11
    0
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 10
    13:30
    GOSRiT Luzino (k)
    4
    1
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 10
    17:30
    LFA Szczecin (k)
    5
    0
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 11
    14:30
    Górnicza Konin (k)
    0
    3
    :
    KKP Chełmża (k)
    (anulowany)
  • 11
    16:00
    KKP II Bydgoszcz (k)
    9
    2
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 17
    13:00
    Błękitni Stargard (k)
    0
    8
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 17
    14:00
    Victoria Sianów (k)
    1
    6
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 17
    15:00
    Lechia Gdańsk (k)
    6
    0
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 17
    15:30
    Warta Poznań (k)
    3
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 18
    13:00
    KKP Chełmża (k)
    0
    10
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
    (anulowany)
  • 18
    16:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    0
    5
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 24
    14:00
    LFA Szczecin (k)
    4
    1
    :
    Warta Poznań (k)
  • 24
    15:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    8
    0
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 25
    11:00
    GOSRiT Luzino (k)
    3
    1
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 25
    12:00
    Victoria Niemcz (k)
    8
    1
    :
    KKP Chełmża (k)
    (anulowany)
  • 25
    16:00
    Górnicza Konin (k)
    0
    8
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 25
    18:00
    KKP II Bydgoszcz (k)
    4
    1
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 01
    13:00
    Victoria Sianów (k)
    3
    0
    :
    KKP Chełmża (k)
    (anulowany)
  • 01
    15:30
    Warta Poznań (k)
    2
    4
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 02
    11:00
    Lechia Gdańsk (k)
    6
    0
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 02
    13:00
    Błękitni Stargard (k)
    5
    1
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 02
    13:30
    GOSRiT Luzino (k)
    0
    2
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 02
    14:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    1
    5
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 08
    17:30
    LFA Szczecin (k)
    12
    0
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 09
    11:00
    KKP II Bydgoszcz (k)
    15
    0
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 09
    12:00
    Victoria Niemcz (k)
    2
    5
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 09
    15:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    5
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 09
    15:00
    Górnicza Konin (k)
    0
    3
    :
    Warta Poznań (k)
  • 15
    13:00
    Victoria Sianów (k)
    0
    8
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 15
    15:00
    LFA Szczecin (k)
    3
    1
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 15
    16:00
    Błękitni Stargard (k)
    0
    3
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 16
    13:30
    GOSRiT Luzino (k)
    2
    1
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 16
    17:00
    Warta Poznań (k)
    0
    3
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 22
    16:00
    Lechia Gdańsk (k)
    2
    1
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 23
    11:00
    Górnicza Konin (k)
    0
    6
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 23
    12:00
    Victoria Niemcz (k)
    2
    1
    :
    Warta Poznań (k)
  • 23
    13:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    24
    0
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 23
    14:00
    KKP II Bydgoszcz (k)
    6
    0
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 29
    12:00
    Victoria Sianów (k)
    0
    8
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 29
    14:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    10
    0
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 29
    15:00
    LFA Szczecin (k)
    1
    2
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 30
    12:00
    GOSRiT Luzino (k)
    2
    3
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 30
    13:30
    Błękitni Stargard (k)
    1
    2
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 05
    11:00
    KA 4 resPect Krobia (k)
    3
    0
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 05
    16:00
    Lechia Gdańsk (k)
    6
    2
    :
    Warta Poznań (k)
  • 06
    11:00
    Górnicza Konin (k)
    1
    1
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 06
    11:00
    KKP II Bydgoszcz (k)
    0
    3
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 06
    12:00
    Victoria Niemcz (k)
    2
    1
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 25
    ?:?
    Victoria Sianów (k)
    -
    -
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 25
    ?:?
    KA 4 resPect Krobia (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • 25
    ?:?
    Lechia Gdańsk (k)
    -
    -
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 25
    ?:?
    Victoria Niemcz (k)
    -
    -
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 25
    ?:?
    KKP II Bydgoszcz (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 01
    ?:?
    KKP II Bydgoszcz (k)
    -
    -
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 01
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 01
    ?:?
    LFA Szczecin (k)
    -
    -
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 01
    ?:?
    GOSRiT Luzino (k)
    -
    -
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 01
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 15
    ?:?
    Victoria Sianów (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • 15
    ?:?
    Błękitni Stargard (k)
    -
    -
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 15
    ?:?
    KA 4 resPect Krobia (k)
    -
    -
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 15
    ?:?
    Lechia Gdańsk (k)
    -
    -
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 15
    ?:?
    Victoria Niemcz (k)
    -
    -
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 22
    ?:?
    Victoria Niemcz (k)
    -
    -
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 22
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 22
    ?:?
    LZS Stare Oborzyska (k)
    -
    -
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 22
    ?:?
    LFA Szczecin (k)
    -
    -
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 22
    ?:?
    GOSRiT Luzino (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • 29
    ?:?
    Victoria Sianów (k)
    -
    -
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 29
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 29
    ?:?
    Błękitni Stargard (k)
    -
    -
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 29
    ?:?
    KA 4 resPect Krobia (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 29
    ?:?
    Lechia Gdańsk (k)
    -
    -
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 06
    ?:?
    Victoria Niemcz (k)
    -
    -
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 06
    ?:?
    KKP II Bydgoszcz (k)
    -
    -
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)
  • 06
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 06
    ?:?
    LZS Stare Oborzyska (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • 06
    ?:?
    LFA Szczecin (k)
    -
    -
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 13
    ?:?
    Victoria Sianów (k)
    -
    -
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 13
    ?:?
    GOSRiT Luzino (k)
    -
    -
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 13
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 13
    ?:?
    Błękitni Stargard (k)
    -
    -
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 13
    ?:?
    KA 4 resPect Krobia (k)
    -
    -
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 20
    ?:?
    Lechia Gdańsk (k)
    -
    -
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 20
    ?:?
    Victoria Niemcz (k)
    -
    -
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 20
    ?:?
    KKP II Bydgoszcz (k)
    -
    -
    :
    Warta Poznań (k)
  • 20
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 20
    ?:?
    LZS Stare Oborzyska (k)
    -
    -
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 27
    ?:?
    Victoria Sianów (k)
    -
    -
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 27
    ?:?
    LFA Szczecin (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 27
    ?:?
    GOSRiT Luzino (k)
    -
    -
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 27
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 27
    ?:?
    KA 4 resPect Krobia (k)
    -
    -
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 03
    ?:?
    KA 4 resPect Krobia (k)
    -
    -
    :
    Victoria Sianów (k)
  • 03
    ?:?
    Lechia Gdańsk (k)
    -
    -
    :
    Błękitni Stargard (k)
  • 03
    ?:?
    Victoria Niemcz (k)
    -
    -
    :
    GOSRiT Luzino (k)
  • 03
    ?:?
    KKP II Bydgoszcz (k)
    -
    -
    :
    LFA Szczecin (k)
  • 03
    ?:?
    Górnicza Konin (k)
    -
    -
    :
    LZS Stare Oborzyska (k)
  • 10
    ?:?
    Victoria Sianów (k)
    -
    -
    :
    Górnicza Konin (k)
  • 10
    ?:?
    LZS Stare Oborzyska (k)
    -
    -
    :
    KKP II Bydgoszcz (k)
  • 10
    ?:?
    LFA Szczecin (k)
    -
    -
    :
    Victoria Niemcz (k)
  • 10
    ?:?
    Warta Poznań (k)
    -
    -
    :
    Lechia Gdańsk (k)
  • 10
    ?:?
    Błękitni Stargard (k)
    -
    -
    :
    KA 4 resPect Krobia (k)