Polska | Rozgrywki kobiece | 4. Liga, gr. mazowiecka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
57.14 %
Zwycięstwa gości
18
32.14 %
Remisy
6
10.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
189
średnia: 3.38
Gości
144
średnia: 2.57

Bramki stracone

Gospodarzy
141
średnia: 2.52
Gości
186
średnia: 3.32

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.79%
1 z 56
0.5
98.21%
55 z 56
1.79%
1 z 56
1.5
98.21%
55 z 56
10.71%
6 z 56
2.5
89.29%
50 z 56
19.64%
11 z 56
3.5
80.36%
45 z 56
35.71%
20 z 56
4.5
64.29%
36 z 56
55.36%
31 z 56
5.5
44.64%
25 z 56

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 4 7.14 %
4:1 4 7.14 %
3:2 3 5.36 %
4:0 3 5.36 %
5:0 3 5.36 %
2:2 2 3.57 %
4:3 2 3.57 %
1:3 2 3.57 %
2:4 2 3.57 %
3:0 2 3.57 %
1:5 2 3.57 %
10:0 2 3.57 %
0:0 1 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 1 1.79 %
3:3 1 1.79 %
4:4 1 1.79 %
2:1 1 1.79 %
1:2 1 1.79 %
3:4 1 1.79 %
3:1 1 1.79 %
4:2 1 1.79 %
0:3 1 1.79 %
1:4 1 1.79 %
6:3 1 1.79 %
0:4 1 1.79 %
6:1 1 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:7 1 1.79 %
0:6 1 1.79 %
6:0 1 1.79 %
1:7 1 1.79 %
2:8 1 1.79 %
7:0 1 1.79 %
2:10 1 1.79 %
1:12 1 1.79 %
13:2 1 1.79 %
0:12 1 1.79 %
15:0 1 1.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 27
    11:00
    Korona Jadów (k)
    1
    5
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 28
    11:00
    Fuks Pułtusk (k)
    3
    0
    :
    Escola Varsovia (k)
    (anulowany)
  • 28
    11:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    4
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 28
    14:30
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    4
    2
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • 28
    16:00
    Żbik Nasielsk (k)
    2
    0
    :
    Świt Barcząca (k)
  • 28
    17:30
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    7
    0
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • 02
    17:30
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    10
    0
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 03
    ?:?
    Escola Varsovia (k)
    0
    3
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
    (anulowany)
  • 04
    15:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    10
    0
    :
    Korona Jadów (k)
  • 04
    16:00
    Świt Barcząca (k)
    2
    4
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • 04
    16:00
    Fuks Pułtusk (k)
    1
    1
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • 04
    19:00
    Diamenty Warszawa (k)
    4
    0
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 11
    11:00
    Fuks Pułtusk (k)
    6
    1
    :
    Świt Barcząca (k)
  • 11
    11:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    2
    0
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • 11
    16:00
    Żbik Nasielsk (k)
    0
    4
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • 11
    16:00
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    4
    3
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • 11
    18:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    1
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 17
    15:00
    Świt Barcząca (k)
    5
    0
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 17
    16:00
    Diamenty Warszawa (k)
    3
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 17
    20:00
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    4
    0
    :
    Korona Jadów (k)
  • 18
    16:00
    Żbik Nasielsk (k)
    3
    2
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • 18
    17:30
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    5
    0
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • 24
    11:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    3
    4
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • 24
    11:00
    Korona Jadów (k)
    2
    8
    :
    Świt Barcząca (k)
  • 24
    15:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    2
    2
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • 25
    11:00
    Fuks Pułtusk (k)
    2
    1
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 25
    19:00
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    0
    0
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • 27
    16:00
    Świt Barcząca (k)
    2
    2
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 01
    12:00
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    15
    0
    :
    Korona Jadów (k)
  • 01
    13:30
    Żbik Nasielsk (k)
    3
    3
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 01
    20:00
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    3
    2
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 02
    16:00
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    2
    0
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • 08
    14:30
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    1
    7
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • 08
    17:00
    Korona Jadów (k)
    0
    6
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 09
    15:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    4
    1
    :
    Świt Barcząca (k)
  • 09
    19:45
    GOSiRki Piaseczno (k)
    2
    7
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • 14
    19:30
    Żbik Nasielsk (k)
    2
    0
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 15
    20:00
    Diamenty Warszawa (k)
    4
    0
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • 16
    10:00
    Fuks Pułtusk (k)
    6
    0
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • 16
    12:00
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    4
    1
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 16
    16:00
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    6
    3
    :
    Korona Jadów (k)
  • 22
    11:00
    Korona Jadów (k)
    0
    12
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • 22
    15:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    2
    10
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • 22
    20:00
