Polska | Rozgrywki kobiece | Ekstraliga
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
15
44.12 %
Zwycięstwa gości
19
55.88 %
Remisy
0
0 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
57
średnia: 1.68
Gości
66
średnia: 1.94

Bramki stracone

Gospodarzy
66
średnia: 1.94
Gości
57
średnia: 1.68

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 34
0.5
100%
34 z 34
11.76%
4 z 34
1.5
88.24%
30 z 34
29.41%
10 z 34
2.5
70.59%
24 z 34
55.88%
19 z 34
3.5
44.12%
15 z 34
67.65%
23 z 34
4.5
32.35%
11 z 34
82.35%
28 z 34
5.5
17.65%
6 z 34

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 8.82 %
1:2 3 8.82 %
0:2 3 8.82 %
2:0 3 8.82 %
3:0 3 8.82 %
3:2 2 5.88 %
0:3 2 5.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 2 5.88 %
1:0 1 2.94 %
2:1 1 2.94 %
2:3 1 2.94 %
3:4 1 2.94 %
4:3 1 2.94 %
1:3 1 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 2.94 %
1:4 1 2.94 %
4:0 1 2.94 %
5:0 1 2.94 %
6:0 1 2.94 %
0:6 1 2.94 %
0:7 1 2.94 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    65%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    2
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    1
    3%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 27
    10:45
    AZS UJ Kraków (k)
    3
    4
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 27
    12:00
    Śląsk Wrocław (k)
    3
    2
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 27
    12:00
    Medyk Konin (k)
    2
    1
    :
    AP LOTOS Gdańsk (k)
  • 27
    12:00
    GKS Katowice (k)
    3
    0
    :
    Pogoń Szczecin (k)
  • 27
    16:00
    Pogoń Tczew (k)
    0
    4
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 27
    17:00
    UKS SMS Łódź (k)
    6
    0
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 22
    ?:?
    LUKS 4 Radom (k)
    -
    -
    :
    Pogoń Szczecin (k)
  • 22
    ?:?
    Pogoń Tczew (k)
    -
    -
    :
    GKS Katowice (k)
  • 22
    ?:?
    Śląsk Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Medyk Konin (k)
  • 22
    12:00
    UKS SMS Łódź (k)
    -
    -
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 22
    14:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    -
    -
    :
    AP LOTOS Gdańsk (k)
  • 23
    12:00
    KKP Bydgoszcz (k)
    -
    -
    :
    Górnik Łęczna (k)