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    2
    4
    :
    Świt Barcząca (k)
  • 23
    15:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    3
    2
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 10
    20:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    0
    3
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • 28
    20:00
    GOSiRki Piaseczno (k)
    13
    2
    :
    Korona Jadów (k)
  • 29
    19:30
    Diamenty Warszawa (k)
    5
    0
    :
    Świt Barcząca (k)
  • 30
    13:30
    Fuks Pułtusk (k)
    3
    0
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • 30
    16:00
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    4
    3
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • 30
    17:00
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    4
    1
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • 05
    11:00
    Korona Jadów (k)
    1
    12
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • 05
    11:00
    Świt Barcząca (k)
    4
    4
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • 05
    20:00
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    1
    5
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • 06
    15:00
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    1
    4
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • 06
    19:00
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    1
    3
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • -
    ?:?
    Diamenty Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • -
    ?:?
    Świt Barcząca (k)
    -
    -
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    -
    -
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • -
    ?:?
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Korona Jadów (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • -
    ?:?
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    Korona Jadów (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • -
    ?:?
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    -
    -
    :
    Świt Barcząca (k)
  • -
    ?:?
    Żbik Nasielsk (k)
    -
    -
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • -
    ?:?
    Diamenty Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • -
    ?:?
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    -
    -
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • -
    ?:?
    Świt Barcząca (k)
    -
    -
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    -
    -
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    -
    -
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    -
    -
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    Korona Jadów (k)
    -
    -
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    GOSiRki Piaseczno (k)
    -
    -
    :
    Świt Barcząca (k)
  • -
    ?:?
    Fuks Pułtusk (k)
    -
    -
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • -
    ?:?
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    -
    -
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • -
    ?:?
    Diamenty Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • -
    ?:?
    Żbik Nasielsk (k)
    -
    -
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • -
    ?:?
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    -
    -
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • -
    ?:?
    Świt Barcząca (k)
    -
    -
    :
    Korona Jadów (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    -
    -
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Świt Barcząca (k)
  • -
    ?:?
    Korona Jadów (k)
    -
    -
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • -
    ?:?
    GOSiRki Piaseczno (k)
    -
    -
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • -
    ?:?
    Fuks Pułtusk (k)
    -
    -
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • -
    ?:?
    Diamenty Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • -
    ?:?
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    -
    -
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • -
    ?:?
    Żbik Nasielsk (k)
    -
    -
    :
    Korona Jadów (k)
  • -
    ?:?
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    -
    -
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • -
    ?:?
    Świt Barcząca (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    -
    -
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • -
    ?:?
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Żbik Nasielsk (k)
  • -
    ?:?
    Korona Jadów (k)
    -
    -
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • -
    ?:?
    GOSiRki Piaseczno (k)
    -
    -
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • -
    ?:?
    Diamenty Warszawa (k)
    -
    -
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • -
    ?:?
    Fuks Pułtusk (k)
    -
    -
    :
    Korona Jadów (k)
  • -
    ?:?
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
    -
    -
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • -
    ?:?
    Żbik Nasielsk (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • -
    ?:?
    Świt Barcząca (k)
    -
    -
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    Świt Barcząca (k)
    -
    -
    :
    Diamenty Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
    -
    -
    :
    Vulcan Wólka Mlądzka (k)
  • -
    ?:?
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
    -
    -
    :
    Fuks Pułtusk (k)
  • -
    ?:?
    Korona Jadów (k)
    -
    -
    :
    GOSiRki Piaseczno (k)
  • -
    ?:?
    Diamenty Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Korona Jadów (k)
  • -
    ?:?
    GOSiRki Piaseczno (k)
    -
    -
    :
    Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
  • -
    ?:?
    Fuks Pułtusk (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
  • -
    ?:?
    Żbik Nasielsk (k)
    -
    -
    :
    KU-AZS UW II Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    Sportowa Czwórka II Radom (k)
    -
    -
    :
    Świt Barcząca (k)